Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаФома
455 Oracle

Фома: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Фома за походженням грецьке або арамійське. Утворено від імені Томас. Перекладається як «близнюк». У нашій країні ім'я Томас не прижилося, але зате ім'я Фома, значення якого збігається, стало реально відомим завдяки казкам, сказань і безлічі відомих особистостей.

Ім'я Фома сьогодні зустрічається на території російськомовних країн досить рідко, але це не робить його менш популярним. Воно ще користується попитом, і більш того, зустрічається не тільки в сільській місцевості, як в 90-ті роки, але і в великих містах України і Білорусії.

Ім'я Фома: значення і характеристика
Походження імені Фомагрецьке / арамійське
Буквальна трактування«близнюк»
В коренігрецьке ім'я Томас
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:На даний момент ім'я Фома випало із сотні найпопулярніших чоловічих імен і віднесено до категорії дуже рідкісних чоловічих імен.

Розмовні варіанти:Хомко, Фомушка

Сучасні англійські аналоги:Тома, Тамаш, Томас

Цікаве про ім'я Фома:ім'я Фома відзначається у православних віруючих людей . Найвідомішим Святим є апостол Фома, більш відомий як «Фома невіруючий».

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Фома обіцяє хлопчикові з дитинства спокій і врівноваженість. Зазвичай же Фома, це ласкавий і ніжний чоловік, чоловік, постійно займається чимось корисним, обожнює самостійність і цінує лише увагу рідних. Мати для нього найближча людина і найкращий друг. Навіть починаючи дорослішати, він ніяк не може відв'язатися від матері і все більше схожий на справжнього «маминого синочка». Цю рису необхідно викорінювати, інакше в майбутньому він ризикує стати занадто залежним від стороннього впливу.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх чоловіків, які отримали при народженні ім'я Фома, це їх здатність відстоювати свою точку зору навіть в найскладніших ситуаціях і тверезо оцінювати все, що відбувається навколо, незважаючи на емоції.

Фома погано відноситься долюдям із завищеними самооцінками й до егоїстів, які намагається все в життя робити тільки для себе. А ще носії цього чоловічого імені уникають спілкування з доступними і легковажними жінками.

характер імені Фома

характер імені Фома, а точніше носія цього ймення, такий, що передбачає наявність відразу величезного числа якостей, якими власне і повинен володіти нормальний чоловік. Це стриманість, умиротворення, доброта і щедрість, цілеспрямованість, працьовитість, правдолюбство, самодостатність і самовпевненість, емоційність і енергійність. За своєю суттю це унікальний чоловік, він з легкістю підлаштовується під будь-яке оточення і завжди в доброму здоров'ї, його характер не дозволяє йому сіяти навколо негатив, він завжди в позитивному настрої і намагається нав'язати це настрій всім навколо. Напевно, саме завдяки тому, що у нього такий характер, його і вважають бажаним гостем в будь-якій компанії.

У той же час, незважаючи на доброту і доброзичливість, якими наділений характер Фоми, такий чоловік може бути мстивим і злопам'ятним. Він ніколи не прощає помилок, і ніколи і ні за що не пробачить зраду. А ще він всією душею ненавидить корисливих людей і намагається таких уникати, незалежно від того, про кого йде мова, про близьку людину, або про одного – такий вже його характер.

А взагалі, не можна не відзначити, що характер залежить від безлічі додаткових чинників і грунтується не тільки на характеристиці самого імечко. Характер може видозмінюватися під впливом таких чинників як знак зодіаку, час року народження, і звичайно ж, батьківське виховання – тобто, однозначності в даному моменті немає.

Раннє дитинство

Хлопчика з ім'ям Фома значення цього красивого імечко для хлопчиків може в ранньому дитинстві наділити такими рисами як спокій, умиротворення, доброта і доброзичливість, оптимістичність, цілеспрямованість, непосидючість, чесність, уважність і дбайливість, весела вдача і щедрість. Але незважаючи на наявність якостей, з якими дитина повинна бути комунікабельним і привітним, Фома в дитинстві все ж стає дуже нетовариські, по крайней мере, в більшості випадків. У цього хлопчика домінують такі риси як рухливість і енергійність, в той час як дружелюбність і товариськість йдуть на другий план. Значення і енергетика цього ймення такі, що в більшості випадків породжують натуру непросту, замкнуту, приховану, нетовариську. В результаті у хлопчика фомки в дитинстві практично не буде друзів – єдиним його другом може стати матір, до якої у нього більше довіри, ніж навіть до батька.

У хлопчика, над яким протегує енергетика іменний форми Фома, тяга до пригод і нових вражень, але при цьому він ніколи не зробить нічого, що може не схвалити мати. І взагалі, може скластися враження, що це справжнісінький мамин синочок. Але це не так ...

У фомки навіть в ранньому дитинстві є і власна думка, і особисті цілі, і самолюбство, і в будь-який момент його бажання бути поруч з мамою, може замінитися тягою до свободи і незалежності. Втім, найчастіше так і відбувається, але вже в підлітковому віці, а не в глибокому дитинстві.

Підліток

У хлопчика підлітка, над яким протегує значення і енергетика імені Фома, можуть проявитися риси самостійного, незалежного, самодостатнього і самовпевненого лідера, балуваних і егоїста, самозакоханого павича, яких зазвичай уникають все навколо. Але найчастіше це не справжнє обличчя Фоми – зазвичай хлопчаки, названі цим іменем, поводяться так спеціально, щоб привернути до своєї персони загальну увагу. Він може проявляти непослух, може почати не слухалися мати і навіть нехтувати її увагою, але все це лише зовнішня оболонка – насправді у цього хлопчика навіть в підлітковому віці залишатиметься така любов до матері, якій можна лише позаздрити. Єдине що можуть зробити батьки, це почати до нього ставитися як до дорослого, щоб він почав відчувати себе дорослим, щоб обзавівся упевненістю в собі і перестав намагатися здаватися всім навколо тим, ким не є.

Якщо батькам вдасться зробити його більш впевненим і рішучим, то в підсумку він перетвориться на справжнісінького лідера – задатки у хлопчика, названого іменем Фома є в дев'яноста відсотках випадків. Правда. Є одне «але» — Фома сильно піддається впливу оточення, і навіть значення цього ймення і його вплив не завадять оточуючим Фому дітям зробити його таким. Яким його захоче бачити оточення. Батькам варто постаратися виховати в Хомі такі риси, з якими він зможе опиратися впливу оточуючих його людей і знайде свою власну думку і погляд на все, що відбувається навколо.

Дорослий чоловік

над дорослим Фомою значення цієї іменної форми протегує так само, як і над підлітком, але обіцяє вже інші риси. Так, перш за все варто відзначити його дружелюбність. Дорослий Фома, це, так би мовити, один від Бога – він ніколи не зрадить товариша, ніколи не відмовить у допомозі який потребує матеріальної допомоги людині, завжди готовий допомогти справою і словом, і взагалі, він вміє співпереживати і підтримувати, а це дуже навіть важливо. При цьому дорослий Фома вже з легкістю йде на контакт, дуже комунікабельний і обожнює нові знайомства. Але він непостійний в плані дружби – зазвичай названим ім'ям Фома чоловікам швидко стає нудно спілкуватися з одними і тими ж людьми, таким потрібно постійно міняти оточення і атмосферу.

Значення може обдарувати Фому і велелюбність, і пристрастю, і чутливістю, і відмінним уявою, і романтичністю, але проявляються у дорослих названих цим ім'ям чоловіках ці риси вкрай рідко. Фомі значення може обіцяти скритність, через яку такий чоловік ніколи не розкриє істинні почуття оточуючим його людям.

Що ж до професійної діяльності та кар'єрного зростання, так тут все просто. Фома не з тих людей, яким важливо досягти мети будь-якою ціною. Ні, він все досягає чесними доріжками, і ніколи не пожертвує дружбою або положенням в суспільстві заради кар'єрного росту та матеріального блага. Але задатки лідера і керівника у таких зазвичай все ж є – Фома легко може стати успішним і шанованим людиною.

Доля імені Фома

Доля імені Фома в стосунках з представницями протилежної статі, в шлюбі і в сімейному житті така, що передбачає наявність великої кількості проблем. А все з однієї простої причини – Фома не з тих людей, що відмовляються від своїх цілей, він завжди йде до самого кінця, і в стосунках теж чинить так само. Навіть якщо бачить, що попереду його не чекає нічого хорошого з обраної дівчиною, все одно буде боротися до останнього, що інший раз миє призвести до небажаних наслідків. Але така вже його доля ...

В підлітковому віці ж доля Фоми може припускає наявність величезної кількості відносин. Фома велелюбний і будучи підлітком, може змінювати дівчат як рукавички. А в разі популярності в суспільстві, може стати ще й егоїстом – тоді доля може і зовсім перетворити його в дуже жорстокого звабника. Але це тільки теорія.

Зате ця ж теорія припускає становлення Фоми ідеальним сім'янином після досягнення зрілості. Доля Фоми, стати відмінним чоловіком і батьком, він може в підсумку виявитися уважним, турботливим і вірним чоловіком. При цьому не варто витати в хмарах від його шарму і романтичності – все це може закінчитися дуже швидко. Фома швидко остигає, може в мить розлюбити свою звужену, але при цьому правда ніколи її не кине і не зрадить.

Любов і шлюб для імені Фома

Фома — це дуже цікавий і привабливий молодий чоловік. Він просто нищить всіх дівчат наповал. Однак його любвеобильность не припускав якийсь сталість. Досить довго він змінює супутниць дуже часто, насолоджуючись численним увагою дам і своїми любовними пригодами. Як правило, думка про одруження приходять до нього вже в більш зрілому віці.

Як не дивно, але Фома має всі шанси, в кінцевому підсумку, стати дуже навіть хорошим і дбайливим чоловіком. Зазвичай вибрати дружину йому допомагають вибрати його батьки, для якого їх думка дуже цінно. Взаєморозуміння — ось найбільша цінність в шлюбі, на його думку, а часті суперечки, конфлікти просто неприпустимі.

Фома — просто чудовий господар і просто обожнює що-небудь майструвати. Многая меблі, та й ремонт в сімейному гніздечку зазвичай зроблені його золотими руками. Однак він не любить бачити у себе вдома сторонніх, та й по гостях ходити не любить. У сімейних відносинах Фома стає головним годувальником, він заробляє і приносить гроші. А ось рештою питань зазвичай керує його дружина, для нього лідерство не принципово.

Фома як Батько

Складно уявити собі, як складеться доля у Фоми в ролі батька. Згадуючи його бурхливу молодість хочеться кричати, що такому чоловікові як він взагалі батьком стає не можна через його мінливості, влюбливості і імпульсивності. Однак, як правило, до зрілого віку Фома проходить переоцінку власних цінностей, усвідомлює важливість батьківського боргу і стає дуже навіть відповідальним батьком.

Як правило, першою в його родині на світ з'являється дівчинка. У своїй принцесі Фома дуже любить, балує її і обсипає подарунками. Тут тільки якась суворість матері рятує дівчинку від формування особистості егоїстки і розбалували дівчинки. Фома може впоратися навіть з роллю багатодітного батька. Він не проти провести свій вільний час у колі малечі. Його турботи, любові і матеріальної забезпеченості вистачить на всіх.

Фома дуже серйозно ставиться до питання здоров'я та фізичної підготовки, тому і своїх дітей він буде залучати до занять спортом і різних оздоровчих процедур. А ось освітніми, а також виховними моментами в житті дітей зазвичай займається його дружина.

Сумісність Фома c жіночими іменами

Виявляється, найбільш сумісним в плані пристрасті і чистоти любові такий чоловік стає тільки з дамами, названими наступними варіантами: Агата, Ада, Броніслава, Варвара, Дора, Мірра, Роза, Стелла, Фріда і Фаїна.

Для міцності шлюбу і довговічності відносин, обзаводитися варто дружиною на ім'я Агата, Альбіна, Віра, Галина, Лоліта, Неллі, Парасковія, Сусанна, Таміла, Ельвіра, Лілія, Кароліна, Клара і Діна.

Ну а не коштувало б зв'язуватися з дамочками, названими Нінель, Таїсією, Ельзою, Антоніною і Оленою .

Що до взаємин Фоми з представницями прекрасної половини людства, так тут все просто. Значення цього ймення обіцяє романтичність, відмінне уяву, уважність і дбайливість, він може стати відмінним залицяльником, але занадто непостійним. У підлітковому віці Фома може показати себе справжнісіньким бабієм – буде міняти дівчат. Як рукавички, без докорів сумління кидаючи їх в навіть самі невідповідні моменти.

Число імені Фома

Число імені Фома з нумерології — 8. Вісімка наділяє своїх підопічних надзвичайно сильним і наполегливим характером, який передбачає досягнення успіху і високого матеріального становища. Підопічні вісімки відрізняються стабільністю, надійністю і постійністю. Як правило, вони наділений такими важливими якостями, як проникливість і можливість передбачити. Серед вісімок чимало людей з, так званими, екстрасенсорними здібностями.

Перераховані вище якості доповнюють їх блискучий розум, прагматичність, розсудливість, цілеспрямованість і амбітність. Ці люди просто народжені для сфер підприємництва та бізнесу, в яких вони досягають неймовірних висот. Вони легко заробляють цілий статок, стають великими начальниками і керівниками. Відносно своїх підлеглих вісімки поводяться надто вимогливо, вкрай жорстоко, владно і нещадно.

Не дарма кажуть, що великі гроші трохи псують людей. Ось і підопічні числа 8 за своїм величезним достатком можуть перестати бачити в людях справжні духовні якості і цінності, вимірюючи все навколо. Навіть в приятелі вони починають вибирати тільки тих, у кого гаманець ще більше набитий. Крім того, вісімки страждають від мінливого настрою, імпульсивності і непередбачуваності характеру. Однак, як і в будь-який характеристиці тут також можливі винятки.

Формула обчислення числа імені Фома:Ф (4) + О (7) + М (5) + А (1 ) = 17 = 1 + 7 = 8

астрологічна символіка імені Фома

  • Камінь-талісман – Корал.
  • Планета-покровитель – Сатурн і Уран.
  • стихією – повітря.
  • Тваринний символ носія імені Фома – Алігатор.
  • Рослинний символ – Клен.
  • Кращий зодіак – Терези.
  • Число Фоми – 8.
  • Щасливий день – середа і П'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Фома

Фома (один з апостолів Ісуса Христа)

Фома Аквінський (філософ і теолог)

Фома Мекензі (російський контр-адмірал)

Фома Падура (польський і український поет)

Фома Іван ів (російський кальвініст)

Фома Малеин (преподобний православної церкви)

Фома Кантакузен (від турецького дипломата)

Фома Розанов (російський літератор)

іменини дні і святі покровителі імені Фома

Святий апостол Фома

червень 30, липень 13

А праведний Фома

січень 18

Святитель Фома Константинопольський

березень 21, квітень 3

Блаженний Фома Сольвичегодська

липень 3, липень 16

Преподобний Фома

грудень 10, грудень 23