Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЮна
964 Oracle

Юна: значення імені, характер і доля

Жіноче японське ім'я Юна в Україні мало кому відомо, хоча в Японії досить сильно поширене, і більш того, зустрічається ще й в Англії, і в Ірландії, і навіть в Голландії, правда, в більшості випадків у видозміненій формі. Це ім'я має сильну енергетику, здатну найсильнішим чином впливати на характер і долю носії. Воно сумісне з багатьма чоловічими японськими та англійськими іменами. Символізує жінку-лідера і може наділити носительку величезним числом важливих якостей. У різних культурах має різні родинні імена, схожі трактуванням, але не звучанням.

Ім'я Юна: Значення і характеристика
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Розмовні варіанти:Юнона, Юнія

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Як впливає значення імені на долю: карма

На думку етимологів, завдяки своїм походженням, це ім'я може обіцяти носительці багато хорошого. Так,значення імені Юнаможе нагородити носительку цілою купою хороших якостей, серед яких і доброзичливість, і добропорядність, і щедрість, і доброта, товариськість, і справедливість, і енергійність, і сором'язливість, і красномовність, і безпринципність . Але і це ще далеко не повний перелік селищах. Та й що не менш важливо, проявлятися всі ці риси в кожній окремій дівчинці можуть по-різному. Якщо в однієї дівчинки Юни може бути характер лідера, то в іншої можуть бути риси непостійного і ненадійного, невпевненого в собі людини – все залежить від купи додаткових факторів, на тлі яких фактор характеристики імені може мати досить убогий вигляд.

У той же час, є і ще один важливий момент – енергетика імені Юна занадто непередбачувана, і вона ж впливає і на те, що принесе значення носительці цього ймення в тому чи іншому віці. З переходом на кожен новий етап дорослішання, Юна може сильно змінюватися. Втім, ми склали «теоретичну» характеристику на кожен з етапів дорослішання ...

Сумісність Юна c чоловічими іменами

Що стосується взаємин дівчини на ім'я Юна з представниками протилежної статі, так тут все досить складно. Зі своїми шанувальниками Юна може вести себе занадто егоїстично. Якщо з друзями вона сором'язлива і недовірлива, то у відносинах з чоловіками Юна занадто самовпевнена і самодостатня. Вона може вимагати від чоловіків занадто багато чого, але при цьому не давати нічого натомість. Тільки знайшовши свою справжню другу половинку, Юна може змінитися, але і то, не сильно. Головна проблема в тому, що Юна ніколи не перестане бути егоїсткою і завжди у відносинах буде піклуватися тільки про себе і своїх цілях, але ніяк не про щастя партнера.

Астрологічна символіка імені Юна

  • Камінь-талісман – Агат.
  • Планета-покровитель – Юпітер.
  • стихією – Земля.
  • Тваринний символ носія імені Юна – Слон.
  • Рослинний символ – Лілія.
  • Кращий зодіак – Терези.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Юна

Кім Ен А, справжнє ім'я Юна Кім (південнокорейська фігуристка-одиночниця)

Юна Дюфурне (французька гімнастка)

Їм Юна (південнокорейська Айдол-співачка)

Юна Моріц (відома російська поетеса)