Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаСевастян
391 Oracle

Севастіан: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Севастіан за походженням грецьке. У перекладі значення звучить як «вельмишановний» або «священний». Сталося по головній версії від грецького «sebastos». За іншою версією могло статися від «Sebastianus», що перекладається як «Севастійський» або «той, хто родом з Севаастіі».

Ім'я Севастян сьогодні вкрай рідко зустрічається в побуті, але зате є в іменослове не тільки слов'янської культури, але також і в іменослове інших культур, на Заході, в США, і в більшості держав сьогоднішньої Європи. Наділене сильною енергетикою і зазвичай нагороджує іменується їм майбутнього чоловіка характеристиками, на диво добре поєднуються один з одним.

Ім'я Севастіан: Значення і характеристика
Походження імені Севастіандавньогрецьке
В коренігрецьке слово «sebastos»
Буквальна трактування«вельмишановний»
трактування за другою версією«священний»
Ангел хранитель і покровитель імені:Праведний Себастіан

Популярність:Чоловіче ім'я Севастіан відноситься до категорії рідкісних імен та доводиться в сучасності не більше, ніж на 5 хлопчиків з 5 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Сева, Севас

Сучасні англійські аналоги:Себастьян, Себастіан

Цікаве про ім'я Севастіан:У даного імені є похідна однокореневих жіноча форма імені, яка звучить як Севастіана.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Севастян, на думку астрологів-дослідників, обіцяє саме їм майбутньому чоловікові такі якості як доброчесність, доброта, життєрадісність, доброзичливість, відкритість, безконфліктність, красномовність, комунікабельність, привітність, чуйність і справедливість.

А крім названих характеристик, по ходу дорослішання будуть додаватися ще й інші, залежні від пори року народження і астрологічних які сприяють над ім'ям символів …

Переваги та позитивні риси:головне достоїнство всіх носіїв цього чоловічого імені, це здатність знаходити спільну мову і загальні теми для розмови з усіма людьми без винятку. Та й взагалі, у Севастьянов не буває конфліктів з іншими людьми саме якраз завдяки цій рисі.

Севастян погано відноситься долюдям, які не поважають чужі думки і намагаються всіх критикувати. А ще Севастян ненавидять жінок, які намагаються домінувати над чоловіками.

Характер імені Севастіан

Характер імені Севастіан наділяє свого володаря неоднозначними, але дуже цікавими рисами характеру. Як правило, прояв цих характеристик відбувається поступово, а не відразу. Впевненість до нього, наприклад, приходить уже аж в підлітковому періоді. Допитливість, дружелюбність і енергійність — це якості, які будуть присутні в його характері протягом усього життя. Він стає рішучим, спритним і безконфліктним людиною. Однак в ньому може таїтися схильність до деспотизму, егоїзму і непостійності.

Севастян — дуже товариська і серйозний чоловік, легко збирає навколо себе величезну кількість друзів. Більшість його товаришів — це друзі дитинства, що доводить його серйозне ставлення до дружби. Сева недовго зраджує своїх друзів і завжди готовий прийти їм на виручку, він завжди чесний і безкорисливий по відношенню до них.

Севастян може стати справжнім трудоголіком. Він — старанний, цілеспрямований, виконавчий, спритний і завзятий чоловік. Він завжди робить ідеально все за що береться, тому начальство таким співробітником пишається і душі в ньому не чає.

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві значенням імені Севастіан хлопчику може суліться нерозбірливість в людях, рухливість, активність, дієвість, енергійність, зацікавленість всім навколо, допитливість і дружелюбність. Він легко знаходить спільну мову з дітьми, до того ж.

Вже в цьому віці найчастіше з'являються в його колі спілкування ті, що стануть друзями на все життя. При цьому він не заводила, не любить ризикувати, не шукає пригод – поводиться зразково і часто стає дитиною, якого батьки однолітків наводять як приклад своїм дітям.

Маму з батьком слухається, особливо сильно поважає думку батька – батько, це приклад для наслідування, і важливо, щоб той подавав вірні приклади сівбі, це важливо для виховання. До матері ставлення інше, шанобливе, але не таке, як до батька. Допитливість – головна особливість, немає такої справи, яким би не зацікавився хлопчик-Сева …

Підліток

Севастян-підліток, це вже більш впевнений в собі, товариський і працьовита людина. Безконфліктність, безпринципність, вміння йти на контакт, любвеобильность і рішучість, відмінне почуття гумору і винахідливість, підприємливість і поступливість – це головні відмінні риси. Успішність в школі, на високому рівні, викладачі таким зазвичай задоволені, та й в цілому він позитивний і ніколи ні в кого не викликає поганих вражень чи негативу. Уже в цьому віці починає подобатися дівчатам – це заслуга не тільки виховання, але і планет-покровителів, і каменю-талісмана.

А найголовніше полягає в тому, що з підлітком на ім'я Севастіан ніколи не буває нудно, адже він весь час в русі, весь час вигадує щось нове, і кожен раз дивує своїми ідеями всіх навколо.

дорослий чоловік

дорослий названий цим ім'ям чоловік, в залежності від знака зодіаку, під яким народився, може стати аматором здорового способу життя і трудоголіком, або ж ледарем, але зразковим сім'янином, вірним і надійним партнером другої половинки.

У відносинах це м'який і уважний кавалер, турботливий супутник життя, який не бере зради і обману. Ужитися з ним легше простого. Єдиний мінус, це невміння тверезо оцінювати дам – ​​поверхнева оцінка призводить до подальших розчарувань і депресій. Втім, на розставання такий піде тільки в самому вкрай випадку …

А взагалі, дорослий Севастян, це унікальний за своєю суттю чоловік. З ним поруч комфортно перебувати, з ним приємно спілкуватися, і найголовніше, з ним можна дружити і йому можна довіряти.

Доля імені Севастіан

Доля імені Севастіан в шлюбі, а також в любовних відносинах з жінками складається досить непросто. Сева рано починає подобатися дівчатам, але його егоїстичні нахили і найсильніша зв'язок з матір'ю заважають йому визначитися з вимогами до своєї обраниці. Крім того, це заважає швидкому досягненню мети у вигляді полюбилася дівчата. Далеко не кожна дама ризикне створити з ним сім'ю.

Севастян буде завзято відстоювати свій авторитет у відносинах з дружиною і не потерпить зневажливого ставлення до своєї персони. Далеко не кожна дама має настільки спокійним, терплячим і поступливим характером, щоб зуміти створити з ним міцну сім'ю. Однак мудра і поступлива жінка зможе відчути на собі всю силу його турботи, любові і ніжності.

Севастян може стати більш м'яким і менш деспотичним чоловіком після того, як переконається в покірності і вірності подружжя. Він уже більш м'яко і ніжно до неї відноситься і навіть може вислухати її думку в якомусь спірному питанні.

Любов і шлюб для імені Севастіан

Севастян — кілька егоїстичний чоловік, зазвичай у нього сильна зв'язок зі своєю матір'ю, тому тривалий час він не може визначиться у власних вимогах до обраниці. Та й пізніше для нього дуже важливо схвалення мами при виборі супутниці життя. Одружившись з коханою жінкою Севастян стає вельми ревнивим і владним людиною, намагаючись затвердити за собою позиції верховенства в сім'ї.

Для Севастіана життєво важливо бути впевненим у своєму лідерстві і абсолютному авторитеті у відносинах з дружиною. Тільки жінка з дуже терплячим, спокійним і поступливим характером здатна створити з ним щасливу сім'ю. Її мудрість допоможе їй переконати чоловіка в тому, що він — її повелитель і вона готова виконувати всі його забаганки. Натомість вона відчує всю силу його любові, турботи і ніжності.

З часом Севастян стає м'якше. Переконавшись у вірності, відданості і покірності дружини, він починає любити її з усіма її недоліками і більше не намагається переробляти її характер. Нарешті, в сімейних відносинах почнуть з'являтися такі поняття, як спільне рішення або спокійне обговорення важливих питань, коли думка дружини також буде враховано.

Севастіан як Батько

Севастян прагне до батьківства і вважає народження дітей головним сенсом сімейного життя. Він всією душею і всім серцем любить своє потомство і намагається бути для власних дітей прикладом для наслідування у всьому. Для нього це вкрай важливо, тому з появою в сім'ї дітей, він здатний досить сильно змінитися.

Севастіан з задоволенням проводить багато часу зі своїми чадами, нерідко допомагає коханій дружині впоратися з усіма клопотами, пов'язаними з ними. До речі, якщо дружина з дітьми потрапить в якусь складну ситуацію, він завжди їй допоможе, навіть якщо вони будуть жити окремо. Своїх дітей він не залишить без підтримки батьківської любові ніколи.

Севастян не прагне занадто багато участі приймати в освітньому процесі дітей, довіряючи це дружині. А ось над сильним характером і задатками лідера в характерах своїх чад він посилено працює і цілком потім задоволений результатом, коли його діти стають лідерами в колі однолітків.

Сумісність Севастян c жіночими іменами

Питання сумісність чоловічого імені Севастіан таїть в собі багато різних «підводних каменів», але якщо говорити в цілому, то астрологами було відзначено відмінне поєднання з такими жіночими назвами як Альбіна, Алевтина, Василиса, Тетяна, Лоліта, Наталія, Христина, Зінаїда і Єлизавета. У парі з жінками, саме однією з названих варіацій, є високі шанси на реально міцні і навіть щасливі відносини, та з усіма звідси витікаючими наслідками …

Пара, створена чоловіком-Севастьянов з дамою, іменується Вікторією, Катериною, Іриною, Стефанією, Уляною, Елеонорою або Клавдією, теж може виявитися міцної, але недовговічною. На думку фахівців, в такому союзі може в будь-який момент початися серія ревних сцен, розбіжностей і скандалів на тому ж грунті, що напевно призведе до подальшого розставання. Але зате під час відносин, між половинками вируватиме пристрасть і любов, що теж непогано.

А з Анастасією, Серафімою, Станіславою, Броніславою, Галиною, Ренатою і Таїсією, дослідники і зовсім не рекомендують будувати відносин, бо, на їхню думку, в такому союзі не буде нічого з вищезгаданого, що не взаєморозуміння, не любові, чи не щирості, що є головним об'єднавчим ланкою в будь-якій парі. Хоча знову ж таки, тема сумісності не є точною наукою, а тому все вищеназване, це всього лише теорія, збіг якій з реальністю залежить від безлічі додаткових чинників (від астрології тощо.).

що до взаємин з представницями жіночої статі в цілому, так тут все досить складно. З одного боку, Севастян влюблива і легко закохується. Але з іншого боку, він у всіх дівчатах бачить щось, що його дратує, через що і закінчує всі відносини дуже швидко. Хоча знову ж таки, все це тільки теорія. Бувають і винятки. Та й залежить дуже багато чого від виховання ...

Число імені Севастіан

Число імені Севастіан по нумерології — 2. Двійки — це унікальні, добрі і дуже справедливі люди, що користуються загальним визнанням і мають багато друзів. Двійки настільки проникливі, що вони тонко відчувають психологію кожної людини, через що їх практично неможливо обвести навколо пальця. А їх дар переконання і дипломатичність допомагають їм знайти підхід до душ і совісті людей, шляхом розуміння і прояви дипломатичності і доброзичливості.

Підопічні числа 2 це справжні і надійні друзі, щирі й віддані люди. З двійок виходять не тільки відмінні друзі, а й чудовими подружжям і турботливими батьками. Двійки також володіють якостями керівника, однак вони ніколи не проявляють несправедливість або жорстокість по відношенню до підлеглими. Їх називають хорошими начальниками, здатні вести людей за собою без страху і сили. Підопічні двійки здатні себе успішно реалізувати в професіях, пов'язаних зі спілкуванням і силою слова: адвокати, вчителі, священики, психологи і цей список нескінченний.

Двійки діють в ім'я добра, але вони можуть бути надмірно довірливі, не помічаючи користі, нечесності людей. Крім того, вони часто поступаються людям, щоб уникнути можливого виникнення конфлікту, проте їх постійна поступливість часто приймається за слабкість або невпевненість у власних силах. Підопічним двійки варто проявляти більше рішучості і твердості у відстоюванні своїх інтересів і тверджень.

Формула обчислення числа імені Севастіан:С (1) + Е (6) + В (3) + А (1) + С (1) + Т (2) + Ь (3) + Я (6) + Н (6) = 29 = 2 + 9 = 11 = 1 + 1 = 2

Астрологічна символіка імені Севастіан

  • Камінь-талісман – Хризоліт.
  • Планета-покровитель – Сонце і Уран.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Севастіан – Лось .
  • Рослинний символ – Каштан.
  • Кращий зодіак – Лев і Козеріг.
  • Число Севастіана – 2.
  • Символічний метал – Алюміній .
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Севастіан

Севастіян (Себастьян) Медиоланский – святий, мук ик

Себастьян – король Португалії і Алгарве з Ависского династії

Себастьєн Ле Претр де Вобан – найбільш видатний військовий інженер свого часу

Батько Себастьян Енглерт – німецький місіонер і дослідник

Себастьян де Белалькасар – іспанський конкістадор, який прославився підкоренням Еквадору

Севастян Дмитрієв – російський іконописець-прапороносець Збройової палати

Себастьян Жозе Помбал – найбільш впливовий португальський політик епохи Просвітництва

Себастьян Брант – німецький сатирик XV століття

Себастьян Аларкон – чилійський кінорежисер і сценарист

Себастьяно Россі – колишній італійський футболіст

іменини дні і святі покровителі імені Севастіан

Церковної формою імені Севастіан буде Севастіян або Себастіан.

А праведний Себастіан

лютий 6, лютий 19

Мученик Себастіан

березень 20, квітень 2

Преподобний Севастіян Пошехонський

травень 23, червень 5

Мученик Севастіян

грудень 18, грудень 31