Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаМарат
932 Oracle

Марат: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Марат за походженням арабське. За головною версією може перекладатися з арабської мови як «бажаний». За другою версією може в перекладі означати «мета» або «бажання». Хоча є і третя версія, по якій воно могло статися від прізвища французького революціонера Жан-Поля Марата.

Ім'я Марат на сьогоднішній день належить до категорії найбільш поширених в Європі чоловічих імен. Користується попитом в Україні, Білорусії, країнах східної Європи, і навіть в деяких європейських державах, що входять в Євросоюз. Має сильну енергетику і сумісно з багатьма українськими і європейськими жіночими іменами.

Ім'я Марат: Значення і характеристика
Походження імені Маратарабське
В кореніслово, що перекладається як «мета»
За другою версією«бажаний» або «бажання»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Марат Ефросійскій

Популярність :Марат знаходиться в рейтингу чоловічих українських імен на 59-60 позиціях і доводиться не більше, ніж на 2-4 хлопчика з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Маратушко, Марік, Маратик

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Марат:ім'я Марат відноситься до категорії тих рідкісних імен, що святкують іменини всього лише один раз на рік. Покровителем ж цієї іменної форми є Святий Марат Ефросійскій.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Марат може нагородити хлопчика, названого таким чином, унікальною природою і характером негласного лідера. Зазвичай носії цього ймення уособлюють енергію і нескінченну тягу до пригод. Названі так хлопці рухливі, активні, енергійні, і виростають невгамовними і самостійними, незалежними і принциповими чоловіками.

Такі, з одного боку, мають лідерські задатки, але з іншого, намагаються не демонструвати їх через острах брати на себе відповідальність за що-небудь. Марат добрі і щедрі, але непередбачувані, їх емоції і настрій важко передбачити, з ними потрібно постійно бути насторожі. А ще це дуже сприйнятливі і чутливі люди, чоловіки-романтики.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх чоловіків, які є носіями цього імені, це їх здатність до кінця відстоювати своє думка і не піддаватися громадським думок. Марат незалежні і уперті, впевнені в собі і рішучі.

Марат погано відноситься долюдям, які дуже нав'язливо намагаються нав'язати йому свою думку. А ще носій цього чоловічого імені ніколи не підпустить до себе людину, якій не довіряє.

Характер імені Марат

Характер імені Марат, а точніше носія цього красивого імені, передбачає складну і мінливу натуру, по крайней мере, до досягнення як такої зрілості. У підлітка Марата може бути складний, непередбачуваний, місцями агресивний і дуже емоційний характер. Ужитися з таким підлітком складно – він весь час вимагає, що всі до нього прислухалися, ненавидить, коли його думка намагаються оскаржити, може бути доречним, при всякій нагоді стискає кулаки і кидатися в бійку. Але з іншого боку, він ніколи не полізе в бійку або сварку без причини, а це ж важливо ...

Характер хлопчаки з ім'ям Марат такий, що він ніколи не обдурить і не зрадить близької людини. Його характер не дозволить йому кинути в біді близького, не дозволить Марату образити когось без вагомої причини, або просто проігнорувати несправедливість. З іншого боку, іноді і сам він може зробити поганий вчинок, але не зі зла, а лише з необережності. Його характер може зробити з нього героя в очах оточення, або ж навпаки, того, з ким будуть боятися контактувати.

Зате характер дорослого чоловіка, названого іменем Марат, гідний поваги. Справедливий, чесний, принциповий, зважений, розважливий, відповідальний і старанний, обов'язковий і працьовитий – його характер такий, що може притягувати людей і змушувати їх на підсвідомому рівні робити все так, як говорить сам Марат. Це людина, з яким складно порозумітися (надто вже черствий характер), але при хочеться кожному без винятку.

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві хлопчика значення і енергетика імені Марат може нагородити складним, непередбачуваним і дуже рідкісним характером. Зазвичай це непосида, пустотливий, неслухняний, активний, енергійний, дієвий, невгамовний, неуважний, який не вміє сидіти спокійно хлопчисько. Такого важко змусити зробити те, чого він не хоче, та й думати і концентруватися він не вміє, весь час відволікається і будь-яку справу кидає на півдорозі. З батьками у нього може бути через це багато проблем – він ніколи і нікого не слухається, вкрай агресивно сприймає будь-яку критику, негативно реагує на зауваження і лайка. Такому ніколи не знаєш, чим догодити, він настільки непередбачуваний, що не знаєш, що стукне йому в голову через хвилину. Плюс, значення іменний форми Марат може нагородити хлопчика буйним і емоційним характером.

Зате в суспільстві однолітків у нього ніколи не виникають сварки і конфлікти, він навпаки, занадто веселий і оптимістичний хлопчисько, щоб з ним сварилися друзі, він як опора суспільства, людина, на основі якого будується все, і взаємини між однолітками, і то, як проводиться загальний час. Іноді може проявити лідерство, стати жорстким і агресивним, але трапляється це дуже рідко – в основному, тільки тоді. Коли зачіпається його самолюбство. У хлопчика Марата своє розуміння всього, що відбувається навколо, свою думку на все без винятку, і дітям з його оточення краще підтримувати його у всіх його думках і цілях, адже тільки тоді вдасться уникнути сварок з ним.

Підліток

У хлопчика підлітка, над яким протегує значення цього красивого чоловічого імені, можуть бути вкрай складні відносини з батьками. Значення може наділити підлітка Марата такими рисами характеру як самостійність, незалежність, безкомпромісність, принциповість, самодостатність, волелюбність, сприйнятливість і непоступливість.

В результаті, у хлопчика, якому батьки вирішили дати гарне чоловіче ім'я Марат, перепалки з батьками можуть виникати буквально на порожньому місці. Притому, матері і батька варто приділити вихованню в ньому стриманості особливу увагу – в пориві гніву і навіть слабкого невдоволення він може накоїти таких справ, про які потім сильно пошкодує. Він не вміє в пориві емоцій думати про наслідки, занадто чи не передбачливий. Але зате значення може обдарувати цього хлопчини унікальним складом розуму, сміливістю, імпульсивністю, напористістю, нетерпимістю, аналітичним складом розуму і рішучістю, якої можна лише позаздрити. І саме в цьому-то віці він і може стати лідером ...

До речі про лідерство, яке обіцяє теж значення – проявлятися воно буде тільки в спілкуванні з однолітками, друзями та однокласниками. Серед друзів він може ставати домінуючою особистістю, людиною, з думкою якого всі повинні миритися і вважатися, до якого повинні прислухатися, і яким повинні постійно «кланятися» в образному сенсі. Хоча, як один, він просто ідеальний – у цього хлопчика особливе почуття обов'язку перед друзями, ніколи не кине потребує допомоги людини в біді, завжди допоможе, чим зможе, обов'язково підтримає, притому, не словом, ані радою, а конкретною дією.

Дорослий чоловік

Що до дорослого чоловіка, над яким протегує значення і енергетика імені Марат, так тут все ще складніше. По-перше, це людина слова, хто ненавидить більше всього на світі порушувати свої слова і не виконувати обіцянки, і так само ненавидить людей, які з яких-небудь причин не тримають свої обіцянки і не виконують взяті на себе зобов'язання. Такий може бути дуже принциповим і безкомпромісним, чоловіком, завжди тримає своє слово, ніколи не оступається, що не здійснюють фатальні помилки, і вимагає того ж від усього оточення. Значення і енергія цього ймення, разом з селищем рисами, не дозволять йому підпустити до себе безвідповідального, нерішучого, або слабкого духом і характером людини.

Друге, про що варто було б сказати, це відносини з батьками. Марат відноситься до категорії тих людей, що в зрілості дуже прив'язані до своїх батьків. Особливо сильно прив'язаним він може бути до матері. Обидевшему мати людині, навіть якщо це батько, він ніколи не пробачить образи, і може навіть помститися через якийсь час.

Ну а третій важливий момент стосується професійної діяльності. Значення цього ймення може зробити Марат кар'єристом, трудівником, відповідальним і розважливим, кістяком суспільства, лідером, до думки якого завжди і все прислухатимуться. На таку людину можна покластися в будь-якій справі без винятку, але ось командувати ним не варто – він не потерпить лідерів над собою. А ще він жадає поваги, і в його пошуках може вдатися до самих різних інтриг.

Доля імені Марат

Доля імені – найскладніший, але одночасно і важливий фактор. Що ж стосується конкретно випадку з ім'ям Марат, так тут все просто. Доля імені Марат така. Що передбачає в підлітковому віці і до самої зрілості бурхливе особисте життя. Доля Марата, бути популярним у дівчат за рахунок лідерських амбіцій і вміння зачаровувати, але все відносини його в підлітковому віці будуть занадто непостійними і недовговічними.

Зате вже в зрілості доля може перетворити Марата в постійного, так само популярного, але мріє про постійні відносинах чоловіка. Його доля, стати відданим, вірним, порядним, постійним, обов'язковим чоловіком, відмінним чоловіком і батьком, якого напевно стануть ставити в приклад всі навколишні. Але доля може до цього зіштовхнути його з не дуже щасливим шлюбом – про це свідчать теоретичні дані імені Марат.

Втім, доля, це сам по собі дуже теоретичний чинник, і передбачити те, як вона складеться у кожного окремого Марата, практично нереально. До того ж, доля залежить від купи додаткових аспектів – від характеру, від виховання, і від енергетики імені.

Любов і шлюб для імені Марат

Марат — це чоловік, для якого любов у житті відіграє шалено важливу роль. Для нього важливо любити і не менш важливо бути коханою. Любов потрібна йому для того, щоб жити, дихати і розвиватися. Марат вміє красиво і галантно добитися взаємності від вподобаної дами. Він дарує подарунки., Оточує її увагою, теплом турботою, обсипає її компліментами. Його другою половинкою стане охайна, господарська жінка, яка вміє уникати конфлікти і прекрасно триматися в суспільстві. До речі, Марат покличе свою обраницю під вінець далеко не відразу, а лише після того, як проживе з нею якийсь час і переконається в тому, що вона йому підходить. Думка батьків для нього також дуже важливо, він не піде проти них.

Марат цінує дружину за її вміння смачно готувати, утримувати будинок в порядку і чистоті, піклується про комфорт усіх членів сім'ї. Сам же він стає справжнім захисником і хранителем безпеки сім'ї. Він завжди гідно містить свою дружину і дітей, стежить за тим, щоб у них були наймодніші красиві речі, а також стежить і за своїм зовнішнім виглядом. Він часто балує і радує свою дружину, також може допомогти їй розібратися з домашніми справами. При цьому дружина повинна зберігати свою жіночність, красу і чарівність, щоб любов до неї в серці Марата продовжувала палати яскравим полум'ям.

Марат цінує в стосунках довіру, чесність, відданість, надійність і добродушність. Йому спокійніше, коли дружина повністю присвячує себе сім'ї і відмовляється від роботи і кар'єри. Вся справа в тому, що Марат — дуже ревнивий чоловік, привід для ревнощів він може побачити навіть там, де його зовсім немає. Дружина втомлюється від його перевірок і підозр, хоча в більшості випадків його побоювання безпідставні. Він повинен навчиться керувати своїми емоціями і довіряти і без того вірної дружини.

Марат як Батько

Марат має величезним числом якостей необхідних для того, щоб бути хорошим батьком, однак гарантувати що кожен чоловік на ім'я Марат проявить себе як батько однаково, просто неможливо. Однак, з огляду на його вміння любити і піклуватися, він має всі шанси на те, щоб стати хорошим батьком. Він завжди готовий допомогти дружині по господарству, щоб вона могла більше часу приділити малюкові. Для Марата діти — це справжнє щастя.

Марат стане турботливим і люблячим батьком, які приймають активну участь в їх житті. Він намагається створити максимально комфортні умови життя. Він завжди допомагає їм дорослішати і рухатися по життю вперед, привчає їх до спорту і взагалі проводить з ними досить багато часу. Він дуже дорожить любов'ю і розташуванням дітей.

Марат звик до батьківської опіки, вона для нього дуже важлива. Можливо, саме тому Марат настільки сильно прив'язаний до своїх дітей. Він мріє дати їм найкраще і робить для цього все можливе. Діти просто обожнюють свого тата.

Сумісність Марат c жіночими іменами

Найкращою у імені Марат вважається сумісність з такими жіночими іменами як Софія, Анастасія, і Дарина. З жінками, саме цими іменами, Марат зможе побудувати справжні, міцні, довговічні відносини, аж до шлюбу і повноцінної сім'ї. Тут повна сумісність імен.

З Валерією, Тетяною, і Аліною, у Марата теж можуть бути хороші відносини, любов і навіть пристрасть. Але є проблема – справа в тому, що в даному випадку характери можуть бути не дуже сумісні, що в підсумку може призвести до різких, раптових розставань.

А ось з Мариною, Наталією, і Каміллою, у названого цим ім'ям хлопця і зовсім повна несумісність. Тут місце може мати незрозуміла ревнощі, конфлікти, сварки на грунті побуту і не тільки. Астрологи не рекомендують будувати такі відносини. Хоча знову ж таки, все це тільки теорія, одна з багатьох.

Якщо у хлопчика Марата взаємини з представницями протилежної статі можуть бути занадто легковажними і непостійними, то у змужнілого хлопця, над яким протегує значення цієї іменний форми, всі цілі можуть зводитися до серйозних і довговічним відносинам. Підліток-Марат, це непостійний, бурхливий, непередбачуваний, велелюбний, влюблива і дуже ненадійний хлопець, а дорослий, навпаки, передбачуваний, відповідальний, розважливий, відданий і вірний, та ще й правдолюб, яких тільки пошукати. Його лідерські задатки можуть притягувати до нього представниць жіночої статі, зробити його по-справжньому популярним в дитинстві, але надто постійним і нудним в зрілому віці.

Число імені Марат

Число імені Марат по нумерології – 9. Цифру 9 прийнято вважати символом досконалості і успіху. Дев'яткам в усьому супроводжує удача, їм з легкістю вдається досягти і матеріального успіху, і високого соціального статусу. Безумовно, вони — дуже наполегливі та цілеспрямовані люди, справжні максималісти, вимогливі до себе і до оточуючих. Підопічні числа 9 володіють широким кругозором, чудовим розумом і здібностями. У них дуже розвинена інтуїція, вишуканий смак і прекрасна уява. Своєю чесною працею і вміннями дев'ятки добиваються великих успіхів, але їм вдається це швидше, ніж багатьом. Серед них чимало знаменитих особистостей.

Підопічні числа 9 — це чарівні, товариські і відкриті люди. Вони мрійливі і романтичні, а також дуже легко закохуються. У відносинах підопічні 9-ки чесні та щирі, тому в стосунки вкладають всю душу. Однак їхні почуття швидко перегорають. Продовжити відносини з дев'ятками можна за допомогою романтики і новизни. Рідні, друзі та колеги поважають і захоплюються ними, вважаючи їх для себе авторитетами. Крім того, за рахунок своєї проникливості і вмінню співпереживати 9-ки часто допомагають і підтримують тих, хто звернувся до них по допомогу.

Дев'ятки можуть сильно поглибиться в світ власних ілюзій і фантазій, реалізуючи в них свої мрії. Їм просто потрібно спілкування, щоб ділиться своїми думками, переживаннями і враженнями і не йти зі світу дійсності. Підопічні числа 9 також цікавляться містикою, філософією і релігією. Однак жирні мінуси рідко є: егоїзм, цинізм, відходи та страшна фінансова дисципліна.

Формула для розрахунку назви marat:m (5) + a (1) + p (9) + a (1) + t (2) = 18 = 1 + 8 = 9

<розділ class="Part3 Symbol "ID="Астрологія">

Астрологічна символіка Назва Marat

  • Камінь-талісман – агат.
  • Planet Parron – Mars.
  • Патронарний елемент – вогонь.
  • Іконка для тварин Marat – крокодил.
  • Овочевий символ – Basil.
  • Best Zodiac – Скорпіон.
  • Номер Marata – 9.
  • Щасливий день – середа.
  • ідеальний сезон – осінь.
<розділ Class="Part4 Famous" ID="знаменитий">

відомі люди, названі на честь марату

Жан-Пол Марат (радикальний журналіст)

Marat Safin (російський теніс гравець)

Марат Махмутов (російський футболіст)

Марат Акбаров (радянське гурист)

Марат Самсонов (народный художник Украины)

Марат Коган (шашист, Мастер спорта СССР)

Марат Кабаев (узбекский футболист)

Марат Фахрутдинов (российский хоккеист)

Марат Жыланбаев (рекордсмен Книги рекордов Гиннесса)

Именинные дни и святые покровители имени Марат

Имя Марат не православного, а мусульманского происхождения. Однако у католиков все же есть один канонизированный покровитель с этим именем.

Святой Марат Ефросийский

август 17

В православных святцах имени Марат нет, им не крестят и именины не отмечают. При крещении мальчику дают иное православное имя. Чаще всего его нарекут созвучным православным именем Марк.

Апостол Марк

январь 4, январь 17

Преподобный Марк Печерскиц

декабрь 29, январь 11

Мученик Марк Смирнский

июнь 5, июнь 18