Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЕрік
1292 Oracle

Ерік: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Ерік за походженням скандинавське. У корені слово «Eirikr», що складається з двох частин. Трактування звучить як «вічний» і «король». Значення звучить як «вічний король» або «вічний правитель». Вважається виключно католицьким іменем.

Красиве чоловіче ім'я Ерік сьогодні користується популярністю не тільки в країнах з російськомовним населенням, не тільки в Україні, але також і в багатьох західних державах, в Європі, і не тільки. Має сильну енергетику, здатну найсильнішим чином впливати на носія, обіцяє багато хороших якостей.

Ім'я Ерік: Значення і характеристика
Походження імені Ерікскандинавське
В коренілатинське слово «Eirikr»
Буквальна трактування«вічний правитель»
Друга версія трактування«вічний король»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:Сьогодні чоловіче ім'я Ерік не дуже популярно в країнах з російськомовним населенням. За статистикою припадає не більше, ніж на 1 хлопчика з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Чи не є

Сучасні англійські аналоги:Еріку, Еріко, Еріх

Цікаве про ім'я Ерік:Існує ще кілька версій походження імені Ерік. За однією воно могло мати коріння у німецькій культурі. За другою – ім'я радянського походження, утворене від форми Ерій.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Ерік здатне нагородити носія цілою купою хороших якостей. Воно може обдарувати унікальною натурою і великим переліком чоловічих якостей, і є покровителем зазвичай над сильними чоловіками, здатними творити добрі вчинки і робити багато хорошого. І взагалі, ім'ям Ерік зазвичай називаються люди виняткові по натурі.

Зазвичай названі цим іменем чоловіка виростають спокійними і цілеспрямованими, здатними досягати поставлених цілей і робити те, що багатьом не під силу. При цьому цілеспрямованість і наполегливість відмінно поєднуються зі сором'язливістю і небажанням виставляти гідності напоказ.

Переваги та позитивні риси:працьовитість, спокій, умиротворення, розсудливість, доброта, балакучість, розважливість, красномовність, терпимість, щедрість, справедливість, уважність, цілеспрямованість, наполегливість.

Ерік погано відноситься долюдям, які всіляко демонструють оточуючим свої достоїнства і зверхність. Плюс, носії цього імені ненавидять самовпевнених і надто грубих людей.

Характер ім'я Ерік

Характер ім'я Ерік має на увазі домінування в носії таких якостей: відважність, впевненість в собі, рішучість, сміливість, правдолюбство, надійність, праведність, відданість і вірність, оптимістичність, розважливість і розважливість.

Характер цього імені такий, що обіцяє носіям натуру, легко уживаються в будь-якому оточенні і в будь-якому суспільстві. Еріки цілеспрямовані, мають лідерські задатки, але при цьому не позбавлені і простих людських якостей. Так, вони доброзичливі в своїй більшості і товариські, ніколи не відмовляються від спілкування, завжди готові до нових контактів і готові присвячувати балачки якомога більше часу. Характер Еріків такий, що не дозволяє їм бути на самоті. Це люди, які не вміють мовчати, вони не створені для самотності і замкнутості – здебільшого це публічні люди, які обожнюють звертати на себе увагу оточуючих людей. Хоча характер імечко Ерік не має на увазі наявність лише цих якостей ...

Працьовитість, готовність йти до кінця до своєї мети, бажання бути попереду всіх – ось те, чим відрізняється Ерік від інших чоловіків. Але в іншому все, включаючи характер, залежить не тільки від характеристики іменний форми – багато в чому характер залежить від виховання і додаткових астрологічних чинників впливу.

раннє дитинство

Спокій, енергійність, розсудливість, серйозність, відповідальність, доброта, комунікабельність, привітність, чуйність і відкритість – цими рисами хлопчика значення ймення Ерік нагороджує в першу чергу. Саме вони-то і можу домінувати в хлопчиську з ім'ям Ерік в першу чергу. Хоча бувають і винятки – деяким сулітся ще і примхливість з уразливістю ...

У хлопчика, над яким протегує енергія такого красивого імені як Ерік, навряд чи будуть вороги і недоброзичливці в дитинстві. Такі зазвичай користуються популярністю в суспільстві однолітків, до їхніх думок прислухаються навколишні діти, з ними радяться і від них чекають схвалення. Іншими словами, в дитинстві, у цього хлопчика напевно будуть проявлятися задатки справжнього лідера. Але не варто думати, що лідером Ерік буде і по життю, це навряд чи. Так, Еріки красномовні і товариські, вміють показати свою гідність, з легкістю йде на контакт і готові в будь-який момент до нових знайомств, але лідерам по життю їм не бути. Лідерські задатки, які проявляються у хлопчика Еріка в дитинстві, зазвичай з настанням підліткового віку просто загасають.

У відносинах з батьками все повинно бути добре. Хлопець, над яким протегує значення іменоформи Ерік, ніколи не нагрубити батькам, і тим більше матері (з нею у нього особливий зв'язок), та й не образить, і не послухається. Ерік старанний, надійний, відповідальний, і все чого хоче, це щоб ним захоплювалися, зокрема, мати з батьком.

Підліток

Наполегливість, впевненість в собі, рішучість, старанність, надійність, пунктуальність, відкритість, чуйність, поступливість і поступливість, добропорядність і добродушність – ці риси обіцяє значення форми Ерік практично кожному носієві без винятку.

Хлопчика, названого рідкісним ім'ям Ерік, важко назвати лідером. Так, він уперто і напористий, намагається доводити свою правоту всім навколо, незалежно від ситуації, вміє постояти за себе і завжди відстоїть свою честь в будь-якій суперечці, але при цьому Ерік не любить домінувати і не визнає нічиє домінування над собою. Він самостійний і незалежний, ненавидить, коли хтось намагається нав'язати йому свою думку. У нього на все є свій погляд, унікальний, неповторний, і всьому він знайде власне пояснення. Це-то все і відрізняє такого хлопчика від його однолітків – не кожен готовий кинути виклик всьому світу і оточенню заради того, щоб відстояти власну незалежність.

Що стосується навчання, так тут все просто – Ерік талановитий і здібний хлопчисько, у нього є купу талантів, і кожен він намагається розвинути в собі. Плюс, значення і енергетика імені Ерік може обдарувати любов'ю до важким завданням, що теж по-своєму позначиться на навчанні. Любов до точних наук, вирішення важких завдань, здатність знаходити рішення там, де їх, здавалося б, немає – ось чим може похвалитися хлопчисько, над яким протегує імечко Ерік. А на додаток ще один важливий момент – він поважає старших і ніколи не дозволить собі послухатися викладача, навіть якщо той неправий.

дорослий чоловік

Пунктуальний, розважливий, планомірний, спокійний, розважливий, поміркований, добродушний, щедрий, комунікабельний, привітний, товариський, балакучий, уважний і турботливий, ніжний, стриманий, принциповий і безкомпромісний, оптимістичний – ось таким повинен вирости чоловік, над яким протегує іменоформа Ерік і його значення.

У дорослому житті Еріки стають чоловіками, гідними, щоб їх ставили у приклад іншим. У таких об'єднуються лідерські риси і джентльменські якості. Від такого ви не дочекаєтеся грубості або обману, зради або агресії, помсти або чогось подібного, навпаки, він стриманий і ніколи не дозволить собі нічого з вищесказаного. При цьому він вміє відстоювати власну думку і нікому не дозволить домінувати над ним. Такого не проведеш, не обдуриш, всі його дії ретельно зважуються і продумуються, у нього на все є план, і він ніколи не робить спонтанних і необдуманих вчинків. Значення і енергетика імені Ерік, можуть обдарувати ще і відмінною інтуїцією, але довіряти їй Ерік ніколи не стане – це людина сухого розрахунку.

Кар'єрний ріст йому забезпечений, але навряд чи сам він захоче стати керівником або лідером. Та й грошима його їх не спокусити. Найбільше Ерік найімовірніше буде дорожити сім'єю і відносинами з другою половинкою – інше для нього неважливо. Ерік відмінний батько і чоловік, хороший друг – він завжди підтримає і допоможе порадою чи ділом, не кине людини в біді і не зрадить близького.

Доля ім'я Ерік

Доля ім'я Ерік в любові, у відносинах з представницями протилежної статі, і в шлюб, дуже непроста і постійно змінюється. Але якщо ґрунтуватися на характеристиках самої назви, то все більш-менш стає на свої місця.

В підлітковому віці доля Еріка передбачає любвеобильность і поривчастість у відносинах з дівчатами, мінливість і нестабільність. Еріки підлітки, це бабії, постійно змінюють партнерок, вічно шукають собі нову пару. Таким нереально догодити, вони у всіх знаходять щось негативне для себе, що їх і відштовхує від що має партнерці в сторону пошуку нової. Плюс, доля підлітка Еріка може припускати і багато розставань по його особистої вини. Причина в його непередбачуваності і бажанні домінувати над дівчиною.

Вже в зрілому віці Ерік може стати іншою людиною, так має доля. Еріки, це чоловіки з джентльменськими рисами, які віддають перевагу довгострокові відносини і щирі почуття. Такі можуть в результаті ставати відмінними чоловіками й батьками. Правда, не варто переоцінювати можливості Еріка – може такий і може стати хорошим батьком, але господарем і лідером в сім'ї він не зможе стати, немає у нього потрібних задатків, так і доля імечко не припускав.

Любов і шлюб для ім'я Ерік

Ерік — привабливий чоловік, завидний наречений, навколо якого весь час в'ється маса прихильниць, але він не поспішає відправлятися в любовні пригоди. Він розважливо і акуратно вибирає собі супутницю життя, не бажаючи розмінюватися на разові захоплення. Створити сім'ю з коханою дівчиною він зважиться, лише після тривалих відносин, перевірених часом. Для нього не стільки важлива зовнішність коханої, скільки її манери спілкування і мислення. Крім того, його дружина повинна відрізнятися силою волі, добротою, хазяйновитістю, розумом і вмінням підтримати чоловіка в будь-яку хвилину. Плюсом для його обраниці стануть спільні інтереси і однакові погляди на життя, але, навіть якщо так не буде, Ерік все одно як завжди залишиться при своїй думці.

У Еріка поступливий характер, він — турботливий, розуміє і уважний чоловік, якого дружина дуже цінує, поважає і любить. Він прагне розчинитися в своїх почуттях до коханої, але не дивлячись на свою м'якість і чуттєвість він — НЕ підкаблучник. Всі важливі рішення в родині приймає саме він. Як глава сім'ї більшу частину турбот він звалює на свої міцні плечі. Він благополучно встигає і сім'ю забезпечувати, і домашнім час приділяти.

Ерік обожнює проводити час в колі сім'ї, для нього — це найкращий відпочинок. Домашній затишок, смачна вечеря і цікаве спілкування з рідними для нього набагато важливіше, ніж галасливі вечірки з друзями. Сім'я дійсно займає головне місце в його житті. Він намагається максимально швидко справлятися з роботою і скоріше поспішає додому, до коханої дружини і дітей.

Ерік як Батько

У кожної людини своя мрія і своя мета, а ось у Еріка його головна мрія — це величезний красивий будинок, в якому буде жити його щаслива і велика родина, де буде чути дзвінкий дитячий сміх. Завдяки такій милій мрії цього сильного чоловіка, можна припустити, що Ерік стане по-справжньому турботливим і люблячим батьком. З появою в сім'ї дітей, він стане ще більш ніжним і розуміючим чоловіком.

Ерік буде літати на крилах від щастя і готовий носити дружину на руках в знак подяки за те, що вона подарувала йому радість батьківства. Він прагне якомога більше часу проводити з малюками. Він дуже добрий і ласкавий по відношенню до них, він із задоволенням грає разом з ними, освоює новомодні іграшки і знайомить їх з навколишнім світом. Тільки в крайніх випадках він може бути досить суворий з ними.

Він захоплено займається вихованням своїх спадкоємців, стає для них не тільки батьком, а й справжнім другом, підтримкою і опорою. На особистому прикладі він показує дітям, що таке доброта, дружба, повага і любов. Також він вчить дітей бути самостійними, сильними, цілеспрямованими людьми.

Сумісність Ерік c жіночими іменами

Самий стабільний шлюб у хлопчиська, який отримав при народженні ім'я Ерік, може бути побудований з жінкою, якій належить таке найменування як Олександра, Надія, або Лариса . Це найстабільніші варіанти, хоча є й інші. У такій парі буде взаєморозуміння і справжня любов, довговічна і щира. Тут повна сумісність, і значень імен, і їх енергетик.

Трохи менша сумісність у чоловіків з ім'ям Ерік з жінками, яких при народженні назвали батьками такими іменами як Аліса, Валерія та Світлана . В даному випадку відносини теж можуть бути повними взаєморозуміння і любові, але довговічними вони не опиняться – швидше за все їх зруйнує ревнощі однієї зі сторін, або бажання домінувати над другою половинкою.

А ось в парі з Анжелою, Уляною або Веронікою, Еріка і зовсім не чекає нічого хорошого. Тут мова йде про повну несумісність енергетик, значень, і характерів. Хоча знову ж таки, все це тільки теорія – на ділі все може бути інакше.

Що до взаємин хлопця на ім'я Ерік з представницями протилежної статі, так тут все дуже складно. Справа в тому, що Ерік дуже вимоглива до жінок, і знайти йому ту, що буде відповідати всім його вимогам, досить складно. Плюс до всього, Ерік ніколи не пов'яже своє життя з тією жінкою, з якою у нього немає особливої ​​душевної зв'язку – він цінує в стосунках любов, увагу, турботу, духовну близькість. Якщо у відносинах все це відсутнє, то їм довговічними не бути.

Взагалі ж, все Еріки велелюбні і до самої зрілості можуть бути бабіями. У підлітковому віці в спокушанні дівчат йому можливо і зовсім не буде матися рівних – такого спокусника ще пошукати. Хоча знову ж таки, все це тільки теорія – значення і характеристика імені, це звичайно важливо, але виховання в цьому питанні відіграє куди більш важливу роль.

Число імені Ерік

Число імені Ерік по нумерології – 8. Цифру 8 недаремно порівнюють зі знаком нескінченності, все життя вісімок здається нескінченно успішної забезпеченої і стабільною. Удача в поєднанні з їх сильним і вольовим характером дозволяють їм досягти не тільки матеріального благополуччя, але і високого становища в суспільстві. Серед підопічних 8-ки чимало людей з екстрасенсорними здібностями, що дозволяють їм передбачити подальший результат своїх дій. Крім того, вісімки відрізняються розсудливістю, прагматичністю і гострим розумом.

Такі якості ідеально підійдуть для сфери бізнесу і підприємницької діяльності. Енергійні, цілеспрямовані, активні і вольові вісімки стають успішними топ-менеджерами великих фірм, великими босами, бізнесменами і щасливими підприємцями. До підлеглих вони висувають дуже високі вимоги і ставляться до них вкрай строго, а часом навіть жорстоко і нещадно.

Підопічні числа 8 — це люди зі сталевим стрижнем всередині, але вони не позбавлені простих, нехай і не приємних людських почуттів. Перш за все, вони дуже сильно залежать від власного настрою, вони досить образливі, двоїсті і непередбачувані. Власні амбіції і честолюбство 8-ки ставлять на перше місце, що свідчить про їх схильності до егоїзму. Свою свободу і незалежність вони оцінюють дуже високо. Так, і взагалі, у своєму житті ще є 8-е місце, але їм потрібно пам'ятати, що матеріальні переваги та багатство не замінять прості людські цінності: любов, дружба, сім'я.

Формула розрахунку Еріка:E (4) + p (9) + та (1) + k (3) = 17 = 1 + 7 = 8

Астрологічна символіка на ім'я Ерік

  • stone-talisman – Ruby.
  • Planet Pront – Сонце та ртуть.
  • Патрональний елемент – повітря.
  • символ тваринного символу Ерік – Орел.
  • Символ рослин – шипшинг.
  • Кращий зодіак – Близнюки, Діва та Лео.
  • Номер Eric – 8.
  • Щасливий день – середа.
  • Perfect Season – Spring.
<розділ клас="part4 відомий" id="знаменитий">

відомі люди, названі eric

Ерік I вид або щедрий (king denmark)

Ерік Померанський (король Норвегії)

Альрек и Эрик (короли Швеции)

Эрик Анундссон (полулегендарный король Швеции)

Эрик VI Победоносный (король Швеции)

Эрик «Рыжий (Красный)» (скандинавский первооткрыватель)

Эрик де Бишоп (французский путешественник, этнограф)

Эрик Рот (американский киносценарист)

Эрик Петер Верлинде (голландский физик-теоретик)

Эрик Булатов (московский художник-фотореалист)

Именинные дни и святые покровители имени Эрик

Эрик

это христианское, но не православное имя. Католики почитают Св. Эрика Шведского 18 мая, но русская православная церковь при крещении его не использует и именины не празднует. Из святцев православной церкви выбирается святой покровитель, день памяти которого выпадает или на день рождения ребенка, или на день таинства крещения.