Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаМойсей
646 Oracle

Мойсей: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Мойсей за походженням давньоєврейське. За головною версією значення може трактуватися як «врятований з води». За другою версією трактується як дитя ». За третьою – «син Бога Тота». Також існує і безліч інших версій. В першу ж чергу трактування залежить від культури ...

українське чоловіче ім'я Мойсей практично не користується популярністю в Україні та країнах колишнього Радянського Союзу, а й забутим не може вважатися, бо має біблійну підоснову. А ще воно наділене найсильнішою енергетикою, і володіє відносно непоганий сумісністю з жіночими іменами …

Ім'я Мойсей: Значення і характеристика
Походження імені Мойсейдавньоєврейське
Згадуєтьсяв Біблії і Корані
Буквальна трактування«врятований з води»
За другою версією«дитя»
За третьою«син Бога Тота»
Ангел хранитель і покровитель імені:Преподобний Мойсей

Популярність:У сотню найпопулярніших чоловічих імен Мойсей не потрапляє. в Україні та країнах СНД припадає не більше, ніж на 4 хлопчика з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Мося

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Мойсей:ім'я Мойсей згадується в різних культурах і віруваннях. Наприклад, воно згадується в Біблії і Корані.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Мойсей вивчалося свого часу багатьма фахівцями-дослідниками, але далеко не всі змогли домогтися реально позитивних результатів. Найбільш же популярним серед вивчали цю тему фахівців вважається думка про те, що названим так чоловікам завжди сулятся такі характеристики як прямолінійність, чесність, справедливість, різкість, самовпевненість, образливість, лідерство, непередбачуваність, працьовитість і наполегливість.

Хоча, як і в випадку інших імен, тут теж мається на увазі не одночасне, а почергове прояв всіх вищеназваних якостей, у міру дорослішання …

Переваги та позитивні риси:самій же головною позитивною характеристикою всіх носіїв імені Мойсей можна вважати їх здатність тримати під контролем емоції і почуття. Також серед переваг рішучість і готовність брати на себе відповідальність за всі дії ...

Мойсей погано відноситься долюдям, які бояться приймати важливі рішення, уникають відповідальності, і не тримають даються обіцянок. А ще носії цього імені уникають спілкування з корисливими людьми.

Характер імені Мойсей

Важко точно сказати, яким буде характер того чи іншої людини, орієнтуючись лише на його ім'я. Але якщо судити за рисами характеру, які обіцяє носіям імені Мойсей його енергетика і значення, то можна з упевненістю сказати про те, що це обов'язково буде настирливий, спритний, наполегливий, впевнений в собі і правильності своїх діянь чоловік. Це повинен бути лідер, новатор, шукач пригод і просто енергійна людина, з яким будь-які досягнення завжди будуть по зубах. Тим більше, що недосяжних цілей у таких людей не буває.

Також можна відзначити і той факт, що Мойсеї в своїй більшості є людьми слова, завжди тримають свої обіцянки і надходять виключно так, як велить совість. Ці чоловіки ніколи не йдуть на зраду, завжди надходять по-доброму щодо інших, які не ставлять перед собою жодних корисливих цілей, і намагаються жити так, щоб ними захоплювалися.

Мойсей, це завжди хороший друг, відданий товариш, відмінний батько і зразковий чоловік. Це людина, якій все під силу. Цілеспрямованість, працьовитість, активність і енергійність, невміння здаватися і кидати справи на півдорозі, здатність знаходити вихід навіть в таких ситуаціях, в яких іншим це не під силу – все це ще далеко не повний перелік тих якостей, якими можна описати характер Мойсея, носія цього біблійного імені.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві значенням такого імені для хлопчиків як Мойсей даруються яскраві лідерські задатки, бажання бути першим, самодостатність, непокірність, непослух, непоступливість і жага справедливості.

Зазвичай названий так хлопчисько, це неслухняний дитина, перечащій батькам і не погоджується ні з чиєю думкою. Довести йому щось, рівносильно розбиття голими руками бетонної стіни – він не приймає чужих думок і критично ставиться до всіх, хто намагається його повчати. А ще вже в такому маленькому віці починає демонструвати бажання бути лідером серед однолітків, але це призводить в більшості випадків лише до самотності, бо ніхто з дітей не хоче дружити з «потенційним командиром».

Але є і плюси – він намагається бути кращим з кращих, із задоволенням вчиться новому, обожнює пізнавати світ, допитливий і стрімкий, терплячі і будь-яку розпочату справу доводить до «фінального свистка». Але батькам важко – навіть покарання за проступок, і то, може привести до неймовірної істериці і скандалу. Плюс, Мойсей не любить, коли йому відмовляють в чому-небудь – захотів іграшку, наприклад, буде вимагати її до останнього.

підліток

в підлітковому віці це простий підліток, який мріє про лідерство, повазі, повсюдних захоплення і похвали, але є і фактори, якими він відрізняється від однолітків – це фактор уваги, і стосується він в першу чергу уваги протилежної статі.

Вже в школі він починає перейматися питанням взаєминах з представницями слабкої статі, його ображає, якщо хтось не хоче звертати на нього свій погляд, і злить, якщо дівчина не бажає проявляти до нього інтерес . Хоча все це тимчасово – поступово це якість пом'якшиться і знайде іншу форму.

Що стосується навчання, як в школі, так і в інших навчальних закладах, так тут все просто – його настирливість, напористість, терплячість, впевненість в собі, бажання рухатися вперед, непосидючість і самокритичність, підштовхують до успіхів на всіх фронтах, і зокрема в навчанні. Йому приносить задоволення захоплення оточуючих людей його успішністю, і заради нього Мося зробить все можливе, що в підсумку і призводить до непоганих результатів. Для викладачів, є тим, кого можна наводити як приклад, але тільки в плані навчання – поведінка ж далеко не задовільний, занадто багато конфліктів. Хоча, знову ж таки, можливо цей параметр і зміниться – все залежить від тваринного за китайським гороскопом і знака зодіаку …

дорослий чоловік

дорослий чоловік-Мойсей, це цілеспрямований, настирний, відповідальний, виконавчий і обов'язкова людина, кар'єрист, працьовитий працівник. Такий обов'язково доб'ється успіху в роботі, але при цьому є велика ймовірність того, що робота затьмарить його бажання бути популярним у жіночої статі.

Це може привести до самотності і занадто пізнього «батьківському становленню». Обраної жінці буде важко зжитися з його роздутим его і самозакоханістю, але зате опинившись поруч з ним, обраниця зможе відчути себе захищеною.

З іншого боку, Мойсея властиво домагатися швидкого кар'єрного росту. Вони в своїй більшості успішні, стримані, витримані, цілеспрямовані і працелюбні. Навіть не будучи лідером, такий чоловік може бути на хорошому рахунку у начальника. Хоча, знову ж таки, не кожен начальник витримає таку конкуренцію, яку в інтелектуальному і трудовому плані складе Мойсей.

Доля ім'я Мойсей

Якою буде доля носія імені Мойсей в особистому житті, в любові, шлюбі і відносинах з представницями протилежної статі? Важко сказати, але можна з упевненістю заявити про те, що вона буде переповнена помилками, жалями, невірними рішеннями, різноманітністю, почуттями та емоціями. Такі вже Мойсеї в своїй більшості.

Напевно в молодості носієм цього імені виявиться самий справжній бабій, який змінює партнерок як рукавички. Він швидше за все буде розбивати серця жінок одне за іншим, але при цьому завжди буде намагатися робити це максимально м'яко, щоб не травмувати. Такі вже Мойсеї, що намагаються навіть після закінчення відносин робити жінок щасливими.

Що ж до зрілості, так тут вже швидше за все бабій перетвориться в зрілого, зваженого, стриманого і більш правильного чоловіка. Це вже буде кавалер, джентльмен і дуже ввічливий чоловік. Але ось доля швидше за все не дозволить йому швидко знайти другу половинку, з якою він був би щасливий.

Любов і шлюб для імені Мойсей

Величезне значення у своєму житті Мойсей надає роботі і побудови кар'єри. В молодості він може настільки заглибитися в свою професійну діяльність, що довгий час навіть думати перестане про те, що пора б уже одружитися і дітей заводити. Не можна сказати, що він обділений жіночою увагою. Мося — дуже навіть пристрасний і сексуально активний чоловік, але він не заводить серйозні відносини. Він досить легко змінює супутниць, даючи їм зрозуміти, що він зосереджений саме на кар'єрі.

Однак в більш зрілому віці Мойсей вирішує, що тепер той час прийшло і можна створювати сім'ю. Імовірно, його дружиною може стати жінка з його близького оточення, оскільки для нього важливо, щоб відносини починалися з тривалого знайомства і поступового зближення. Його дружиною може стати одна з колишніх подружок, наприклад. Для Мойсея важливо, щоб дружина була м'якою й поступливою, надійної і господарської жінкою, що не претендує на роль глави сім'ї.

В свою чергу Мойсей намагається у всьому допомагати дружині і робить все для того, щоб вона відчувала себе щасливою . Він балує її подарунками і походами в салон краси. А сам надає перевагу відпочинку на дачі, риболовлю, свіже повітря. Для Моси важливо, щоб кожен з них міг займатися улюбленою справою. Він вимагає від подружжя зовсім небагато особистісної свободи, щоб він міг приділяти час своїм звичкам і інтересам. Будь-які спроби подружжя щось змінити приведуть тільки до гучних сварок.

Мойсей як Батько

Як відомо імен існує величезна безліч, але людей з цими іменами ще більше. Ні в якому разі не можна гарантувати, що якщо ваш знайомий, наприклад, на ім'я Андрій серйозно і відповідально поставився до батьківських обов'язків, то і всі чоловіки з цим маємо точно також стануть хорошими батьками. Однак, визначивши, головні риси характеру імені Мойсей: можна припустити, що він стане досить-таки хорошим татом.

Мойсей, як правило, проявляє свої кращі людські якості у вихованні дітей. Вони його дуже люблять і вважають по-справжньому турботливим батьком. Він любить проводити з ними свій вільний час і вчити їх чогось цікавого і корисного. Мося і по деревах їх лазити навчить, і на риболовлю з собою візьме. Його приховане самолюбство вимагає, щоб діти їм захоплювалися і гордилися, тому він робить все для того, щоб так і було.

Мойсей не нав'язує дітям своє батьківське думку при виборі професії або місця навчання. Для нього важливо, щоб діти вчилися самостійно і успішно, тому вони повинні отримувати задоволення від цього. Він разом з їхньою матір'ю підтримує дітей все життя, але так, щоб не заважати їм жити власним розумом.

Сумісність Мойсей c жіночими іменами

Питанню сумісності імен вже багато років приділяється дослідниками всього світу неймовірно багато уваги, навіть не дивлячись на те, що відповіді на нього, завжди залишаються лише теоретичними. Те ж саме стосується і сумісності імені Мойсей, що вказує, за словами фахівців, на ідеальне поєднання такими жіночими назвами як Алевтина, Сарра, Тетяна, Валентина, Єлизавета, Христина, Капітоліна, Камілла і Наталя. Вважається, що в парі з названої таким чином жінкою буде взаєморозуміння, щастя, близькість, щирість і справжня любов.

Агата, Броніслава, Вероніка, Дора, Євдокія, Стелла, Фріда і Емма – з жінками, названими такими іменними варіаціями, чоловік-Мося теж може створити непогані, досить міцні відносини, але в них завжди буде великий ризик на швидке руйнування, бо символіка імен тут передбачає непередбачуваність і мінливість в обох характерах, що може привести, і до ревнощів, і до різкої зникнення взаєморозуміння.

А ось зі Світланою, Алісою, Владиславою, Катериною і Станіславою, і зовсім не рекомендується названому так чоловікові створювати «любовний союз», бо тут повна несумісність, як символічна (астрологічна), так і фонетична, і так і енергетична. Хоча знову ж таки, це лише теорія, не підтверджена на практиці.

Що до взаємин Мойсея з представницями протилежної статі, так тут все буде залежати в першу чергу від цілей носія цього імені. Швидше за все в молодості носій цього непростого імені буде ставитися до жінок, лише як до елементу, требующемуся для приємного проведення часу – не більше того. Хоча знову ж таки, все залежить від виховання ...

Число імені Мойсей

Число імені Мойсей по нумерології — 4. Не дарма символом числа 4 вважають квадрат. Підопічні цього числа також непохитні, мають стійку і чітку життєву позицію, а також стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Для них вкрай важливо мати міцну сім'ю, налагоджений побут, міцні і теплі відносини з рідними і друзями. Важливу роль в цьому відіграє і наявність стабільного доходу, а також заслужену повагу і схвалення оточуючих.

Також четвіркам притаманні такі якості, які дуже важливі і корисні для чоловіків: дивовижна витривалість, методичність, висока працездатність, незворушність і принциповість . Четвірки свято вірять в те, що не буває подарунків долі, а все блага потрібно заслужити і заробити чесною працею. У підопічних числа 4 в характерах присутня вроджене почуття справедливості. Вони — відмінні психологи і володіють проникливістю і силою переконання. Свої таланти вони можуть прекрасно реалізувати, наприклад, в юриспруденції.

Як і всі люди, підопічні числа 4 не позбавлені певних мінусів в характері. Четвірки можуть бути надмірно консервативні, вони як вогню бояться впустити в своє життя зміни, через що багато людей вважають їх нерішучими трусами. Також вони можуть бути надмірно вперті, неповороткі і часом занудно. Четвіркам слід впустити в своє життя вітер змін і частіше проводити час в колі друзів.

Формула обчислення числа імені Мойсей:М (5) + О (7) + І (1) + С (1) + Е (6) + Й (2) = 22 = 2 + 2 = 4

Астрологічна символіка імені Мойсей

  • Камінь-талісман – Смарагд.
  • Планета-покровитель – Юпітер.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Мойсей – Оса.
  • Рослинний символ – Базилік.
  • Кращий зодіак – Скорпіон і Стрілець.
  • Число Мойсея – 4.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Мойсей

Мойсей Гінзбург – архітектор

Мойсей Маймонід – єврейський середньовічний філософ

Мойсей Марков – фізик-теоретик, академік

Мойсей Захарович Аргутінскій-Долгоруков – князь, генерал-лейтенант, генерал-ад'ютант

Мойсей Ісаакович Гольдблат – актор і режисер єврейського театру на ідиші

Мойсей Семенович Лесман – музикант, піаніст, бібліофіл-колекціонер

Мойсей Шоломович Магід – радянський кінооператор

іменини дні і святі покровителі імені Мойсей

Преподобний Мойсей

січень 14, січень 27

Святитель Мойсей Новгородський

січень 25, лютий 7

Преподобний Мойсей Білозерський

лютий 23, березень 8

преподобний Мойсей Угріп

липень 26, серпень 8

преподобний Мойсей Чудотворець

серпень 28, вересень 10