Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаКлим
997 Oracle

Клим: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Клим за походженням давньоримське. За головною версією могло утворитися від давньоримського когномена (родового прізвиська), яке звучало як «сlement». У перекладі цей когномен може означати «милосердного», «гуманного» або ж «м'якого» людини. Хоча існують і інші версії.

Ім'я Клим, як і багато застарілі імена, поширене в Україні, Україна, та Білорусії. Воно з'явилося багато років тому в українському іменослове, і до сих пір в ньому ж і числиться. В Європі це ім'я ніколи не було популярним, хоча і має давньоримські корені за основною версією етимологів.

Ім'я Клим: Значення і характеристика
Походження імені Климдавньоримське
В коренікогномен «сlement»
Буквальна трактування«милосердний» або «гуманний»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Климент Охридський

Популярність:У рейтингу популярних українських чоловічих імені Клим ділить 75-77 позиції з родинними іменами, такими як Климентія і Климент. Разом вони припадають не більше, ніж на 2-5 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Климка, Климаш, Клімуха, Клем

Сучасні англійські аналоги:Климент, Клемент, Климентій, Клеменс

Цікаве про ім'я Клим:В більшості європейських країн, а саме в Швеції, Данії, Нідерландах, Румунії і навіть в Польщі, куди більш популярною вважається форма «Клемент». У Чехії та Угорщині ім'я Клим (Климент) знайшло іншу форму – Келемен. У Шотландії воно звучить як «Кліамін». в Україні ж, крім форми Клим, рідко, але все ж зустрічається ще й ім'я Климентій.

як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Клим має найсильнішу енергетику, здатну найсильнішим чином впливати на майбутнє, натуру і долю названого цим ім'ям хлопчаки. Вважається, що енергетика і значення імені Клим може наділити носія бурхливим, непередбачуваним і дуже непокірним характером.

А плюс до всього, енергетика імені Клим проявляється по-різному ще й на кожному віковому етапі. Зазвичай по ходу дорослішання носії цього імені сильно змінюються. Зазвичай вони стають більш чуттєвими, доброзичливими, ніжними і поступливими, хоча в дитинстві їх такими ну ніяк не можна назвати.

Переваги та позитивні риси:активність, енергійність, непосидючість, допитливість, рішучість, дієвість, дружелюбність, комунікабельність, доброзичливість і добропорядність.

Клим погано відноситься долюдям, які намагаються їм маніпулювати і нав'язувати йому свою думку. Носій цього чоловічого імені ніколи не підпустить до себе нав'язливого, нечесного, або просто заздрісного людини.

Характер імені Клим

Характер імені Клим, а точніше носія цієї іменної форми, дуже непростий і може доставляти чимало проблем, як батькам, так і всьому оточенню. Все Клим, над якими опікується значення цієї назви, в своїй більшості, це несерйозні, непостійні, ненадійні, безпринципні, безвідповідальні представники чоловічої половини людства. Таким складно чогось досягти в житті, у них ні на що не вистачає терпіння і посидючості – хоча в спорті є всі шанси на успіх.

Характер Клима завжди передбачає наявність таких якостей як непосидючість, непосидючість, мінливість, непередбачуваність, нерозторопність. Такі люди дуже непередбачувані – передбачити, як Клим надійде в наступний момент і що зробить, практично нереально. Зате характер не дозволить йому схитрувати або скористатися чиєюсь слабкістю заради досягнення своєї мети. Плюс, характер же йому не дозволить ніколи і зрадити або обдурити ближнього. У таких зазвичай характер передбачає доброту і чуйність. Клим – це добрий, привітний, комунікабельний і красномовний людина, базіка, веселун, шукач пригод.

Але припускає характер і одне велике «але». Воно полягає у відсутності опірності чужому впливу. Клим легко піддається впливу людей, і при цьому погано розбирається в людях. Не рідкість, коли характер змінюється в гіршу сторону під впливом оточуючих його таких людей, з якими навіть і спілкуватися не варто було б. Але якщо в загальному, то характер хлопчика Клима унікальний за всіма параметрами, такі люди, рідкість для сучасності.

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві у хлопчика, якому батьки вирішили дати рідкісне гарне ім'я Клим, дуже непростий характер, впоратися з ним важко буде навіть матері з батьком. Клим, це зазвичай хлопчисько непосидючий, активний, енергійний, дієвий, невгамовний, непередбачуваний, пустотливих і безвідповідальний. Він некерований, не слухається батьків, вічно балується і робить багато необдуманих вчинків. Іншими словами, дитинство у малюка Клима дуже насичене. Але в той же час значення цього ймення може обдарувати і купою позитивних якостей. Серед їх величезної кількості дружелюбність, комунікабельність, чуйність, привітність. У хлопчика Клима зазвичай неймовірно сильна тяга до спілкування, він ні хвилини не може пробути на самоті, йому важливо бути в компанії друзів і товаришів, важливо відчувати їх увагу, бачити, що з ним хочуть спілкуватися.

З іншого боку, значення і енергетика імені Клим може звернутися до домінування такої риси як недовірливість. Клим, який отримав таке ім'я, по натурі боязкий і недовірливий хлопчина, але проявляються ці риси саме в спілкуванні – він нікому не довіряє свої переживання і проблеми, нікому не розповідає про свої слабкості, боїться, що ними хтось скористається. Завоювати його довіру в дитинстві досить складно ...

Зате матері і батька воно напевно буде про все розповідати, навряд чи у хлопчика Клима будуть секрети від батьків, і особливо від матері. До речі про матір – як правило, у всіх Клімов спостерігається особливий зв'язок саме з матір'ю. Батькові він ніколи не зможе так довіряти, як їй – причина в боязні показати слабкість батькові і побачити його розчарування, і природно, значення ймення.

Підліток

Будучи підлітком, Клим може приносити чимало проблем батькам. Основна ж частина проблем напевно буде пов'язана з навчанням, з освітою. Непосидючість, мінливість, нестабільність, ненадійність, непосидючість, невміння концентруватися на чомусь одному, небажання працювати, помірна, але все ж лінь, непослух і небажання підкорятися загальним правилам – ці риси і можуть стати причинами проблем в навчанні. І через них можуть виникнути проблеми і в спілкуванні з викладачами, що теж по-своєму негативно може позначитися на результатах навчання.

У той же час, Клим, завдяки такому фактору як значення імені, досить здібний учень, талановитий хлопець – у цього хлопчика може бути і відмінна пам'ять, і відмінне уяву, і навіть схильність до вивчення точних наук. Все, що йому потрібно для успіху, це дисципліна, прищепити яку Климу дуже і дуже складно. Та плюс до всього значення ймення Клим може обдарувати ще і принциповістю, і може зробити його дуже упертим – в цьому випадку прищепити Климу то, чого він не бажає, може бути ще складніше.

З іншого боку, зате Клим веселий, спритний, товариська, комунікабельна, привітна і доброзичлива людина. У цього хлопчика і почуття гумору може бути хорошим, і уява відмінне. Завдяки цим рисам Клим може стати бажаним гостем в будь-якій компанії. Значення і енергетика імені Клим можуть наділити носія цього ймення гумористично, оптимізмом, яким можна лише позаздрити, і красномовністю, але ось одного вони точно не обіцяють ні в якому разі – мова йде про відповідальність.

Дорослий чоловік

З віком Клим може стати більш розсудливим і планомірним, але відповідальності значення все одно йому не стане обіцяти. Розсудливість, планомірність, розважливість, рішучість і впевненість у собі-ці риси допоможуть Климу багато чого досягти в професійній діяльності і кар'єрі. Але його безвідповідальність і небажання слідувати загальноприйнятим правилам все одно не дадуть йому стати лідером або керівником. Клим має лідерські задатки, він легко спілкується на рівних з людьми самих різних типажів, може порозумітися навіть з самим конфліктною людиною, але стати повноцінним лідером він ніколи не зможе. Його завжди будуть сприймати, як несерйозного і безвідповідальної людини.

Ще один важливий момент – значення, яким наділене ім'я Клим, обіцяє приязність та комунікабельність і на етапі зрілості. Носій може бути затребуваним в суспільстві і бажаним, але ніколи і нікому не варто покладатися на нього. Ні, він ніколи навмисно не зрадить і не обдурить людини, але в потрібний момент його може просто не виявитися поруч. До того ж, сам він напевно буде при першій же можливості бігти від відповідальності. Іншими словами, це дуже ненадійний чоловік – хоча і хлопчика підлітка Клима це теж стосується, відмінностей мало.

Одна з найголовніших проблем чоловіки, над яким протегує значення і прихована енергія імені Клим, це брак концентрації і відсутність цілеспрямованості. Він може чогось сильно хотіти, але навіть при сильному бажанні навряд чи доб'ється цього – швидше змінить мета і переключиться на що-небудь інше.

Доля імені Клим

Доля імені Клим передбачає дуже бурхливе особисте життя носія цієї іменний варіації. Зазвичай доля таким хлопчикам передбачає багато романів, бурхливих, пристрасних, але нетривких. Вина лежить на характері, на його непередбачуваності, мінливості, тязі до різноманітності. Такі, будучи підлітками, в більшості випадків користуються попитом у представниць протилежної статі. Але це не триває вічно ...

Досягнувши зрілості, все Клим починають більш серйозно ставитися до відносин з дівчатами. Особливо серйозно Клим може ставитися до шлюбу. Доля в разі іменний форми Клим передбачає ранню одруження і раніше становлення батьком. І що не менш важливо, доля і історія цієї іменної форми передбачає становлення хорошим батьком і зразковим сім'янином, відмінним домогосподарками і просто надійним членом сім'ї.

Ще один важливий момент – доля дозволить Климу побудувати міцну сім'ю тільки з тією жінкою, яка зможе нескінченно терпіти його витівки і займатися його перевихованням. Доля не зв'яже його з такою ж непередбачуваною і ненадійною як він сам – його дамою серця напевно стане надійна, серйозна, готова взяти на себе більшу частину турбот жінка. Та з такою Клим і сам захоче змінитися ...

Любов і шлюб для імені Клим

Клим – це приклад сучасного лицаря, він дуже шанобливо і з повагою ставиться до жінок, як справжній джентльмен. Тож не дивно, що в його оточенні можуть бути тільки виховані і незіпсовані жінки. Він вкрай докладно і серйозно підходить до вибору майбутньої дружини. Він шукає господарську, акуратну, лагідну і добру дружину. Вона не повинна бути розбалували, яка звикла до розкоші, лялькою. Створити сім'ю, міцну і щасливу, він зможе лише з тією жінкою, яку зможе забезпечити. Його дружина повинна бути економною і економною, всю себе віддавати родині і домашньому господарству.

Клим — безперечний глава сім'ї, він не потерпить, щоб його авторитет ставили під сумнів. Лагідна і слухняна дружина зможе з легкістю виконувати прості побажання чоловіка. У родині Клима — це запорука тривалого і міцного союзу. Незважаючи на свою суворість і вимогливість, він дуже добрий, турботливий і люблячий чоловік. Він нерідко викликається і по господарству допомогти, і про дружину турбується, і сім'ю гідно містить. Клим — дуже гостинний господар, завжди радий бачити в гостях рідних дружини і своїх власних. Його головна мрія і мета — це великий і красивий будинок, в якому надовго може зібратися вся велика родина.

Після одруження Клим на багато речей починає дивитися інакше, також він розуміє, що справжніх друзів занадто багато бути не може. Поруч з ним залишається лише кілька по-справжньому вірних і надійних одного. Він трепетно ​​ставиться до питання подружньої вірності і ніколи не зрадить свою улюблену дружину, як і вона його.

Клим як Батько

Розуміння значення слова « батьківство » до кожного чоловіка приходить по-різному і в різний час. Багато хто взагалі до кінця не розуміють, наскільки це важливий і відповідальний крок у житті. Звичайно, ім'я робить на долю людини величезне значення, але на це впливають ще й інші фактори: виховання, приклад батька, умови життя і характер. В характері Клима закладено безліч важливих і позитивних рис характеру, що дозволяють припустити, що він точно не стане поганим батьком.

Строгий і вимогливий Клим з народженням дітей стає набагато м'якше, добріше і терплячі, в тому числі і до дружини . Він дуже любить своїх малюків. Клим намагається робити все для того, щоб у них все було не гірше, ніж у всіх, може навіть трохи краще. Поки діти зовсім маленькі він допомагає дружині по дрібницях і любить пограти з ними, але в міру дорослішання він все більше включається в процес їх виховання.

В виховному процесі Клим мудрий і добрий по відношенню до дітей. Він мотивує навчання дітей, і вони самостійно, добровільно тягнуться до знань, спорту та спілкуванню. Клим трепетно ​​піклується про дітей і сильно їх любить, але іноді може проявити строгість, наприклад, в разі поганої успішності.

Сумісність Клим c жіночими іменами

Найкращою у імені Клим вважається сумісність з такими іменами як Валерія, Анна і Людмила. Тут сумісні значення цілком і повністю сумісні, і створивши таку пару, Клим зможе вибудувати реально міцні відносини, з довірою, любов'ю, взаємністю і розумінням. Вважається, що з жінками, названими цими іменами, у Клима може бути особливий зв'язок.

З Софією, Поліною, і Дариною, сумісність трохи гірше, але теж є. Відносини тут можуть бути повними пристрасті і романтики, але довговічними вони ніколи не стануть. Швидше за все, зруйнуються під тиском ревнощів і недовіри один до одного. Енергетики цих імен не обіцяють міцність парі з чоловіком на ім'я Клим.

А ось з Альоною, Веронікою та Олександрою і зовсім ім'я Клим стовідсотково несумісне, ні значенням, ні енергетикою. Принаймні, про це говорять дослідження. Але знову ж таки, все це тільки теорія, і досить важко передбачити, якими будуть стосунки насправді.

Що до взаємин хлопчика, та й чоловіки на ім'я Клим, з представницями протилежної статі, так тут теж не без проблем. З одного боку, Клим, це веселий і кмітливий хлопець, явно цікавить дівчат, але з іншого, він надто непостійний і ненадійний, через що багато дівчат і будуть кидати його раніше, ніж цього захоче він сам. Хоча, якщо знайдеться та, чия думка стане для нього важливим, то з такою він зможе і змінитися. До шлюбу Клим зазвичай ставляться серйозно, одружуються такі тільки на тих жінок, у яких по-справжньому впевнені. Сім'я для дорослого Клима, це найважливіше в житті – принаймні, про це говорить значення, енергетика, і історія імені Клим.

Число імені Клим

Число імені Клим по нумерології — 4. Четвірку прийнято вважати символом міцності, стабільності і надійності. Четвірки відрізняються жахливо сильним прагненням до стабільності і визначеності без найменших шансів на зміни і зміни. Вони планують кожну хвилину щодня і не забувають нічого і ніколи. Вони настільки консервативні, педантичні і практичні, що у них практично повністю відсутня уява.

Четвірки мають дивовижні математичні здібності і відмінно оперують цифрами. Вони рідко, коли подають власні ідеї, зате організувати роботу своїх колег вони можуть за дві секунди. Підопічні 4 не люблять залишатися на самоті, а в командній роботі їм комфортно. Начальство цінує їх за завзятість, працьовитість і старанність. Якісніше і сумлінніше четвірок ніхто не виконує свою роботу. Тож не дивно, що на роботі вони користуються авторитетом, домагаються успіху і поваги колег.

У відносинах з рідними підопічні числа 4 також надходять порядно і надійно. Вони відповідальні і постійні. Вони віддають перевагу простим розваги, затишок і комфорт власного будинку гучним вечіркам, люблять тварин. Педантичність і дріб'язковість четвірок часом доходить до абсурду. Вони бувають нудні, обмежені, надмірно раціональні і розважливі. Стереотипність і консервативність підопічних 4-ки заважає їм фантазувати і йти на зустріч новим враженням і відкриттям. Близкие должны помочь им с этим справиться.

Формула вычисления числа имени Клим:К (3) + Л (4) + И (1) + М (5) = 13 = 1 + 3 = 4

Астрологическая символика имени Клим

  • Камень-талисман – Хризолит и Сапфир.
  • Планета-покровитель – Юпитер.
  • Покровительствующая стихия – Воздух.
  • Животный символ носителя имени Клим – Муха.
  • Растительный символ – Яблоня.
  • Лучший зодиак – Телец, Стрелец, Рыбы.
  • Число Клима – 4.
  • Счастливый день – Четверг.
  • Идеальный сезон – Зима.

Известные люди имени Клим

Климент I (четвёртый епископ Римский)

Климята (Клим) (новгородский купец Климята)

Клим Артемьевич (посол из Новгорода к святому князю Александру Невскому)

Клим Алфанов (один из братьев Алфановых, Новгород XII век)

Клим Александрийский (Тит Флавий Климент) (христианский апологет Клим)

Клим Ворошилов (советский военачальник)

Клим Тимирязев (русский естествоиспытатель, физиолог)

Клим Охридский (Клим Охридски) (болгарский просветитель, святой)

Климент, митрополит Тырновский (архиерей Болгарского экзархата)

Именинные дни и святые покровители имени Клим

Церковный вариант имени Клим – Климент.

Апостол Климент

январь 4, январь 17

Преподобный Климент столпник

январь 26, февраль 8

Преподобный Климент Сокольницкий

июнь 17, июнь 30

Равноапостольный Климент

июль 27, август 9