Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаГалина
785 Oracle

Галина: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Галина за походженням давньогрецьке. Трактується значення його в українській мові як «спокійна» і «безтурботна». Але має далеко не російське коріння. Вважається, що з'явилося воно завдяки давньогрецької культурі і імені однієї з міфічних німф Нереїд, яку звали Галена.

українське жіноче ім'я Галина користувалося попитом у часи існування Радянського Союзу, і сьогодні продовжує залишатися популярним у багатьох країнах його колишніх територій. Воно має гарну значимістю і обіцяє новонародженій дівчинці багато хороших якостей ...

Ім'я Галина: Значення і характеристика
Походження імені Галинагреко-візантійське
В кореніім'я німфи Галени
Буквальна трактування«спокійна» і «безтурботна»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця Галина Коринфская

Популярність:Ім'я Галина входить в 100 найпопулярніших імен (70-73 позиції) і доводиться на 10-12 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Галя, Галинка, Галка

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Галина:Галена в міфології уособлює спокійний стан моря, затишність і тишу. Це одна з німф Нереїд, неодноразово згадується в міфах.

Як впливає значення імені на долю: карма

За головною версією, ім'я Галина, це греко-візантійське ім'я, що має сильну енергетичну ауру. Значення імені Галина обіцяє жінці дивовижно спокійний і врівноважений характер. Це зазвичай прекрасна рукодільниця, посидюща, терпляча, спокійна, розважлива, слухняна і не запальна. Емоціями вона керується рідко, частіше використовує логічне мислення і розум. Має дуже хорошу інтуїцію, але використовує її не в досягненнях цілей, а лише, так би мовити, «коли доведеться». Це зазвичай жінка з дивним характером, здатна на багато хороших справ, але яка намагається не привертати до себе зайвої уваги.

Галина, це людина широкої душі і великого серця, жінка, для якої немає нічого кращого, ніж просто нести добро в світ. Вона намагається чинити тільки по совісті, ніколи і нікому не грубить без приводу, і взагалі, є прихильницею справедливості і доброти. Правда, у більшості Галин, якщо вірити фахівцям, нерідко трапляються напади гніву ...

Переваги та позитивні риси:розсудливість, працьовитість, відповідальність, цілеспрямованість і відмінна інтуїція. Галина може бути звичайним службовцем, робітницею промисловості або навіть лікарем, і в будь-якій справі вона стане кращою з кращих.

Галина погано відноситься долюдям, які намагаються нею маніпулювати, і до тих, хто хоч зрідка намагається її критикувати. Вона не терпить критику, уникає людей, які дорікають її в чому-небудь, і ненавидить несправедливість.

Характер імені Галина

характер імені Галина такий, що обіцяє названої цим найменуванням дівчині багато важливих і потрібних характеристик, але таких, які часто конфліктують один з одним. Так, наприклад, мова йде про одночасне наявності товариськості і скритності, дружелюбності і замкнутості, комунікабельності і недовірливість. Хоча, всі ці конфліктуючі риси не такі помітні при незначно зближенні з Галею. Характер Галі такий, що не дивлячись на всі недоліки в будь-якому випадку притягує до неї людей. Її характер складний, але незважаючи на це, люди до іменованої ім'ям Галина все одно тягнуться і намагаються зблизитися з нею, стати її друзями. Характер Галини непередбачуваний, загадковий, іноді навіть занадто негативний, але привабливий – Галя притягує до себе людей. Швидше за все це заслуга того чарівності, яке сулітся всіх названих так дівчатам. Привабливість, уважність, позитивність в мисленні, оптимізм, дбайливість, готовність прийти на допомогу в будь-який момент і допомогти навіть тому, хто цього не заслуговує – ось те, чим наділений характер дівчини, названої іменний варіацією Галина. Але і це ще не все ...

Втім, не можна не відзначити, що по ходу дорослішання характер може сильно змінюватися. В даному випадку ці зміни залежать від купи різних додаткових чинників. Наприклад, характер може видозмінюватися під впливом знака зодіаку, року, і навіть сезону народження ...

Раннє дитинство

Якщо ж розглядати кожен віковий період по-окремо, то тут все просто. Наприклад, в ранньому дитинстві характер дівчинки, над якою протегує значення імені Галина, наділяється такими якостями як спокій, розсудливість, посидючість, цілеспрямованість, планомірність, слухняність, добродушність, нетовариськість, мовчазність, скритність і замкнутість. Життя маленької дівчинки з ім'ям Галина проста – все що їй потрібно, це займатися улюбленою справою, в ролі якого може виступати малювання, рукоділля, читання або ще що-небудь в цьому роді. Маленька Галина ніколи не балується і поводиться максимально приблизно, слухається батьків, ні з ким не свариться, ніколи не образить співрозмовника і завжди готова потримати тему розмови з близькою людиною. Єдиний її мінус, це неготовність йти на контакт – значення не обдаровує її комунікабельністю, навпаки, Галина надто самотня і не бажає ні з ким зближуватися, ромі своїх батьків і близьких родичів. Зате вона не сперечається з батьками, не заперечує їх вирішення, а самій мамі, як і татові, навіть нема за що карати маленьку Галю. А ще значення цієї іменоформи може обдарувати дитину з ім'ям Галина і такою якістю як розважливість – вона ніколи не робить необдуманих вчинків і намагається вести себе навіть в такому малому віці надто правильно і планомірно. Але вже в підлітковому віці все може змінитися ...

Підліток

Як показує практика, практично всі дівчинки, яким батьки при народженні вирішуються вибрати жіноче ім'я Галина, стають в підлітковому віці пихатими і занадто зарозумілими, гордими, самостійними, незалежними, впертими і наполегливими одинаками. Значення цього ймення може обдарувати натуру дівчинки, що отримала ім'я Галина, цілою купою хороших характеристик, але більшість з них в підлітковому віці проявиться дуже слабкою. Так, можуть з'явитися явні лідерські задатки, незалежність, безкомпромісність і принциповість, але проявлятися вони будуть тільки в найкритичніші моменти. В цілому ж Галина добра і добродушна, життєрадісна і добропорядна, планомірно і ніколи не робить необдуманих або нагальних вчинків, у такий практично немає ворогів і недоброзичливців – правда, друзями значення цього найменування теж не обдарує. Справа в тому, що у дівчинки з формою імені Галина не вистачає сил і бажання на те, щоб стати більш комунікабельною, вона у всіх бачить потенційних зрадників і до всіх ставиться занадто вимогливо, що в підсумку і призводить до самотності і замикання в собі. Зате Галина може добре вчитися і показувати такі результати в навчанні, на які явно не будуть розраховувати, не друзі, не батьки, які не навіть викладачі. Значення обдаровує Галю в більшості випадків унікальним складом розуму, завдяки якому вона може показувати успіхи і в точних і в гуманітарних науках.

доросла жінка

доросла Галина, над якою протегує значення цього найменування, це і зовсім вже інша людина. Дорослої галочку даруються такі якості як наполегливість, прямолінійність, запальність, справедливість, чесність, працьовитість, наполегливість, впевненість в собі і самостійність. Досягла етапу зрілості Галина, це працьовита людина, готовий працювати днями й ночами заради досягнення поставлених цілей. Їй ніколи відпочивати або розслаблятися. Вона готова працювати заради досягнення своєї мети, намагатися, нескінченно рухатися, аби не сидіти на місці. Друзів ку Галини зазвичай не багато, і причина не тільки у впливі, який чинить значення, але ще і в її характері – вона добра і завжди готова прийти на допомогу, доброзичлива і ніколи не зраджує близьких, в будь-який момент допоможе порадою і справою, але прямолінійна і запальна і завжди висловлює будь-яке своє невдоволення людям прямо в очі. А ще Галина любить критикувати, притому, критикуючи людей, часто ображає їх, не розуміючи, чому вони ображаються на чесність і критику, які самі і заслуговують. Самим же головним у житті Галі є самостійна реалізація, їй будь-що-будь треба реалізувати себе, як людину, як фахівця в обраній професійній діяльності, як особистість – в іншому випадку вона може просто піти в себе і почати депрессіровать.

Доля імені Галина

Доля імені – це один з найцікавіших чинників, але одночасно він і один з найзагадковіших, бо розгадати його, розшифрувати, та ще й з великою точністю, неможливо. Проте, дослідники все одно присвячують свої дослідження цього питання навіть сьогодні, завдяки чому власне нам і вдалося з'ясувати кілька цікавих моментів про те, як повинна скластися доля іменованої ім'ям Галина дівчата ...

Дослідники стверджують, що доля названої найменуванням Галина дівчата передбачає їй довгий пошук істинної другої половинки і довгий самотність в плані відносин. Доля може звести таку дівчину з купою потенційних кавалерів, але сама ж вона і відштовхне більшу частину з них. Плюс, є шанс, що доля перетворить Галю в кар'єристка, у якій особисте життя піде на другий план. Хоча, це тільки теорія, і насправді вийти може зовсім не так.

При всьому вищезгаданому, практично в більшості випадків доля рано чи пізно зводить Галю з чоловіком, з яким вона захоче пов'язати своє життя. Але в той же час її доля така, що може припускати і підсумкове розставання з подальшим самотністю. Хоча знову ж таки, це тільки теорія, і як буде насправді, не знає точно ніхто.

Любов і шлюб для імені Галина

Ефектна зовнішність і чудовий почуття стилю приковують до жінки на ім'я Галина увагу безлічі чоловіків. Однак вона вкрай вибірково ставиться до вибору чоловіка. На її руку і серце може претендувати тільки привабливий, добре забезпечений, утворений, господарський і надійний чоловік. А матеріальний добробут майбутнього чоловіка подарує їй ще і впевненість в тому, що її буде оточувати комфорт і всілякі зручності – але ж це важливо для будь-якої жінки.

В сімейних відносинах вона намагається бути головною, що, звичайно, не завжди подобається її чоловікові. Сильний тиск на чоловіка нерідко руйнує шлюб, цим пояснюються її неодноразові заміжжя. Однак, якщо все-таки їй вдається досягти взаєморозуміння з чоловіком, то шлюб буде міцним. А коли чоловік зуміє розтопити її серце своєю підтримкою і компліментами, Галина взагалі стане просто ідеальною дружиною.

Вона не любить рутину сімейного життя і домашніх турбот, проте вона стає чудовою і гостинною господинею заради коханого чоловіка. В її домі панує чистота, тепла, душевна атмосфера, а на її кухні завжди пахне смачною їжею.

Галина як Мати

Галина найбільше на світі любить, звичайно ж, власних дітей. Вона піклуватися про них, як про найважливіше скарб в світі, при цьому не дозволяючи їм залізти їй на шию і звісити свої ніжки. Незважаючи на всю свою любов, Галина виховує своїх дітей в строгості. Вона завжди справедливо відноситься до них. Якщо потрібно, підтримає і приголубить, але в разі необхідності буде вкрай сувора з ними.

З раннього дитинства її дітвора знає, що в їхньому будинку мати авторитет і вона не допустить, щоб в ньому панували нахабство, вседозволеність і неповагу. Діти з дитинства запам'ятовують, що у гідну людину цих якостей взагалі бути не повинно. Будь-які конфлікти з дітьми, як і з чоловіком, Галина вирішує без скандалів і криків, сівши і обговоривши все за круглим столом.

Вона з дитинства намагається привчати дітей до самостійності. Мамою, що робить уроки за дитину, її точно не назвеш. Зате в майбутньому вона дозволить своїм дітям самостійно визначитися з вибором майбутньої професії і неодмінно його схвалить.

Сумісність Галина c чоловічими іменами

Сумісність жіночого імені Галина з чоловічими іменами вивчалася свого часу провідними радянськими дослідниками, і вони ж і прийшли тоді до висновку про те, що найкраща зв'язок в плані почуттів утворюється в випадку контакту з тим, у кого таке ім'я як Савелій, Спартак, Ярослав, Альберт, Єрмолай, Дем'ян, Наум і Микита.

А ось для шлюбу кращими варіантами будуть такі як Віктор, Венедикт, Мирон, Святослав, Геннадій.

І ні в якому разі не рекомендується пов'язувати долю з іменованими такими іменоформамі як Алан, Єфрем, Нестор, Тимур, Тадей і Мстислав.

Що ж стосується взаємовідносин дівчинки, так і жінки, що отримала ін і народженні ім'я Галина, з представниками протилежної статі, так тут все складно. Справа в тому, що догодити тій, на натуру якого впливає значення ймення Галя, дуже непросто, вона у всіх і завжди помічає навіть найменші і незначні недоліки, критикує чоловіків наліво і направо, не здатна просто радіти тому, що вже є. Саме тому-то основну частину свого життя Галина і проводить в повній самоті, без коханого чоловіка, без любові, без повноцінної сім'ї. Хоча, це лише теорія і життя кожної окремої іменованої так жінки може вишикуватися зовсім іншим чином ...

Число імені Галина

Число імені Галина по нумерології — 8. Дослідники вважають, що 8 символізує матеріальний добробут і обіцяє своїм підопічним безбідне життя. Надійність, сталість і стабільність – це головні принципи життя 8-ок. Завдяки своєму розуму, прагматичності, проникливості, розважливості і цілеспрямованості вони домагаються матеріального успіху і високих посад у професійній діяльності.

Зайнявши посаду начальника, Галина, як і всі 8-ки, буде досить вимогливо, суворо або навіть жорстко звертатися зі своїми підлеглими. Вона вважає, що це єдино вірний спосіб викликати у колег бажання працювати максимально ефективно і продуктивно. У роботі і в особистому житті на допомогу «вісімці» не раз прийде уміння передбачати результат певної ситуації. В цьому і полягає їх дар передбачення.

Нарівні з цим «вісімки» досить непередбачувані, двоїсті, образливі. Вони можуть бути надмірно амбітними і честолюбними, жорсткими і владними. Підопічним числа 8 потрібно стати добрішими і зрозуміти, що не всі міряється грошима, і що спілкування з близькими, друзями і рідними повинно займати в їх житті більше місця, ніж любов до грошей.

Формула обчислення числа імені Галина:Г (4) + А (1) + Л (4) + І (1) + Н (6) + А (1) = 17 = 1 + 7 = 8

Астрологічна символіка імені Галина

  • Камінь-талісман – Гранат і Нефрит.
  • Планета-покровитель – Сонце.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Галина – Галка.
  • Рослинний символ – Горошок.
  • Кращий зодіак – Овен.
  • Число Галини – 8.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Галина

Галина Кулакова (спортсменка)

Галина Можаєва (цитолог, біофізик)

Галина Шаталова (лікар-нейрохірург, кандидат медичних наук)

Галина Уствольская (композитор)

Галина Щербакова (письменниця)

іменини дні і святі покровителі імені Галина

Свята мучениця Галина

лютий 23

Мучениця Галина Коринфская

квітень 29