Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаДарія
1998 Oracle

Дарія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Дарія за походженням перське. Буквальне трактування значення цього імені звучить як «доброзичливі». Сталося від чоловічого перського імені Дарій. За іншою версією може трактуватися як «зберігає благо» або «що відстоює Добро». До речі, це ім'я може замінюватися схожим – Дарія.

До речі, жіноче ім'я Дарія сьогодні вже не користується такою популярністю, який користувалося раніше, але все ще числиться в сотні найпопулярніших жіночих українських імен. Воно має дуже сильну енергетику, обіцяє багато хорошого, і що не менш важливо, має дуже непогану сумісність.

Ім'я Дарія: Значення і характеристика
Походження імені Даріядавньоперсидської
Від чоловічого перського іменіДарій
Буквальна трактування за головною версією«доброзичливі»
за іншою версією«зберігає благо »,« що відстоює Добро »
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята мучениця Дарія

Популярність:У рейтингу найпопулярніших жіночих українських імен Дарія ділить 3 5 місця з іменами Дарія і Дарія. Доводиться по статистиці на 50-60 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Даша, Дашуля, Дарьюшка, Даруючи

Сучасні англійські аналоги:Дарія, Дарія, Одаріна, Тар'я

Цікаве про ім'я Дарія:Це ім'я присутній в іменослове багатьох європейських держав, але давно вважається застарілим в Європі і не використовується.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Дарія дуже цікаво трактується. За доданню, воно може наділити цілою купою важливих і потрібних характеристик носительку. Дарія, це зазвичай повільна, непостійна і невпевнена в собі жінка, але чутлива, яка бажає керувати, із завищеною самооцінкою і дуже розвиненою інтуїцією. Вона вміє пристосовуватися, веде активний спосіб життя, намагається не витрачати час даремно, і цінує кожну хвилину свого життя. А ще Дар'ї не люблять критику – будь-яка критика може змусити Дарію впасти в депресію.

Головний недолік всіх Даш без винятку полягає в тому, що ці дами рідко доводять почату справу до кінця. Але зате всі Даші емоційні і при цьому тримають всі свої емоції під найсуворішим контролем.

Переваги та позитивні риси:доброта і щедрість, працьовитість, активність і дієвість. Все Даші без винятку мають розвинену уяву і відмінну інтуїцію, їм будь-які справи даються досить просто, і в усьому вони досягають успіху. Проблеми у цих дівчат тільки зі спілкуванням ...

Дарія погано відноситься долюдям, які намагаються її критикувати, адже вона найбільше в житті як раз-таки і ненавидить критику. А ще Даша ніколи не буде помічена в суспільстві людини, який колись попався на брехні або зраді.

Характер імені Дарія

Якщо в цілому, то характер імені Дар'я такий, що в першу чергу наділяє якостями, відразливими людей від носії цього іменоформи – тільки ближче до зрілості можуть бути подаровані інші риси, навпаки, притягують до її особистості людей. А ще передбачається наявність схильності до примх, притому, як в дитячому, так і в зрілому віці. Іншими словами, характер у такий дівчата настільки непростий, що іноді легше відмовитися від спілкування з нею, ніж продовжити його.

Зате є і безліч переваг – характер її припускає наявність веселого і доброї вдачі, а це говорить лише про те, що якщо Дарія захоче, то стане душею компанії, людиною, з яким приємно проводити час. Але знову ж, багато, в тому числі і характер, залежить від додаткових чинників, зокрема, від астрології.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві Дарія стає володаркою складного і досить суперечливого характеру. Та й сама по собі вона досить складна. Її важко передбачити, і також важко вгадати її настрій. І взагалі, у названій так дівчинки непросте дитинство, по крайней мере, в більшості випадків, і не з вини батьків, а лише з її власної вини – по-перше, так передбачає значення ймення, а по-друге, вина лежить на її характері, що обіцяє вічне невдоволення всім без винятку.

Хоча з іншого боку, в ній багато і доброго, наприклад, такі риси як доброта, щирість, довірливість, добродушність, бажання допомагати всім навколо, допитливість і активність. Правда, є і один величезний мінус – полягає він у надмірному бажанні бути першою у всьому без винятку.

Зате до батьків Дарія ставиться дуже добре і так само буде ставитися і на протязі всього життя.

що стосується однолітків і спілкування з ними, то тут все не так просто, як хотілося б – їй важко знаходити спільну мову з дітьми з однієї простої причини, що полягає в бажанні бути лідером суспільства, що не завжди можливо.

Підліток

значення дівчачому імені Дарія в підлітковому віці надає не менш сильний вплив, хоча, вже на цьому етапі починає зазвичай проявлятися і вплив купи астрологічних чинників, зокрема, знака зодіаку, планети-покровителя, і стихії. Вже будучи підлітком, Дарія може навчитися більш спокійно сприймати чужу думку, може вирости менше запальною, а це позитивно позначиться на всіх без винятку, і на навчанні, і на спілкуванні з однокласниками, і навіть на відносинах з батьками.

А ще, значення і енергетика цього імені здатні наділити в цьому віці такими характеристиками як образливість, примхливість, працьовитість, наполегливість, впевненість в собі, принциповість і гордовитість.

Дарія з легкістю домагається всіх поставлених цілей, як власних, так і поставлених ким-небудь, але потребує підтримки в будь-якій справі, в схваленні з боку.

Доросла жінка

Доросла Дарія, це і зовсім організатор, лідер, людина з видатним розумом, здатний аналізувати те, що відбувається навколо неї так, як не може ніхто інший. Чи здатна стати відмінним керівником, начальником, підприємцем. Але є і величезний недолік у вигляді підозрілості і скритності – ніколи нікого не присвятить у власні справи і проблеми, не поділиться переживаннями, вічно все приховує від очей сторонніх і намагається на людях виглядати лідером, гідним цього звання. Хоча і тут не без підводних каменів – все може скластися й інакше, в залежності не тільки від сили впливу, який чинить значення, але і від тваринного покровителя за східним гороскопом, і інших чинників.

Доля імені Дарія

Доля імені Дарія, це одна з найбільш нерозкритих тем. Хоча дослідниками вона піднімалася не раз. Саме завдяки цьому-то і стало відомо, що з дитинства відносини у Даші з представниками протилежної статі будуть складати досить непогано. Наприклад, маленька Дарія повинна любити більше тата, ніж маму (велика ймовірність), а що стосується ігор з дітьми, так для неї всі будуть рівні, і хлопчики, і дівчатка.

Зате в майбутньому, досягнувши підліткового етапу, Дар'я швидше за все стане улюбленицею хлопців – така вже її доля. Втім, винна не настільки доля, як її сутність, внутрішній світ, наповнений життєрадісністю, добротою, турботою. Правда. є і «АЛЕ» у цієї дівчинки – Дарія, це любительки покомандувати, а значить і пару їй зможе скласти тільки той хлопець, який зможе це терпіти.

Що до такого параметра як доля в шлюбі. Так тут все просто – щасливим шлюб буде тільки в тому випадку, якщо її другою половинкою стане поступливий, часом слабохарактерний, але одночасно готовий на героїчні вчинки і покладання на себе відповідальності чоловік.

Любов і шлюб для імені Дарія

Дарія не женеться за рожевою мрією про принца на білому коні. Вона вважає, що людські якості повинні завжди грати найважливішу роль при виборі другої половинки. Для неї не так важлива зовнішність і матеріальний добробут чоловіка, як то, щоб він був по-справжньому гарною людиною. Найчастіше Дар'я знаходить одну єдину любов на все життя.

Дарія, як розсудлива дівчина, проводить досить серйозну підготовку до шлюбу і чітко знає, як саме вона буде вести себе в сімейному житті. Вона докладає максимум зусиль для того, щоб кожен член сім'ї відчував себе частиною одного великого і єдиного організму.

Даша м'яко і ненав'язливо проявляє свої якості лідера в родині. Вона як би оберігає незалежність кожного, але в той же час вона, як квочка оточує всіх членів сім'ї своєю любов'ю і турботою. У своїй сім'ї вона створює атмосферу затишку і спокою. Вона вміло виступить в якості організатора всіх сімейних зустрічей, святкувань різних урочистостей і простого візиту друзів. Незважаючи на лідерство і таємне бажання керувати, Дар'я тактовно і м'яко час від часу нагадує чоловікові про те, що саме він вважається головним годувальником у родині.

Дарія як Мати

як правило, Дар'я стає просто відмінною матір'ю. Вона чітко планує, коли найкраще завагітніти і виносити малюка. В її родині діти частіше буває не нежданими, а скоріше, навпаки, бажаними і довгоочікуваними.

Даша з головою занурюється в материнство, вона насолоджується кожною хвилиною, проведеної поруч з дітьми. Їй легко вдається доглядати за дітьми, займатися їх вихованням і розвитком, при цьому встигаючи стежити і за порядком в будинку, і за власним зовнішнім виглядом.

Своїх чад вона оточує турботою настільки, що якийсь час вони без неї бояться навіть крок ступити. Згодом Даша розуміє, що потрібно виховувати в дітях не тільки послух, але і самостійність.

Її діти завжди правильно і добре виховані, старанні в навчанні, відповідальні і обов'язкові. Напевно доб'ються дуже багато чого в житті, природно, не без її допомоги.

Сумісність Дарія c чоловічими іменами

Найкраща сумісність в коханні у Дарини є з такими чоловічими іменами як Гліб, Гордій, Дмитро, Леонід, Юлій, Віссаріон, Трохим, Севастян.

Що стосується створення сім'ї і шлюбу. так тут ідеальними будуть наступні чоловічі імена: Альфред, Юхим, Семен, Захар, Осип, Костянтин, Натан, Тихон і Тимофій, Валентин і Євген.

і ні в якому разі не варто Даші зв'язуватися з Філіпом, Ярославом, Яном, Георгієм і Альбертом — сумісності тут зовсім немає.

Взаємовідносини з протилежною статтю, це і зовсім окрема тема для розмови. Так вже виходить, що Дарія має зрости дамою, що цінує більше не світлі і щирі почуття – цінність для неї становить відданість, вірність, здатність прийти на допомогу в будь-яку хвилину і підтримати. Загалом, її чоловік повинен стати в першу чергу другом, і тільки в другу, чоловіком.

Число імені Дар'я

Число імені Дарія по нумерології — 6. Своєю красою і чарівністю шістки вражають серця своїх шанувальників. Для них життєво важливу роль в житті відіграють любов, емоції і пристрасть. Особисте життя в них може бути дуже тісно пов'язана з професійною, адже вони відкрито використовують свої зовнішні дані заради власного кар'єрного росту.

Найчастіше підопічні числа 6 мають досить легковажні натури в молодості, тому в цей період для них характерна часта зміна партнерів. А ось ближче до 30 років вони вже готові до створення сім'ї. З цього моменту 6-ки стають люблячими і турботливими батьками і чудовими сім'янинами. Для них дуже важливий домашнє вогнище. Шісток можна цілком довіряти, адже вони порядні, надійні і відповідальні люди.

Для шісток характерна не тільки мрійливість і романтичність, але і розважливість, а також здатність досягти успіху. Крім того, вони завжди готові співпереживати і допомагати оточуючим. Підопічні числа 6 настільки прямолінійні, що просто не вміють хитрувати. Вони старанно піклуються про свою зовнішність і ретельно доглядають за собою.

Чи не єдиним мінусом 6-ок є їх схильність до необдуманого і безрозсудною витрати грошей. Вони марнотрати, які потребують в тому, щоб хтось контролював їх витрати. Крім того, в окремих випадках вони можуть бути по-справжньому злопам'ятними і навіть мстивими.

Формула обчислення числа імені Дар'я:Д (5) + А (1) + Р (9 ) + Ь (3) + Я (6) = 24 = 2 + 4 = 6

Астрологічна символіка імені Дарія

  • Камінь-талісман – Чорний кровавік.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Дарія – Жираф.
  • Рослинний символ – Анемон.
  • Кращий зодіак – Овен і Діва.
  • Число Дар'ї – 6.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.
  • Рік — Дракон.

Відомі люди з іменем Дарія

Дарія Леонова (співачка)

Дарія Науер (швейцарська легкоатлетка)

Дарія Василянському (болгарська художниця)

Дарія Гармаш (Лауреат Сталінської премії третього ступеня)

Дарія Халтуріна (російський соціолог, антрополог, демограф)

Дарія Зикова (оперна співачка

Тар'я Халонен (президент Фінляндії)

Тар'я Турунен (фінська співачка)

іменини дні і святі покровителі імені Дарія

В православних святцях ім'я Дарія звучить, як Дарія .

Преподобномучениця Дарія Зайцева

березень 14

Мучениця Дарія Римська

квітень 1

Мучениця Дарія

квітень 4

Праведна Дарія

серпень 17

новомученіци Дарія Тімагіна, Даоія Сушинська і Дарія Улибіна

серпень 18