Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаВеніамін
1320 Oracle

Веніамін: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Веніамін за походженням є староєврейською. За головною версією походить від слів «бен», що перекладається як «син», і «ямок», що трактується як «права сторона». Буквальне трактування цього імені звучить як «син правої руки» або точніше «син коханої дружини».

Ім'я Веніамін сьогодні зустрічається вкрай рідко, в той час як раніше користувалося неймовірним попитом на всьому пострадянському просторі. Воно має дуже сильну енергетику і наділяє відмінною сумісністю з більшістю українських імен ...

Ім'я Веніамін: Значення і характеристика
походження імені Веніаміндавньоєврейське
Коріньвід слів «бен» і «ямок»
Переклад«син» або «права рука»
Буквальна трактування«син коханої дружини»
Ангел хранитель і покровитель імені:Новомученніков Веніамін Казанський

Популярність:Ім'я Веніамін сьогодні не входить в сотню найпопулярніших чоловічих імен і по статистиці припадає не більше ніж на 1 хлопчика з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Веня, Відень, що винить

Сучасні англійські аналоги:Бениамин, Бенджамін

Цікаве про ім'я Веніамін:Трактування цього імені звучить як« син правої руки », але ж як відомо, в давнину« правою рукою »вважалася дружина.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Веніамін обіцяє носіям безліч хороших якостей. Зазвичай власникам цього чоловічого імені належать такі риси як непосидючість, активність, енергійність, сором'язливість, недовірливість, боязливість, широкий кругозір і комунікабельність. Правда остання риса слабо виділяється на тлі всього вище названого. Так, Веніамін в своїй більшості комунікабельні і відмінно уживаються в одному суспільстві з людьми самих різних типажів, але ось рішучості в плані закладу нових знайомств і дружби їм не вистачає. Надто вже боязкі носії цього імені.

Зате більшість з них, це віддані друзі і хороші товариші, про які багатьом залишається тільки мріяти. Веніамін ніколи не зрадить одного, не скористається слабкістю товариша заради вигоди, не стане дружити з ким-небудь, лише переслідуючи корисливу мету. Надто вже чесні та щирі ці чоловіки.

Переваги та позитивні риси:дружелюбність, привітність, балакучість, красномовність, привабливість, вміння підлаштовуватися під оточення, здатність бачити в людях те, чого ніхто не бачить, ініціативність і готовність розвиватися, працьовитість і цілеспрямованість.

Веніамін погано відноситься долюдям із занадто високим зарозумілістю, корисливим і брехливим особистостям, до тих, хто намагається домінувати над слабкими. А ще він погано ставиться до людей, які користуються чужими успіхами заради досягнення своїх цілей.

Характер імені Веніамін

Характер імені Веніамін, а точніше носія цього імені, важко передбачити. Але можна точно сказати, що поганим характер цієї людини назвати не вийде. Він занадто добрий, доброзичливий, доброзичливий і щирий. До того ж, ще й надходить виключно по совісті, що теж є великою рідкістю в наш час. Веніамін працьовитий, чесний, цілеспрямований, завжди домагається своїми силами поставлених цілей і напевно буде мати ряд усталених моральних принципів ...

Крім того, характер Веніаміна такий, що носій цього імені буде хорошим другом і товаришем. Він ніколи не піде на зраду, ніколи не підведе товариша і зробить все для того, щоб про нього складалося виключно хороша думка в оточуючих його людей. Він завжди вислухає, вслухається в кінці кінців, підкаже і порадить. Не залишить товариша в біді і допоможе, чим зможе, навіть якщо при цьому доведеться чимось пожертвувати.

А ще характер Веніаміна ніколи не дозволить йому повести себе некоректно або просто погано щодо представниці протилежної статі, будь то дівчина, знайома жінка, мати або бабуся.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві особливо сильний вплив на побудову як такої особистості Веніаміна надає саме значення цього імені. Завдяки йому, хлопчисько може стати володарем спокійної вдачі, оптимістичність, активності і яку можна ні з чим енергії. Цей хлопець готовий нескінченно рухатися і розвиватися. Застукати його за неробством практично нереально, він завжди знайде собі якусь справу.

Є й частка пустощів, і непослуху, і непосидючості, але все в помірних кількостях. Батькам не доведеться вічно турбуватися про його витівки. Та й сам він вважає за краще слухатися маму з татом, а не діяти поперек їх настанов. І не менш важливо, що цей балуваних і непосида не позбавлений відповідальності і старанності, що рідкість для дитини-дошкільника.

А ось зі спілкуванням у нього можуть бути проблеми. Може бути мало друзів. Носію цього рідкісного імені для хлопчиків важко знайти спільну мову з дітками, багато хто вважає його занадто зразковим, через що і намагаються уникати контакту.

Підліток

Як правило, у Вені підлітка досить багато друзів, що не дивно, особливо враховуючи факт заступництва стихії води. Красномовність, готовність допомагати, жертвуючи навіть собою, вміння слухати і вникати, безконфліктність і відсутність будь-яких принципів – все це притягує до нього однолітків, як в шкільні роки, так і в студентські. Та й з протилежною статтю зазвичай у такого немає проблем. Дівчата ніколи не нехтують його увагою, навпаки, дуже жадають його.

В цілому Веніамін, це спокійний хлопець, чи не балующійся, вже не намагається привернути до себе увагу однолітків, бо його тепер багато, відповідальний і виконавчий, завжди наступного загальноприйнятим правилам, і не користується перевагами заради досягнення корисливих цілей.

З навчанням теж непогано. Особливо сильно його залучають гуманітарні предмети. З точними йому управлятися складніше. Здібний учень. Викладачі його поважають. І взагалі,

Веніамін, це той хлопчик, про який можна сказати — «Розумниця». Правда. Батькам потрібно підтримувати його в його ініціативах, інакше цей «розумниця» може піти в себе і сильно змінитися.

Дорослий чоловік

Дорослий чоловік на ім'я Веніамін, це і зовсім унікальна особистість. Творча людина, з хорошою фантазією і уявою. Він намагається знайти себе в якій-небудь творчої професії.

У нього багато однодумців, немає нестачі уваги. Він завжди є бажаним гостем в будь-якій компанії. Єдине «але», це страх перед новими контактами, особливо з жінками – йому важко зробити перший крок назустріч дамі, особливо тієї, що подобається, і тому він буде до останнього чекати першого кроку саме від самої дівчини, потенційної супутниці.

Ще один важливий мінус – не розбирається в людях і часто приписує їм ті якості, якими ті не володіють, надто легковажно і поверхнево оцінює людей, і навіть бачачи в них недоліки, намагається їх не помічати, ігнорувати …

доля імені Веніамін

Важко сказати, як повинна скластися доля людини, що стала носієм імені Веніамін. Але зате точно можна сказати, що ставитися ця людина буде до жінок максимально правильно. Він ніколи не дозволить собі образити жінку, нагрубити їй, або сказати щось, що могло б зачепити її гідність. Такий вже Веніамін. Хоча знову ж таки, все залежить від виховання.

Особисте життя в Веніаміна може бути дуже непростою. У підлітковому віці він буде користуватися можливість неймовірною популярністю у жінок, але побудувати відносини він не зможе. Вина лежить на його сором'язливості і невпевненості в собі. З віком з'явиться і впевненість, і рішучість, але це ж буде вже зрілість, і тут буде вже не до відносин – прийде час пори створювати сім'ю.

Зате ставлення до дівчат у нього буде найкраще з можливих. Він буде всіх своїх дам робити справжнісінькими королевами. Він ввічливий, акуратний, уважний, турботливий і ніжний. Його жінці ніколи не доведеться дорікати його в чому-небудь, що стосується його ставлення до неї.

Любов і шлюб для імені Веніамін

Одружується Веніамін тільки по любові. Для нього любов, секс і дружба по відношенню до однієї єдиної жінці – це основні вимоги для створення сім'ї. Дуже важливо, щоб в дружини він вибрав щиру і близьку по духу жінку, яка буде готова розділити з ним всі труднощі, і одночасно надихати його на подвиги.

Чоловік на ім'я Веніамін, це відмінний сім'янин. Він цінує дружину і дорожить відносинами з нею. Теща також найчастіше в захваті від зятя, адже він дуже поступливий і «слухняний». Він досить м'який за характером і найчастіше роль глави в родині віддає його дружині. Але в такому випадку дуже важливо, щоб вона виявилася доброю, розумною, мудрою, а не хитрою жінкою. Вона повинна не корисливо використовувати довірливість чоловіка, а правильно і ніжно направляти його, а також допомагати йому відчувати себе справжнім чоловіком.

Веніамін мріє прожити все життя з однією єдиною, вірною і люблячою дружиною, адже він так важко переносить розриви і самотність. Дружина повинна піклуватися про своє крихкому дружині і все ж спробувати виховати в ньому і якості сильного чоловіка, такі як твердість у рішеннях, завзятість і вміння відстоювати свою точку зору.

Веніамін як Батько

Чоловіки на ім'я Веніамін дуже трепетно ​​ставляться до своїх діток. Вони люблять їх більше всього на світі і дуже часто беруть більшу частину турбот по догляду за дітьми на себе. Вони з гордістю гуляють з колясками у парку, стоять в чергах за молоком і купають малюка. Дружина такого чоловіка з народженням дитини не перетвориться на зомбі, як багато молодих мам, так як її чоловік завжди готовий їй допомогти.

У міру дорослішання дітей Веніамін бере участь в їх вихованні не менш дружини. Він любить проводити з ними час, ділиться своїми життєвими історіями та досвідом, намагається частіше влаштовувати малечі активні розваги. Його діти постійно відвідують театри, зоопарки і, звичайно, луна-парки.

Веніамін готовий трудиться не покладаючи рук, аби у його дітей було заможне і щасливе дитинство. Хоча особисто для нього гроші відіграють далеко не найважливішу роль в житті.

Сумісність Веніамін c жіночими іменами

Питання сумісності чоловічого імені Веніамін вже давно не є чимось загадковим, бо відповідь на нього був отриманий ще в минулому столітті. І нехай він не стовідсотково точний, але зате ідеально поєднується із справжнім станом речей. Так, уже підтверджений факт, що найкраща сумісність у цей іменоформи з такими варіаціями жіночих імен як Капітоліна, Ізольда, Парасковія, Кароліна, Василиса, Алевтина і Олександра. Вважається, що з названими так жінками може бути побудований по-справжньому міцний, щасливий і довговічний шлюб, повний пристрасті і взаєморозуміння.

Броніслава, Варвара, Таїсія, Маріанна, Олена і Ліна – з дамами, яких нарікають при народженні цими варіантами, зв'язок трохи гірше, але теж є. У такій парі може бути і пристрасть, і взаєморозуміння, і любов, і почуття, і щирість, але самі відносини будуть недовговічними і занадто непередбачуваними, а всі названі вище властивості можуть різко змінитися в протилежний – ревнощі, розбіжності, скандали та інше ...

А з такими як Агнія, Антоніна, Стефанія, Станіслава, Серафима, Клавдія і Вероніка, ніякого поєднання і зовсім немає. Дослідники стверджують, що парі, утвореної з Вени і жінки, що отримала одне з названих імен, просто не судилося бути довговічною і міцної – так визначено самими зірками.

Взагалі, тема стосунків чоловіка, названого Веніаміном, з жінками, досить складна. Важко сказати, якими вони будуть. Одне лише можна стверджувати з упевненістю на сто відсотків – цей чоловік ніколи не буде відчувати брак жіночої уваги, адже він настільки привабливий і красномовний, що не звернути на нього увагу буде важко навіть самої фригидной і некомунікабельності жінці. Хоча знову ж таки, багато що залежить від виховання ...

Число імені Веніамін

Число імені Веніамін по нумерології — 2. «2-ка» символізує не тільки рівновагу, але і контраст, людський дуалізм і подвійність. Її підопічні шукають рівновагу і гармонію у всьому. Для них важлива стабільність і визначеність у всьому.

«Двійки» виділяються своїм прагненням до співпраці і діалогу, дипломатичністю. Вони завжди намагаються мирно вирішити будь-які спори і конфлікти, розглядаючи неприємну ситуацію з різних сторін і домагаючись справедливості. Це якість разом з їх чесністю, розсудливістю і хорошою інтуїцією відкриває їм двері в професію юриста або адвоката. Також добре підійде професія, в якій важлива злагоджена командна робота.

У чоловіків на ім'я Веніамін, як і у більшості «двійок», масу позитивних якостей: доброта, чесність, коректність і вихованість, порядність, почуття такту і врівноваженість. Однак їм не вистачає впевненості у власних силах, їх надмірна поступливість може бути розцінена як слабкість. Підопічним числа 2 варто бути трішки рішучіше і твердіше.

Формула обчислення числа імені Веніамін:У (3) + Е (6) + Н (6) + І (1) + А (1) + М (5) + І (1) + Н (6) = 29 = 2 + 9 = 11 = 1 + 1 = 2

Астрологічна символіка імені Веніамін

  • Камінь-талісман – Берил і Гіпс .
  • Планета-покровитель – Місяць і Плутон.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Веніамін – Жук.
  • рослинний символ – Фрезия.
  • Кращий зодіак – Рак і Скорпіон.
  • Число Веніаміна – 2.
  • Щасливий день – понеділок.
  • ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Веніамін

Веніамін Дорман – радянський кінорежисер

Веніамін Клячкин – російський лікар, проявив себе як санітарний лікар і інфекціоніст

В еніамін Сікора – український економіст

Веніамін Чеботаєв – радянський вчений-фізик

Веніамін Смєхов – радянський і російський актор

Веніамін Маковський – радянський інженер-будівельник

Веніамін Григор'єв – радянський інженер-хімік

Веніамін Юдін – російський і радянський лікар, герой праці

Веніамін Тудельскій – єврейський мандрівник

іменини дні і святі покровителі імені Веніамін

Преподобномученик Веніамін Синайський

січень 27

Затворник Веніамін Печерський

жовтень 26

Священномученик Веніамін Кононов

квітень 17

Новомученніков Веніамін Казанський

серпень 13