Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЛюдмила
1195 Oracle

Людмила: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Людмила за походженням слов'янське. Буквальне трактування значення цього імені звучить як «мила людям». Але незважаючи на своє походження, серед слов'ян це ім'я не було поширеним до того самого моменту, поки не було згадано в легендарній поемі А.С. Пушкіна «Руслан і Людмила».

До речі, жіноче ім'я Людмила відомо кожному жителю колишнього СРСР без винятку, і справа не настільки в його популярності, як в популярності, завдяки легендам і давніми переказами. А ми нижче поговоримо про його значущості, символіці, і сильної енергетиці, впливає безпосередньо на носії …

Ім'я Людмила: Значення і характеристика
Походження імені Людмиласлов'янське
Буквальна трактування«мила людям»
Згадувалосяв поемі «Руслан і Людмила»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця Людмила Чеська

Популярність:Сьогодні Ім'я Людмила займає лише 73-75 позиції в рейтингу українських жіночих імен, і доводиться не більше, ніж на 1-3 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Люда, Людочка

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Людмила:Це ім'я багато століть перебувало в слов'янському іменослове, але популярним воно вперше стало лише в тридцятих роках двадцятого століття ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення цього імені новонародженим дівчаткам обіцяє хороші якості, вольові. Це сила волі, дотепність, розважливість, розсудливість, вміння панувати і міркувати, емоційність. Людмилу зазвичай з дитинства не вистачає спілкування з людьми, і вони роблять все для того, щоб дістати його за всяку ціну.

Звичайно ж це темпераментна, вольова, сильна по натурі жінка, завжди з гордістю і гідністю приймає перешкоди за випробування. Вона вміє правити і керувати, справедлива і чесна, але вимоглива і не вміє спілкуватися на рівних. Зате близьким людям з такою безпечно, адже вона ніколи не зрадить і не здасться перед лицем небезпеки або труднощів.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Людмила полягає в їх здатності досягати поставлених цілей навіть в тих випадках, коли це здається нереальним. А ще до достоїнств можна віднести напористість, самовпевненість, рішучість і сміливість.

Людмила погано відноситься долюдям, які весь час брешуть, перебільшують власні досягнення, поводяться дуже егоїстично і грубо в щодо інших людей.

характер імені Людмила

Важко насправді сказати що-небудь про характер людини, орієнтуючись лише на енергетику і значення належить йому імені. Але ім'я Людмила є слов'янським, а тому з ним все набагато простіше. Так, орієнтуючись на риси, які обіцяє енергетика цього імені носительку, можна з упевненістю на сто відсотків заявити про те, що в даному випадку мова буде йди про характер людини сильного духом, морально стійкого, міцного, свавільного, самовпевненого, самодостатньо, рішучого і сміливого .

Але є у всіх Людмил без винятку і один властивий їм мінус, що полягає в ризикованості. Вони занадто люблять ризикувати, не думаючи про наслідки, що в підсумку нерідко призводить до незворотних наслідків ...

Ну а на додаток до всього вищесказаного варто відзначити і той факт, що Людмила, це обов'язково віддана своїм друзям і близьким, вірна жінка. Така ніколи не кине друга в біді, ніколи не обдурить його, не поставить під випробувань, не стане ображати без особливої ​​причини. І взагалі, мати такого друга і товариша під рукою, як Люда, це справжнісіньке щастя.

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві Людмили зазвичай наділяються такими рисами як чарівність, красномовність, балакучість і балакучість, допитливість і дружелюбність, доброзичливість і добродушність. У дитинстві це в своїй більшості дівчинки, вічно оточені увагою, притому, не тільки увагою дорослих людей і батьків, але також і дітей. Але це й не дивно, адже не може бути й інакше, якщо мова йде про стільки чарівних, цікавих і загадкових одночасно дівчаток.

У той же час не можна не відзначити і те, що в своїй більшості Людочки, це дівчинки з відмінною фантазією і неймовірним творчим потенціалом. У таких завжди в запасі багато ідей і цілей, завжди є чим зайнятися, завжди багато витівок і справ. Вони ніколи не сидять на місці, весь час чимось займаються, щось придумують і хоч якось, але розважаються.

Батькам же Людмил не варто хвилюватися про популярність в суспільстві і товариськості в цілому, адже мова йде про дівчаток, які завжди оточують себе увагою і саме завдяки своїй балакучості знаходять друзів. Ви стовідсотково ніколи не знайдете дівчинку на ім'я Людмила, що була б одинаком по натурі.

Підліток

Людмила підліток, це і зовсім унікальна за своєю суттю особистість. Вона може бути одночасно агресивною і ніжною, доброю і мстивої, красномовною і мовчазною, сором'язливою і рішучої, наївною і недовірливою. Це зазвичай дівчина, котра поєднує в собі несумісні риси, змінюється годину від години, вічно приймаюча різні види. Можна сказати, що це за вдачею актриса, перевтілюватися з однієї людини в іншу кожен раз, коли побачить в цьому користь або вигоду.

Батькам же варто приділити особливу увагу вихованню в цій дівчині справедливості, чесності, щирості. В іншому випадку Людмила все життя буде прикидатися не тієї, ким є насправді. Саме в скритності і полягає головна проблема носії цього імені. А ще може дати про себе знати і така проблема, як страх перед ганьбою – боячись осоромитися, Людмила може вдаватися до обману і хитрощів ...

Доросла жінка

Доросла жінка на ім'я Людмила, це в більшості випадків працьовита, цілеспрямована, настирлива і наполеглива представниця протилежної статі, дама, якій все досягнення і цілі по плечу, для якої не існує нерозв'язних задач.

Саме завдяки наполегливості, наполегливості, вмінню протистояти всім перешкодам і проблем, вольовий витримці і цілеспрямованості Людмили в своїй більшості і досягають великих успіхів у професійній діяльності. З них нерідко виходять хороші начальники, лідери, керівники. Правда, є і одне невелике «але» — Людмили занадто залежні від думки оточуючих людей, від схвалень і похвали.

А ще Люди дуже сприйнятливі і при цьому нестримані. Будь-яка критика, образа, образа або насмішка можуть стати причиною для справжнісінького скандалу, сварки. І не важливо буде Люді, хто став на чолі цього скандалу, близька людина, родич, або навіть власна дитина.

доля імені Людмила

Як повинна скластися доля носії імені Людмила в любові, особистому житті і відносинах з представниками протилежної статі? Питання складне, але відповідь на нього ще складніше. Важко передбачити. Єдине, що можна сказати, це те, що Людмила напевно буде користуватися зі школи неймовірною популярністю у представників чоловічої половини людства. Правда, користуватися цим в будь-яких корисливих цілях Люда ніколи не стане.

Як рано Людмила вийде заміж? Швидше за все це станеться лише після досягнення повноцінної зрілості. І то, вибирати собі чоловіка носій цього імені буде дуже довго. А підійти їй може тільки той, чо зможе довести, що гідний її. Йому доведеться довести, що він гідний, домогтися її, пройти ряд моральних випробувань і не тільки, перш, ніж вона прийме його. І то, навіть у шлюбі вона буде нерідко випробовувати його.

Зате своїм дружинам Людмили дуже віддані в своїй більшості. Чоловікові не доведеться чекати від такої дружини зради або зради. І взагалі, кращої дружини чоловікові, тим більше сучасному, просто не знайти. Принаймні, саме таку картину малює енергетика цього імені.

Любов і шлюб для імені Людмила

Людмила – це жінка з дуже красивою зовнішністю і чарівністю, а й з дуже складним і категоричним характером. Незважаючи на її бажання скоріше знайти жіноче щастя і створити сім'ю, у неї на це йде досить багато часу. Люда дуже прискіплива і вимоглива до кандидатів на роль її чоловіка. Її обранцем стане надійний, сильний, рішучий і порядний чоловік, не здатний на обман, зрада і зраду. А ось за слабохарактерного чоловіка Людмила заміж не піде.

Ранній шлюб для Люди не характерний, але якщо він і трапився, то напевно все закінчиться повним провалом. У молодості вона сліпо слідує своїм амбіціям, намагається всіх переробити під свої вимоги. Безумовно, її молодий чоловік буде категорично проти цього, що призведе до щоденних сварок і, в підсумку, до розлучення. На наступний шлюб Людмила вирішиться вже в більш зрілому віці. Для неї важливо щоб чоловік носив її на руках, обожнював і обсипав компліментами, постійно оновлюючи силу її почуттів. У свою чергу, Люда також повинна більше ласки і ніжності проявляти по відношенню до чоловіка.

Людмила має всі шанси стати чудовою господинею, вірною дружиною і чудовою матір'ю, і просто щасливою жінкою. Для цього їй потрібно просто стати трішки м'якше і навчиться йти на компроміси. У сімейному житті Люда є центром їхнього сімейного благополуччя, настільки вміло і швидко вона розкладає їх побут по поличках. Вона прекрасно готує і стежить за тим, щоб її чоловік і діти їли тільки свежеприготовленную їжу, без всяких розігрівання і морозилок. Також вона ретельно стежить за чистотою і затишком в будинку.

Людмила як Мати

Складно припустити, як абсолютно різні жінки, нехай і з однаковим ім'ям виконають свій материнський обов'язок і наскільки добре вони впораються з покладеними на них завданнями.

Що ж до Людмили, так носій цього імені, це зазвичай чудова господиня, охайна жінка і турботлива дружина, що має всі шанси стати дуже хорошою матір'ю. Однак, варто пам'ятати, що це лише припущення і не можна гарантувати, що абсолютно кожна жінка на ім'я Людмила поставиться до материнства настільки серйозно.

Вона з усією відповідальністю підходить до питання появи в сім'ї дітей. Тож не дивно, що у людини, життя якого розпланована по годинах, навіть народження дітей є одним з пунктів щоденника. Для Люди діти завжди бажані і довгоочікувані. Вона віддає їм всю свою любов і дуже дбайливо і старанно про них піклуватися. Як би мало вільного часу у неї не було, але її дітки завжди будуть обласкані мамою, акуратно одягнені і смачно нагодовані.

Людмила піклується про різнобічному розвитку дітей, багато часу приділяє їх вихованню. Вона не обмежується простими заняттями з читання, математики та письма, вона з дитинства прищеплює дітям любов до мистецтва, до спорту і уважно стежить за їх уподобаннями, надалі розвиваючи їх за допомогою секцій і гуртків. У навчальному процесі зазвичай вона проявляє строгість і вимогливість до них. Вона намагається стимулювати дітей до самостійності, може виховувати їх по морально-етичним нормам.

Сумісність Людмила c чоловічими іменами

Найкраща сумісність в плані любові і почуттів з такими іменами як Аким, Лука, Ярослав, Юрій, Іван, Єрмолай, Герман, Архип і Аполлон.

Відмінне шлюбне поєднання з Аскольдом, Власом, Герасимом, Іллею, Святославом і Мироном.

Не рекомендується будувати відносини з мають такі імена як В'ячеслав, Єфрем, Тимур і Тадей.

Що до взаємин носії імені Люда з представниками протилежної статі в цілому, так тут все складно. З одного боку, Люди в своїй більшості яскраві і цікаві, і користуються популярністю у чоловіків. Але з іншого боку, ці дівчата дуже складні, і витримують їх далеко не всі хлопці ...

Число імені Людмила

Число імені Людмила по нумерології — 7. Сімки — це оригінальні та неординарні особистості, дуже розумні і мудрі люди. Вони можуть бути авторами якихось ідей і геніальних задумів, проте їх реалізацією зазвичай займаються інші люди. Галасливі компанії і багатолюдні офіси викликають у них головний біль. Вони вважають за краще працювати тільки самостійно, не люблять комусь підкорятися, адже для них власна незалежність і свобода вкрай важливі.

Підопічні числа 7 володіють прекрасними аналітичними здібностями, високим інтелектуальним потенціалом і науковим мисленням. Вони зможуть прекрасно реалізувати свій потенціал в сфері науки або філософії. В цьому напрямку вони будуть рухатися дуже навіть упевнено і успішно, адже підопічні числа 7 — вельми цілеспрямовані і працелюбні люди.

Зазвичай сімки прагнуть до усамітнення, занурюючись у власні думки. Вони прагнуть максимально осягнути самих себе, і все життя продовжують займатися саморозвитком.

Часто навколишні сприймають підопічних сімки, як пустельників або як людей з іншої Всесвіту. Вони не прагнуть досягти взаєморозуміння з іншими людьми, що може стати причиною їхнього вічного самотності. Щоб уникнути цього, їм варто завести друзів і більше відпочивати і розважатися. До негативних якостей сімок можна віднести їх марнославство, гордість, нетерплячість і схильність до самокопання.

Формула обчислення числа імені Людмила:Л (4) + Ю (5) ​​+ Д (5 ) + М (5) + І (1) + Л (4) + А (1) = 25 = 2 + 5 = 7

Астрологічна символіка імені Людмила

  • Камінь-талісман жінки з ім'ям Людмила – Жовтий Сапфір.
  • Планети-заступники – Венера і Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ – Кот.
  • Рослинний символ – Ліщина і Хризантема.
  • Кращий зодіак – Терези.
  • Число Людмили – 7.
  • Символічний метал – Залізо.
  • Рік — ; Бик.

Відомі люди з іменем Людмила

Людмила Лядова – радянський композитор

Людмила Павличенко – Герой Радянського Союзу

Людмила Семеняка – радянська балерина, хореограф

іменини дні і святі покровителі імені Людмила

Мучениця Людмила Чеська

вересень 16, вересень 29