Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаІларіон
664 Oracle

Іларіон: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Іларіон за походженням грецьке. Утворено від Хіларіон (Ἱλαρίων). Хоча є і думка, що саме ім'я утворилося від слова «хіларіос», що буквально трактується як «веселий» або «радісний». Хоча, знову ж таки. Існують і інші не менш популярні версії.

До речі, чоловіче ім'я Іларіон сьогодні не користується популярністю на території російськомовних країн, що входили до складу СРСР, хоча раніше попит був досить великий. Зате воно має хорошу символіку і сильне, впливове значення, що обіцяє новонародженому, названому таким чином, багато рідкісних, але важливих і потрібних характеристик …

Ім'я Іларіон: Значення і характеристика
Походження імені Іларіондавньогрецьке
Буквальна трактування« веселий »або« радісний »
В корені« Хіларіон (Ἱλαρίων) »
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:У рейтинг популярних українських чоловічих імен Іларіон не потрапляє. Доводиться по статистиці не більше, ніж на 5-10 хлопчиків з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Ларик

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Іларіон:ім'я Іларіон вже давно не користується в нашій країні популярністю, але зате в радянські роки воно зустрічалося дуже навіть часто.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Іларіон має обдаровувати названого таким чином чоловіка такими якостями як емоційність, чутливість, сприйнятливість, сентиментальність, енергійність, дружелюбність, добропорядність, доброзичливість, нерішучість і слабохарактерність.

Втім, прояв усього вищезгаданого залежить від багатьох побічних чинників, в числі яких є і знак зодіаку, і планета-покровитель, і багато інших астрологічні знаки …

Переваги та позитивні риси:саме ж головне достоїнство всіх носіїв цього імені полягає в дружелюбність і комунікабельності, рисах, які допомагають Іларіон обзаводитися друзями і знаходити товаришів навіть там, де це здається неможливим.

Іларіон погано відноситься донерішучим і потайним особистостям, до людей, які уникають спілкування, і до жінок, які не цінують себе, як особистість. Особливо носії цього імені ненавидять надто розкутих дам ...

Характер імені Іларіон

Важко сказати точно, яким буде характер носія імені Іларіон, тим більше, якщо орієнтуватися виключно на енергетику цього імені. Але є і моменти, які відносяться до всіх Іларіон без винятку. Наприклад, серед таких моментів недовірливість і недовірливість – носіям цього імені властиво сумніватися в людях і намагатися у всіх шукати який-небудь підступ, їм властиво підозрювати друзів в зраді і обмані, властиво не вірити нікому, крім батьків. Навіть своїй дружині такий може в глибині душі не довіряти.

Ще одна риса характеру, що належить всім носіям цього імені без винятку, це чутливість. Незалежно від того, що саме сталося, щось хороше або щось погане, Іларіон в будь-якому випадку буде відчувати це і приймати занадто близько до серця. А ще цим чоловікам властиво непорівнянне ні із чим відчуття справедливості – саме воно-то і не дозволяє Іларіон проходити повз ображених, скривджених або пригноблених.

А ще Іларіон, це завжди хороший друг і відданий товариш. Такий ніколи не залишить в біді одного, ніколи не відмовить у допомозі, постарається допомогти навіть тоді, коли є ризик особисто постраждати від цього.

Раннє дитинство

В маленьких Іларіон зазвичай проявляється підвищена чутливість до подій навколо, емоційність і вразливість, образливість, товариськість і делікатність.

Іларіон може спілкуватися з усіма без винятку, не поділяє людей на поганих і хороших, погано розбирається в них і може помилятися у виборі друзів, але залишається добрягою, що не таїть злості або бажання помсти. Порозумітися з ним легше простого, але якщо сам цього забажає – проблема в тому, що він не бажає спілкуватися і вважає за краще знаходитися в гордій самоті або ж у компанії рідні. Особливо дорожить матір'ю – в усьому покладається на неї і її рішення, радиться тільки з нею, і навіть тато, не є настільки обожнюваним, наскільки коханою є мама.

Нерідко його називають «маминим синочком» — діти-однолітки можуть почати ігнорувати його і уникати спілкування, але воно йому, як і говорилося, не дуже-то і потрібно. Головна і, мабуть, єдина справжня проблема цього хлопчини, це повна відсутність такої риси як комунікабельність. А ще недовірливий …

Підліток

Підлітковий вік принесе чимало змін, і все завдяки безпосереднього впливу значення такого незвичайного і рідкісного імені як Іларіон. Він стає більш товариським, комунікабельним і оптимістичним, а ще в ньому залишається і навіть посилюється доброзичливість і добродушність.

Він усім бажає добра, всіх підтримує, не йде на зраду або брехня і не таїть корисливих цілей. Починає проявлятися і творча начинка – це обожнювач мистецтва і романтики, романтичний і мрійливий хлопець, що не йде на конфлікт навіть там, де потрібно, і дотримується найпростіших моральних принципів.

З однокласниками відносини простацькі – може дружити з ким завгодно і коли завгодно, але не терпить лестощів і брехні, а тому його коло спілкування зазвичай швидко і різко зменшується. Ніколи не висловить людині неприємне, не розкаже про своє невдоволення їм, і не влаштує скандал – йому легше просто перестати спілкуватися, без пояснень і з'ясувань відносин.

дорослий чоловік

А дорослий чоловік-Іларіон, це і зовсім черствий і трохи грубуватий представник сильної половини людства, але слабохарактерний і мовчазний. Він завжди тримає себе в руках, вміло контролює емоції і не дозволяє собі конфліктувати. Єдиний його реально сильну нестачу, це нерішучість, яка призводить до того, що безліч його заповітних ідей і рішень досі залишаються втіленими. Втім, в залежності виховання і року за китайським гороскопом все може і змінитися …

А ще всім зрілим Іларіон належить така риса як недовірливість. Ці чоловіки нікому не довіряють, у всіх намагаються шукати підступ, у всякому людині намагаються знайти щось, що могло б відштовхнути.

Доля імені Іларіон

Що ж до долі в плані відносин з представницями протилежної статі, любові і особистому житті в цілому, так її передбачити і зовсім дуже і дуже нелегко. Але зате точно можна сказати одне – Іларіон, це завжди чарівний, чарівний, трохи сором'язливий, але романтичний підліток, початківець вже в шкільні роки користуватися попитом у жінок. Правда, користуватися своєю популярністю він ніколи не стане ...

В підлітковому віці і молодості в цілому Іларіон напевно матиме досить насичене особисте життя. Згодом він і зовсім може почати змінювати дівчат, як рукавички. Але чим старше він буде ставати, тим більше він буде усвідомлювати, що йому потрібна не дівчина чи партнерка по ліжку, а людина, близька по духу. Уже в зрілості Іларіон може почати сильно цінувати душевну близькість.

Але дружин собі зазвичай носії імені Іларіон шукають дуже і дуже довго, що не дивно. З одного боку, всі вони мріють знайти собі поступливий і слухняну жінку, яка б ніколи не сперечалася б і робила б все, що їй скажуть. Але з іншого боку, поруч з слухняною і поступливою жінкою Іларіон швидко може почати відчувати дискомфорт. Куди більш насиченими і яскравими у нього будуть відносини з владної, впевненою в собі, а й одночасно ніжною жінкою.

Любов і шлюб для імені Іларіон

Іларіон — молодий і привабливий чоловік, який користується у жінок просто неймовірним успіхом. Він дуже влюбливий і вважає за краще відповідати на залицяння закоханих в нього дівчат. Його влаштовують приємні, короткочасні зв'язки, а ось зав'язувати серйозні стосунки він не поспішає. Однак ближче років до 30 він змінює свої пріоритети і вирішує, що прийшов час створити сім'ю і дітей завести.

Обраницею Іларіона зазвичай стає мудра і спокійна жінка, згодом вона повинна стати йому ще й надійним вірним другом. Він довго придивляється до своєї обраниці, до того, як зробить дамі пропозицію. Іларіон багато трудиться на благо сім'ї, тому до самого вечора він пропадає на роботі. Однак у вихідні та під час відпустки він багато часу приділяє не тільки дружині і іншим домочадцям, а й чітко виконують всю чоловічу роботу по дому.

Іларіон ще з дитинства цінує в людях щирість, чесність і відданість. Зраду і зрада дружини він не пробачить ніколи. А завдяки власним переконанням, він ніколи не наважиться на такий тяжкий гріх, як зрада. Своє легковажність він залишає в минулому, а ось до вірності в шлюбі він має дуже серйозне відношення, тому його дружині нема про що хвилюватися. Він стане добрим, надійним і турботливим чоловіком.

Іларіон як Батько

Іларіон має всі шанси стати терплячим і турботливим татом. Зазвичай діти його просто обожнюють і сильно до нього прив'язані. Він не завжди може проявити строгість в потрібний момент. Діти можуть скористатися його м'якістю і добротою, однак при спробі сісти йому на голову, він все-таки поставить їх на місце.

Як правило, Іларіон — високо духовна людина. Він може бути пов'язаний з релігією, а може бути просто слухняним мирянином. Нерідко він з дитинства знайомить дітей з Біблією і виховує в дітях якості, прописані в ній: чесність, милосердя, працьовитість, щедрість, безкорисливість.

Для нього щастя дітей — це завдання першочергової важливості. Проблеми, потреби, турботи дітей і подружжя Іларіон ставить вище власних потреб. Його дітвора може розраховувати на благополучне майбутнє, на його батьківську допомогу і підтримку. Він людина справи і завжди стримує дане дітям слово. Обіцяна іграшка, поїздка на море або похід в цирк — все це буде виконано в строк.

Сумісність Іларіон c жіночими іменами

Тема сумісності імен завжди була складною, і тим не менш, ніколи не відповідала стовідсотковий гарантіям відповідності. Але астрологи не кидають цю річ навіть сьогодні. Те ж саме стосується і імені Іларіон, найбільш добре сумісного, на думку дослідників, з такими жіночими назвами як Альбіна, Капітоліна, Василиса, Єлизавета, Парасковія, Кароліна і Валентина . Вважається, що в такій парі буде царювати взаєморозуміння, щирість, любов і повагу …

Що стосується таких іменоформ як Броніслава, Варвара, Маріанна, Нінель, Таїсія і Христина, так з ними у обговорюваного нами імені теж непогана сумісність, хоча є і« АЛЕ »— воно полягає в недовговічності почуттів, постійному натиску ревнощів, і швидкоплинності всього основоположного, необхідного для фортеці пари. Любов і пристрасть можуть швидко зникнути і помінятися від сварки і розбіжності.

А ось з Катериною, Елеонорою, Веронікою, Владиславою, Стефанією, Станіславою, Серафімою і Клавдією відносин краще і зовсім не будувати, бо все, включаючи символіку і характери тут говорить про повної несумісності, що може привести до швидкого і болезнетворному розставання. Причому, важко передбачити, хто саме з двох половинок буде винуватцем розставання …

Що до взаємин з представницями протилежної статі, так тут все досить складно. Наприклад, в школі Іларіон може користуватися попитом у дівчат, але при цьому буде боятися зробити перший крок. А вже дорослий носій цього імені і зовсім може змінитися, і стати надто вже грубим і жорстким – з таким, відповідно, і зовсім мало яка дівчина захоче мати щось спільне.

Число імені Іларіон

Число імені Іларіон по нумерології — 6. Шістка наділяє своїх підопічних поруч найрізноманітніших якостей і характеристик, в більшості своїй позитивних. Шістки — це люди, що несуть в світ справедливість і вчать своїх друзів також надходити справедливо і чесно. Крім того, підопічні числа 6 — дуже обов'язкові і мудрі люди, вони завжди готові допомогти людям знайти правильне рішення їх проблеми.

Дуже великий вплив на шісток надає і їх вроджене почуття прекрасного. Вони прагнуть до гармонії, до краси, намагаються зробити оточуючих більш одухотвореними і натхненними. Їх приваблює живопис, музика і взагалі всі види мистецтва. Романтичність і мрійливість підопічних шістки не знає кордонів. Спочатку шістки можуть бути мінливі і непостійні в коханні. Часту зміну партнерів вони не вважають чимось поганим, однак через час вони зазвичай опам'ятовувалася і стають зразковими і вірними подружжям і відповідальними батьками.

У шісток прекрасно розвинена логіка, вони завжди можуть все розкласти по поличках і обгрунтувати своє будь-яке судження. Свою думку вони завжди засновують на людинолюбство, високої моралі і блискучому розумі. Однак у підопічних числа 6 є такий мінус, як марнотратство. Вони настільки прагнуть не відставати від часу і особливо від моди, тому необдумано витрачають гроші на нові наряди і свій зовнішній вигляд. Крім того, в моменти емоційного виснаження вони здатні бути мстивими і злопам'ятними.

Формула обчислення числа імені Іларіон:І (1) + Л (4) + Л (4) + А (1) + Р (9) + І (1) + О (7) + Н (6) = 33 = 3 + 3 = 6

Астрологічна символіка імені Іларіон

  • Камінь-талісман – Лазурит.
  • Планета-покровитель – Венера і Марс.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Іларіон – Слон.
  • Рослинний символ – Абрикос .
  • Кращий зодіак – Рак і Скорпіон.
  • Число Іларіона – 6.
  • Символічний колір – Огненно-червоний.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Іларіон

Іларіон Воронцов-Дашков – граф, російський державний діяч

Іларіон Галузо – паразитолог, академік

Іларіон Пєвцов – російський актор (роль у фільмах "Чапаєв" і ін.)

Іларіон Прянишников – російський художник-передвижник

Іларіон Самтавнелі – середньовічний грузинський зодчий (XI століття)

Іларіон – Святий Іларіон, подвижник

Іларіон – преподобний Іларіон-чудотворець

іменини дні і святі покровителі імені Іларіон

Церковної формою імені Іларіон є ім'я Іларіон.

Преподобний Іларіон Великий

жовтень 21, листопад 3

Святитель Іларіон Суздальський

грудень 14, грудень 27

Преподобний Іларіон Гдовський

березень 28, квітень 10