Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЕлла
1443 Oracle

Елла: значення імені, характер і доля

Ім'я Елла давньогрецьке за походженням. Це головна версія і по ній воно трактується як «зоря» або «світло». Друга версія – нормандське походження. В даному випадку трактування звучить як «інша». Третя версія – єврейське походження. На івриті трактується як «богиня».

Жіноче ім'я Елла популярно в європейських країнах, особливо в Німеччині, Франції, Англії, і України. Володіє хорошими характеристиками, відмінною сумісність з чоловічими українськими та зарубіжними іменами, і має дуже сильну в плані впливу на носії енергетику.

Ім'я Елла: Значення і характеристика
Походження імені Елладавньогрецьке, нормандське або єврейське
Буквальна трактування за першою версією«зоря» або «світло»
За другою версією«інша»
За третьої версії«богиня»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:На даний момент ім'я Елла в Україні не вважається дуже популярним і не входить в сотню найпопулярніших імен. За статистикою їм нарікається не більше 1 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Еллочка, Еля, Ела

Сучасні англійські аналоги:Еллі, Елеонора, Ельвіра

Цікаве про ім'я Елла:Багато хто вважає, що ім'я Елла є лише укороченою формою відомого російського жіночого імені Елеонора, що трактується як «Бог є світло». Але насправді це вже давним-давно самостійне ім'я.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Елла вельми багатогранно і обіцяє всім носительку різні риси. Але є і одна найбільш поширена версія. Вважається, що Елла, це завжди одночасно романтична і суха натура, підлаштовуватися під певний ритм, що залежить в свою чергу від атмосфери і оточення.

Дівчина, іменована таким чином, «відірвана від реальності», фантазерка, успішна леді, здатна протистояти будь-яким життєвим труднощам. Цілеспрямованість, працьовитість, добросердя, гармонія з навколишнім світом – мала частка властивих її характеру достоїнств.

Вона товариська особистість, вміє йти на контакт навіть з конфліктними людьми, готова всіляко підтримувати і підбадьорювати своїх близьких. Тонке почуття гумору грає на руку. Довірлива, але може завести в оману будь-кого. Чи не здатна на зраду або брехня.

Переваги та позитивні риси:весела, романтична, відповідальна і добропорядна, намагається дружити з усіма без винятку і не здатна на зраду. Це основні позитивні риси всіх носіїв імені Елла без винятку.

Елла погано відноситься долюдям, які користуються своєю владою і принижують слабших, ненавидить несправедливість і уникає людей, які хоча б один раз намагалися нею маніпулювати.

Характер імені Елла

Характер імені – один з найскладніших чинників значущості, і тим не менш, в Водночас і один з найцікавіших. Що ж стосується нашого конкретного випадку, так тут теж справа йде дуже непросто – характер найменування Елла здатний наділити носительку цілою купою якостей, але серед них не тільки позитивні. Зазвичай характер носії іменоформи Елла наділяється оптимистичностью, веселою вдачею, відмінною ерудицією і фантазією, яскравим уявою і дружелюбністю, комунікабельністю і товариськістю, красномовністю і балакучістю. До недоліків можна віднести ненадійність, безвідповідальність, нестаранність і мінливість – характер Елли такий, що їй краще не довіряти важливих і відповідальних справ. До того ж, Елла завжди керується емоціями та інтуїцією – логіка і тактика не для неї. Зате характер Елли притягує до неї людей, вона завжди оточена увагою і турботою, любов'ю і популярністю, їй ніхто і ніколи не відмовить у допомозі, та й сама вона готова в будь-який момент допомогти який потребує матеріальної допомоги людині, добра і турботлива по натурі. Ось такий у Елли характер, але знову ж таки, все це тільки теорія.

На ділі характер залежить не тільки від характеристики самого імечко, але і від купи додаткових факторів, серед яких важливу позицію займає знак зодіаку. Так само може впливати і пору року народження ...

Раннє дитинство

У дівчинки, якій батьки вирішили дати рідкісне українське ім'я Елла, досить складний характер, але складність ця в першу чергу проявляється в її пустощі, енергійності і гіперактивності.

Активність, енергійність, баловство, пустотливість, балакучість і балакучість, рухливість, дієвість – у дівчинки, над якою протегує значення іменоформи Елла, немає часу на відпочинок, вона постійно в русі, нескінченно придумує собі справи і заняття, не сидить на місці. Справитися з такою енергією батькам може бути досить складно, її не вгамувався і не заспокоїти, поки вона сама не втомиться. При цьому у цієї дівчинки багато талантів, значимість цього ймення обіцяє багато здібностей – батькам лише потрібно направити її енергію в потрібне, і головне, корисну справу, тоді все стане на свої місця, а поведінка Елли зміниться в кращу сторону. Через всієї цієї активності та енергійності їй важко сконцентруватися на чомусь одному, половину розпочатих нею справ швидше за все будуть залишатися кинутими на півдорозі, плюс, така дівчинка зазвичай непланомерна і надходить у всьому лише покладаючись на власну інтуїцію і керуючись емоціями.

в майбутньому, такий «розклад» може нашкодити її положенню в суспільстві – матері з батьком варто приділити цьому особливу увагу, виховуючи її в такому ранньому віці. Зате друзів і товаришів у дівчинки на ім'я Елла хоч відбавляй, така ніколи не перестане користуватися популярністю в суспільстві, її позитивність притягує і заворожує одночасно.

Підліток

Навіть в підлітковому віці значимість здатна впливати на натуру дівчинки, названої ім'ям Ела і фактично керувати її долею. Що ж стосується характеру, так йому значення обіцяє і раніше активність і енергійність, але разом з ними і балакучість, і балакучість, і добродушність, і чесність, і справедливість, і рухливість, і допитливість і багато іншого. У дівчинки, якій дали ім'я Елла, стільки енергії, що її фактично їй просто нікуди дівати, вона непосида, вчителі можуть лаятися на неї через її поведінки.

Зате значення обіцяє їй комунікабельність разом з усім, вона легко йде на контакт, Елла зазвичай має багато друзів і однодумців, оточена увагою і любов'ю. В іншому випадку, якщо їй не вистачає уваги, може вести себе трохи дивно і зухвало. У навчанні ж теж не без проблем – так, вона талановита і здібна, але не вміє концентруватися, їй не вистачає посидючості. Значимість цього ймення може обдарувати купою талантів і унікальним складом розуму, але є одне «але» — Елла, це в більшості випадків людина, підліток, якому не подобається жити за правилами, звідси і проблеми з навчанням. До того ж, вона ненавидить нудьгу і точні науки, її можуть залучати гуманітарні предмети, але і до них у неї може швидко зникати інтерес. Взагалі, значення може подарувати характеру дівчинки, що отримала іменну варіацію Елла, багато хороших якостей, але одні воно не обдарує – відповідальністю.

Доросла жінка

Доросла Елла може залишитися такою ж непосидою, а може перетворитися і в серйозну даму. Тут, на дорослому етапі життя, все залежить вже не тільки від такого фактора як значення іменоформи – багато, в тому числі і обіцяють риси, залежить від впливу енергетики знака зодіаку, символу за китайським гороскопом, і звичайно ж від виховання. Втім, одного ніщо і ніколи не зможе змінити – Елла завжди буде доброю, щедрою, справедливою і чесною, комунікабельною і доброзичливою, енергійної і товариською, добродушною і життєрадісною, оптимістичною і позитивною. З такою не засумуєш, з нею завжди весело, вона не сидить на місці і любить веселощі, і на всіх навколо може впливати, як справжнісінький «заводила».

Що ж стосується професійної діяльності, то тут все досить просто – енергетика цієї іменний варіації обіцяє товариськість, в першу чергу, а значить і працювати вона віддасть перевагу в сфері, яка передбачає спілкування. Стрімкого кар'єрного зростання, швидше за все, не станеться – так, значення цього ймення може зробити з Елли популярну і шановану особистість, але рватися в керівники або лідери вона ніколи не стане, відповідальність не для неї. Є ще один важливий момент – Елла ніколи і нікому не розповість про свої переживання, вона не любить ділитися з кимось своїми проблемами, вважає за краще все тримати в собі, але відбувається так не через те, що вона нікому не довіряє, а по тієї причини, що вона бажає завжди залишатися в очах інших людей веселою і позитивною. Більшості жінок з ім'ям Ела, це люди, дуже сильно залежать від думки оточуючих.

Доля імені Елла

Доля імені Елла теж не є одним з найпростіших факторів – мало того, що цей фактор багато в чому дуже тео, так ще до того ж він конкретно в даному випадку дуже непередбачуваний. Передбачити те, як складеться доля Елли у відносинах з чоловіками, в любові і шлюбі, практично нереально. Тим не менше, кілька моментів підкреслити все ж варто було б ...

Так, в більшості випадків Елла, це людина, якій не симпатичні короткострокові романи і пристрасть, це людина, якій потрібна чесність, надійність, взаємність у почуттях, підтримка і любов. До того ж, доля передбачає Елі любов у вигляді доброго, чесного, товариського, поступливого і поступливого чоловіка – тільки такого Елла захоче всю себе присвятити, і тільки з таким вона буде по-справжньому щирою у всьому без винятку.

Ще один не менш важливий момент – доля названої таким чином жінки передбачає їй становлення хорошою дружиною і матір'ю, але її чоловікові доведеться постійно контролювати її, бо в іншому випадку не варто від неї чекати відповідальності. Надто вже все Елли вітряні. Ось так ось може скластися доля дівчини, іменується варіацією Елла.

Любов і шлюб для імені Елла

Елла не страждає від нестачі кавалерів, їх у неї повно, але вона в них просто не потребує. З багатьма чоловіками вона підтримує дружні взаємини, не поспішаючи переводити їх в розряд любовних. Пізніше їй починають подобатися красиві і наполегливі залицяння чоловіків, але них вона найчастіше відповідає лише фліртом. Еля воліє цікавих, неординарних чоловіків, які вміють подарувати гарний настрій і повеселитися на славу, адже ця доросла жінка в душі ніяк не хоче дорослішати.

Елла не прагне до створення міцної і щасливої ​​родини, для неї це не щастя, а тягар. Звикла жити у батьків за пазухою, вона стикається з масою труднощів. У рідній домівці, їй не потрібно було займатися домашніми клопотами. Вийшовши заміж, вона вчиться найнеобхіднішим речей, але без особливого ентузіазму. Прибирання, готування, підтримання в будинку затишку і порядку — це болісна рутина для Елі. Зате вона любить приймати гостей, ось для них вона і порядок наведе, і смачний стіл накриє.

В її житті може бути кілька шлюбів, при чому не дуже вдалих. Подружнє життя і рутина обов'язків дружини її настільки пригнічують, що вона сама може піти на розрив. Міцну сім'ю Елла може створити тільки з серйозним, забезпеченим, терплячим і спокійним чоловіком, який зумів зрозуміти і прийняти дружину такий, як вона є. В ідеалі її чоловік повинен часто їздити в тривалі часті відрядження, щоб Еля сумувала за ним, чекала і не перенасичувати спільним життям. При цьому вона не зрадить і буде зберігати йому вірність, а в кожен його приїзд додому буде пестити і леліяти коханого.

Елла як Мати

Складно припустити, як складеться життя Елли, коли вона стане матір'ю, з огляду на той факт, що в душі вона — все та ж дівчинка, а не доросла жінка. Як із заміжжям, так і з дітьми вона не поспішає. Довгий час вона відчуває, що морально не готова стати матір'ю. Згодом до неї все ж приходить усвідомлення того, що материнство — це покликання жінок. Її доброта, турбота і любов найсильніше проявляються в її ставленні до маляти. Вона не обмежує бажання бабусь брати участь у догляді за онуком чи онукою. Вона не проти звільнити собі пару днів для відпочинку від всіх проблем і турбот, пов'язаних з будинком і малюком.

Організація дозвілля для малюка, ось де їй немає рівних. Елла, як маленька дівчинка, може веселиться з малюком в парку атракціонів, є солодку вату і дзвінко сміятися з циркового клоуна. У неї в голові завжди має купу ідей, куди піти з дитиною або в що пограти.

В виховному процесі дитини бере участь вся рідня, а Еля намагається обходитися з дітьми м'яко і ласкаво, але при цьому мудро. Будь-які поставлені перед малюком цілі вона добре мотивує, а не змушує насильно. Тим самим вона виробляє у нього такі важливі якості характеру, як: цілеспрямованість, самостійність і працьовитість.

Сумісність Елла c чоловічими іменами

Астрологи довгий час в свою чергу займалися вивченням питання сумісності імені Елла з чоловічими найменуваннями, і в підсумку прийшли до висновку, що найкращою вона буде в разі створення пари з чоловіком, якому належить ім'я Максим, Гліб, Роберт, Іларіон або Олександр. В такому випадку будуть високі шанси на створення реальне міцної і довговічної сім'ї.

В разі союзу з хлопцем, якого назвали Андрієм, Модестом, Артуром, Альбертом, Давидом або Якимом, сумісність гірше, але теж є. Як і шанси на міцний шлюб. Правда, в такій парі раз у раз виникатимуть розбіжності і сварки з самим дріб'язковим причин.

Ну а з Йосипом, Володимиром, Владленом і Сергієм, і зовсім дослідниками не рекомендується створювати відносини, бо в них будуть панувати взаємна нерозуміння, ревнощі, розбіжності і сварки.

Взаємовідносини названої ім'ям Елла дівчата з представниками протилежної статі, це і зовсім складна тема. Але можна тут і підкреслити кілька важливих моментів. Один з таких моментів полягає в перевагах – дівчата Елли, це в більшості випадків жінки, які шукають до останнього справжню любов, це не любительки короткострокових відносин і пристрасті, їм важлива любов, щирість, чесність і вірність. Своєму обранцеві Елла присвятить швидше за все всю себе, ніколи його не зрадить і не обдурить, все зробить для його щастя ...

Число імені Елла

Число імені Елла по нумерології — 4. Якщо говорити про символіку числа, то 4 порівнюють з квадратом, що символізує стабільність, визначеність, надійність, міцність. Саме ці риси характеру яскраво виражені в підопічних 4-ки. Крім того, четвірки-відповідальні і порядні люди. Вони ніколи не кинуть незавершена справа і завжди виконають покладені на них завдання найкращим чином. Вони дуже працьовиті і виконавчі. Вони рідко висувають якісь ідеї, але зате чудово справляються з організацією та реалізацією покладених на них доручень і проектів. Начальство цінує їх за завзятість, терпіння і старанну роботу.

Четвірки — прихильники консервативних поглядів, вони віддають перевагу стабільності і визначеності чогось нового і не перевіреного. Вони побоюються різких змін і не бажають ризикувати. Їх консервативність, зайва прагматичність і практичність не залишають в них ні краплі уяви. Підопічні числа 4 щодня планують кожну хвилину свого часу, щоб нічого не забувати, не залишаючи місця спонтанності. Життя поза роботою для них обмежується домашнім затишком і комфортом, смачною вечерею і цікавою книгою або фільмом.

Їх надмірна організованість поширюється не тільки на професійну сферу діяльності. Удома вони також часто виявляють зайву педантичність і дріб'язковість. Їх зайвий раціоналізм і розважливість, небажання пробувати щось нове роблять їх нудними і обмеженими людьми. Четвіркам варто навчитися мріяти і фантазувати, відкрити свій розум для чогось нового. До речі, не завжди кількість назви формує характер людини, є винятки, такі як назва Елла.

Формула для розрахунку назви Елла:Е (4) + л (4) + л (4) + А (1) = 13 = 1 + 3 = 4

Астрологічна символіка Назва Елла

  • Камінь-талісман – червоний граніт.
  • Planet Pronton – Марс.
  • Патрональний елемент – вогонь.
  • символ тваринного середовища ELLA-LED.
  • Best Zodiac – ARIES
  • Номер Елла – 4.
  • Щасливий день – осінь.
  • ідеальний сезон – субота.

Відомі люди, названі" Елла "

Ella Wheeler Wilcox (American Poetess)

Елла (Elvira) Avakyan (радянський мультиплікатор )

Елла Адаєвська (російський піаніст, композитор)

Елла-Бінсток (радянський художник)

Элла Крылова (русская поэтесса, прозаик)

Элла Соломоник (филолог-классик)

Именинные дни и святые покровители имени Элла

Имя Элла не входит в список календаря именин православной церкви. Именины этого имени не празднуются и при крещении им не нарекают. Девочку по имени Элла могут покрестись созвучным именем Елена или Емилия, например. Также при крещении она может получить имя святой, подходящей по датам крещения или рождения.

Преподобная Емилия Кесарийская

январь 1, январь14

Мученица Елена, дочь апостола Алфея

май 26, июнь 8