Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЕдіта
754 Oracle

Едіта: значення імені, характер і доля

Ім'я Едіта за походженням європейське або англійське. За англійській версії трактується як «володіє боєм». Але воно може бути староєврейською, вийти від імені Юдіф. Тоді його значення трактується як «юдейка».

Жіноче ім'я Едіта користується відносно невеликий популярністю в Україні, Україні, Білорусії, і багатьох європейських державах. Воно має дуже незвичайну енергетику і здатне наділити носительку цілою купою хороших характеристик …

Ім'я Едіта: Значення і характеристика
Походження імені Едітаанглійське або єврейське
Буквальна трактування«володіє боєм»
Трактування за другою версією«юдейка»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:На даний момент не входить в сотню найбільш поширених жіночих імен.

Розмовні варіанти:Діта

Сучасні англійські аналоги:Едіт, Юдіт, Джудіт

Цікаве про ім'я Едіта:ім'я Едіта ніколи не було надто популярним, ні в Європі, ні в Україні, але при цьому зараз почало відроджуватися і ставати все більш поширеним.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Едіта обіцяє носительку такі риси характеру як сором'язливість, нерішучість, несамостійність, наївність, закомплексованість, рухливість, енергійність, невпевненість в собі. Правда, виявляється все вищеназване не відразу, а поступово ...

А ще це ім'я обіцяє нерозбірливість, сприйнятливість, чутливість і образливість. Але зате все Едіти без винятку дуже настирливий і цілеспрямовані, і намагаються змінити себе в кращу сторону. Цим дівчатам властиво боротися зі своїми недоліками.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх дівчат носії імені Едіта, це те, що вони легко приймають свої недоліки і намагаються з ними боротися . Цим дівчатам властиво працювати над собою і змінюватися, вчитися і вдосконалюватися.

Едіта погано відноситься дочоловікам, які поводяться надто самовпевнено і нав'язливо. А ще носії цього жіночого імені не терплять грубості, користі, хитрості, брехливості і невірності.

Характер імені Едіта

Характер імені Едіта такий, що обіцяє названим цим ім'ям дівчатам багато хороших якостей, але разом з ними і багато незначних, але все-таки недоліків. Так, серед плюсів, якими наділяється характер Едіт, можна виділити добродушність, чесність, доброту, доброзичливість, дбайливість, м'якість, працьовитість, старанність, ретельність і відповідальність, ініціативність і прямолінійність. А ось що стосується недоліків, то характер в даному випадку наділяється такими як сором'язливість, недовірливість, скритність, боязкість, недовірливість, замкнутість, некомунікабельність.

Характер дорослої Едіти може бути м'яким і добрим, але його слабкість все одно буде на обличчя. Едіта, це зазвичай дівчина, нездатна довіряти людям, вічно сумнівається у всіх і в усьому, що намагається уникати близькості, і яка намагається ніколи не звикати до людей. Вона боїться зради і обману найбільше в житті, і це одночасно і її мінус, і її гідність. З одного боку, характер Едіти не дозволить їй зблизитися з людиною, негідним цього, але з іншого, прирікає її і на самотність.

Втім, все вищесказане є лише теорією, адже характер залежить не тільки від характеристики імечко. Характер залежить від виховання, а в даному випадку сильно залежить ще і від астрологічних символів, які сприяють над Едітою.

Раннє дитинство

Зазвичай в ранньому дитинстві у дівчинки, якій батьки вирішили вибрати рідкісне ім'я Едіта, надто м'який характер, ангельська натура. Такі дівчатка зазвичай наділяються цілою купою хороших якостей: цілеспрямованість, працьовитість, відповідальність, весела вдача та оптимізм, добродушність і м'якість, чутливість і доброта, чесність і справедливість. Але з іншого боку, є у таких зазвичай і багато недоліків, серед яких дуже сильна поступливість і поступливість, несамостійність, невпевненість в собі, нерішучість, боязкість і недовірливість. Найчастіше значення цього ймення нагороджує названим ім'ям Едіта дівчаток творчим потенціалом і відмінною фантазією, але проявляти ці дари дівчинки Едіти бояться, і в першу чергу через невпевненість в собі, через острах, що їх недооцінили або розкритикують.

Зате значення ймення Едіта може подарувати характеру дівчинки, названої таким чином, ще і вміння дотримуватися правил, і стриманість, і терплячість, і красномовність, і комунікабельність. Завдяки всім цим рисам Едіта може стати популярною в суспільстві, дитиною, у якого буде багато друзів і однодумців. Так, значення не перетворить названу ім'ям Едіта, характеристика цього ймення не дозволяє навіть думати про таке, але просто хорошим другом і життєрадісною дитиною Едіту характеристика і значення цього ймення точно зроблять.

Підліток

У дівчинки підлітка, над якою протегує значення жіночого імені Едіта, може бути вельми складна натура. Зазвичай в підлітковому віці Едіти не дуже товариські, але не через те, що не люблять спілкуватися, навпаки, вони дуже комунікабельні і не можуть жити без спілкування – просто всі названі ім'ям Едіта дівчинки зазвичай занадто потайливі, що відлякує дітей, однолітків, таких ж підлітків. Плюс, в своїй більшості всі дівчатка, над якими опікується значення і енергетика імені Едіта, занадто слухняні і не дозволяють собі не слухалися батьків, що відповідно подобається далеко не всім підліткам. В результаті Едіту можуть просто уникати, через що вона і стане справжнісінькою одинаком. Але так триватиме недовго ...

Що до навчання, то тут теж можуть виникати проблеми. Головна ж проблеми кожної Едіти без винятку полягає в нездатності робити те, що не приносить задоволення. Батькам варто приділити особливу увагу вихованню в дочки, над якою панує значення імені Едіта, тієї думки, то далеко не кожна справа має приносити задоволення. Зазвичай значення обіцяє і старанність, і обов'язковість, і старанність, і завзятість, але без бажання і задоволення Едіта ніколи не стане займатися тією чи іншою справою. Едіту потрібно постійно контролювати, тримати в узді, не інакше. В іншому випадку вона може «скотитися» до двійок, що в свою чергу може вкрай негативно вплинути і на всю її життя в цілому.

Доросла жінка

У зрілої дівчини, яка отримала при народженні ім'я Едіта, несамостійність і невпевненість в собі нікуди не подінуться. Доросла Едіта, над якою протегує значення цього ймення, все також і залишиться невпевненою в собі, нерішучою і нездатною на рішучі кроки дівчиною. Але зате з'явиться хоча б бажання здобути незалежність, свободу і впевненість у собі. Єдина велика проблема жінки, названої ім'ям Едіта, це її боязкість і недовірливість. Надто вже приховано, недовірлива, боязка, недовірлива і боязлива жінка, над якою протегує значення і енергія імені Едіта. Вона нікому не вірить, у всіх бачить підступ, намагається нікому не розкривати свою сутність і ні з ким не ділитися власними переживаннями. Тільки мати залишиться назавжди для неї тією людиною, з яким вона зможе поділитися будь-якими своїми переживаннями і образами. Тільки матері вона розповість про те, що її турбує – така вже вона, жінка, над якою панує значення цього ймення.

Що стосується професійної діяльності, так тут все просто. Швидше за все жінка, над якою панує значення імені Едіта, вибере діяльність, пов'язану зі спілкуванням і знайомствами. Такий може подобатися спілкуватися і знайомитися з новими людьми, але знову ж таки, вона буде всіляко бути обережним, що в підсумку і не дозволить їй навіть там обзавестися належною підтримкою і друзями. Зате сама по собі будь-яка Едіта повинна бути ерудованою і цікавою особистістю, людиною, з яким має бути цікаво спілкуватися.

доля імені Едіта

доля імені Едіта передбачає не дуже бурхливе особисте життя в підлітковому віці. Зазвичай підлітки з ім'ям Едіта користуються популярністю у хлопчиків, але не наважуються на відносини. Це по натурі замкнуті і скритні дівчинки. Доля таких дівчаток, до самої зрілості не мати по-справжньому міцних відносин, такі дівчатка занурені зазвичай в навчання, але ніяк не в біганину за хлопчиками.

Зате доля дорослої Едіти передбачає вже бурхливу і по-справжньому насичене особисте життя. Але ось до шлюбу у всіх Едіт відношення зазвичай занадто серйозна і відповідальна. Доля може і зведе Едіту занадто рано з тим, в кого вона «по вуха» закохається, але заміж Едіта піде тільки тоді, коли крім закоханості буде присутній ще і довіру, отримати яке вдасться далеко не кожному чоловікові.

Ну а крім усього іншого, доля цього ймення передбачає становлення носії ще і відмінною, вірною, по-справжньому відданою дружиною. Така може стати хорошою матір'ю і відмінною домогосподаркою. Правда, як показує практика, доля часто названих іменем Едіта нагороджує нещасним першим шлюбом, і тільки другим щасливим.

Любов і шлюб для імені Едіта

Едіта боїться зради і обману з боку чоловіків. Більшість з них вона вважає негідниками. В молодості для збереження здоров'я і краси у неї можуть бути партнери, але на серйозні відносини з нею жодному з них розраховувати не доводиться. Тільки вже в досить зрілому віці Діта, нарешті, збереться з думками і займеться пошуками майбутнього чоловіка. Завоювати її серце зможе лише той, хто спершу заслужить її довіру. Едіта любить лише одного разу, вона прагне прожити з коханим до кінця життя, саме тому так серйозно підходить до вибору коханого чоловіка.

Едіта, як правило, стає дуже працьовитою і старанною господинею. Чоловік не втомлюється хвалити її кулінарні шедеври, а друзі рідні часто заходять для того, щоб просто випити чай з чимось смачним. Діта рада всім гостям. Крім того, вона здатна стати вельми дбайливо і економною господинею, відкладаючи зайві гроші на всякий випадок. Таке вміння дозволяє її сім'ї безболісно переживати різні великі покупки або дає можливість влаштувати сім'ї якісний відпочинок.

У відносинах з коханим чоловіком вона ніжна і терпляча. У неї можуть не ладиться відносини зі свекрухою. Однак її любов до чоловіка сильніше всяких непорозумінь з його мамою. Для неї ідеальні, так звані, партнерські відносини з коханим, коли ніхто ніким не керує, але про все радиться.

Едіта як Мати

Едіта, як правило, стає матір'ю вже в досить зрілому віці. Дитина для неї не буде несподіванкою, навпаки, малюк стане довгоочікуваним подарунком долі. Вона усвідомлює, що материнство — це покликання й обов'язок кожної жінки, який потрібно виконати достойно, так що вона швидше за все стане просто відмінною матір'ю.

Найчастіше в сім'ї Едіти народжується дочка, яку вона намагається виховати справжню леді з хорошими манерами. При цьому вона з дитинства привчає дівчинку до хазяйновитість і акуратності. Едіта виховує в дочки самостійність і відповідальність, вчить її гідно відповідати за свої слова і вчинки. Також вона багато часу приділяє освітньому процесу дочки, вона хоче, щоб її дочка змогла своїм розумом і власними силами досягти в житті успіху.

Едіта досить сувора, але не позбавлена ​​ласки і справедливості мати, вона не заганяє дочка в рамки своєї думки, дозволяючи їй самостійно вибирати майбутній шлях і професію. Крім того, в дитинстві дівчинка відвідує гуртки та секції з великим інтересом теж через те, що вибирає їх сама Едіта

Сумісність Едіта c чоловічими іменами

Найкращою вважається сумісність імені Едіта з такими чоловічими іменами як Адріан, Анатолій, Аристарх, Архип, Устин, Харитон, Святослав, Рем, Нестор, Єфрем, Броніслав, Мстислав, Тимур, Ернест, Едуард і Кирило . З названих так чоловіком є ​​всі шанси на побудову міцної і довговічного шлюбу, переповненого взаєморозумінням, любов'ю, і щирістю.

Альфред, Дмитро, Макар, Роберт, Трохим і Варлаам – тут теж можливі міцні і досить серйозні відносини, але до шлюбу тут навряд чи дійде, бо все грунтується виключно на швидкоплинних почуттях, але ніяк не на любові і взаєморозуміння.

але є і ті, з якими союзу краще не будувати і зовсім. Серед них Аполлон, Владислав, Дем'ян, Лука, Платон, Максиміліан, Мирон і Модест. Пара з будь-яким з них буде міцна, а її «руйнування» виявиться дуже швидким.

Взаємовідносини названої ім'ям Едіта дівчата з представниками протилежної статі, це і зовсім окрема і досить складна тема. У більшості випадків дівчата, над якими опікується значення ймення Едіта, не цікавляться представниками чоловічої половини до самої зрілості. Причина в недовірі і боязні, що її зрадять або обдурять. Зате в зрілості вона вже точно зверне увагу на чоловіка, але тільки на того, що зможе отримати її довіру і домогтися її розташування. Едіта, це жінка-однолюб, якщо і зв'язує своє життя з кимось, то вже назавжди.

Число імені Едіта

Число імені Едіта по нумерології — 4. Консервативність, стабільність, порядність і надійність — це одні з головних рис четвірок. Вони — практичні і раціональні люди з науковим мисленням і аналітичним складом розуму. Вони здатні досягти великих результатів, наприклад, в техніці або науці. Їх не можна назвати геніальними винахідниками, зате вони унікальні працівники — відповідальні, виконавчі та працьовиті. У них відсутня уява, вони відмовляються від змін і всілякого ризику. Для них дуже важливо мати впевненість у завтрашньому дні, а не думати, виправдається черговий ризик чи ні.

В особистому житті підопічні четвірки також показують себе, як надійні, відповідальні, порядні і чесні люди. Їм не властиві бурхливі емоції, вони не прихильники галасливих компаній, вважаючи за краще проводити час в домашній комфортної і спокійній обстановці.

Завзятість, терплячість і працьовитість — це прекрасно. Однак їх зайвий раціоналізм, консервативність і надмірна педантичність не йдуть їм на користь. Їх побоювання змін і ризику робить слабкими і боягузливими в очах оточуючих, тому з цим їм треба боротися.

Формула обчислення числа імені Едіта:Е (4) + Д (5) + І (1) + Т (2) + А (1) = 13 = 1 + 3 = 4

Астрологічна символіка імені Едіта

  • Камінь-талісман – Онікс.
  • Планета-покровитель – Сатурн .
  • стихією – Земля і Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Едіта – Кот.
  • Рослинний символ – Чорна гвоздика.
  • кращий зодіак – Козеріг.
  • Число Едіти – 4.
  • Символічний метал – Свинець.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Едіта

Едіта Груберова (словацька співачка)

Едіта П'єха (відома співачка)

Едіта Сливінська (учасниця шоу «Та нци з зірками »)

Едіта Саес (перуанська революціонерка)

Едіта Бартосевич (польська рок-виконавиця, композитор)

Едіта Раден (баронеса Едіта Федорівна)

іменини дні і святі покровителі імені Едіта

Ім'я Едіта може негласно відзначати свої іменини тільки за католицьким іменослове.

Блаженна Юдиф

липень 12

Свята Едіт Уілтонская

вересень 29

Однак православна церква не визнає цих святих, тому ім'ям Едіта дівчаток не хрестять, а при хрещенні дають їм інші православні імена, по загальноприйнятому порядку.