Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЗінаїда
575 Oracle

Зінаїда: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Зінаїда за походженням давньогрецьке. Буквальне трактування значення цього імені звучить як «з роду Зевса», або в сучасній інтерпретації «належить Зевсу». Швидше за все було утворено від чоловічого імені Зенаіс, що в свою чергу користувалося у греків великою популярністю.

Ім'я Зінаїда раніше користувалося величезною популярністю в російськомовних країнах, як і багато застарілі імена, але сьогодні вживається рідко. Має відмінну сумісну з багатьма знаками зодіаку значимість, сильну енергетику і не тільки …

Ім'я Зінаїда: Значення і характеристика
Походження імені Зінаїдадавньогрецьке
В коренігрецьке ім'я Зенаіс
Буквальна трактування«з роду Зевса»
У сучасній інтерпретації«належить Зевсу»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця Зінаїда в Кесарії Палестинської (чудотвориці)

Популярність:Сьогодні ім'я Зінаїда не входить навіть в сотню найпопулярніших жіночих імен, хоча в радянські роки зустрічалося повсюдно. Тепер же доводиться не більше, ніж на 5-6 дівчаток з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Зіна, Зинуля, Зиночка

Сучасні англійські аналоги:Зінаіс, Зіна, Зенаіда

Цікаве про ім'я Зінаїда:До речі, жіноче ім'я Зінаїда в Європі не дуже відомо, зате відома його похідна форма, чоловіче ім'я ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Зінаїда обіцяє носительку зазвичай життєрадісний, переповнений оптимізмом і позитивом характер, і удачу по життю. У більшості випадків це галасливий, дуже енергійний і неспокійний чоловік з безліччю недосяжних цілей. Це бовтанка, що не знає спокою, пустунка, оптимістка, щаслива роботяга, старательніца і просто гумористка. З такою жінкою не засумуєш, та й спілкуватися з нею суцільне задоволення.

А ще можна відзначити той факт, що в своїй більшості Зіни, це дуже незвичайні дівчата, які намагаються не поступатися чоловікам, які мають дуже сильну силу волі, і намагаються у всьому бути першими. Саме тому-то з них і виходять найчастіше просто відмінні лідери.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв жіночого імені Зінаїда полягає в тому, що це в своїй більшості старанні, відповідальні, цілеспрямовані і ефективні дівчата, завжди домагаються поставлених цілей, будь їх відразу десять, або всього лише одна ...

Зінаїда погано відноситься долюдям, які кидають слова на вітер і не прагнуть ні до чого хорошого. А ще носії цього імені зневажають людей, нездатних на хороші вчинки.

Характер імені Зінаїда

Характер імені Зінаїда такий, що наділяє носительку цієї іменоформи цілою купою хороших якостей. Зазвичай серед їх величезного переліку такі як оптимістичність, позитивність, красномовність, балакучість, дружелюбність, відданість і вірність, креативність, рухливість, енергійність і активність, вигадливість і наполегливість. По суті, характер Зінаїди зазвичай наділений усім тим, що необхідно для повноцінного становлення особистості і підйому популярності в суспільстві, але в той же час, характер наділяється і купою якостей, які з одного боку, важливі і потрібні, але з іншого, небажані. Наприклад, мова йде про енергійність, яка в потрібні моменти заважає Зінаїді сконцентруватися на важливих справах і досягти потрібного результату. З іншого боку, характер, який обіцяє ім'ям Зінаїда, такий, що передбачає становлення Зіни успішної дамою – в більшості випадків така стає популярною в суспільстві, успішної, старанною і щасливої ​​жінкою. Правда, є і одне «але» — справа в тому, що після досягнення зрілості Зінаїда змінюється, як і її характер, проявляється, зокрема, принциповість, яка заважає в деяких випадках їй приймати правильні рішення і діяти за покликом серця.

У той же час, не можна не відзначити і те, що як і у випадку інших імен, в цьому той є недолік у вигляді сильної залежності від додаткових чинників. Так, характер може видозмінюватися залежно, в першу чергу, від астрологічних чинників. Особливо сильно на характер іменованої ім'ям Зінаїда впливає знак зодіаку і пору року народження ...

Раннє дитинство

Значення імені Зінаїда дарує зазвичай характеру маленької дівчинки, іменованої таким чином, дуже багато таких якостей, з якими важко ужитися. Вона балувана, рухлива, дієва, непланомерная, недисциплінована, неспокійна, активна і енергійна. Не може ні хвилини посидіти спокійно, вічно в русі і весь час вигадує собі справи, від яких у всіх волосся на голові стає дибки.

У цієї дівчинки енергії, хоч відбавляй, приборкати її практично неможливо, та й значимість цього ймення плюс до всього надто вже сильно впливає на її натуру. Найцікавіше полягає в тому, що як би батьки не намагалися, а перевиховати її у них ніколи не вийде, але вихід, тим не менш, все-таки є – батькам потрібно просто віддати її в якусь секцію, де вона зможе вихлюпувати всю свою енергію назовні. Значення цього ймення, плюс до всього, обдаровує і величезною кількістю інших не менш важливих характеристик, до того ж, виявляються вони у названої ім'ям Зінаїда дівчинки вже в ранньому дитинстві – це практичність, відмінне уяву, відмінна фантазія, красномовність і дружелюбність, чесність і весела вдача, позитивне мислення і оптимістичність.

З такою малою не засумуєш. Вона вічно веселить всіх навколо, і при цьому не намагається будь-кому сподобається, все виходить само собою. Але є і недолік – у цієї дівчинки сильне самолюбство, і вона сильно ображається, особливо коли на ній сконцентровано мінімум уваги оточуючих ...

Підліток

У дівчинки підлітка, якій батьки при народженні вирішили вибрати рідкісне ім'я Зінаїда, і зовсім непередбачувана, але досить цікава натура. Зінаїда, над якою протегує значення цього ймення, це балакуча, непосидюча, непередбачувана, промовиста, неслухняна, пустотлива заводила, поруч з якою ніхто і ніколи не досягне спокою. Вона настільки енергійна і активна, що ні хвилини не сидить на місці, і більш того, заводить і людей, що оточують її – нікому не всидіти з нею поруч, доведеться ворушитися, діяти, щось робити, так вже вона впливає на людей.

Викладачі в школі часто незадоволені її поведінкою, через що доведеться понервувати і батькам, але в той же час є і плюс, переважує на вагах цей недолік – цим плюсом є талант самостійно справлятися з будь-якими проблемами, в ста відсотках випадків домагатися поставленої мети і результату, вміння бути серйозною в моменти, коли це необхідно найбільше.

У дівчинки з ім'ям Зінаїда складна натура, це факт, але зате з усіх боків позитивна – значення цього найменування обдаровує названу таким чином дівчину красномовністю, уважністю, дбайливістю, оптимистичностью і позитивністю, безпринципністю і вигадливістю. А ще значення найчастіше перетворює названу іменний варіацією Зінаїда дівчину в відмінну подругу і вірного товариша – така ніколи не зрадить близької людини заради власної вигоди, завжди каже правду заради власного вигороджування, не скористається чужий слабкістю.

Доросла жінка

Якщо ж у дівчинки з ім'ям Зінаїда купу енергії, вихлюпується назовні у вигляді пустощів і непередбачуваності, то у дорослому іменується так жінки цього недоліку вже немає. Зате є інший недолік – в його ролі виступає невміння бачити в людях справжнє їх обличчя, вона погано розрізняє зрадників і хороших людей, всіх ідеалізує і намагається вирівнювати під одну лінієчку.

Значення цього найменування обдаровує ідеалістичними поглядами і довірливістю, які проявляються саме на етапі зрілості – Зінаїда не бачить в людях поганого, довіряє всім без винятку, не бажає вірити в те, що людина усвідомлено може бути поганим. Саме тому-то в більшості випадків вона і прощає людям їх провини. Але є і моменти, коли Зінаїда не готова пробачити, це стосується обману і зради, таких проступків вона не прощає, і більш того, може незначно, але все ж помститися за них.

Доросла Зінаїда може стати кар'єристом і трудягою – значення цієї іменоформи здатне обдарувати працьовитістю, відповідальністю, ретельністю, обов'язковістю і почуттям обов'язку, але проявитися їм може допомогти тільки правильне виховання. А ще Зіні допомагає знайти удачу в роботі її фантазія і уява, креатив, що таїться в ній і виявляється вже в підлітковому віці.

Доля імені Зінаїда

Доля імені Зінаїда в стосунках з представниками протилежної статі, в любові і в шлюбі, є такою, що передбачає їй довгий пошук чоловіка, з яким вона зможе складатися в нормальних відносинах. Але так складається доля Зінаїди не просто так – причина в характері Зіни і в її ставленні до представників чоловічої половини ...

Сама по собі Зінаїда красива душею і натурою, вона легко може завоювати чоловіка, з яким хоче побудувати відносини, її доля передбачає безліч різних відносин. Але проблема в тому, що на старті відносин вона намагається здаватися поступливою і поступливішою дівчиною, в той час як в шлюбі, навпаки, всіма силами демонструє своє лідерство. Її доля в шлюбі, бути лідером, жінкою-вамп, які сприяють над обраним чоловіком. Вона після весілля не дозволить керувати собою, і одночасно не потерпить замаху на особисту свободу.

Зате доля Зінаїди передбачає їй і становлення повноцінної матір'ю, такий, яких зазвичай ставлять в приклад. Зінаїда хороша мати і дружина, вона відмінна господиня, ніколи не дозволить собі піти на зраду або брехня. А ще вона любителька розкоші – її доля, бути марнотратом, але помірною.

Любов і шлюб для імені Зінаїда

Зінаїда — красива, ефектна і самодостатня жінка, головною метою якої є самостійність і незалежність, як фінансова, так і особистісна. Вона — істинний трудоголік і лідер по натурі, так що високі посади на роботі не змусять себе довго чекати. Зіна повільно, але впевнено наближається до такого кроку в житті, як заміжжя. Успішна бізнес леді має прекрасну жіночою інтуїцією і мудрістю. Вона розуміє, що з чоловіками краще не змагатися. Для неї її важливо, щоб її обранець був розумним і сміливим, а ось слабовільних чоловіків вона на дух не переносить.

Зіна закохається тільки в сильного, мудрого, мужнього і справедливого чоловіка. З ним вона змінює свої деякі звички, проявляє поступливість, уміння поступатися. В ідеалі чоловік Зінаїди — це мужній, цілеспрямований, навіть суворий чоловік, який зумів змусити її поважати і слухатися його. А ось потурати примхам Зіни або йти у неї на поводу не варто, оскільки такий прояв слабкості змусить її розчаруватися в своєму чоловікові, і вона просто піде.

Зінаїда чудово поєднує роботу зі своїми домашніми обов'язками. Вона чудова і спритна господиня, у якої все горить в руках. Вона лише за пару годин може впорається з усіма домашніми турботами. У її будинку завжди прибрано і чисто, панує суворий порядок і дисципліна, а на обідньому столі домочадців завжди чекає смачна вечеря.

Зінаїда як мати

Ніхто не може гарантувати і точно передбачити, як та чи інша людина буде вести себе, коли на його плечі ляже така велика відповідальність, як батьківський обов'язок. Однак такі сильні риси характеру, як у Зінаїди в поєднанні з її вмінням любити і піклуватися, дозволяють припустити, що у неї є всі шанси на те, щоб стати хорошою матір'ю. Вона буде любити і прекрасно піклуватися про своїх дітей, встигаючи при цьому ще й попрацювати в своє задоволення.

Зінаїда — дуже сильна і вольова жінка, у неї дуже жорсткий характер. Однак з появою дітей, він досить сильно змінюється і стає набагато м'якше. У виховному процесі Зіна все ж проявляє свою строгість і твердість характеру, вона вимоглива, але завжди має рацію по відношенню до своїх дітей. Вона ретельно контролює своїх чад, намагається їх сильно не балувати, а також не шкодує часу і сил на їх різнобічний розвиток і гарне виховання.

Вона здатна згуртувати всіх членів сім'ї заради блага своїх дітей. Вона вважає, що атмосфера, що панує вдома, дуже сильно впливає на розвиток і психіку її дітей, тому дуже важливо, щоб в сім'ї у всіх були теплі, спокійні, дружні відносини. Вона не буде терпіти з'ясування відносин чи інших гучних конфліктів, оскільки не бажає травмувати психіку дітей. Це риса сильної жінки, яка любить своїх дітей і оберігає їх здоров'я і щастя.

Сумісність Зінаїда c чоловічими іменами

Іменини Зінаїда з чоловічими найменуваннями, досить-таки непросте параметр, але вже розгаданий як мінімум на 80% сучасними фахівцями з області вивчення цього питання. Отже ...

Ідеальне поєднання в плані любові і відносин досягається за які отримали ім'я: Борис, Гліб, Гордій, Єгор, Макар, Роберт, Трохим .

Міцний і надійний шлюб з Богданом, Данилом, Трофимом, Фролом, Харитоном, Кирилом, Іллею, Веніаміном.

Не варто пов'язувати життя з Віленом, Владиславом, Георгієм, Наумом, Платоном і Ярославом.

Цієї непосидючою і активної жінці потрібен спокійний і врівноважений чоловік, але не в якому разі не « сніп », з яким буде нудно …

Що ж стосується взаємовідносин дівчата з ім'ям Зінаїда з представниками протилежної статі, так тут все складно, як і в разі кожного інше наймення. По-перше, Зінаїда занадто непередбачувана, як власне і вплив, який чинить значення, а тому передбачити те, якими будуть взаємини з чоловіками, досить складно. По-друге, Зінаїда дуже прискіплива в плані оцінки чоловіків, і підходить до вибору пари дуже відповідально. Ну а по-третє, Зіна, це дівчина енергійна і активна, а значить цінує свою свободу, яка як раз-таки і може бути обмежена відносинами ...

Число імені Зінаїда

Число імені Зінаїда по нумерології — 6. Існує думка, що 6-ка — одне з найсприятливіших чисел імен. Воно не тільки дарує своїм підопічним успіх і удачу, а й наділяє масою позитивних якостей: відкритість, чесність, відповідальність, емоційність і вразливість. Шістки — просто унікальні люди, здатні справедливо і неупереджено оцінити виник конфлікт або суперечка. Вони завжди дають тільки розумні і дієві поради, не нав'язуючи особисто свої думки.

Підопічні числа 6 — істинні цінителі прекрасного, для них вкрай важливі краса і гармонія у всьому, вони прагнуть перетворити нашу сувору дійсність. Шістки — дуже творчі і яскраві особистості, вони обожнюють музику, природу, живопис і архітектуру. Найкомфортніше вони себе почувають під час спілкування з близькими по духу людьми. Підопічні шістки можуть успішно реалізувати свої таланти і вміння в різних сферах професійної діяльності: бізнес, політика або ж творчі професії.

Шістки — вкрай емоційні люди. Для них дуже важливо весь час відчувати себе коханими і любити. Пристрасні і палкі, вони можуть бути непостійними і легковажними в молодості, досить часто міняючи об'єкти свого обожнювання. Однак з часом до них приходить усвідомлення важливості сімейних цінностей. З них виходять турботливі батьки і надійні люблячі сім'янини. Негативні якості шісток це: імпульсивність, злопам'ятність і мстивість, але проявляються вони вкрай рідко. Зазвичай це відбувається в моменти найсильніших емоційних потрясінь.

Формула для розрахунку назви назви Zinaida:h (9) + і (1) + h ( 6) + a (1) + і (1) + d (5) + a (1) = 24 = 2 + 4 = 6

астрологічна символіка названа zinaida

  • камінь-талісман – смарагд і магнетит.
  • Planet Pronton – Марс та Плутон.
  • Патронарний елемент – вогонь.
  • Символ тварин назви Zinaida – Скорпіон та вовк.
  • Овочевий символ – сосна.
  • Кращий Zodiac – Aries та Scorpio.
  • Номер zinaida – 6.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Perfect Season – Зима.
<розділ клас="part4 відомий" id="знаменитий">

відомі люди, названі zinaida

zinaida reich (Російська актриса)

Зінаїда Самсонова (Герой Радянського Союзу)

Зінаїда Серебрякова (російський художник)

s инаида Славина (народная артистка РСФСР)

Зинаида Удальцова (советский учёный-историк)

Зинаида Хостикоева (осетинская поэтесса)

Зинаида Палванова (русский поэт)

Зинаида Шарко (Народная артистка РСФСР)

Зинаида Тудвасева (лингвист и филолог)

Зинаида Битарова (поэтесса, прозаик, драматург)

Зинаида Тулуб (советская писательница)

Зинаида Донец (доктор биологических наук)

Именинные дни и святые покровители имени Зинаида

Мученица Зинаида чудотворница

июнь 7, июнь 20

Мученица Зинаида

октябрь 11, октябрь 24