Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаКім
682 Oracle

Кім: значення імені, характер і доля

Японське чоловіче ім'я Кім досить популярно в Японії, а також в інших країнах Південно-Східної Азії. Поширена в Кореї, В'єтнамі та навіть Китаї. Має сильну енергетику, здатну найсильнішим чином відбиватися на характері, долі і рисах чоловіки, названого цим ім'ям. Але це стосується тільки японської трактування. Чоловіче ім'я Кім сумісно з багатьма не тільки японськими, а й англійськими жіночими іменами, в тому числі і з сучасними, але про його сумісності з українськими іменними формами нічого не відомо. Це ім'я два роки тому увійшло до рейтингу найпопулярніших японських чоловічих імен ...

Ім'я Кім: Значення і характеристика
ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Розмовні варіанти:Яким, Яким, Єкімов, Іоаким

Сучасні англійські аналоги:Акимка, Акімушка, Кіма

Як впливає значення імені на долю: карма

Існує думка, щозначення імені Кімможе наділити носія, чоловіка, досить непередбачуваним характером. Зазвичай носіям цього ймення притаманні такі риси як рухливість, активність, дієвість, безпринципність, непередбачуваність, доброта, доброзичливість, самодостатність, самовпевненість, наполегливість, рішучість, упевненість в собі і незалежність в судженнях. Такі люди зазвичай виділяються з натовпу, їм не притаманні «стадні» життєві позиції, вони завжди ведуть себе не так як інші, мають власну точку зору і власні погляд на все без винятку.

Втім, все це лише теорія . Насправді, вгадати зі стовідсотковою точністю, які риси і коли проявляться в тому чи іншому хлопчику на ім'я Кім, практично нереально. До того ж, у кожного хлопчика всі ці риси проявляються в різний час, на різних вікових етапах.

Сумісність Кім c жіночими іменами

У взаємовідносинах з жінками, як у хлопчика Кіма, так і вже у дорослого чоловіка на ім'я Кім, можуть бути проблеми. Як правило, мінливість і енергійність Кіма не дозволяють йому будувати довговічні відносини. Це людина, яка не вміє жити за правилами, що потребує різноманітності – будувати з ним стосунки складно буде навіть найтерплячішою і настирливою жінці. Правда, є шанс, що в кінцевому підсумку Кім все-таки стане зразковим сім'янином, не дуже вірним і відданим, але обов'язковим і надійним, що не менш важливо.

Астрологічна символіка імені Кім

  • Камінь-талісман – Чорний опал.
  • Планета-покровитель – Меркурій і Нептун.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Кім – Слон.
  • Рослинний символ – Базилік.
  • Кращий зодіак – Стрілець і Риби.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Кім

Кім (герой фільму «Стиляги»)

Кім (капітан з повісті «Таємниця третьої планети»)

Кім Філбі (керівник британської розвідки)

Кім Чен Ір (глава КНДР)

Кім Ір Сен (засновник Північної Кореї)

Кім Базарсадаев (народний артист СРСР)

Кім Золоєв (російський геолог)

Кім Балаян (вірменський політичний діяч)

Кім Малаховський (доктор історичних наук)

Кім Чельстрем (шведський футболіст)