Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаАнтон
1410 Oracle

Антон: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Антон за походженням давньоримське. Трактування — «Вступати в бій» або «гідний похвали». Утворено від римського імені Антоній, яке вважалося аристократичним в Римській імперії. За іншою версією це ім'я могло статися від грецького слова «anthos», що перекладається як «квітка» або «колір».

українське чоловіче їм я Антон є українським православним. Користується попитом на території України і країн колишнього СРСР багато років, як і багато старі російські імена. Воно ж популярно і в країнах Заходу, але у видозміненій формі. А ми нижче поговоримо про його значущості і символіці ...

Ім'я Антон: Значення і характеристика
Перша версія походженнявід римського аристократичного імені Антоній
У перекладі з давньоримськоговступає в бій
Друга версіявід давньогрецького anthos
У перекладіквітка або колір
Ангел хранитель і покровитель імені:Мученик Антоній Апамейского

Популярність:Ім'я Антон знаходиться на 36-38 позиціях в рейтингу популярних імен. Доводиться на 72 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Антонін, Антіохії, Антоша, Тоша, Антончик, Тоха, Антуан

Сучасні англійські аналоги:Ентоні

Цікаве про ім'я Антон:ім'я Антон на даний момент зустрічається тільки в російськомовних країнах, хоча свого часу використовувалося в аристократичних сім'ях Римської Імперії і користувалося популярністю в Європі.

Як впливає значення імені на долю: карма

Вважається, що ім'я Антон обіцяє новонародженим хлопчикам масу позитивних і одночасно суперечать якостей. Головними характеристиками названого так дитини вважаються: товариськість, чарівність, вразливість, романтичність, спокій і врівноваженість, чутливість і сила духу. Це працьовитий і цілеспрямований хлопчик, який добивається поставлених цілей і вміє долати перешкоди.

Антон в своїй більшості є відмінними дипломатами, які вміють викликати прихильність до себе людей, м'яко критикувати і настільки ж м'яко доводити свою правоту. Проте, притаманні носіям цього імені і інші риси, серед яких поривчастість, емоційність і агресія. Правда, останнє дає про себе знати тільки в критичні моменти, в конфліктних ситуаціях і сварках.

Переваги та позитивні риси:працьовитість, стриманість, красномовність, дипломатичність і тактовність, уміння розташовувати до собі людей, любов до справедливості, чесність і романтичність.

Антон погано ставлятьсядо зрад, брехні, користі, грубим і нестриманим людям, загальноприйнятим правилам і будь-яких обмежень свободи і особистого простору.

Характер імені Антон

Характер імені Антон такий, що обіцяє носію цього найменування добру і поступливий натуру. Антон, це завжди людина, характер якого наділяється такими рисами як ввічливість, уважність, доброта, добродушність, життєрадісність, весела вдача та оптимізм, позитивне мислення і красномовність. Такий чоловік завжди відмінно ставить себе в суспільстві і більш того, зазвичай є досить популярною особистістю. Його характер може притягувати людей, і це факт – зокрема, найважливішу роль відіграє його вміння слухати, чути, співпереживати, і проявляти принциповість у питаннях, в яких вона дуже важлива. А ще його характер передбачає наявність такої риси як працелюбність, завдяки якій він завжди досягає поставленої мети, особливо у випадках, коли цю мету ставить перед собою сам він, особисто. Взагалі, характеристика цього ймення обіцяє багато хорошого, і терпимий характер не є єдиним селищем чинників, але багато в чому названий так хлопець і складний. Наприклад, це стосується відносин з протилежною статтю.

З іншого боку, не можна не відзначити, що характер багато в чому залежить не тільки від характеристики найменування, але ще і від додаткових чинників, серед яких є також і астрологічні. Так, характер Антона може відрізнятися від описаного вище за рахунок енергетики знака зодіаку, або навіть сезону народження ...

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві хлопчика з ім'ям Антон чекає чимало розчарувань – причина криється в тому, що значення обіцяє його характеру наївність і сором'язливість, якими в більшості випадків користуються маленькі діти. Але зате з іншого боку у хлопчиська, якому батьки вирішили вибрати чоловіче ім'я Антон, відмінний характер – він легко йде на контакт, готовий до веселощів і пригод, чарівний і красномовний, ввічливий і ввічливий, допомагає батькам по дому і в усьому намагається бути схожим на маму. Антон, це дитина, якого з легкістю можна назвати маминим синочком, та так в принципі і є – саме мама для цього хлопчика є прикладом, батько більше як друг, але не як зразок для наслідування. Чесність, справедливість, доброта, сором'язливість, наївність, довірливість, відкритість, щирість, готовність до діалогів на будь-які теми і оптимістичність – ось ті самі риси, що виділяють цього хлопчини з натовпу, і що даруються в першу чергу таким чинником як значення. Батьків у всьому слухається, по крайней мере в більшості випадків, що не паскудить і не слухається, обожнює вчитися всьому новому. В друзі і товариші зазвичай дитина з ім'ям Антон вибирає собі діток постарше, щоб було чому у них вчитися. Втім, значення обдаровує цього хлопчика такий красномовністю, з якої він може стати популярним в суспільстві дітей будь-якого віку.

Підліток

У хлопчика підлітка, який отримав ім'я Антон, і зовсім ідеально влаштований внутрішній світ. Він принциповий, але в міру, відмінно ладнає з людьми різних поколінь, із задоволенням йде на контакт і ніколи не сидить без діла, чи не ледар, що не песиміст, завжди в доброму здоров'ї – у цього хлопчика натура оптиміста, і в цьому заслуга в першу чергу такого параметра як значення імені Антон. Чарівність, красномовність, весела вдача, доброта, добропорядність, енергійність і активність, готовність до пригод і емоційність – ось те, чим нагороджує Антона значення, і чим він може похвалитися вже в такому ранньому віці. Але не обійшлося в даному випадку і без мінусів – так, його головна проблема полягає в занадто сильній залежності від чужої думки. Зазвичай Антон переймає собі всі якості своїх друзів – тобто, одним на цього хлопчика може надаватися, як негативний, так і позитивний вплив. Що ж стосується навчання, так тут все просто – він здатний хлопчисько, може демонструвати успіхи, як в гуманітарних предметах, так і в точних науках, але ледачий, і потребує постійних поштовхах, в стимулі. Втім, незважаючи ні на що, у цього хлопчика відмінні відносини з викладачами та однокласниками – значення обдаровує його красномовністю і чарівністю, а також, умінням заводить друзів навіть в компаніях, де йому можуть бути не раді.

Дорослий чоловік

Взагалі, дорослого Антона значення цього найменування обдаровує відмінною натурою – він не емоційний, емоційні сплески трапляються в його житті крані рідко, не дозволяє собі розлютитися і намагається триматися стримано в будь-якій ситуації без винятку, але втім, від гніву ніхто не застрахований. Правда, в даному конкретному випадку гнівом важко назвати те, що інший раз відбувається з чоловіком, який отримав ім'я Антон – він може нагрубити, але так, що співрозмовнику може стати тільки смішно, та ще й вибачиться потім, чим і зажене свого співрозмовника в ступор. Головна ж проблема, це нерішучість – Антон, над яким протегує значення цього ймення, занадто нерішучий і боїться приймати відповідальні рішення, він у всьому і завжди чекає похвали, поштовхів, настанов, і без цього ніяк. Все це заважає йому стати лідером і високо піднятися по кар'єрних сходах. Але зате Антон відмінний працівник – значення може нагородити його відповідальністю, обов'язковістю, працьовитістю, наполегливістю і наполегливістю, терплячістю і планомірність, яким можна лише позаздрити. А ще Антон надто волелюбний – він боїться розлучатися зі своєю незалежністю, і намагається до самої зрілості не вступати в серйозні стосунки з представницями протилежної статі. Ну а якщо конкретніше ...

Доля імені Антон

Доля імені – один з найзагадковіших факторів, але в той же час, один з найцікавіших. Що ж стосується конкретно питання про те, яка доля імені Антон, так тут не обійшлося без теорій і загадок. Наприклад, за однією з теорій, доля названого таким чином хлопця в стосунках з протилежною статтю така, що передбачає довгий втеча від відповідальності і серйозних відносин ...

Доля більшості чоловіків, іменованих іменний варіацією Антон, така, що передбачає їм боязнь серйозності і відповідальності у відносинах. Антон, це чоловік, який не хоче розлучатися зі своєю свободою і незалежністю до самої зрілості, його доля не в побуті і сімейному рутині, а в свободі, по крайней мере, до досягнення зрілого віку. Потім же його доля може обернутися якраз-таки в сторону серйозних відносин. Тоді Антон може стати хорошим батьком, хоча і не без вад.

А ще доля Антона передбачає становлення його чудовим батьком і турботливим чоловіком, але тільки в разі, якщо його буде оточувати позитивна обстановка. Антон, це людина чуттєвий, сприйнятливий і чуйний, і йому важливо, щоб у відносинах був позитив і одночасний штиль. Така ось доля чоловіки, названого іменем Антон. Хоча, це всього лише теорія ...

...

Любов і шлюб для імені Антон

До шлюбним узам Антон все без винятку ставляться вкрай відповідально і розважливо, і навіть з часткою користі. Ці чоловіки не одружуються, як то кажуть, «аби швидше». Вони ретельно перебирають можливі варіанти, всіх жінок оцінюють на роль дружини дуже відповідально, і ні в якому разі такий чоловік не одружується на жінці, яка хоч у чомусь не відповідає його критеріям.

Але зате як правило ці чоловіки якщо і одружуються, то один раз і назавжди. Зі своєю дружиною, законною, офіційної, він буде йти рука об руку до кінця своїх днів. Саме тому-то, напевно, Антон і відносяться до шлюбу стільки відповідально. Свою дружину він буде підтримувати у всьому без винятку, ніколи не кине її в складну хвилину і буде поважати її думку. Але ось що до вірності, так тут все не так, як хотілося б – більшість Антонов не так вже й вірні, і більш того, не бачать в зрадах нічого такого, через що варто було б переживати. Хоча до зради жінки Антон напевно поставиться вкрай негативно.

До речі, до цивільного шлюбу Антон не стане ставитися серйозно. Проста неузаконена спільне життя ні до чого не буде його зобов'язувати. У цивільному шлюбі він може і змінювати, і гуляти окремо від дружини, і всіляко демонструвати свою незалежність.

Антон як Батько

Не можна зі стовідсотковою впевненістю сказати, що Антон є хорошими батьками, а й поганими їх назвати теж язик не повертається. Тим більше, що хорошого в них, як у батьків, все ж набагато більше, ніж поганого. До переліку хорошого можна віднести відданістю дитині, повагу його думки, розсудливість, вміння співпереживати, готовність підтримати в скрутну хвилину і бути ближче, ніж потрібно. Що ж до поганого, так сюди можна віднести безвідповідальність в плані батьківства, і бажання якомога швидше вийти на свободу. Під другим мається на увазі бажання Антона якомога швидше відправити дитину в доросле життя, щоб зажити вільно і позбутися від обов'язків.

Втім, не всі Антон однакові. Зустрічаються серед них і хороші в усіх напрямках батьки, відповідальні і обов'язкові, чесні і справедливі. Правда, все без винятку трохи грубі і занадто вимогливі щодо своїх дітей. Але хіба вимогливість колись буває зайвою у вихованні дитини?

Сумісність Антон c жіночими іменами

ідеальна сумісність у імені Антон в плані почуттів, пристрасті, любові і відповідних емоцій, тільки з такими жіночими варіаціями найменувань як Флора, Елеонора, Клара, Таміла, Ія, і Діна.

Людмила, Рената, Софія, Анна, Галина, Магдалена — з дівчатами, саме так, цей хлопчина зможе побудувати, по ідеї, міцний, і по-справжньому щасливий шлюб.

Ну а з такими як Ліна, Нінель, Ельза і Антоніна, на жаль, відносин краще не будувати, бо в них будуть царювати скандали, розбіжності, і нескінченна боротьба за право лідерства.

Взаємовідносини хлопчика, та й чоловіки, що отримав ім'я Антон, з представницями жіночої статі, дуже непрості. Він влюбчів, легко закохується і в кожній жінці бачить той ідеал, який шукав, але в підсумку розчаровується в обраниці і рано чи пізно кидає її. А ще розставання в його житті наступають тоді, коли партнерка починає намагатися зробити з нього чоловіка – Антон до самої зрілості уникатиме шлюбу, відповідальність за кого-то, побут, важкі будні, переживання і відсутність свободи в діях, ніяк не для нього. Втім, кожен окремий Антон, це окремий випадок, так що з точністю на сто відсотків стверджувати, що трапиться все саме так, не можна ...

Число імені Антон

Число імені Антон по нумерології – 4. Четвірка в свою чергу є символом надійності, стабільності, міцності і надійності, сталості та відкритості. Більш того, це число заступництво їм людям обіцяє багато хороших якостей. Серед них працьовитість, цілеспрямованість, дипломатичність, розважливість, раціональність. І до речі, ці риси якраз-таки добре і поєднуються з тими, що даруються енергетикою імені Антон.

Антон, це люди «четвірки», і, як і всі люди цього числа, вони теж є відмінними організаторами і керівниками, людьми, легко домагаються суспільної поваги.

до недоліків людей «четвірки» можна віднести педантичність, дріб'язковість, скупість, обмеженість в плані уяви і фантазії.

Формула обчислення числа імені Антон:А (1) + Н (6) + Т (2) + О (7) + Н (6) = 22 = 2 + 2 = 4

Астрологічна символіка імені Антон

 • Камінь-талісман – Гранат.
 • Планета-покровитель – Сонце і Меркурій.
 • стихією – Вогонь.
 • Тваринний символ носія імені Антон – Лев і Гепард .
 • Рослинний символ – Клен.
 • Кращий зодіак – Близнюки і Лев.
 • Колір імені — червоний і білий.
 • Число Антона — 4.
 • Щасливий день – Воскресіння.
 • Ідеальний сезон – Літо.
 • Рік — Змія.

Відомі люди з іменем Антон

Антон Дельвіг (російський поет, видавець)

Антон Вальтер (радянський фізик-ядерник)

Антон Преторіус (німецький пастор, теолог)

Антон Сихарулідзе (фігурист )

Антон Головатий (козачий отаман)

Антонін Дворжак (чеський композитор)

Антон Антонов (письменник-фантаст, журналіст)

Антон Пас Бланко (іспанська яхтсмен)

Антон Рутнер (дослідник Альп)

іменини дні і святі покровителі імені Антон

Мученик Антоній Афінський

5 лютого, 18 лютого

Єпископ Новгородський

10 лютого, 23 лютого

Святитель Антоній, патріарх Константинопольський

12 лютого, 25 лютого

муче нік Антоній. 14 (1) березня

10 березня, 25 лютого

Мученик Антоній Литовський

14 квітня, 27 квітня

Преподобний Антоній Карельський

18 квітня, 1 травня

Мученик Антоній

4 травня, 17 травня