Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаТимур
4353 Oracle

Тимур: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Тимур за походженням монгольське. Значення трактується як «залізо». Хоча є версія, по якій це ім'я могло статися від татарського імені Дамір, від якого відбулися і багато інших відомих національні імена.

До речі, чоловіче ім'я Тимур сьогодні користується неймовірною популярністю в нашій неосяжній країні, але що найголовніше, так це те, що воно має ще й гарну значимість, і сильну енергетику. А ще ім'я Тимур сумісно з багатьма жіночими українськими сучасними іменами …

Ім'я Тимур: Значення і характеристика
походження імені Тимурмонгольське або тюркське
Можливий переклад«залізний»
Похідна ім'я (за однією з версій)Дамір
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:У рейтингу популярних чоловічих імен ім'я Тимур займає 31-33 позиції і доводиться на 7-8 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Тімер, Демір, Темір, Темур, Таймураз

Сучасні англійські аналоги:Тімурка, Тіма

Цікаве про ім'я Тимур:ім'я Тимур в іменослове різних культур представлено як мінімум десятком однокореневих імен: Дамір, Даміра, Тамерлан і т.п.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Тимур обіцяє носію, іменованого таким чином, такі риси характеру як розсудливість, прагматичність, напористість і наполегливо, владність і успіх у професійній діяльності, працьовитість, розважливість, ощадливість, краплю корисливості і комунікабельність. Носії цього імені в більшості випадків є дуже рухливими, активними і успішними людьми, які користуються попитом у суспільстві.

Але є у Тимуров і недоліки. Особливо сильним є такий недолік, як бажання весь час доводити правоту в чому-небудь, нав'язувати думку і панувати над оточуючими людьми. Втім, ця риса може і не проявитися – все ж залежить не тільки від значення імені і його енергетики, але і від виховання.

Переваги та позитивні риси:рухливий і активний, все час діє, є володарем відмінного уяви і хорошою інтуїції. А ще Тимур може бути вкрай товариським хлопцем, готовим до спілкування в будь-який час. Та й кількість друзів у Тимура цим фактом служить підтвердженням.

Тимур погано відноситься долюдям із занадто завищеною самооцінкою. Він може уникати укритті і замкнутих людей, боятися контактувати з лідерами, і взагалі, намагатися перебувати подалі від тих, хто нічим на нього не схожий. У коло спілкування Тимур допускає тільки веселих людей, готових стати ще й близькими.

Характер імені Тимур

Характер імені – один з найбільш загадкових параметрів, але тим не менш, викликає інтерес навіть у найдосвідченіших дослідників. Що ж стосується нашого конкретного випадку, так тут все просто – характер іменоформи Тимур такий, що обіцяє носію цього найменування непростий, але в основному позитивний за всіма параметрами внутрішній світ, заснований на позитивних рисах, таких як доброта, спокій, розсудливість, чесність, справедливість, добропорядність, добродушність, красномовність і безпринципність.

Характер названого таким чином чоловіки зазвичай наділяється купою достоїнств, що в свою чергу позитивно позначається на багатьох аспектах житія носія, але в той же час дарувати і недоліками. У більшості випадків характер Тимура наділяється такими недоліками як сором'язливість, наївність, невміння прощати, мстивість, уразливість, примхливість, невміння відстоювати власну думку і відсутність наполегливості. Проте, Тимур, це людина, характер якого просто не може стати причиною сварки з ним.

З іншого боку, не можна не відзначити, що характер залежить не тільки від характеристики самого імечко – багато в чому він залежить від додаткових аспектів. Наприклад, в даному випадку характер може видозмінюватися залежно від впливу енергетики знака зодіаку або сезону народження.

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, над яким протегує значення такого красивого імені як Тимур, переповнене різними враженнями, але найголовніше не це, а те, що це в ранньому дитинстві яскравий, жартівливий, оптимістичний і дуже веселий хлопчисько, який користується популярністю у однолітків. Значення обдаровує цього хлопчика зазвичай добрим характером і купою хороших характеристик, серед яких жага справедливості, обдуманість дій, розважливість, розсудливість, що не притаманна сему віком, оптимістичність, позитивність, чесність, щирість, відкритість, дружелюбність і красномовність.

Вся сила цього хлопчиська укладена в його слові – він настільки красномовний, що з ним просто не може не бути цікаво, кожна його дія супроводжується емоціями, що волають до усмішці, і більш того, Тимур завжди в центрі уваги, хоча при цьому не є лідером або людиною з характером домінуючої особистості.

При цьому значення і енергетика цього імені обдаровує Тимура і купою додаткових якостей. Наприклад, він безпринципний і завжди готовий піти на компроміс заради досягнення миру, плюс, легко йде на поступки, і також легко прощає людям їх провини. Хоча такий він тільки в дитинстві, а з віком може стати більш різким і черствим.

Підліток

Хлопчика підлітка, якому при народженні батьки вирішили вибрати гарне чоловіче ім'я Тимур, природа зазвичай обдаровує не менше хорошим характером, але вже не без вад. У такого є і дружелюбність в натурі, і оптимістичність, і красномовність, і працьовитість, і добропорядність, і доброта, але немає тієї ніжності і уважності по відношенню до оточуючих людей, яка є у хлопчаки з ім'ям Тимур в ранньому дитинстві.

Більш того, підріс Тимур може стати егоїстом, які прагнуть догодити тільки собі коханому – це може почати дратувати дітей з його оточення і відштовхнути багатьох потенційних друзів. Але що гірше, так це те, що тоді він позбудеться свого кола спілкування, бо плюс до його егоїстичності він ще не є і авторитетом або лідером, що могло б затримати дітей поруч з ним.

Зате він старанний, турботливий, справедливий, ніколи не робить необдуманих вчинків, любить розвиватися і прагне до кращого в будь-якій життєвій ситуації. Тимур, це стрімка особистість з купою не тільки недоліків, але і достоїнств, які можуть відмінно поєднуватися в ньому в один і той же час.

Що ж стосується навчання, так тут все, як то кажуть, «рівно» — він не відмінник, і не двієчник, вчиться посередньо, йому все предмети однаково цікаві і немає тих, яким би він присвячував більше уваги. Вчителі можуть бути незадоволеними його байдужістю до всього навчального процесу в цілому, але і поскаржитися їм теж буде не на що. Зате йому в будь-який момент можна доручити будь-яку справу, адже він дуже відповідальний.

Дорослий чоловік

дорослий Тимур, це вже не той хлопчик, про який йшла мова вище. Якщо хлопчика підлітка, над яким протегував значення іменоформи Тимур, зсередини стискала скритність, сором'язливість і наївність, то дорослому хлопцеві, чоловікові, все це вже не загрожує. Ні, він не стане відкритим, так і сором'язливість не пропаде, але в цілому багато що зміниться. Він перестане боятися показати себе людям, перестане боятися зради і обману, стане більш сміливим і розкутим, що може посприяти вибудовування особистого життя і кар'єрних сходів в обраному професійному ремеслі.

Дорослий Тимур відмінно розбирається в людях і може за кілька хвилин обчислити потенційного зрадника або обманщика, намагається уникати спілкування з корисливими людьми, не виносить ніколи сварок з сім'ї і здебільшого являє собою такого захисника слабких, стає на захист тих, хто потребує її. Тим не менш, він залишається частково потайним – ніколи і нікого не присвячує в свої переживання і проблеми. Нікому не розповідає про свої секрети, навіть рідним і близьким, і з усіма проблемами життєвого характеру намагається розбиратися самостійно, що дозволяє йому розраховувати на впевненості в собі і сміливості. До речі, після досягнення зрілості він може стати ще й популярним в суспільстві, і таким чином, обзавестися великою кількістю однодумців-друзів, але ж це теж заслуговує на повагу ...

Доля імені Тимур

Доля імені – ще один не менш цікавий і загадковий параметр, але багато в чому непередбачуваний і не піддається розгадки. У разі ж іменоформи Тимур все і зовсім дуже і дуже непросто – доля цього найменування в стосунках з протилежною статтю, в шлюбі і любові така, що передбачає довгий поневіряння між відносинами з дівчатами і тривалий пошук істинної другої половинки.

Причина нескладною особистому житті хлопця, названого іменем Тимур, в тому, що сам він не створений для бурхливих і швидкоплинних відносин, і мріє з раннього віку про серйозні взаємини, про любов, про щирість і довговічності. Тимур, на відміну від інших чоловіків, в кожну жінку розглядає як варіант подружжя, як другу половинку на все життя, що в свою чергу заважає йому просто насолоджуватися життя і її непередбачуваністю. Загалом, як і говорилося раніше, його доля передбачає довгий пошук коханої, справжньою.

Зате як хлопець, як друга половинка, як чоловік і батько, Тимур ідеальний, принаймні, в більшості випадків. Його доля стати ідеалом багатьох жінок. Це хороший, відповідальний, уважний батько, турботливий чоловік і просто надійна людина. Він ніколи не стане демонструвати своєї жінці власну владу і силу. Загалом, для багатьох, Тимур, це взірець справжнього, ідеального чоловіка — така його доля.

Любов і шлюб для імені Тимур

Тимур досить насторожено ставиться до жінок, тому що боїться хворобливих для нього любовних розчарувань. Будь-які невдачі в любові вкрай болісно б'ють по його самолюбству, що негативно може позначитися на його майбутньому в цілому. Яскраві і ефектні жінки тягнуть його, але він частіше за все не вирішується їм відкритися, побоюючись отримати «від воріт поворот». Тож не дивно, що сім'ю він створює досить пізно і до вибору подружжя підходить вкрай серйозно і відповідально.

Зате Тимур найчастіше одружується вдало і створює міцну сім'ю на все життя. У дружини він вибере собі жінку з високим інтелектом і багатим внутрішнім світом, але її зовнішність також грає для нього дуже важливу роль. Вона повинна бути люблячою, спокійною, щирою і врівноваженою жінкою, готової віддати в руки чоловіка верховенство в їх відносинах.

Все побутові питання, на його думку, повинна вирішувати жінка. Дружина повинна облаштувати сімейне гніздечко, налагодити побут, створити атмосферу затишку і комфорту. Тимур дуже цінує порядок і чистоту, тому дружині не варто сподіватися на його терпіння, а відразу добре доглядати за їх сімейним гніздечком.

В свою чергу він забезпечить сім'ю всім необхідним і буде надійною опорою для дружини і дітей. До речі, такий вірний чоловік як Тимур і своїй дружині ніколи не пробачить зраду, а відразу розірве стосунки.

Тимур як Батько

Тимур стає люблячим і турботливим батьком. Діти для нього – це найкраще, що може бути в житті. Він намагається якомога рідше проявляти свою сентиментальність, щоб не здаватися слабким. Однак допомагати дружині в догляді за малюками він не дуже прагне, вважаючи це не чоловічим заняттям. Зате там, де потрібна міцна чоловіча рука, він завжди допоможе: винести або занести коляску і велосипед, закупити продукти в магазині, донести ще що-небудь важке.

Носій імені Тимур намагається виховувати дітей в строгості, щиро вважаючи, що сильним і успішним людиною може вирости дитина тільки завдяки жорсткій дисципліні. У той же час він ніколи не пригнічує бажання і волю дітей.

Тимур більшу частину часу присвячує роботі, однак свій вільний час він намагається проводити з дітьми. Особливу увагу він приділяє спорту і їх здоров'ю, а також фізичному розвитку. А ось освітою і самим процесом виховання він довіряє займатися дружині, час від часу лише висловлюючи свою думку з цього приводу.

Сумісність Тимур c жіночими іменами

Найкраща сумісність у носіїв імені Тимур з носіями таких імен як Раїса, Ада, Стелла, Юлія, березня, Маріанна і Дора.

Побудувати міцний шлюб вдасться Тимуру з Ганною, Беллою, Ладою, Едітою і Софією.

А з Діною, Галиною, Ліною і Нінель, не варто навіть і зв'язуватися, адже тут немає ніякої сумісності і зовсім.

А взагалі, цього владного і серйозного чоловіка потрібна під боком оптимістка і просто весела жінка, щоб могла скрасити його нудний спосіб життя …

Що ж стосується взаємини хлопчика з ім'ям Тимур з представницями протилежної статі, так ту т все досить просто – він не домінуюча особистість, і не чоловік, що страждає від комплексів, він джентльмен і відмінний кавалер, цінує в дівчатах в першу чергу душу, доброту, чесність, щирість і жіночність. Ідеальною у нього є сумісність з жінками, готовими йти на поступки, але при цьому не бажають домінувати над коханим. Поряд з такою він може розквітнути, а у відповідь подарувати щастя другій половинці ...

Число імені Тимур

Число імені Тимур по нумерології — 2. Як правило, цифру 2 вважають символом рівноваги і, одночасно, контрасту, подвійності і дуалізму. Двійки перебувають у вічному пошуку гармонії і ще рівноваги. Крім того, у них добре розвинене шосте чуття, тобто інтуїція. Двійки терпіти не можуть конфлікти і сварки, тому завжди намагаються вирішувати проблеми дипломатичним шляхом, за допомогою переговорів.

двійки прекрасно вливаються в будь-який колектив і чудово виконують командну роботу. Вони легко знаходять спільну мову з людьми і можуть успішно виконувати функцію посередника або переговірника. Визначеність і стабільність для 2-ек важливі не тільки на роботі, але і в особистих відносинах, тому вони однолюби.

Безсумнівно, підопічні числа 2 — це чуйні і добрі люди. Вони можуть не тільки співпереживати і вислуховувати інших людей, але і щиро намагаються їм допомогти. 2-ки також чесні і порядні. Вони відрізняються спокійним, врівноваженим і миролюбним характером. У них вроджене почуття такту, вони завжди поводяться виховане і коректно. З них можуть вийти відмінні дипломати або юристи, адже у них вроджене почуття справедливості. Для цього їм лише потрібно стати трішки ризикованіше і наполегливіше, так як їх поступливість часто сприймають, як слабкість і невпевненість в собі.

Формула обчислення числа імені Тимур: Т (2) + І (1) + М ( 5) + У (3) + Р (9) = 20 = 2 + 0 = 2

Астрологічна символіка імені Тимур

  • Камінь-талісман – Нефрит і Обсідіан.
  • Планета-покровитель – Прозерпіна і Марс.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Тимур – Лань.
  • Рослинний символ – Чорний тюльпан.
  • кращий зодіак – Овен і Рак.
  • Число Тимура – 2.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон – Осінь.
  • рік — Кінь.

Відомі люди з іменем Тимур

Тимур Тимофєєв (історик і економіст)

Тимур Ленг, Тамерлан (полководець, емір)

Менгу-Тимур (хан Золотої Орди)

Тимур (головний герой книги «Тимур і його команда»)

Тимур Кібіров (поет)

Тимур Зульфікаров (таджицький письменник)

Тимур Пулатов (узбецький письменник)

Тимур Кібіров (російський поет)

Тимур Садрединов (російський автогонщик)

Тимур Юнусов ( російський хіп-хоп виконавець)

Тимур Мамедов (гуру української транс-культури)

Тимур Богатирьов (футболіст, нападник)

іменини дні і святі покровителі імені Тимур

Чоловічого імені Тимур немає в православних святцях, тому що воно має не православне, а тюркське происхо ждение. Іменини цього імені не святкуються, а при хрещенні дитина отримує інше ім'я, вже православне.