Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаВенера
497 Oracle

Венера: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Венера за походженням латинське. Буквальне трактування значення імені Венера – «любов», «краса» або «принадність». У корені латинське слово «venus». У міфології належить Богині квітучих садів, родючості, розквіту і весни. Зараз же прийнято ототожнювати Богиню Венеру з Афродітою, що є Богинею любові і краси.

Ім'я Венера має ніяк не росіяни коріння, і користується найбільшою популярністю в країнах Європейського Союзу, але останнім часом почало зустрічатися і у нас. воно має гарний, впливовим значенням і може наділити названого їм дитини важливими, але часом непоєднуваних одна з одною характеристиками ...

Ім'я Венера: Значення і характеристика
Походження імені Венерадавньоримське / латинське
В кореністароукраїнська слово «venus»
Буквальна трактування«любов» або «краса»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:На даний момент ім'я Венера не числиться навіть в сотні українських популярних жіночих імен. Вважається дуже рідкісним і доводиться не більше, ніж на 3 дівчинки з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Чи не є

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Венера:Це ім'я має дуже сильну енергетику і по наданню може самим сильним чином впливати на характер і сутність носії.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Венера пов'язано з як таким походженням, і разом вони утворюють такий вплив на долю названої цим найменуванням дівчата, яке позначається і на любовних стосунках, і на кар'єрі, і на багатьох інших факторах. Якщо ж точніше, то значенням і енергетикою цього імені звичайно сулятся такі риси як умиротворення, чесність, щирість, красномовність, поступливість, комунікабельність, позитивність, чарівність і привабливість.

А ще в своїй більшості Венери, це дуже ласкаві і уважні дівчата, які намагаються всім людям зі свого оточення приділяти однаково багато уваги.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність носії жіночого імені Венера полягає в їх здатності знаходити спільну мову навіть з тими людьми, з якими іншим спілкуватися дуже складно. А ще до достоїнств можна віднести чарівність і шарм.

Венери погано ставляться долюдям, які не знають, чого хочуть від життя, і весь час метану від мети до мети, не досягаючи не однієї з них. А ще Венери погано ставляться до занадто нав'язливим і егоїстичним чоловікам.

Характер імені Венера

Характер імені — це настільки загадкове і відносне поняття, що точно визначити риси характеру людей з однаковими іменами неможливо, однак, ґрунтуючись на дослідженнях фахівців можна все ж припустити, які якості будуть присутні в характері імені Венера. Як правило, ім'я Венера наділяє свою власницю досить сильним і вольовим характером. Зазвичай характер людини поступово змінюється, тому дуже важливо, щоб на його формування впливали тільки позитивні моменти. З самого дитинства Венера відрізняється добротою і мудрістю, а також любов'ю до знань. Однак вона досить уразлива і у неї категоричне ставлення до критики, вона ніколи не буде мовчати у відповідь, проте у міру дорослішання вона стає більш урівноваженою і стриманою.

Передбачається, що характер імені Венера наділяє свою власницю умінням піклуватися не тільки про своїх батьків, але і про друзів. Як високо моральний і моральна людина вона щиро цінує своїх справжніх друзів, завжди поспішає їм на виручку і ніколи не кине їх в потрібний момент. Венера — чесний і безкорислива людина. Викривши когось із друзів в обмані тут же розірве дружбу. До речі, в колі друзів у неї тільки перевірені і надійні люди, а ось нові дружні стосунки вона заводить рідко. Цікаво, але серед добрих друзів у неї більше чоловіків, ніж жінок.

Характер імені Венера, як правило, наділяє свою власницю схильністю до гуманітарних наук. У неї чудове уяву, проникливий і гострий розум, дипломатичність, а також прагнення до справедливості. Вона може пробувати свої сили в різних професіях, але для досягнення високих результатів їй не вистачає терпіння і витримки.

Раннє дитинство

З ранніх років Венера, це дитина, що володіє такими характеристиками як спокій, умиротворення, слухняність, розсудливість, чесність, справедливість і щирість. Ніколи не послухається батьків, які не нагрубити їм і не стане їм доводити особисту точку зору. Шанує думку мами з татом і слухається у всьому без винятку, з задоволенням приймає їх поради і радіє кожній хвилині, проведеної в колі рідних.

Найбільше поважає матір – з нею радиться з приводу, чи не соромиться розповідати їй про свої переживання, і з радістю присвятить в найпотаємніші таємниці. З дітками відносини теж хороші – її довірливість і красномовність породжують дружелюбність, всі до неї ставляться добре, а сама не свариться і будь-який конфлікт закінчує звичайним примиренням, нехай навіть і прийняттям провини, якої насправді немає.

Вона легко йде на компроміс, безконфліктність. Захоплюється творчістю і мистецтвом, обожнює малювати, співати і слухати музику. Вчитися читати і писати, це і зовсім для неї саме задоволення.

Підліток

На підлітковий характер, як і будь-який ім'я для дівчинки, це теж надає неймовірну вплив. Цікавість, обов'язковість, відповідальність, старанність і сталість – ці риси дозволяють їй здобути прихильність не тільки однолітків, але і викладачів.

Вчителі постійно хвалять її, як за поведінку, так і за успіхи у вивченні предметів. Правда, у неї помітна схильність тільки до гуманітарних наук, а точні вивчає по необхідності. Має добре розвинену уяву і відмінну фантазію, відмінно проявляється себе в письменництві і може почати писати вірші, але показати їх навряд чи кому зможе – боязлива і соромиться, не любить критику і страждає, якщо хтось демонструє невдоволення щодо її праць.

спілкуватися з Венерою підліткам варто пам'ятати лише про одне – ніколи не варто її критикувати за її помилки і провини. Краще просто вказати на них – а далі вона сама вирішить, як діяти і що з цим робити.

Доросла жінка

Доросла Венера, це людина, над яким панують такі властивості натури як сприйнятливість і чутливість. Будь-яка зухвалість, брутальність, або критика, можуть привести її в депресивний стан на довгі часи. Критично ставиться до несправедливості. Є і плаксивість з примхливістю – будь-який привід може стати причиною для істерики.

Венера прагне стати сильною і впевненою в собі, але не може – в дорослому житті навчиться приховувати вразливість від малознайомих людей, але від близьких цього не сховає . А ще носії цього імені дуже чутливі і будь-які погані емоції весь час приймають виключно на свій рахунок. Плюс, ці дівчата дуже сильно відчувають все погане, і страждають від нього, ніби це погане зачіпає безпосередньо їх самих.

Доля імені Венера

Доля імені Венера в любовних і сімейних відносинах з протилежною статтю складається досить цікаво, але як правило, вдало. З самого дитинства вона звикла до чоловічої компанії, тому в їхньому товаристві Венера відчуває себе, як риба у воді. Крім того, ця влюблива дама з юності користується величезним попитом у чоловіків, однак не намагається розмінюватися на безглузді промови і короткочасні інтрижки. Цілком ймовірно, що з безлічі шанувальників їй вдасться вибрати гідну людину.

Однак на вибір супутника життя у неї може піти досить багато часу. Незважаючи на це, зазвичай доля готує Венері випробування у вигляді невдалого першого раннього шлюбу, після якого володарка настільки романтичного імені ще більш вимогливо ставитиметься і до другого чоловіка, і до себе самої. По-справжньому щасливою вона відчує себе тільки поруч з хоробрим, заможним, надійним, сильним і шанованим чоловіком.

Венера, як правило, проявляє себе прекрасною дружиною і дуже старанною господинею. При хорошому матеріальному становищі родини, вона з легкістю може стати справжньою домогосподаркою, залишивши свої професійні амбіції позаду. Для неї чистота і порядок в будинку рівні половині можливого сімейного щастя, іншу половину вона заповнює ласкою, любов'ю турботою. Однак чоловік повинен пам'ятати, що покірною і мовчазною дружиною Венера не стане і він завжди повинен прислухатися до її думки.

Любов і шлюб для імені Венера

ім'я Венера обов'язково наділяє свою власницю такою рисою, як влюбчивость, не дарма ж це ім'я носила сама богиня любові в Стародавньому Римі. Венера, як правило, може створити міцну і щасливу сім'ю тільки з другої спроби, оскільки у відносинах з першим чоловіком вона буде здійснювати масу помилок.

Венера мріє про створення прямо-таки ідеальною сім'ї. У свою чергу вона показує себе, як відмінна і дуже акуратна, економна і охайна господиня. Кількість грошей в сімейному бюджеті для неї не принципово. Вона зуміє гідно прогодувати свою сім'ю навіть на обмежені кошти. Вона буде скромною, економною, відданою, що не хвалькуватої і дуже турботливою дружиною.

У відносинах з чоловіком Венера не схильна цілком і повністю підкорятися його волі. Більш того, вона довгий час не може впоратися зі своїм характером, то чоловіка просто так ревнує, то гіркими сльозами обливається не через чого. А в разі серйозного конфлікту вона може зірватися до своєї мами на тиждень, щоб заспокоїтися і перевести дух. Однак поступово вона втягується в сімейне життя, стаючи все краще.

Венера як Мати

Найчастіше Венера стає люблячою матір'ю дочок, ніж синів. Вона шалено любить і обожнює своїх крихіток і готова присвячувати їм все 24 години щодня. До вихованню дітей Венера має досить грунтовний підхід. Вона не втомлюється займатися з ними щодня, регулярно перевіряє їхні домашні завдання, допомагає з не засвоєним матеріалом. Вона ретельно стежить за тим, щоб діти вчилися старанно, самостійно і добре.

Особливе значення вона надає здоров'ю своїх крихіток, оскільки пам'ятає, наскільки слабким було здоров'я в дитинстві у неї самої. Для того, щоб зміцнити їх імунітет, з дитинства вона записує їх на плавання або ж в секцію художньої гімнастики. Щоліта Венера неодмінно відвозить своїх дівчаток на морське узбережжя, при чому не на тиждень, а мінімум на місяць.

Для неї важливо виховати в своїх дівчаток досить сильний і вольовий характер, виростити з них самодостатніх, самостійних, добропорядних і успішних людей. До виховного процесу вона активно підключає і батька сімейства, щоб у її дітей формувалася правильна модель сімейних відносин, без сварок і скандалів між батьками.

Сумісність Венера c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у Венери з такими чоловічими іменами як Аполлон, Михайло, Максим, Гліб, Андрій і Опанас. Тут є просто величезні шанси на побудову реально щасливого і міцного шлюбу.

Спільне життя з Дем'яном, Артуром, Святославом, Ігорем, Лукою і Севастьянов, теж повна пристрасті і любові, але до шлюбу тут навряд чи дійде, бо на шляху з'являться непереборні перешкоди у вигляді ревнощів і розбіжностей.

А ось з Азаров, Робертом, Чарльзом, Олегом і Феліксом, відносин і зовсім краще не створювати, бо крім сварок і конфліктів нічого більше тут не чекає.

Не любить вечірки і галасливі компанії, вважає за краще самотність або коло перевірених старих друзів, яких не багато. Її мета, це самореалізація і побудова щасливого шлюбу. Дасться їй це завдання непросто, але якщо створить пару, то стане в ній ідеальною дружиною, і в майбутньому, зразковою матір'ю. Втім, багато що може і змінитися, і все залежить від впливу на долю пори року ...

Число імені Венера

Число імені Венера по нумерології — 4. Четвірки мають стійку і непохитною життєвою позицією, заснованої на стабільності, визначеності, надійності і міцності. Підопічні числа 4 відрізняються працьовитістю, високою працездатністю, рішучістю і практичністю. Вони завжди користуються авторитетом у начальників, оскільки більш виконавчих, пунктуальних і старанних працівників потрібно ще пошукати. Також вони здатні вміло організувати роботу в колективі своїх колег, хоча якихось цікавих ідей від них, на жаль, очікувати не варто.

Четвірки спритно вміють налагоджувати контакт з навколишнім, вони завжди дуже ввічливі, виховані і володіють прекрасними манерами поведінки. Як на роботі, так і у відносинах особистого характеру підопічні четвірки люблять спокійне і доброзичливе спілкування, затишок і комфортну обстановку, а також найпростіші розваги. Нерідко вони заводять домашніх улюбленців.

У підопічних четвірки, як правило, відсутня уява, наявність якого допомагає людям прораховувати кроки наперед. Ймовірно, через це четвірки вкрай негативно і ставляться до змін або різного роду ризику. Вони настільки вперті і консервативні в своїх судженнях, що іншим просто не під силу їх переконати. Оточуючі вважають їх старомодними, дріб'язковими і відсталими від життя людьми. Крім того, вони можуть бути надмірно педантичні і повільні. Четвірки можуть відкидати будь-які спроби друзів залучити їх в галасливі вечірки або бенкету. Їх категоричні відмови перетворюють їх в очах друзів нудними і похмурими.

Формула обчислення числа імені Венера:У (3) + Е (6) + Н (6) + Е (6 ) + Р (9) + А (1) = 31 = 3 + 1 = 4

Астрологічна символіка імені Венера

  • Камінь-талісман – Алмаз.
  • Планета-покровитель – Юпітер.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Венера – Оса.
  • Рослинний символ – Роза.
  • Кращий зодіак – Телець і Риби .
  • Число Венери – 4.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Венера

Венера Нігматуліна – радянська, казахська і киргизька кіноактриса

Венера Заріпова – радянська спортсменка, представляла художню гімнастику в індивідуальних вправах

Венера Хасанова-Мухаметова – башкирська театральна актриса

іменини дні і святі покровителі імені Венера

Ім'я Венера прийшло до нас з давньоримської міфології. Цього імені немає в православних і католицьких святцях. Церква цим ім'ям не хрестить і іменини воно не зазначає. Дівчаток з мирським ім'ям Венера нарікають якимось співзвучним православним ім'ям. Наприклад, Віра або Вероніка. Але батьки можуть вибрати і іншу святу покровительку їх дочкам.