Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаВасиль
1010 Oracle

Василь: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Василь за походженням давньогрецьке. У перекладі з давньогрецької мови, значення звучить як «царствений», «царський», і просто «цар». У стародавній Греції існувало ім'я Басілейос, пізніше взяла форму Василіос.

Ім'я Василь сьогодні зустрічається вкрай рідко, але в рейтингах популярності українських імен все ще числиться. А все завдяки відмінній значущості і хорошим якостям, які на думку фахівців сулятся цим ім'ям носіям. А ще у нього дуже сильна енергетика …

Ім'я Василь: Значення і характеристика
Походження імені Васильдавньогрецьке
Коріньвід грецького імені Басілейос
Переклад з першої версії«царствений» або «владний»
Переклад за другою версією«господар» або «цар»
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик Василь, пресвітер

Популярність:У рейтингу популярних чоловічих імен ім'я Василь числиться на 54-56 позиціях і доводиться за статистикою на 3-5 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Вася, Василько, Васьок

Сучасні англійські аналоги:Безіл, Базиль, Василь

Цікаве про ім'я Василь:ім'я Василь на даний момент не дуже популярно, але все ще числиться в сотні найпопулярніших імен.

Як впливає значення імені на долю: карма

Експерти вважають, що значення чоловічого імені Василь обіцяє безліч суперечать один одному характеристик носія, але більшість з них позитивні. За доданню, іменований хлопчик з дитинства демонструє активність і надмірну товариськість. Він довірливий і інтелігентний, намагається показати себе з кращого боку, проявляє себе як лідера, який вміє логічно мислити, з легкістю вирішує купи питань одночасно, дуже здібний і талановитий. Незважаючи на лідерські якості, періодами не впевнений в собі. Дуже сильно боїться відповідальності і прагне не брати на себе відповідальність за інших людей. Він не любить приймати доленосні і відповідальні рішення, і взагалі, не хоче, щоб від нього хтось або щось залежали.

Зате у Василя є одна дуже хороша риса – він прислухається до думок людей. Ніколи він не буде доводити своє, незважаючи на думки інших людей. Всі думки ретельно розгляне, на все зверне уваги. І взагалі, Василь, це зазвичай людина, з яким навіть сперечатися не доводиться. Він завжди знайде компроміс і точки дотику.

Переваги та позитивні риси:товариський, активний, доброзичливий і комунікабельний, завжди знайде позитив навіть в найгіршій ситуації і ніколи не підведе близької людини. А ще він вірний і відданий товариш, хоч іноді і піддається матеріальним спокусам.

Василь погано відноситься дозрадникам, брехливим особистостям, людям, які несправедливо ставляться до інших. А ще Василь напевно буде уникати спілкування зі скритними людьми – вони його лякають.

Характер імені Василь

Характер імені Василь такий, що обіцяє носію цього ймення непросту і постійно змінюється натуру. Так, характер хлопчика Васі в ранньому дитинстві, непорівнянний з тим, що може проявитися в підлітку або дорослому, на кожному етапі дорослішання значенням даруються нові риси, а сам характер видозмінюється до невпізнання. Якщо в дитинстві характер хлопця, який отримав ім'я Василь, волає лише до позитивних емоцій і захоплення, як мінімум добротою, чесністю, спокоєм, відсутністю капризом і істерик, то в дорослому хлопцеві проявляються такі риси, через які багато можуть почати уникати контакту з Васею . Характер дорослого Василя насичений такими факторами як настирливість, самолюбство, самодостатність, самовпевненість, волелюбність, принциповість і безкомпромісність. Хоча, з іншого боку, навіть з цими рисами Василь все одно залишається примітним людиною чоловіком, популярним в суспільстві, особливо в суспільстві жінок. Єдине «але» полягає в нестачі цілеспрямованості, що може привести до купи недороблених справ і недосягнутого цілей.

Втім, характер залежить від безлічі різних чинників, а тому може бути зовсім не таким, який описаний вище. В даному ж випадку він залежить не тільки від виховання хлопчаки, названого формою імені Василь, але ще і від знака зодіаку, і навіть від пори року народження ...

Раннє дитинство

Хлопчика, якому батьки вирішили вибрати рідкісне чоловіче ім'я Василь, зазвичай значення цього найменування нагороджує в ранньому дитинстві досить спокійною вдачею і приємним характером. Спокій, дружелюбність, врівноваженість, ні краплі пустощів і пустощі, добродушність і добропорядність, оптимістичність, трохи замкнутості і сором'язливість – ось ті риси, що проявляються в маленькому хлопчику з ім'ям Василь в самому ранньому дитинстві. Але варто відразу ж зазначити той простий факт, що Василь у дитинстві, це зовсім не та людина, яка може вийти з нього вже в підлітковому віці – у цього хлопчиська дуже мінлива натура і з переходом на кожен новий вікової етап він може все сильніше і сильніше змінюватися. Але повертаючись до ранньому дитинству, можна відзначити той найпростіший факт, що Василь, це дуже спокійний, слухняний, урівноважений, красномовний, але сором'язливий хлопчик. Василь, над яким протегує значимість цього ймення, це зазвичай насилу йде на контакт дитина, але добре ладнає з батьками, він слухається маму і не дозволяє собі послухатися батька, старанний і працьовитий, але спілкування йому явно не вистачає. У цього хлопчика дуже скромна натура, значення його обдаровує безліччю хороших якостей, але найголовнішого немає, відкритості. Втім, з віком все може помінятися, і знову ж таки, як і в багатьох інших випадках, тут теж багато що залежить від виховання ...

Підліток

У хлопчика підлітка, над яким протегує значення імені Василь, і зовсім двоїстий характер в більшості випадків. З одного боку, значення обдаровує названого таким чином підлітка спокійним характером і досить яскравою натурою – він доброзичливий. З легкістю йде на контакт, але при цьому намагається більшу частину часу проводити на самоті за улюбленим заняттям, яким може стати і малювання, і який-небудь спорт (НЕ командний), і навіть просто якесь хобі. З іншого ж боку, значення може обдарувати і зовсім протилежного натурою – він залишиться доброзичливим і відкритим, але може в підсумку виявитися надто рішучим і самовпевненим, почати робити необдумані вчинки і вести себе з людьми так, що вони можуть почати його уникати. Ось такий двоїстої натурою може нагородити значення ймення Василь названого таким чином хлопчика. Але є і безліч незмінних факторів – одним з таких чинників є схильність до вивчення гуманітарних наук і відмінна успішність в школі. Василь старанний і старанний, швидше за все не стане прогулювати школу, і більш того, у нього можуть бути чудові стосунки з викладачами. Єдина його проблема в навчанні, це непосидючість – йому важко всидіти на місці, Василь потребує русі, йому складно залишатися нерухомим. А ще значення може обдарувати цього підлітка надто сильним волелюбністю, що може нашкодити взаєминам з батьками ...

Дорослий чоловік

Що ж стосується дорослого хлопчика, вірніше вже чоловіки, який отримав при народженні ім'я Василь, так тут і зовсім все просто. У більшості випадків це простий, легкий у спілкуванні, легко йде на контакт чоловік, який не намагається виділятися з натовпу. Але має при цьому всі шанси на становлення лідером в будь-якій компанії. Доброзичливий і красномовний, але дуже вимогливий до потенційних друзів – зате якщо і назве когось другом, то це вже на все життя, за винятком лише деяких моментів, наприклад, коли мова піде про зраду або обман. Василь, заступництво таким фактором як значення, це людина слова, що вимагає від усіх дотримуватися того ж, він не терпить ошуканців і корисливих людей, зрадників і невірних, несправедливих і грубих, правда, при цьому сам може раптово проявити всі, що ненавидить в людях, і грубість, і користь, і навіть несправедливість. Передбачити дії Васі досить складно, він нікого і ніколи не посвячує в свої переживання, справи, і плани, всього звик добиватися самостійно, а боязнь обману змушує його досягати всього ще й таємно, щоб ніхто не підозрював про його наміри. Зате значення обдаровує його рисами, здатними перетворити Васю в відмінного друга і ідеального товариша – він будь-якого готовий допомогти, в будь-який момент може підказати і порадити, але при цьому ніколи не чекає того ж від людей.

Доля імені Василь

Доля імені Василь у відносинах з представницями протилежної статі, в любові і в узагалі шлюбі, дуже непроста, хоча багато в чому може викликати заздрість у більшості сучасних чоловіків. Справа в тому, що Василь сам по собі дуже поверхнево відноситься до як таких відносин, він не вимогливий до своїх супутниць, легко йде на контакт з дівчатами і в кожну може закохатися, незалежно від наявних у тій недоліків і поганих якостей. Ось така доля у Васі ...

Ну а крім усього іншого, доля іменоформи Василь передбачає становлення носія цього ймення в будь-якому випадку хорошим батьком і зразковим сім'янином. Доля названого таким чином чоловіки рідко може призвести до розлучення, такий не відрізняється вимогливістю або замашками лідера сімейства, він просто відмінно виконує свої обов'язки. Його доля, бути хорошим батьком і відмінним чоловіком, вірним, відданим, відповідальним.

Єдине «але» може полягати в боргом пошуку другої половинки – незважаючи на своє простацьке ставлення до потенційних пасія, Василь може довго шукати другу половинку . Доля Васі може довгий час не зводити його з тієї, з якою він зможе побудувати довгі і щасливі відносини, а про фортеці і зовсім не йде і мови, по крайней мере, до досягнення як такої зрілості.

Любов і шлюб для імені Василь

Чоловіки на ім'я Василь зазвичай одружуються досить пізно, Але при цьому більшість Василів досить легко закохуються і мають чуттєву натуру . Хоча спочатку любов і сім'я для них не є чимось життєво важливим.

Зважившись, нарешті, на створення сім'ї, Василь поводитиметься, як люблячий і турботливий чоловік. Його дружина буде відчувати себе з ним, як за кам'яною стіною. Він готовий захищати і боротися за свою сім'ю до переможного кінця, аби уникнути розлучення, адже він переконаний, що одружуватися треба тільки один раз в житті. Також він зберігає дружині вірність і вимагає від неї того ж.

У сімейному житті він поводиться неоднозначно. З одного боку, він може вести себе як добувач, глава сім'ї, чоловік, завжди готовий допомогти по господарству, збігати в магазин або просто виконати прохання дружини. З іншого боку, Василь може бути занадто захопленим роботою або друзями, приділяючи сім'ї досить мало часу і визволив управління сімейними справами на дружину. Дружині ж, головне, стежити за його слабкістю до алкоголю, щоб вона не переросла в залежність, і за тим, щоб він не переставав почувати себе потрібним.

Василь як Батько

Найчастіше чоловіки на ім'я Василь вкрай відповідально підходять до питання батьківства. Вони сильно прив'язані до свого потомства і дорожать любов'ю і прихильністю дітей. Це чоловіки, заради своїх малюків готові по крупицях збирати міцну і надійну сім'ю.

Василь готовий працювати без вихідних, аби його дитина жила не гірше дітей якогось начальства. Він намагається забезпечити йому всебічний розвиток, приділяючи увагу не тільки інтелектуальному і моральному зростанню малюка, але і зміцненню фізичного здоров'я, занять спортом.

Не варто забувати про те, що, не дивлячись на своє непостійне присутність вдома, він по можливості з радістю допомагає дружині і в збиранні, і в приготуванні їжі, і в заняттях з дітьми, беручи до уваги це негідним справжнього чоловіка. Головне, що не можна робити, так це суперечити йому або ображати його батьківські почуття, щоб він не впав у відчай і не зневірився в самому собі.

Сумісність Василь c жіночими іменами

Найкраща сумісність у чоловіка, який отримав ім'я Василь при народженні, з такими жінками, що названими наступними іменами: Мірра, Нінель, Стелла, Таїсія, Фріда, Ельза, Емма. У разі створення пари з однією з таких, є величезні шанси на побудову реально щасливого і міцного шлюбу.

Ізабелла, Ізольда, Інга, Камілла, Капітоліна, Кароліна, Христина, Лада, Лідія, Лілія, Лоліта — тут шансів на міцний і довговічний шлюб поменше, але теж є, бо тут є досить непогана сумісність характерів.

Ну а з тими, що отримують такі імена як Таміла, Уляна і Флора, спілки Василю краще не будувати, бо нічого доброго в більшості випадків вийти з нього не може.

Що ж стосується взаємовідносин з представницями протилежної статі, так тут все досить просто – Василь непрідірчів і не вимагає багато від своїх обраниць, йому все одно на звички і негативні сторони жінок, головне для нього полягає в вірності і чесності. Він може закохатися, як на веселу жінку-свято, так і в скромну і нудну дівчину, передбачити його переваги і фетиші в цьому питанні дуже непросто. Зате точно відомо, що відносини для хлопця, над яким протегує значення ймення Василь, ніколи не знаходяться на першому місці. У цього хлопчика багато цілей і планів, і любов з особистої життя ніколи не бувають на перших позиціях по важливості ...

число імені Василь

число імені Василь по нумерології — 4. Зазвичай «четвірка» вважається символом надійності, міцності і стабільності. Підопічні числа 4 – це справжні трудяги і відмінні виконавці доручень. Вони здатні якісно і ефективно організувати роботу колективу нехай і над чужою, а не над власною ідеєю.

Василь разом з більшістю четвірок, люблять стабільність і консервативний підхід у всьому, а ось йти на ризик їм зовсім не хочеться. У них слабо розвинена уява, переважає аналітичний склад розуму. Підопічні «4-ки» дуже компанійські, чуйні, відповідальні, порядні та надійні люди, як на роботі, так і в особистому житті. Вони люблять домашній затишок і комфорт, є прихильниками простих розваг в колі друзів, часто заводять вихованців.

Зайва раціональність і педантичність іноді можуть робити «четвірок» нудними і дріб'язковими для оточуючих. Їм варто частіше відкривати свій розум для чогось нового і незвичайного, розвивати уяву і фантазію, а також не звертати увагу на дрібниці.

Формула обчислення числа імені Василь:В (3 ) + А (1) + С (1) + І (1) + Л (4) + І (1) + Й (2) = 13 = 1 + 3 = 4

Астрологічна символіка імені Василь

  • Камінь -талісман – Червоний гранат.
  • Планета-покровитель – Юпітер.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Василь – Дельфін.
  • Рослинний символ – Трюфель.
  • Кращий зодіак – Рак.
  • Число Василя – 4.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Василь

Василь Тредіаковський (Тредьяковский) (відомий російський вчений і поет)

Василь Шукшин (радянський письменник, кінорежисер)

Василь Жупіков (футболіст, центральний захисник)

Василь Жуковський (російський поет)

Василь Чапаєв (командир Червоної армії)

Василь Лановий, Василь Лановий (російський актор театру і кіно)

Василь Алексєєв (важкоатлет, дворазовий олімпійський чемпіон)

Василь Мате (художник, гравер, офортист)

Василь Меркур'єв (актор, педагог і режисер)

Василь Рочев (лижник, член збірної команди України з лижних гонок )

іменини дні і святі покровителі імені Василь

Священномученик Василь

лютий 6, лютий 19

Святитель Василь Каліка

лютий 10, лютий 23

Преподобний Василь Сповідник

лютий 28, березень 13

Благовірний князь Василь (Василько) Ростовський

4 березня, 17 березня

Священний мученик Vasily

7 березня, 20 березня

Священна машина Vasily

22 березня, 4 квітня

Праведний vasily mangazei Сибірський

23 березня, 5 квітня

Rev. Vasily New

march 26, 8 квітня