Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЕльза
1170 Oracle

Ельза: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Ельза за походженням древньогерманська або єврейське. За однією версією, могло прийти з Німеччини. За іншою версією, може бути і зовсім короткою формою популярного імені Елізабет, що є похідною формою російського імені Єлизавета, значення якого ідентично.

До речі, жіноче ім'я Ельза сьогодні користується невеликою популярністю в російськомовних країнах Європи, хоча зустрічається почасти й у нас. Воно ніколи не було надто популярним, але зате має сильну енергетику і незаплямовану репутацію, що досить-таки важливо …

Ім'я Ельза: Значення і характеристика
Походження імені Ельзадревньогерманська
За другою версієючисто європейське
За третьою версієюкоротка форма імені Елізабет
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:Ім'я Ельза популярно в Європі, але в Україні і країнах колишнього СРСР воно не дуже популярно і навіть не потрапляє в 100 найпопулярніших українських жіночих імен.

Розмовні варіанти:Ліза, Ліззі, Лізель, Лізель, Елльзі

Сучасні англійські аналоги:Еллі, Ела, Ельзи, Еля

Цікаве про ім'я Ельза:Існує досить багато версій походження імені Ельза, але до сих пір фахівці так і не змогли з'ясувати точно, звідки воно з'явилося.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Ельза обіцяє носительку багато хороших і одночасно суперечать характеристик. Ельза, це зазвичай дуже дивний і незвичайна людина. Вона одночасно може бути і легковажною, і серйозною, і чесної, і хитрою, і взагалі. Загалом, зрозуміти таку вельми непросто.

Ельза легковажна і волелюбна, часто приймає неправильні рішення і страждає від них. Але зате при цьому всім Ельзи без винятку властиво вміння вчитися на власних помилках і не допускати їх у майбутньому. Плюс, це зазвичай жінки з дуже сильним характером ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Ельза без винятку полягає в їх сильний характер, в їх здатності адаптуватися, і в їх готовності вчитися на власних помилках.

Ельза погано відноситься долюдям, які весь час роблять різні помилки і при цьому не вчаться на них. А ще Ельза може зневажати чоловіків, які нічого не домагаються своїми силами, і уникати спілкування з ненадійними за своєю суттю людьми.

Характер імені Ельза

характер Ельзи, це по своїй суті, характер людини з добрим серцем і дивовижною натурою. У названих цим ім'ям дівчат зазвичай неймовірно насичене життя, при цьому, самі Ельзи ніколи не хваляться цим, і навпаки, намагаються бути якомога менше часу на увазі. Характер названих цим ім'ям дівчат зазвичай передбачає наявність таких якостей як справедливість, чесність, планомірність, дієвість, цілеспрямованість, працьовитість, розважливість і розважливість – завдяки цим рисам, таким дівчинки багато чого домагаються в житті і при цьому залишаються максимально позитивними в очах оточуючих їх людей.

Крім усього іншого, характер у названих іменем Ельза представниць жіночої статі, має на увазі і наявність таких характеристик як непередбачуваність, принциповість, мінливість, небажання жити за правилами, невміння бути людиною, що живе для себе особисто. Це благородні в своїй більшості і чесні жінки, які мають масу лідерських задатків, але намагаються уникати їх демонстрації усіма можливими способами – такий вже характер, який обіцяє всім Ельзи без винятку.

З іншого боку, все вищесказане є лише теорією, адже характер залежить не тільки від характеристики самого імені, але також і від багатьох інших факторів. Наприклад, характер може видозмінюватися під впливом енергетики знака зодіаку, під яким народжена дівчина, а також, під впливом інших астрологічних чинників: символ року, сезон народження, день, камінь талісман і багато іншого.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у дівчинки, якій батьки вирішили дати рідкісне українське ім'я Ельза, може бути досить складний характер, і значення в цьому відіграє першорядної важливості роль. Головна проблема цієї дівчинки в дитинстві, це непосидючість, неслухняність, нездатність концентруватися на важливому, мінливість, нестабільність, енергійність і дієвість. Всі ці риси можуть перетворити її в Баловница, з якої навіть її батькам буде дуже складно впоратися. Вона навряд чи буде слухатися маму з батьком, вона завжди, як то кажуть, «на своїй хвилі», чимось зайнята, щось робить, кудись поспішає, щось нове придумує. А ще може домінувати така риса як допитливість, яку теж може подарувати значення ймення, і через яку у неї можуть виникати великі проблеми – будучи допитливою дівчинкою. Вона раз у раз буде влазити в якісь неприємності, вишукуючи пригоди і нові враження з емоціями.

З іншого боку, у дитини Ельзи дуже приємна натура – позначається енергетика імечко. В її основі повинні бути такі якості як привітність, чуйність, доброта, безкорисливість, безпринципність, красномовність, комунікабельність, дружелюбність, товариськість, балакучість, відкритість і доброзичливість. У такої дівчинки напевно з'явиться в дитинстві багато друзів, і в очах кожного з них вона може стати лідером, людиною безвідмовним і добрим, але відповідальним, на якого можна покластися – значення її може зробити дійсно вселяє довіру людиною. Але є і величезне «але» сама Ельза навряд чи візьме на себе відповідальність за що-небудь, навпаки, це людина, всіма способами уникає відповідальності, який не хоче бути лідером.

Підліток

У дівчинки підлітка, над якою протегує значення імені Ельза, натура не менше неспокійна. Балувана, неспокійна, балакуча і непосидюча, промовиста і доброзичлива, відкрита, привітна, чуйна, добра, добропорядна, добродушна, життєрадісна, весела, оптимістична і позитивна, жартівлива і в міру відповідальна, рухлива і дієва – ось яка вона, натура дівчинки, над якої протегує енергія імечко Ельза. Але все це лише поверхневі риси, видатні неозброєним оком навіть малознайомим людям. А ось якщо з Ельзою познайомитися ближче, то тут вже відкриється зовсім інша картина – за всієї веселістю і оптимистичностью дівчинки Ельзи може ховатися непередбачуваність і мінливість, які в свою чергу завадять їй, і в навчанні, і в майбутньому навіть в просуванні кар'єрними сходами. При цьому перевиховати Ельзу не вийде ні у кого, навіть у матері з батьком, дуже вже вона не любить, коли їй вказують, як себе вести, вона повинна особисто, самостійно зрозуміти, що баловство і веселощі ніколи не доводять до хорошого.

В навчанні, як ви вже напевно зрозуміли, може бути чимало проблем. Ні, у дівчинки з цим ім'ям немає проблем з успішністю, не повинно бути, принаймні, але ось з старанністю явна проблемка. Ельза ненавидить жити за правилами, не любить, коли їй хтось вказує на її помилки, і не терпить переваги людей. У зв'язку з усім цим у дівчини, над якою протегує значення іменний форми Ельза, можуть з'явитися величезні неприємності, пов'язані з навчанням.

Доросла жінка

У дорослої дівчини, над якою протегує значення іменний форми Ельза, багато хороших якостей, і це вже стовідсотковий факт. Такі риси як цілеспрямованість, наполегливість, напористість, працьовитість, комунікабельність, розсудливість і розважливість, сталість і стабільність, планомірність і помірність в судженнях, справедливість і добродушність, проявляться в дорослому жінці, над якою панує значення цієї іменоформи, вже після досягнення зрілості. Така в результаті може стати хорошою людиною, доброю, порядною, завжди готовим прийти на допомогу. У дорослої Ельзи, завдяки її характеру, може бути багато друзів і однодумців, але є і один «мінус» — вона погано розбирається в людях і часто допускає зближення з тими, хто схильний до зради і користі. Але якщо користь Ельзою може бути прощена, то зрада вона не здатна пробачити – зрадив її людини вона вже ніколи не підпустить до себе, з таким вона розірве всі відносини, навіть якщо він був її другом.

Ельза може стати хорошим начальником, відмінним керівником, у неї є все для того, щоб добитися великих результатів у професійній діяльності. Але є і одне «але» — значення обіцяє їй страх перед відповідальністю за людей, з-за якого вона і може відмовитися від лідерства. Але при цьому і не заслуговують лідерства людей вона не потерпить при владі. Ельза дуже справедлива і ідеалістична, їй у всьому потрібен ідеал, чистота, порядок. А ще, значимість може нагородити її непомірною жагою робити добро ...

Доля імені Ельза

доля імені Ельза у відносинах з представниками протилежної статі, дуже непроста. Вся проблема в тому, що все Ельзи дуже вимогливі до потенційних партнерів, вони насилу знаходять тих, хто може відповідати хоча б мінімум їх вимог. Доля Ельзи полягає у вічному пошуку ідеалу, якого можливо навіть і не існує в природі. Втім, рано чи пізно доля все одно зведе названу цим ім'ям дівчину з тим. Хто буде хоча б частково відповідати її побажанням і нормам.

Пізніше, доля може звести її з тим, кого вона зможе терпіти, але не варто дивуватися. Якщо перший шлюб, будучи раннім і надто необдуманим, виявиться надто недовговічним. Зате пізніше доля може її звести з тим. З ким вона проведе все своє життя. І більш того, доля може перетворити Ельзу в ідеальну матір і відмінну дружину, яких якраз-таки і ставлять зазвичай в приклад. Ельза відповідальна і уважна, турботлива, і її чоловік буде за нею, як за кам'яною стіною, хоча повинно бути все навпаки.

Любов і шлюб для імені Ельза

в молодості Ельза може перебувати в пошуку нових відчуттів, відповідаючи взаємністю досить великій кількості шанувальників. Її не можна назвати пристрасної або легко захоплюється натурою, але сталість у відносинах і думки про заміжжя для неї не характерні. Тільки вже ближче до 30 років вона відчуває свою психологічну готовність, і бажання створити сім'ю. Пізнє заміжжя Ельзи не заважає їй створити міцну і щасливу сім'ю.

Її вибір впаде на спокійного, рішучого, відповідального і розважливого чоловіка. Незважаючи на свій досить норовливий характер, Ельза може стати по-справжньому турботливою і люблячої дружиною. Не можна сказати, що вона буде завзято відстоювати свою першість в сімейних відносинах, однак смиренно коритися чоловікові вона також не буде. Вона вміло і дуже тонко підкидає чоловікові свої ж ідеї і думки. Однак під час обговорення будь-яких серйозних питань і рішення, останнє слово залишається за її чоловіком.

Ельза — дуже акуратна і охайна господиня. Вона ретельно стежить за тим, щоб в її сімейному гніздечку панували чистота і порядок, а не бруд і хаос. Крім того, вона — чудовий кулінар і любить балувати сім'ю своїми смачними шедеврами. Ще одна особливість її характеру в тому, що при сторонніх вона відноситься до чоловіка досить стримано, навіть холодно. Однак наодинці з чоловіком, вона веде себе як чутлива і ніжна жінка.

Ельза як Мати

Ніхто не може гарантувати те, який матір'ю стане жінка з певним ім'ям. Імен дуже багато, але людей в сто крат більше. Не можна говорити, що якщо одна дама з конкретним ім'ям була безвідповідальною і ненадійною матір'ю, то і іншим жінкам з цим ім'ям материнство буде в тягар. Це просто неможливо довести. Так стримана, прагматична і кілька холодна Ельза, незважаючи на це має всі шанси стати все-таки досить хорошою матір'ю.

З дітьми, як і з усіма членами сім'ї Ельза поводиться досить строго. Разом з тим, вона завжди ходить правдиво. Строгість, як принцип виховання дітей допомагає збільшити шанси на те, що її діти зростуть не розпещеними егоїстами, а інтелігентними і вихованими людьми. Чесність, відкритість, впевненість в своїх силах, самостійність, цілеспрямованість, тактовність і доброта – всі ці якості Ельза якраз-таки і буде виховувати в своїх дітях.

Для Ельзи дуже важливо все тримати під особистим контролем. Вона ретельно стежить за здоров'ям своїх чад, за їх успішністю і взаємовідносинами з однолітками, побоюючись втратити щось важливе. Ельза не завжди створює враження снігової королеви, вона щодня виявляє і ласку, і турботу, і материнську любов по відношенню до дітей. Вони також розуміють, люблять і цінують свою маму, але веселитися і відпочивати воліють більше з батьком.

Сумісність Ельза c чоловічими іменами

Вважається, що найбільш вдалий союз в плані відносин і почуттів може бути створений Ельзою з Якимом, Олександром, Лавром, Панкратов і Остапом, Юлієм і Микитою.

Найбільш міцним і чесним буде шлюб з Андрієм, Ігорем, Казимиром, Федором, Тарасом, Єрмолаєм.

Негативно впливати на долю дівчата може прив'язка до таких як Антон, Архип, Артур, Лука, Георгій, Платон.

Цієї балуваною і непосидючою жінці потрібен приборкувач її активності — чоловік спокійний і владний.

Ельза, це в більшості випадків не дуже влюблива і велелюбний чоловік. Важко знайти підхід до такої жінки, її НЕ підкупити чарівністю і теплими словами, не підкупити і лестощами, вона розумна і не любить все це. У другі половинки вона швидше за все буде шукати собі людину, якій буде довіряти жодному – для неї довіру найважливіше. Якщо чоловік не зможе дістати її довіру, і навіть якщо вона в нього вже закохана, то будувати відносини з ним вона все одно не стане. Вибір другої половинки для неї занадто складний і відповідальний, і сім'ю вона побудує тільки з тим, хто їм буде впевнена на всі сто відсотків, хто зможе на ділі довести свою відданість їй.

Число імені Ельза

Число імені Ельза по нумерології — 9. Цифра 9 — це своєрідний символ досконалості, а також успіху. Як за помахом чарівної палички їм протягом усього життя щастить, адже фортуна завжди дивиться в їхній бік. Успішність — не єдиний козир дев'яток. У них багата фантазія, інтуїція і відмінне уяву. Підопічні числа 9 відрізняються гострим розумом, широким кругозором і неординарними здібностями. Їм досить легко вдається за допомогою своїх здібностей і вольових рис характеру досягти і матеріального достатку, і високого становища в суспільстві.

Підопічні числа 9 — це вимогливі, наполегливі, цілеспрямовані особистості, націлені на максимальний результат. Завдяки багатій уяві і сильним якостям характеру вони можуть досягти успіху в різних сферах діяльності. В особистих стосунках дев'ятки — досить влюбливі натури. Вони чесні і ввічливі зі своїми коханими. Але їхні почуття можуть швидко охолонути, якщо не підживлювати їх якийсь новизною і романтикою.

Дев'ятки володіють дуже тонким смаком. Вони люблять виглядати вишукано і модно. Свою зовнішність і догляду за собою вони також надають досить велике значення. Однак підопічні числа 9 далеко не завжди справляються з контролем власних витрат. У них є схильність до марнотратства і фінансової недисциплінованості. Крім того, у них може виявлятися егоїзм і цинізм. Надмірна мрійливість дев'яток і їх спрага читання книг по містифікації і релігії можуть привести їх до відірваності від реального життя. Їх друзям потрібно більше часу приділяти спілкуванню з дев'ятками, виводити їх на розмови по душам, змушувати відпочивати і веселитися.

Формула обчислення числа імені Ельза:Е (5) + Л (1 ) + Ь (1) + З (4) + А (7) = 18 = 1 + 8 = 9

Астрологічна символіка імені Ельза

  • Камінь-талісман – Опал.
  • Планета-покровитель – Нептун і Марс.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Ельза – Морський мову.
  • Рослинний символ – Папороть.
  • Кращий зодіак – Козеріг і Риби.
  • Число Ельзи – 9.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Ельза

Ельза Баклунд-Цельсінг (шведська художниця)

Ельза Бєсков (шведська письменниця)

Ельза Вілль (російська балерин a)

Elsa Württemberg (герцогиня Württemberg House)

elsa grundman (російська революційна)

elsa koh (комендант » дружина Бухенвальд)

Ельза Конґаєва (Чечен, загиблих по полковника Буданов)

elsa lanchester (британська актриса)

ELSA LASKER SHYLER (німецька поет)

Назва днів і святих покровів, названих ELSA

Вважається, що ім'я ELSA є цікавою зміною знаменитої назви Елізабет. В православных святцах его нет, однако церковный вариант имени Елизавета – Елисавета. Именно такое имя Эльза получит при крещении.

Преподобная Елисавета Чудотворица

апрель 24, май 7

Праведная Елисавета

август 23, сентябрь 5

Мученица Елисавета

октябрь 22, ноябрь 4