Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаПаула
423 Oracle

Паула: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Паула поширене в Європі і зустрічається в більшості країн Євросоюзу. Перелік країн, в яких воно зустрічається, включає Португалію, Іспанію, Італію, Англію, Францію і навіть більшість американських штатів. У Східній частині нашої планети воно не поширене, як власне і в Україні. Зате це ім'я, на думку дослідників енергетики імен, має досить сильну енергетику і може найсильнішим чином впливати на характер, долю і майбутнє носії. Плюс, ім'я Паула сумісно з більшістю сучасних зарубіжних чоловічих імен, чого, на жаль, не скажеш про руські імена ...

Ім'я Паула: Значення і характеристика
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Розмовні варіанти:Пола, Полетта, Політ

Сучасні англійські аналоги:Паулі, Пауліта, Літа, Поліком, Пола

Як впливає значення імені на долю: карма

Більшість дослідників стверджують, щозначення імені Паулаобіцяє носительці сприйнятливість і чутливість, риси публічної людини, вічно піклується про своє становище в суспільстві. Такі жінки в основному виростають негласними лідерами – їх слухають, до їхніх думок прислухаються, в їх радах потребують усі без винятку. У той же час сама жінка, над якою протегує значення і енергетика цього ймення, ніколи не буде претендувати на звання лідера.

Крім усього іншого, енергетика цього імені може обдарувати цілою купою хороших якостей: цілеспрямованість, працьовитість, дружелюбність, допитливість, комунікабельність, доброта і щедрість, доброзичливість і життєрадісність. Але з іншого боку, названі ім'ям Паула дівчата, це зазвичай флегматичні особи. Вони легко адаптуються до ситуацій і завжди готові до нових випробувань, але їх емоції найчастіше не дають їм закінчити розпочату справу, як це й годиться.

Сумісність Паула c чоловічими іменами

Що до взаємин дівчини, над якою панує значення і енергія імені Паула, з представниками чоловічої половини людства, так тут її НЕ в чому навіть і дорікнути. Паула, це в більшості випадків вірна, надійна, трохи ревнива, але віддана жінка. Така ніколи не залишить свою другу половинку в біді, не зрадить чоловіка і ні в якому разі не обдурить його. Але при цьому Паула вимоглива і вимагає від потенційної другої половинки той же, що дає сама. З неї вийде хороша дружина і відмінна мати, зразкова домогосподарка і відмінна берегиня сімейного вогнища.

Астрологічна символіка імені Паула

  • Камінь-талісман – Аметист.
  • Планета-покровитель – Марс і уран.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Паула – Жираф.
  • Рослинний символ – Чебрець.
  • Кращий зодіак – Терези, Козеріг і Водолій.
  • Щасливий день – середа і П'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Літо і Зима.

Відомі люди з іменем Паула

Паула Каня (польська професійна тенісистка)

Паула Гарсес (американська актриса)

Паула Браун (угорська піаністка)

Паула Марія Маршалл (американська кіно- і телеактриса)

Паула Селінг (румунська співачка, композитор)

Паула Рего (британська художниця)

Паула Гітлер (молодша сестра Адольфа Гітлера)

Паула Юлія ваги (фінська співачка, скрипалька)

Паула Сінікка Рісіко (фінський політик)