Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаВіталій
1082 Oracle

Віталій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Віталій за походженням латинське. Значення – «життєвий». Хоча є й інші популярні варіанти трактування, такі як «життєздатний», «животворящий» і «дає життя». Утворено від латинського особистого імені Vitalis, що дослівно трактується як «що відноситься до життя».

Ім'я Віталій повсюдно зустрічається в країнах колишнього СРСР. У дев'яностих воно користувалося таким попитом, яким не користується і сьогодні. А секрет попиту на нього таїться не тільки в красивому українському звучанні, а й у відмінній енергетиці, і в хорошій сумісності …

Ім'я Віталій: Значення і характеристика
Походження імені Віталійлатинське
В кореніособисте ім'я Vitalis
Буквальна трактування«що відноситься до життя»
Популярна версія«життєвий»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мученик Віталій Керкірський

Популярність:на сьогоднішній день в рейтингу чоловічих імен Віталій числиться на 51 позиції і доводиться за статистикою на 3-6 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Виталя, Віталік

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Віталій:ім'я Віталій популярно не тільки серед російськомовного населення, але і закордоном. Правда, там використовуються похідні варіації, такі як Віталь, Віталі, Віталій, Віталіан і Віт.

Як впливає значення імені на долю: карма

Існує думка, що значення чоловічого імені Віталій обіцяє носіям в першу чергу такі риси як сила, витривалість, наполегливість, цілеспрямованість, лідерство, ніжність і ранимість, нерішучість, розважливість, продуманість, егоїстичність, доброта і щедрість.

Вважається, що Віталія в своїй більшості наділяються неймовірною чуйністю і добродушністю, безмірною добротою і відданістю. Але є «але» — Віталік не вміють прощати, і особливо це стосується зради. У відповідь на зраду Віталік може перетворитися на справжнісінького монстра.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх Віталієв без винятку полягає в їх здатності досягати поставлених цілей, в їх азарті, яким посилюється цілеспрямованість, і в їх активності, яка породжує дії і працьовитість.

Віталій погано відноситься долюдям, які не цінують себе і не намагаються відстоювати свою особисту думку в чому-небудь . А ще носії цього імені ненавидять людей корисливих, здатних на зраду або ложі в ім'я вигоди.

Характер імені Віталій

Характер імені Віталій такий, що обдаровує носіїв цього імені цілою купою хороших характеристик. Серед їх величезного списку є і доброта, чесність, і добродушність, і доброзичливість, і оптимістичність, і життєрадісність, і відповідальність, і старанність, і уважність, і добрий настрій, і багато іншого.

Зазвичай Віталій, це позитивний хлопець, оптиміст і просто хороша людина. Але як би там не було, а чогось йому все-таки не вистачає. Зазвичай цим фактором є гумористичність і неупередженість, лідерські задатки. Ну немає в ньому нічого лідерського, і взагалі, характер його не дозволяє йому мати лідерських амбіцій. Зате характер Віталія дозволить йому бути просто хорошим другом, але тільки тим людям, які, на його думку, будуть того варті. А гідні в його випадку будуть далеко не всі – надто у Віталія може бути багато вимог.

Ну а найголовніше гідність людей, носіїв цього імені, це те, що характер їм ніколи не дозволить зрадити або підставити навіть мало знайомої людини. Віталік ніколи не зрадить, не обдурить, не скористається слабкістю іншої людини задля власної вигоди і користі, бо він не такий. Та й совість для більшості Віталієм дорожче, ніж все інше.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві Віталік, все без виключення, занадто добрі, ранимі, чутливі і емоційно одночасно. Це дітки, хлопчаки, якими батьки зазвичай пишаються, як ніким і нічим більше. Маленький носій цього красивого рідкісного імені, це буквально ангел у плоті, спокійний, добрий, доброзичливий, чутливий, працьовитий, м'яка й симпатична.

в дитинстві носій цього імені, напевне, буде демонструвати максимум доброти по відношенню до всіх людей навколо, батьків, звичайних людей і знайомих, друзів і не тільки. Його сутність і натура не дозволять йому залишитися в стороні, коли хтось потребує допомоги. Він і мамі допоможе по дому, і батькові обов'язково постарається допомогти, і друзів виручить, якщо буде потрібно, і взагалі, зробить все, що в його силах.

Єдиний мінус маленького Віталика полягає в тому, що він не дуже комунікабельний і ніколи першим не піде на контакт. Йому важко заводити друзів, йому важко довіритися кому-небудь, і взагалі, він може намагатися уникати тісних зв'язків з однолітками і ким-небудь ще. Батькам варто приділити цьому фактору особливу увагу, адже в іншому випадку в майбутньому можуть виникнути проблеми зі спілкуванням.

Підліток

Підліток на ім'я Віталій, це і зовсім унікальна за своєю суттю особистість. Якщо батьки навчать його комунікабельності, товариськості, рішучості і дружелюбності, то він стане популярним в суспільстві хлопчиськом. Лідером він, звичайно, не стане, бо в ньому немає лідерських задатків, але бажаним гостем підліток Віталій точно стане.

Не можна сказати, що у носія цього імені має бути все ідеально в навчанні, а й зворотного затверджуватиметься не вийде. Віталік не повинен бути відмінником, але і двієчником теж не стане. У цьому віці в ньому будуть боротися два якості: цілеспрямованість і лінь. З одного боку, він сягатиме будь-яких поставлених цілей, що допоможе йому не скотитися до двійок в навчанні, але з іншого боку, він занадто ледачий, і це може нашкодити йому.

Що стосується взаємин з батьками, так тут і зовсім все просто – носій цього імені ніколи не послухається матір чи батька, і буде виконувати всі доручення без винятку. А ось відносини з викладачами можуть принести чимало проблем, бо викладацька робота полягає в навчанні і настановах, чого жоден носій такого імені не стане терпіти від сторонньої людини.

Дорослий чоловік

Дорослий Віталій може змінитися до невпізнання. Тут вже з веселого оптиміста і ледаря може вирости працьовитий, цілеспрямований, старанний, відповідальний, пунктуальний, обов'язковий, принциповий, трохи строгий і суворий чоловік. Такого вже нічому буде вчити, та й не потерпить він повчань, але сам буде вчити і наставляти всіх навколо, бо буде вважати себе гідним цього.

Друзів у нього в дорослому житті може бути неймовірно багато, але навряд чи когось із них він зважиться назвати своїм другом. Головна його проблема буде полягати в недовірі і в вічному очікуванні підступу. Та й взагалі, до потенційних товаришам і друзям він буде ставитися занадто вимогливо. А якщо хтось не буде відповідати його вимогам і критеріям, то ту людину в оточенні Віталія точно не буде.

А ще варто сказати про те, що Віталія в своїй більшості є кар'єристами, трудівниками і роботяги, успішними людьми в професійному плані. Нерідко вони стають бізнесменами або йдуть по стопах своїх батьків.

Доля імені Віталій

Важко сказати, як повинна скластися доля хлопця, який отримав ім'я Віталій, в особистому житті, любові, і взагалі у відносинах з представницями протилежної статі. Але одне в даному конкретному випадку можна сказати з упевненістю на сто відсотків – ніколи Віталій не буде одинаком, і ніколи не буде позбавленим жіночої уваги. Ну не може бути нецікавим жінкам настільки цікавий, привабливий і галантний чоловік.

З ймовірністю «50 на 50» особисте життя підлітка Віталіка буде занадто насиченою. І з точно такою ж ймовірністю у зрілого носія цього імені пропаде інтерес до частих «любовних пригод» і з'явиться інтерес щодо створення сім'ї, планування дітей і т.п.

Що ще можна сказати? Ну як мінімум варто сказати про те, що до своїх жінок Віталій напевно буде ставитися як істинний кавалер. Він ніколи не дозволить собі образити супутницю, нехай і недовге, образити, або і зовсім довести до сліз. Це кавалер, лицар і джентльмен, по крайней мере, в стосунках з жінками.

Любов і шлюб для імені Віталій

Віталій – чарівний і ввічливий чоловік, завжди націлений на успіх. Він здатний бути дуже галантним і уважним, але завоювавши об'єкт свого обожнювання, він позбавляє обраницю подальших романтичних залицянь. В молодості його яскраві і глибокі почуття швидко проходять, але для нього кожні відносини з дівчиною серйозні. Він сприймає їх, як ще один крок до зустрічі зі своєю другою половинкою.

Одружується носій цього імені вже ближче до років тридцяти. Його обраницею стане жінка з сильним характером, розумна, господарська, приваблива і, звичайно, турботлива, ніжна і уважна. Крім того, Віталій цінує розуміння і щирість у відносинах з дружиною. Для нього важливо, щоб кохана могла всю себе присвятити сім'ї.

Віталій щиро любить і поважає кохану дружину, а також багато в чому її підтримує, часто допомагає по господарству. Він ретельно дбає про те, в їхньому будинку панувала атмосфера довіри, тепла, затишку і спокою. Віталік не любить часто балувати дружину словами про кохання, але його турбота, повага, ласка і увага говорять за нього. Однак його дружина повинна завжди пам'ятати про те, що в своїй родині він — беззаперечний лідер, авторитет. А при спробах змінити такий сімейний лад можливий навіть розпад сім'ї.

Буде зберігати дружині вірність навіть якщо з часом любов піде, оскільки він просто не здатний зробити підлість щодо шановного їм людини.

Віталій як Батько

Батьківство, як і материнство – це дуже серйозний і спірне питання. Всі люди індивідуальні, у всіх свої уявлення про любов і турботу, про методи виховання дітей. Але про деякі можна судити навіть по імені і його енергетиці. Так, риси, селищах ім'ям Віталік, все ж дають можливість припустити, яким батьком він стане.

Уміння піклуватися, цінувати, поважати і любити вже говорять про те, що поганим батьком він точно не стане. Віталій з нетерпінням чекає появи дітей в сім'ї, адже він вже давно не хлопчик і усвідомлює, що діти — це справжнє диво, головна запорука щасливого сімейного життя. Заради дітей він готовий гори звернути. Він з самого народження бере активну участь в житті малюків. Віталік цікавиться у фахівців правильними методиками розвитку дітей. Може навіть давати дружині поради по догляду за дітьми. Коли вони хворіють, він кидає все і допомагає дружині у всьому. Він обожнює сімейний відпочинок, і щороку влаштовує дуже насичені і оздоровчі канікули для дітей і дружини.

Віталій – просто чудовий тато, з радістю і задоволенням проводить досить багато часу разом з дітьми. Він буде вміло брати участь не тільки у вихованні, але і в процесі освіти своїх чад. Як глава сім'ї він жодне питання не випускає з уваги. Для нього важливо, щоб у дітей було все необхідне, щоб вони виросли щасливими, добрими, чуйними і самостійними людьми. Для нього дуже важливі прихильність і любов його дітей.

Сумісність Віталій c жіночими іменами

Ідеальне поєднання в плані почуттів, любові і пристрасті, може бути облаштовано тільки в парі з дамами, які мають такі жіночі імена як Роза, Стелла, Емма, Віра, Дора, Ада і Мірра.

Сумісність з такими як Агата, Зінаїда, Лоліта, Неллі, Парасковія, Тамара і Тетяна, і зовсім просто ідеальна, що не дивно, адже тут є найбільш ідеальна зв'язок, судячи з астрологічним контурах.

А ось з такими як Ніка, Нора, Флора, Владислава, ніякого зв'язку і зовсім немає ...

Що до взаємин з представницями протилежної статі, так тут все досить просто – Віталій ніколи не буде одинаком, і навіть не маючи друзів, завжди буде мати під рукою дівчину. Яка буде хотіти бути поряд з ним. Інша справа, що сам Віталік до самої зрілості буде намагатися міняти дівчат якомога частіше, щоб не прив'язуватися до них.

Число імені Віталій

Число імені Віталій по нумерології — 5. П'ятірка — це символ удачі і успіху. Підопічні числа 5 йдуть по життю весело і життєрадісно, ​​а фортуна слід за ними практично по п'ятах. Вони стають успішними, впливовими і авторитетними людьми, багато до них прислухаються, поважають і довіряють їм. У свою чергу 5-ки не визнають чужої думки, вони повністю незалежні в своїх діях і судженнях. Для них важливо відстояти тільки свою правоту, свободу і незалежність. П'ятірки вважають, що лише вони можуть бути справжніми авторитетами для себе і для інших людей.

Підопічні числа 5 — це люди з вічним двигуном всередині, вони просто не можуть довго сидіти на одному місці, вони завжди в пошуку вражень, пригод, в очікуванні чогось цікавого, нового і незвичайного. Вони просто обожнюють подорожувати і пізнавати щось унікальне, цікаве, несподіване. В ідеалі робота п'ятірок повинна бути пов'язана з постійними пересуваннями, поїздками, відрядженнями. До речі, підопічні 5-ки — справжні поліглоти, вони можуть знати відразу кілька іноземних мов. Вони ідеально підійдуть на роль представників фірм в поїздці за кордон, також вони можуть супроводжувати начальство в якості перекладача при поїздці до закордонних партнерів.

Бажання 5-ок спробувати себе в різних сферах професійної діяльності іноді заводить їх у цікаві експедиції, деякі з них навіть стають археологами.

Прогресивні, спритні і активні підопічні числа 5 ніколи не відстають від часу і завжди стежать за новинками моди і техніки. П'ятірки — імпульсивні, суперечливі і непередбачувані. У своєму прагненні до нових знань, відкриттів і знайомствам, вони забувають про сталість і не цінують тих, хто поруч з ними. Вони просто не виносять нудною і розміреного життя, проте особисте життя одного разу все ж змусить їх стати розсудливим.

Формула обчислення числа імені Віталій:У (3) + І (1) + Т (2) + А (1) + Л (4) + І (1) + Й (2) = 12 = 1 + 4 = 5

Астрологічна символіка імені Віталій

  • Камінь-талісман – Сапфір.
  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • стихією – Земля.
  • Тваринний символ носія імені Віталій – Тигр.
  • Рослинний символ – Тополя.
  • Кращий зодіак – Діва і Водолій.
  • Число Віталія – ​​5.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Віталій

Віталій Шафранов – радянський і російський фізик, вивчав плазму і термоядерний синтез

Віталій Давидов – радянський хокеїст

Віталій Лазаренко – російський цирковий артист

іменини дні і святі покровителі імені Віталій

Мученик Віталій Римлянин

січень 25, лютий 7

Преподобний Віталій Олександрійський

квітень 22, травень 5

Мученик Віталій Керкірський

квітень 28, травень 11

Священномученик Віталій

липень 23, серпень 5