Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаТетяна
1607 Oracle

Тетяна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Тетяна за походженням давньоримське. Утворено від римського родового імені, яке з'явилося після того, як на Римську Імперію напав Сабінські цар. Так звана «Сабинського війна» була закінчена укладенням «вічного миру», а в самому Римі тоді-то і з'явилося родове ім'я Tatianus. Жінкам же з того ж роду давали до імені приставку Tatiana.

Ім'я Тетяна сьогодні вже не так популярно, як було в радянські роки, але все ще зустрічається, і досить часто. Але це й не дивно, адже носії цього імені завжди є яскравими особистостями, а саме ім'я має дуже сильну енергетику.

Ім'я Тетяна: Значення і характеристика
Походження імені Тетянадавньоримське-сабинського
Від родового іменіTatianus або Tatiana
Буквальна трактування«пані з роду Татия»
Ангел хранитель і покровитель імені:Небесна покровителька Тетяна

Популярність:Ім'я Тетяна в рейтингу популярних жіночих імен займає 30-32 позиції і доводиться приблизно на 9-11 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Таня, Танечка, Танюша, Татуся

Сучасні англійські аналоги:Татіана, Татяна

Цікаве про ім'я Тетяна:Цікавим є той факт, що незважаючи на відому версію походження імені Тетяна, фахівці так і не змогли точно з'ясувати, що означає корінь, що лежить в його основі.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Тетяна таке, що надає сильний вплив на характер носії. Притому, характер Тані може змінюватися протягом усього її життя. У дитинстві це активний лідер, чинний, який не вміє сидіти на місці, а пізніше, в підлітковому віці, до її рис додається впертість, владність і деспотичность. А доросла Таня стає більш спокійною, розважливою, але самозакоханий і емоційної. Загалом, це в своїй більшості жінки непередбачувані і дуже незвичайні.

Сильній статі з Танюша нелегко – деспотичность і владність позбавляють чоловіків свободи, а ревнощі і волелюбність і зовсім плутають в розумінні її сутності. Та й взагалі, з Танямі завжди дуже складно спілкуватися. Будь ви її другом, братом чи сестрою, хлопцем або чоловіком, не має значення, ви рано чи пізно обов'язково спіткнетеся про її непомірне его і непередбачуваний характер.

Переваги та позитивні риси:товариськість, красномовність, цілеспрямованість і наполегливість, настирливість і гордовитість. Таня, це завжди людина шанована в суспільстві, думку якого поважають і цінують. А ще Тетяни дуже комунікабельні, і легко заводять друзів навіть там, де це просто нереально зробити.

Таня погано відноситься долюдям із завищеною самооцінкою, до схильних до обману і користі, до зрадникам і занадто настирливим людям. А ще Тетяна може уникати спілкування з людьми з нижчих соціальних верств. Вона ніколи не дозволить собі спілкуватися з людиною, не вартим її ...

Характер імені Тетяна

Характер імені Тетяна – окремий, але не менш складний параметр, саме на ньому-то і грунтується вся теорія значущості. До речі, нового тут практично нічого сказати, хіба що все те, що вже і говорилося раніше – характер складний, обіцяє багато конфліктуючих характеристик, наділяє непомірним его і самозакоханістю. Іншими словами, характер цього ймення впливає на всю сутність дівчинки з ім'ям Тетяна цілком і повністю, і все це позначається в свою чергу на практично всіх інших факторах, включаючи взаємини з чоловіками, шанси на кар'єрне зростання і багато іншого ...

Хоча, багато в чому характер може бути і іншим. Є неймовірно великий шанс на те, що формуватися характер названої формою імені Тетяна дівчинки буде на основі цілої купи факторів, серед яких є і такий як сезон народження.

Раннє дитинство

в ранньому дитинстві дівчинки з ім'ям Тетяна чимало негараздів, і винна в цьому виключно значення самого імені, обіцяє чимало конфліктуючих між собою характеристик, і риси, що перетворюють іменовану так дівчинку в конфліктну, нестриману, жорстку і часом занадто настирливу дитину.

Тані сулятся такі риси як емоційність, напористість, наполегливість, настирливість, балакучість, прямолінійність, самолюбство і егоїстичність. Головна ж проблема полягає в останньому – вона егоїстка, і такою залишиться до кінця своїх днів, все робить тільки заради свого власного блага, рідко думає про інших, намагається не помічати чужих бід і ігнорує чужі образи, навіть якщо вони пов'язані безпосередньо з нею самою .

Зате смілива, що дозволяє їй домагатися багато в чому бажаного – вона не посоромиться запитати людину про незрозуміле, не побоїться висловити свою думку, і при правильному розвитку цієї якості в майбутньому зможе багато чого досягти. А ще вона емоційна і сентиментальна, що додає їй м'якості – як раз те, чого явно не вистачає.

З батьками ж у неї відмінні відносини завжди, протягом усього життя – Тетяна дорожить близькими і ніколи не дасть в образу близької людини.

підліток

Тетяна підліток, над якою протегує значення і енергетика цього імені, це інтроверт, емоційна, запальна, різка, жорстка, але справедлива і прямолінійна, чесна і принципова дівчина. Ужитися з такою в одній компанії досить складно, конфлікти виникають з нею буквально на кожному кроці, але не дивлячись на це вона в будь-якій компанії є бажаним гостем. А все завдяки її почуттю справедливості і готовність прийти на допомогу будь-якому товаришеві, нехай навіть не близького – правда, про допомогу її потрібно просити, притому, конкретно, щоб Тетяна відчувала себе реально потрібної, в зворотному випадку не допоможе.

А ще енергетика імені Таня здатна наділити такою рисою як помірність у поглядах. Вона ніколи не піде в своїй думці проти натовпу, але і не підтримає її, завжди намагається триматися віддалено від спільної думки – навіть в школі через це у неї будуть виникати конфлікти з однокласниками, а багато хто й зовсім вважатимуть її зрадницею.

Доросла жінка

Доросла жінка з жіночим ім'ям Тетяна, це вже й зовсім інша людина – значення подарує їй такі якості як упертість, настирливість, агресивність, запальність, зарозумілість, завзятість, егоїстичність, прямолінійність. Втім, не менш сильний вплив надасть і астрологічна символіка – покровительствующая стихія, знак зодіаку і т.п. За своєю суттю, сутність дівчинки з ім'ям Тетяна така, що робить вже подорослішала жінку занадто конфліктної.

Вона конфліктує з багатьма, і це факт, але найбільше з чоловіками, в яких бачить в основному тільки погане. Зате в ній є і відповідальність, і старанність, і обов'язковість – будь-яка справа доводить до «фінального свистка», не здається, що не кидає справ, досягає мети в дев'яноста відсотках випадків. А ще самостійна і самовпевнена, надто, настільки, що іноді просто дивує, але винна в цьому не стільки значення ймення, як сама Тетяна, така вже її внутрішня сутність.

Доля імені Тетяна

Доля імені Тетяна в шлюбі, кохання, стосунки з хлопцями та чоловіками, є не менш важливим параметром, і з цим важко не погодитися. Ну і варто відразу сказати, що такий параметр як доля імечко Тетяна обіцяти носительці цього найменування непросту особисте життя. Як вже і говорилося раніше, Таня, це егоїстка, яких пошукати, настирлива, вперта, самозакохана, ревнива і надмірно самодостатня, і так вже пішла, що сучасному нормальному чоловікові ужитися з усім цим дуже і дуже непросто.

уже в підлітковому віці у неї можуть початися проблеми в особистому житті – хлопці, потенційні кавалери, яких у неї багато, будуть швидко розходитися з нею, така вже її доля. Все це може привести тільки до того, що вимоги, які висуває до чоловіків Тетяна, тільки посиляться, що призведе до ще гірших наслідків.

Зате є і один хороший момент – доля передбачає щастя з поступливим і поступливим чоловіком, а це вже чогось варте. Іншими словами, доля Тетяни така, що передбачає щастя тільки з представником сильної статі, що є «ганчіркою» по натурі. У такому союзі Таня буде щаслива, ну а що стосується її другої половинки, так для її щастя вона зробить все можливе. Втім, така доля, як і все вищесказане, є лише теорією, не більше того ...

Любов і шлюб для імені Тетяна

В своїй більшості Тетяни, це дуже чутливі і емоційні жінки, які обожнюють лестощі, ласку, м'якість, турботу і ніжність. Але тим не менше, навіть дуже ніжному і уважному чоловікові доведеться дуже нелегко в стосунках з нею. Вона вимоглива і напевно зажадає доказів любові, перш, ніж погодиться на пропозицію і вийде заміж.

Доглядати за такою дамою не так вже й просто. Вона буде одночасно у всьому знаходити і щось хороше, і щось погане. Взяти навіть квіти – вона покаже, що їй приємно, але при цьому обов'язково розкритикує букет за зовнішній вигляд, наприклад. Витримати таке, природно, зможе далеко не кожен чоловік. Саме тому-то жінки на ім'я Таня і не виходять заміж в ранньому віці. Зазвичай до весілля доходить лише в ранній зрілості.

Зате, ставши дружиною, Тетяна може змінитися. Так, нікуди не дінеться її запал, та й напевно вона буде лідером в сім'ї, але при цьому вона буде і відмінною господинею. У неї завжди буде наготую смачна їжа, чоловік завжди буде одягнений в випрані речі, а в будинку і зовсім немає місця безладу. Правда, чоловікові доведеться відплачувати за це матеріальним достатком і відданістю – в іншому випадку нічого вищесказаного не буде.

Тетяна як Мати

Важко сказати, який саме матір'ю стане жінка, що отримала при народженні ім'я Тетяна. Але одне можна сказати точно – поганою мамою вона ніяк не виявиться. Проблема лише в тому, що Тані в своїй більшості дуже волелюбні і незалежні, і зі своєю свободою вони ні за що не розлучаться. Якщо постраждає її особистий простір, нікому не минути лиха – чоловікові потрібно враховувати цей факт і розділяти з нею все обов'язки.

Поява дітей напевно виявиться запланованим в разі Тетяни. Навіть якщо вона про це не скаже чоловікові, все одно буде саме так. Вони з'являться тільки тоді, коли вона підготується до цього всіма можливими способами. Вона повинна бути впевнена в тому, що готова в матеріальному, моральному і фізичному плані. Інакше бути не може.

Виховання дітей та їх розвиток швидше за все погодиться взяти на себе цілком і повністю, але швидко здметься, видихається, і зажадає допомоги від чоловіка. І не дай Бог чоловік відмовить їй – наслідки будуть неймовірні, може дійти навіть до розлучення. Правда, дітей своїх вона точно не кине, і буде переданої їм до самого кінця. Вона завжди підтримає їх, порадить, що робити, і завжди буде поруч.

Сумісність Тетяна c чоловічими іменами

Найкраща в плані почуттів і любові сумісність у імені Тетяна з такими чоловічими іменами як Гліб, Варлаам, Дмитро, Макар, Єгор, Трохим. З іменованими таким чином хлопцями Таня буде відчувати себе, як в своїй тарілці, впевнено, і взагалі добре.

В шлюбі удача і щастя чекає Таню з Аскольдом, Владленом, Валентином, Харитоном, Данилом, Василем, Герасимом, Артемом і Іларіоном.

А ось з такими чоловічими іменами як Артур, Веніамін, Георгій, Лука, і Платон, у Тетяни і зовсім немає ніякої сумісності.

Що ж стосується взаємовідносин з представниками протилежної статі, так тут все дуже непросто – будучи егоїсткою і лідером по натурі, Тетяна насилу знайде собі чоловіка, готового ужитися з нею, і взагалі, створити з нею міцну пару зможе тільки по-справжньому поступливий і поступливий чоловік, такий, яких якраз-таки називають «ганчірками». З сильним чоловіком їй не ужитися – нескінченні конфлікти, ревнощі, і егоїзм. У підсумку обов'язково приведуть до розставання – така вже значення ймення, і такий вже її характер.

Число імені Тетяна

Число імені Тетяна по нумерології – 3. Зазвичай заступництво числом 3 люди, це особистості творчі, з хорошим уявою і розвиненою інтуїцією. Що ж стосується Тетян, як раз-таки і заступництво цим числом, так тут трохи складніше. З одного боку, це дійсно люди з хорошим уявою, але з іншого, Тані з працею використовують уяву в повсякденному житті.

Зате Тані, а разом з ними і всі люди числа «три», дуже товариські і комунікабельні, доброзичливі і красномовні. Для такої людини не складе труднощів завести одного навіть в самому негативному суспільстві. Такій людині легше простого подружитися з ким-небудь, і взагалі, в більшості випадків у «трійок» досить велике коло спілкування, різноманітний і незвичайний.

Головна проблема «людей-трійок» полягає в тому, що вони не занадто цілеспрямовані. Здавалося б, якщо Тетяна береться за щось, то намагається це робити на відмінно, так, щоб ніхто не зміг ні до чого підкопатися. Але в той же час, справа ж потрібно ще довести до кінця – а з цим-то якраз у Тань і спостерігаються проблеми.

Формула обчислення числа імені Тетяна:Т (2 ) + А (1) + Т (2) + Ь (3) + Я (6) + Н (6) + А (1) = 21 = 2 + 1 = 3

Астрологічна символіка імені Тетяна

 • Камінь -талісман – Рубін, Геліодор.
 • Планета-покровитель імені Тетяна- Марс.
 • стихією – Земля.
 • Тваринний символ – Рись.
 • Рослинний символ – Клевер
 • Кращий зодіак – Козеріг.
 • Число Тетяни – 3.
 • Вдалий день — Субота
 • Символічний метал – Свинець.
 • Ідеальний сезон — Зима
 • Рік — Дракон.

Відомі люди з іменем Тетяна

Тетяна Вєдєнєєва (російська телеведуча, актриса)

Тетяна Окуневський (радянська актриса)

Тетяна Дороніна (російська працівниця театру і кіно)

Тетяна Яблонська (український живописець )

Тетяна Ліознова (кінорежисер)

Тетяна Васильєва (російська актриса театру і кіно)

Тетяна Навка (фігуристка)

Тетяна Вєдєнєєва (актриса, журналістка)

іменини дні і святі покровителі імені Тетяна

Свята мучениця Татіана Римська

січень 12, січень 25