Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаРостислав
2259 Oracle

Ростислав: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Ростислав за походженням слов'янське. Утворено від двох слів, а саме, від «рости» і «слава». Буквальне трактування значення цього імені звучить як «зростаюча слава», за першою версією, і «той, чия слава росте», по другий. Воно ж є родинним іменем жіночому Слава.

Ім'я Ростислав сьогодні користується великою популярністю в Україні та країнах колишнього СРСР. Більш того, це ім'я має дуже хорошу і сильну енергетику і досить непогану сумісність з більшістю сучасних українських жіночих імен …

Ім'я Ростислав: Значення і характеристика
Походження імені Ростиславслов'янське
В корені«рости» і «слава »
Буквальна трактування« зростаюча слава »
За другою версією«той, чия слава росте»
Ангел хранитель і покровитель імені:Благовірний великий князь Ростислав Київський

Популярність:У рейтингу популярних імен Ростислав на даний момент займає всього лише 65-67 позиції і доводиться не більше, ніж на 2-5 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Слава, зростання, Ростик

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Ростислав:ім'я Ростислав є одним з родових імен Рюриковичів, і колись було одним з найпопулярніших в Московській області.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Ростислав обіцяє носію багато хороших якостей. Ростислав зазвичай має складний, багатогранний, але сильний характер. Володіє такими рисами як практичність, цілеспрямованість, наполегливість, наполегливість, жага справедливості і працьовитість.

Зазвичай Ростислава занадто прямолінійні. У більшості випадків це акуратні і інфантильні чоловіки, невибагливі, люблять комфорт і розкіш, але цінують тільки те, чого домагаються самостійно. Ростислав самодостатній, самостійний, але боязкий і нерішучий. Чутливий, емоційний, боязкий і недовірливий – ці якості проявляються особливо сильно в стосунках з жінками.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в тому, що вони ніколи не піддаються панічним настроям і в будь-якій ситуації залишаються максимально спокійними, що сприяє прийняттю вірних рішень.

Ростислав погано відноситься долюдям, які намагаються нав'язувати йому свою точку зору. А ще Ростислава ненавидять в своїй більшості людей, схильних до користі і перебільшень власних досягнень.

Характер імені Ростислав

Характер імені Ростислав такий, що обіцяє названому таким чином хлопчикові багато цікавих якостей. Зазвичай характер Ростика наділяється такими рисами як чесність, вірність, відданість, справедливість і доброзичливість, добродушність і життєрадісність, принциповість і стриманість, спокій і миролюбність. Але варто відзначити і те, що характер Ростика, це по своїй суті характер слабохарактерного людини – Ростислав не вміє і не хоче вчитися відстоювати свою точку зору, безпринципна і ніколи ні з ким не свариться, навіть якщо на те є реальна причина, рідко намагається виділитися з натовпу, не має яскравих амбіцій і не дуже товариська. До речі щодо товариськості – характер Ростислава не дозволяє йому заводити друзів, він занадто некомунікабельний і насилу йде на контакт, особливо з новими людьми. Зате як друг і товариш він просто ідеальний – ніколи і ні в якому разі не зрадить, не проміняє одного на гроші або користь, не стане шукати вигоду в дружбі. Може у Ростислава характер і слабкої людини, але зате такий вірності і відданості ніде точно не знайти в сучасному світі.

Але не можна не враховувати і той факт, що характер багато в чому залежить ще і від купи інших важливих факторів. Наприклад, він може видозмінюватися залежно від знака зодіаку, символу року народження, і навіть пори року.

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві характер хлопчика, який отримав чоловіче ім'я Ростислав, може похвалитися відразу купою хороших якостей. Наприклад, в дитинстві в першу чергу у Ростика проявляються такі риси як спокій, доброта, справедливість, чесність, слухняність, планомірність, безпринципність, активність і енергійність. Значення цього ймення може наділити і дружелюбністю, але сам по собі Ростик в більшості випадків з працею йде на контакт, він не вміє знайомитися і з працею вливається в колектив, йому важко заводити друзів, і точно так само важко спілкуватися з великими компаніями дітей. Зате сам по собі він досить приємний – з таким можна дружити, можна спілкуватися, значення може обдарувати цього хлопчика красномовністю і балакучістю, завдяки яким він все зможе підтримати розмову.

Єдиний мінус, це відсутність рішучості – Ростислав нерішучий, не впевнений в собі, цього хлопчика лякає невідомість. І взагалі, в дитинстві це «Мамочкин синочок» — без мами він не може прийняти жодного рішення, весь час скаржиться батькам, вередує і ображається. Батькам Ростислава потрібно приділити особливу увагу вихованню в ньому такої якості як впевненість в собі, інакше в іншому випадку у нього можуть в підлітковому віці виникати неймовірні проблеми з комунікабельністю. Інфантильний, спокійний, розмірений, можна подумати, що це безвольний і слабкий духом хлопчисько, хоча у цього хлопчика зовсім не такий характер насправді.

Підліток

У хлопчика підлітка, якому батьки вирішили вибрати рідкісне чоловіче ім'я Ростислав, може почати проявлятися характер справжнього чоловіка, стриманого, доброго, справедливого, чесного і врівноваженого, але емоційного. Якщо у маленького хлопчика були проблеми з комунікацією, то у дорослого Ростислава їх не повинно бути. Значення на підлітка на ім'я Ростик надає саме в цьому віці дуже сильний вплив і може перетворити його в відмінного від малюка хлопця. Це може в підсумку виявитися справжнісінький шибеник, неслухняний, емоційний, вибуховий, вразливий, що не сприймає чужих думок, вічно сперечається з усіма навколо і намагається виділитися за рахунок зухвалої поведінки. Але причина швидше за все в тому, що в цьому віці значимість може нагородити цього хлопчика непомірним бажанням стати лідером або як мінімум помітною особистістю.

По суті, в підлітковому віці він живе в справжнісінькою масці, зняти яку може з нього тільки мама або тато, і то, в домашній обстановці – на людях це зовсім не той хлопчик, який ховається під маскою, це балуваних і заводила, на якого будуть скаржитися і викладачі в школі, і навіть його товариші. Зате в навчанні він може досягти неймовірних успіхів – значення цього найменування обдаровує унікальним складом розуму і аналітичними даними, завдяки яким він може легко впоратися з вивченням будь-якого предмета, якщо звичайно йому самому це потрібно і цікаво.

Дорослий чоловік

Дорослого Ростислава значення цього найменування може обдарувати додатковими рисами характеру. Наприклад, це може бути вміння йти на компроміс, бажання залишатися в увазі оточення, небажання поступатися в невигідні моменти, готовність допомагати всім навколо і бажання стати популярним. Взагалі, на дорослого хлопця, який отримав ім'я Ростислав, значення цієї іменоформи вже надає мінімальний вплив. Зазвичай дорослий залишається таким же, яким був у підлітковому віці, тобто, спокійним, трохи емоційним, але стриманим, чесним і справедливим, турботливим і уважним, не особливо комунікабельним, але доброзичливим. Так, навіть досягла зрілості чоловікові, і то, явно буде не вистачати комунікабельності. Хоча з іншого боку він може і почне мріяти про лідерство і становленні комунікабельним чоловіком.

Зате він надійний, обов'язковий, постійний, ніколи не відходить від обраного шляху, завжди всіма силами намагається досягти поставленої мети і рідко здається, навіть при вигляді реальної великий перепони на шляху до мети. А ще значення цього найменування зазвичай обдаровує названих іменем Ростислав відмінним уявою і великим творчим потенціалом – це може бути фантазер з яскравою уявою, що вважає за краще займатися чимось, в чому саме-таки і можна проявити свою фантазію. А ось повноцінним лідером і начальником Ростик навряд чи стане – рідкісний випадок.

Доля імені Ростислав

Доля імені – один з найскладніших чинників, і в той же час, один з найцікавіших. Дослідники всього світу намагаються розгадати таємницю долі, однак, до сих пір вони не змогли домогтися дійсно великих результатів. Але в нашому конкретному випадку все трошки простіше – доля імені Ростислав все ж була. Хоч і частково, але все ж розгадана фахівцями.

Так, на думку дослідників, доля іменоформи Ростислав передбачає носію довгий пошук своєї істинної другої половинки. Все через його непростого характер і явний брак комунікабельності. Він насилу йде з людьми на контакт і також важко контактує і з жінками. Але в підсумку його життя все одно рано чи пізно зведе його з тієї, з якою він зможе вибудувати по-справжньому міцні відносини.

Ще доля передбачає носію імені Ростик відсутність як такої влюбчивость. Тобто, іншими словами, Ростислав, це чоловік-однолюб, закохуються всього один раз в житті і потім все життя присвячує тільки одній жінці. А взагалі, доля Ростислава в шлюбі дуже непередбачувана, тому точно передбачити те, як вона складеться, дуже непросто.

Любов і шлюб для імені Ростислав

Серйозний і рішучий Ростислав поводиться занадто скромно і обережно в сердечних справах. Дуже часто він може довгий час не проявляти ініціативу, тому нерідко його обраниця сама робить перший крок йому назустріч. Його обраниці може стати досить розкута і впевнена в собі жінка, без сорому проявляє свої почуття.

Ростислав дуже серйозно ставиться до створення сім'ї. Зустрівши свою другу половинку, він не затягує зі створенням сім'ї. Він потребує того, щоб його дружина постійно проявляла свою любов до нього, змушуючи відчувати себе найкращим, неповторним і єдиним. Ростик також дуже ніжно і трепетно ​​ставиться до коханої, але соромиться демонструвати свої почуття на публіці.

Ростислав має всі шанси прожити довге і щасливе сімейне життя. Він дуже турботливий, надійний, терплячий і вірний чоловік. Він гідно утримує сім'ю. Незважаючи на суворість свого характеру він добрий і ввічливий з дружиною. Завжди готовий піти на компроміс в спірних ситуаціях, а будь-який конфлікт з дружиною він легко вирішить, скориставшись своїм почуттям гумору.

Ростислав як Батько

Сім'я і шлюб — це щоденна праця і жінки, і чоловіки, а батьківство і материнство — це свого роду ще більш важливий, складний, ємний і довгостроковий працю. Діти — це щастя, але це ще й величезна відповідальність, з якою батьки не завжди справляються. Однак Ростислав має цілу низку якостей, необхідних для того, щоб стати хорошим батьком. Він відповідальний, турботливий, люблячий, ніжний і уважний тато.

Ростик дуже любить своїх дітей, більше того, він не проти і сам впасти ненадовго в дитинство, пустувати і пограти з дітьми. Він всіляко балує і розважає дітей. Більше уваги приділяє фізичному розвитку дітей, прищеплює їм любов до спорту. Він просто обожнює спільні поїздки на природу, де можна порезвится і подуріти з дітьми, а також познайомити їх з основними особливостями відпочинку в лісі. Виховувати і дисциплінувати дітей він доручає дружині.

Як глава сім'ї, Ростислав впевнено тягне на собі повне забезпечення дружини і дітей. Він стежить за тим, щоб у його дітей було все, що потрібно і навіть більше. Освітою дітей також займається дружина, але він завжди готовий підтримати це матеріально. До речі, найтісніше зв'язок Ростика з первістком, особливо, якщо це хлопчик. До нього у нього буде більш серйозні вимоги і ставлення, як до його наступнику.

Сумісність Ростислав c жіночими іменами

Найкращою у імені Ростислав є сумісність з жінками, нарікають такими іменоформамі як Алевтина, Альбіна, Євдокія, Єлизавета, Зінаїда, і Кароліна. Тут, на думку дослідників. повинна бути максимальна зв'язок, як в плані почуттів, так і в плані характерів. Хоча це всього лише припущення — точності тут не може і бути …

З такими як Вероніка, Вікторія, Катерина, і Стефанія, зв'язок поменше, на думку астрологів, але теж є. Може в стосунках присутній і взаєморозуміння, і любов, і навіть пристрасть, але немає довіри. на якому ґрунтується довговічність всіх пар без винятку.

Ну а з такими як Рената, Світлана і Таміла, і зовсім, фахівці Ростику не радять створювати пари, бо за їхніми словами нічого хорошого з цього не може вийти. Хоча знову ж таки, не факт що так і є …

Що ж стосується взаємовідносин з представницями протилежної статі, так тут все дуже і дуже непросто, бо передбачити, як буде іменований таким чином поводитися з жінками зовсім нелегко. Замкнутість і брак комунікабельності можуть зіграти з ним злий жарт в плані вибудовування особистому житті, можливо, до самої зрілості він буде самотнім холостяком. Хоча є і шанс того, що він одружується рано, схопившись за свою першу любов усіма силами. Зазвичай Ростислава є однолюбами, чоловіками, закохується по-справжньому тільки один раз за все життя.

Число імені Ростислав

Число імені Ростислав по нумерології — 2. Нумерологія наділяє двійку цікавою і неоднозначною символікою. З одного боку цифра 2 символізує рівноваги і гармонії, але з іншого боку — це також символ контрасту, подвійності і дуалізму. Двійки все життя прагнуть досягти гармонії у всіх сферах життєдіяльності. Вони прагнуть до визначеності, чесності, справедливості. Двійки — однолюби, їм важливі гармонія, довіра, надійність і стабільність. Їм подобається спілкуватися з людьми, вони люблять працювати в команді.

Підопічні числа 2 — дуже добрі і чуйні люди, які вміють співчувати і перейматися проблемами інших людей. У них добре розвинена інтуїція, вони проникливі і дипломатичні. Вони вміють вивести людей на діалог і схилити їх до співпраці. У конфліктній ситуації не приймають ні чию сторону, уникаючи і побоюючись їх. Зате через вроджену спраги справедливості двійки здатні з боку розглянути будь-який конфлікт з різних позицій, і лише після цього зробити свої висновки. Підопічні числа 2 — відмінні дипломати, переговорники, юристи, адвокати і психологи.

Поступливість і надмірна м'якість двійок стають причиною їх невпевненості в собі. Бажання не вступати ні в які конфлікти робить їх слабкими в очах оточуючих. Підопічних числа 2 можуть недооцінювати, а також використовувати їх м'якість в своїх цілях. Двійкам слід бути більш жорсткіше, рішучіше і більш принциповою. Їм потрібно навчиться відстоювати свою точку зору, а не чужу. До речі, Ростислав, наприклад, швидко вчиться відстоювати свою точку зору і навіть може вступити в суперечку.

Формула обчислення числа імені Ростислав:Р (9) + О (7) + С (1) + Т (2) + І (1) + С (1) + Л (4) + А (1) + В (3) = 29 = 2 + 9 = 11 = 1 + 1 = 2

Астрологічна символіка імені Ростислав

  • Камінь-талісман – Перли і Гіпс.
  • Планета-покровитель – Венера і Місяць.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Ростислав – Щука, Жаба, Лань.
  • Рослинний символ – Незабудка, Лілія, Латаття.
  • Кращий зодіак – Риби і Рак.
  • Число Ростислава – 2.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон – Зима.
  • Рік — Тигр.

Відомі люди з іменем Ростислав

Ростислав Моравський (князь Великої Моравії)

Ростислав Алексєєв (кораблебудівник)

Ростислав Захаров (балетмейстер, педагог, режисер)

Ростислав Плятт (народний артист СРСР)

Ростислав Фадєєв (військовий історик, публіцист)

Ростислав Юренев (кінознавець, критик)

Ростислав (Роберт) Дурляхов (російський радянський конструктор)

Ростислав Рибаков (індолог)

Ростислав Виграненко (польський органіст)

іменини дні і святі покровителі імені Ростислав

Благовірний великий князь Ростислав Київський

березень 14, березень 27