Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаСарра
495 Oracle

Сарра: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Сарра володіє просто відмінною значимістю, здатне обдарувати новонароджену дівчину великою кількістю цікавих якостей, і сумісно з більшістю знаків зодіаку ...

Як впливає значення імені на долю: карма

Це чисто єврейське ім'я за походженням, а його переклад трактується як « знатна дівчинка ». Тема значення імені Сарра цікава, як і питання походження, що й не дивно, адже це ім'я для дівчаток, незважаючи на рідкість, таїть стільки цікавинок, скільки немає практично ні у одного.

Вважається, що воно обіцяє новонародженій дівчинці багато хороших, але одночасно і суперечать один одному якостей. З ранніх років їй притаманні такі характеристики як енергійність, активність, непосидючість, баловство, невміння сидіти на місці і концентруватися на важливій справі, нестерпність нудьги і монотонності. У неї відмінний характер – однолітки тягнуться до неї, і не тільки через оптимістичного настрою і хороших манер, але і заради її відданості й вірності. Чи не потребує уваги, його достатньо і без того. Обожнює грати з однолітками і шуміти, бешкетувати і відходити від відправив, не слухається батьків, хоча нічого надто поганого і не робить. Весела і позитивна, і тому-то і оточена друзями і товаришами.

Шкільні роки перетворять її в посидючість і серйозну дамочку, але не сильно. Їй не буде вистачати концентрації – будь-яка справа така кине на півдорозі, цілі її примарні і рідко досягаються, а стиль життя перетворює її в очах викладачів в клоунесу, хоч ніхто і не зможе посперечатися, що вона талановита і здатна. Відмінницею не стане, вчителі часто будуть критикувати її необов'язковість і нестаранність, зате в спорті може «спіймати удачу за хвіст» — це прихильниць командної гри і адреналіну. Її особливість – нарівні з пустощами, ще має і лідерські задатки, чим може похвалитися не кожен ...

В студентські роки обзаведеться серйозністю, старанністю, обов'язковістю і імпульсивністю. Пізніше зрозуміє, що лідерський талант можна використовувати в своє благо, але користуватися ним на благо лише власної вигоди не стане. Командний гравець, який працює на команду, і це її гідність, і за це будь-який колектив буде любити її.

Красномовна і легко викликає прихильність до себе оточуючих. Може реалізувати себе в підприємництві або сфері, де потрібно спілкування з людьми. Їй не вистачає твердості і вимогливості – лояльна до всіх мінусів своїх друзів і працівників, не бажає вимагати від людей більшого і не хоче спілкуватися з позиції лідера, що нерідко буде грати проти неї. Зате її оточують тільки віддані і вірні люди, що теж непогано.

У відносинах з протилежною статтю біда, і все через довірливість і надмірну прив'язаність. Занадто швидко прив'язується до чоловіка, з яким зустрічається, може сплутати прихильність з любов'ю і присвятити нелюбимого все життя, але нікуди не піде першою, не зрадить, не обдурить. Чи стане ідеальною дружиною і матір'ю, уважною, турботливою, відповідальної.

Втім, багато в чому побудова її особистості залежить не від обраного ім'я, а від інших чинників ...

Астрологічна символіка імені Сарра

  • Камінь-талісман – Онікс.
  • Планета-покровитель - Сатурн .
  • стихією - Земля .
  • Тваринний символ носія імені Сарра – Верблюд.
  • Рослинний символ – Рута.
  • Кращий зодіак - Козеріг і Водолій .
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон - Зима .

Відомі люди з іменем Сарра

Сара Мішель Принц – американська актриса

Сара Майлз – англійська актриса театру і кіно

ара Ішантураева – радянська театральна актриса