Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаКазимир
981 Oracle

Казимир: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Казимир за походженням слов'янське. За головною версією трактується як «проповідує мир». За другою версією значення звучить як «миротворець». Втім, версії схожі, і тому не розділені. На даний момент це ім'я не надто популярно, хоча свого часу було в числі найвідоміших.

Ім'я Казимир сьогодні не користується популярністю і значиться в переліку найбільш рідкісних слов'янських за походженням імен. Але зате воно є одним з найвпливовіших, бо обіцяє дитині, названому їм, багато рідкісних і непогано поєднуються якостей.

Ім'я Казимир: Значення і характеристика
Походження імені Казимирслов'янське
Буквальна трактування по першій верси«проповідує мир»
За другою версією«миротворець»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Казимир

Популярність:На даний момент ім'я Казимир не дуже популярно і навіть не потрапляє в першу сотню рейтингу. Вже давно віднесено до категорії забутих і канули в минуле імен.

Розмовні варіанти:Казик, Казя

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Казимир:свого часу, це ім'я користувалося великою популярністю в Польщі, а тепер зустрічається тільки на території прибалтійських країн.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Казимир обіцяє носіям дуже непростий характер. За доданню, може наділити такими рисами як прямолінійність, різкість, порядність, правдолюбство, щирість, працьовитість і цілеспрямованість. А плюс до перерахованих рис може наділити ще й корисливі, нерішучістю і запальністю. Хоча, виявляється все вищеназване не відразу, не одночасно, а поступово, у міру дорослішання хлопця.

У своєму ж більшості Казиміри, це чоловіки, які знають ціну слову і намагаються ніколи і нікого не обманювати, не підводити. Від такого чоловіка не доведеться чекати підступу, бо він просто не дозволить собі зрадити або обдурити близької людини або навіть простого товариша ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх чоловіків, які отримали при народженні чоловіче ім'я Казимир, це їх здатність досягати поставлених цілей незважаючи ні на які перешкоди. Плюс, до переваг можна віднести справедливість і принциповість.

Казимир погано відноситься долюдям, які намагаються маніпулювати іншими людьми в корисливих цілях. А ще носії цього імені ненавидять брехунів, інтриганів, невірних людей, і тих, хто має занадто слабку силу волі.

Характер імені Казимир

Важко точно сказати, яким буде характер носія імені Казимир, грунтуючись лише на енергетики цього імені і його значенні. Але можна з точністю на сто відсотків заявити про те, що Казимир просто не може бути зрадником або брехуном. Характер носіїв цього імені такий, що вони зневажають брехунів і зрадників, і самі такими ніколи не стають. Такий чоловік може сам постраждати, прийняти удар на себе, нашкодити самому собі, якщо знадобиться, але він ніколи не зрадить одного або товариша, і ніколи не збреше ...

Ще можна точно сказати про те, що друзів у носія цього імені буде більш, ніж достатньо. А все тому, що характер переповнений важливими для цього рисами: відкритість, чесність, справедливість, готовність в будь-який момент прийти на допомогу, чуттєвість і щирість.

Ну а крім усього іншого варто згадати ще й про те, що характер Казиміров такий, що ніколи не дозволяє носіям цього імені лінується або не діяти. Тож не дивно, що Казиміри нерідко добиваються великих успіхів і досягають останніх ступенів на кар'єрних сходах. Це трудівники, роботяги, притому, вічно удосконалюються. Самореалізація для цих чоловіків дуже важлива, і заради неї вони йдуть на багато що.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві про собі дає знати активність, енергійність, дієвість, непосидючість, ризикованість, непослух і баловство. Ця дитина нескінченно рухається, чимось займається, не може і хвилини просидіти «на попа рівно», вічно придумує собі все нові заняття, і при цьому тягне за собою ровесників, перетворюючи їх в таких же непосид.

Свого не зробить навмисно вчинок, здатний заподіяти кому-небудь біль, будь вона моральної або фізичної. Але є і мінус – вважає, що потрібно завжди і скрізь говорити тільки правду, і це іноді призводить до незворотних наслідків. Наприклад, він не приховає від дорослих інформацію про проступок товариша, і не стане приховувати погані оцінки в щоденнику – так, це може привести до покарання, але сам Казя прийме його гідно, не намагаючись опиратися.

Талановитість і спрага розвиватися – його гідності. Будь-яка справа доробляє до кінця, не здається і не пасує, йде строго вперед і не зупиняється на півдорозі до мети навіть при вигляді непереборної перешкоди. Будь-яка справа рано чи пізно починає у нього виходити, і батькам варто підтримати в ньому цю рису, адже в житті вона йому явно стане в нагоді ...

Підліток

Підлітковий вік принесе чимало проблем носію цього рідкісного імені для хлопчиків, але всі вони будуть життєвими. Так, головною є його здатність притягувати до себе людей, що намагаються користуватися слабостями інших. Але є і плюс – Казимир відмінно розбирається в людях і бачить корисливих «наскрізь», а тому швидко відштовхує їх і будує проти них захист. До того ж, він не обділений увагою – має багато друзів і однодумців, притягує до себе людей все «мастей», і причина в першу чергу в його відкритості, чесності, красномовності і готовність допомагати країнам.

Він ніколи не відмовить у допомозі нужденному людині, допоможе і порадить, підтримає, якщо буде потрібно. Та й в навчанні все супер – особливо добре справа з точними науками, його залучають предмети, в яких потрібно думати, проявляти кмітливість і наполегливість.

А ось уяву і мрії, не для нього – хоча любить спілкуватися з мрійниками, бо обожнює спостерігати за уявним потоком таких людей.

Дорослий чоловік

У дорослому чоловікові по імені Казимир сильно проявляється вплив планет-покровителів. У ньому є організаторські здібності і задатки лідера, він готовий працювати вдень і вночі, роботяга, яких пошукати. Кар'єрне зростання забезпечений, і це стовідсотковий факт, він не створений для рядовий посади, йому потрібно бути тим, на кого все звертають свої погляди.

При цьому з нього вийде не тільки хороший начальник, але і відмінний друг, товариш, співробітник і просто людина. Найцінніші його риси, це вміння розпізнавати брехню, говорити правду в очі, дотримуватися у всьому загальноприйнятих моральних принципів і проявляти людяність там, де більшості це не під силу. Може вибудувати блискучу кар'єру ...

Доля імені Казимир

Доля чоловіків у відносинах з представницями протилежної статі, любові і особистому житті, зазвичай залежить від багатьох факторів. Але і ім'я з його енергетикою теж грає не менш важливу роль. Важко, звичайно, передбачити точно, як повинно скластися майбутнє, але все ж ...

В разі Казимира очевидний один простий факт – він повинен бути популярним в суспільстві жінок і завжди буде користуватися популярністю жінок, як в підлітковому віці, в школі, в інституті, так і в зрілості. Такого чоловіка жодна жінка не обійде стороною. А все тому, що носії імені Казимир в своїй більшості галантні, чарівні, чарівні, і при цьому мужні і по-своєму брутальні.

А ще можна сказати і про те, що Казиміри здебільшого стають в майбутньому надійними і відданими своїм дружинам чоловіками, хоч в молодості і ведуть занадто насичену і різноманітну особисте життя. Носій цього імені буде довго вибирати партнерку, поки не знайде ту, що буде відповідати всім його критеріям, але врешті-решт знайде таку і прийме її з усіма її недоліками, які можуть дати про себе знати вже в шлюбі.

Любов і шлюб для імені Казимир

Казимир — людина справи, а не слова. Він веде настільки активне і насичене життя, що думки про одруження йому в голову просто не приходять. На створення сім'ї він вирішиться вже після того, як йому буде не менше 30 років. Він користується величезним попитом у жінок. Він бурхливо проводить свою молодість, не відмовляючи собі в плотських утіхах. Однак з самого початку, він не обіцяє дівчатам золоті гори і любов до труни. Він часто знайомиться з яскравими й екстравагантними дамами, які воліють подорожі, пригоди і всілякі експерименти. Однак нагулявшись, Казимир різко змінює свої критерії у виборі супутниці життя.

Пізній шлюб Казимира зазвичай успішний. Він створить міцну і щасливу сім'ю з активною, але безконфліктної жінкою, яка зуміла приборкати неоднозначний характер Казимира. Вона повинна м'яко і делікатно взяти над ним шефство. За вдачею він не дуже відповідальна людина, але з мудрою і турботливою у нього є всі шанси стати домовитим і люблячим чоловіком.

Дуже важливо, щоб дружина вірила в свого чоловіка, в його творчий потенціал і всіляко допомагала йому себе реалізувати. Казимир — творча особистість, для нього важлива свобода. Він не дозволить загнати себе в рамки. Однак, якщо дружина буде вміло утримувати позицію його музи, знаходити з ним спільні інтереси і підтримувати його погляди на життя, то він буде по-справжньому вірним і турботливим чоловіком.

Казимир як Батько

Батьківство змушує чоловіків в корені міняти свою прежнею життя, нехай і не настільки сильно, як материнство. Хороший батько не тільки звалює на себе фінансове забезпечення дитини, але і, перш за все, займається його вихованням, а також проводить з ні досить багато часу. Далеко не кожен чоловік стає батьком тоді, коли він все це усвідомлює і свідомо бере на себе таку відповідальність. У такому випадку людина може відмовитися від своїх обов'язків, втекти або виконувати їх частково. Однак характер Казимира, його вміння планувати і піклуватися дозволяють припустити, що поганим батьком йому точно не стати.

Зазвичай він створює сім'ю вже в досить зрілому віці, тому не дивно, що діти в його житті з'являються, та сказати, під час. Він досить відповідально підходить до своїх батьківських обов'язків. За допомогою дружини він знаходить своє покликання і успішно в ньому саме реалізується, належним чином забезпечуючи сім'ю. Він стежить за тим, щоб у його дитини було все необхідне. З появою другої дитини він може шукати додатковий заробіток. Він прагне і фінансове становище сім'ї покращувати, і від своєї улюбленої справи не відмовлятися.

Казимир щиро любить своїх діточок, піклується про них і проводить дуже багато часу з ними. У відносинах з дітьми він може ставити себе на місце їхнього друга, а не як такого батька-вихователя. Він досить м'який в своїх вимогах, особливу увагу приділяє їх творчим талантам. Рештою аспектами освіти і виховання найчастіше займається дружина.

Сумісність Казимир c жіночими іменами

Сучасні дослідники, зокрема, астрологи, прийшли до висновку, що найкращою є сумісність імені Казимир з такими жіночими іменоформамі як Серпня, Ізабелла, Регіна, Тетяна та Уляна . На їхню думку, з названими так дамами у Казі є всі шанси на побудову реального міцного і по-справжньому щасливого шлюбу, в якому буде і взаєморозуміння, і любов, і вірність, і пристрасть.

Трохи менша сумісність з жінками, саме такими варіаціями найменувань як Агнія, Антоніна, Таміла, Елеонора, Владислава і Серафима. Тут теж може проявитися і любов, і пристрасність, але ось довговічності від таких відносин чекати не варто, бо самі зірки тут пророкують швидкоплинність і швидке розставання.

А з Євдокією, Кірою, Клавдією та Фаїною і зовсім не рекомендується створювати союз, бо тут нічого доброго не може вийти за цілій купі причин, починаючи з несумісності значень, і закінчуючи протидіють стихією і покровителями.

Що стосується відносин з жіночою статтю, так тут все просто – він не з тих, кому важлива романтика, і не з бабіїв, навпаки, спочатку мріє про міцну сім'ю і серйозні стосунки. Чи стане зразковим чоловіком, і в першу чергу завдяки тому, що прийме дружину такою, якою вона буде, чи не спробує її виправити, і не захоче перевиховати. Хоча все може і змінитися, залежно від впливу на натуру знака зодіаку і пори року ...

Число імені Казимир

Число імені Казимир по нумерології — 1. Як відомо, одиницю прийнято вважати символом першості, влади і успіху. Тож не дивно, що підопічні числа 1 — це переможці і природжені лідери. Вони звикли вести за собою інших. Завдяки своїм лідерським якостям, цілеспрямованості і впевненості в собі, з них виходять успішні і креативні керівники. Одиниці наполегливо йдуть до своєї мети, не зупиняючись ні перед якими перешкодами. Не можна сказати, що вони йдуть по головах, однак вони шукають шляхи подолання перешкод на своєму шляху.

Підопічні числа — це активні і честолюбні, вперті і вольові особистості, які вміють заробляти гроші. При цьому вони зберігають свій оптимізм, доброту, весела вдача і доброзичливе ставлення до людей. Одиниці нерідко мають величезний творчий потенціал. Вони можуть реалізувати себе не тільки в бізнесі, але і в якихось творчих професіях. До речі, в любо екстреної ситуації саме одиниці можуть швидко знайти єдино правильне рішення.

Незважаючи на свою доброту, підопічні числа 1 — досить егоїстичні люди. Вони не зважають на чужу думку, не дозволяють собою керувати і відчувають себе комфортніше при самостійній роботі. Також вони обожнюють керувати іншими людьми. Це свідчить про якійсь мірі їх зарозумілості і бажання маніпулювати іншими людьми. Іноді їх прагнення до абсолютного лідерства заважає їм побудувати своє особисте життя.

Формула обчислення числа імені Клара:К (3) + А (1) + З (9) + І ( 1) + М (5) + І (1) + Р (9) = 28 = 10 = 1

Астрологічна символіка імені Казимир

  • Камінь-талісман – Опал.
  • Планета-покровитель – Марс і Місяць.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Казимир – Слон.
  • Рослинний символ – Базилік.
  • кращий зодіак – Терези.
  • Число Казимира – 1.
  • Символічний метал – срібло.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Казимир

Казимир Малевич – російський художник. Основоположник супрематизму (вид абстракціонізму)

Казимир Перший – Восстановитель, князь польський

Казимир Фейянс – американський физикохимик, іноземний член-кореспондент АН СРСР

Казимир Едшмід – німецький письменник-експресіоніст

іменини дні і святі покровителі імені Казимир

Ім'я Казимир має слов'янське коріння, але в православних святцях такого імені немає. При хрещенні православна церква хлопчиків цим ім'ям не нарікає і іменини не святкує. У хрещенні дитина отримує іншого святого покровителя, день пам'яті якого припадає, наприклад, на дату хрещення дитини. Однак при бажанні, чоловіки на ім'я Казимир можуть відсвяткувати свої католицькі іменини.

Святої Казимир

березень 4, березень 22, червень 12.