Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаМатвій
1609 Oracle

Матвій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Матвій за походженням єврейське. Спочатку це ім'я звучало як Матфій або ж Матфей. У перекладі з давньоєврейської мови означає «дарований Богом». За іншою версією може трактуватися як «людина Бога» або «дар Бога».

Ім'я Матвій сьогодні не користується популярністю, але заслуговує на увагу, адже має гарну значимістю. До того ж, це ім'я сумісно з багатьма жіночими українськими іменами і має дуже сильну енергетику, що обіцяє цілий набір хороших якостей носіям …

Ім'я Матвій: Значення і характеристика
Походження імені Матвійдавньоєврейське
Буквальна трактування«дарований Богом»
За другою версією«дар Бога» або «людина Бога»
Ангел хранитель і покровитель імені:Апостол Євангеліст Матвій

Популярність:на сьогодні ім'я Матвій продовжує користуватися популярністю і знаходиться в рейтингу на 10-12 позиціях. Ім'я Матвій припадає на 25-27 хлопчиків з кожних 1000 новонароджених. Особливо популярно в Україні.

Розмовні варіанти:Матвійко, Матя, Матюха

Сучасні англомовні аналоги:Матфей, ​​Матфій, Метью

Цікаве про ім'я Матвій: ім'я Матфей, ​​що згадується в Біблії, носив один з дванадцяти апостолів.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Матвій обіцяє цілий набір унікальних характеристик. Згідно з народними переказами, носіями цього імені стають хлопчики, які виростають в майбутньому сильними духом, мужніми, чуйними і одночасно скромними особистостями. Такі зазвичай не шукають вигоди у стосунках з людьми, які не знають зради і не схильні до обману. Вони в своїй більшості добрі, чуйні, щедрі, віддані і вірні.

Хлопець з красивим ім'ям Матвій виросте справжнім миротворцем, бажаючим примирити ворогуючі сторони, нехай і шляхом самопожертви.

Переваги і позитивні риси:головним достоїнством всіх носіїв імені Матвій можна вважати їх схильність у всьому домагатися правди і справедливості. Крім того, до переваг можна віднести і спокій, вміння контролювати емоції і почуття ...

Матвій погано ставиться долюдей, які намагаються шукати вигоду в спілкуванні з людьми, до корисливих і брехливих осіб. А ще носії чоловічого імені Матвій ніколи не тримають біля себе слабких духом людей.

Характер імені Матвій

Характер хлопчика, названого варіацією Матвій, обіцяє непросту долю і непросту натуру. Характер цього імені наділяє серйозністю, упевненістю в собі, самотністю, самостійністю, цілеспрямованістю і наполегливістю. З таким важко ужитися, вічно відбувається щось, що стає приводом для конфлікту – зокрема, може зачіпати його небажання ділитися секретами і розповідати про свої переживання, але такий вже його характер. При цьому характер передбачає бажання допомагати всім навколо, незважаючи на явне небажання приймати допомогу в свій бік від кого-небудь. Такий завжди прийде на допомогу, допоможе, поговорить, вислухає і зрозуміє, порадить, але не потерпить такого ж ставлення по відношенню до себе. Ніхто не повинен лізти в його особисте життя – такий вже його характер.

З іншого боку, все це лише теорія, і на практиці все може бути трохи інакше. Занадто великий вплив на характер надає батьківське виховання і вплив таких простих астрологічних чинників як знак зодіаку, тварина за китайським календарем, і навіть пора року народження.

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, для якого батьки вирішили вибрати ім'я Матвій, переповнене хорошими моментами, і заслугу такого фактора як значимість іменоформи, в даному випадку не варто ігнорувати. Саме значення і обдаровує купою хороших характеристик названого так дитини, серед них доброзичливість, спокій, творчий потенціал, відмінна фантазія, яскрава уява, неймовірна сила духу, життєрадісність, дружелюбність, красномовність, добропорядність і слухняність.

Зазвичай у батьків хлопчика з ім'ям Матвій не виникає проблем і приводів для переживання – він у всьому слухається маму і тата і робить все для того, щоб не засмутити їх, при цьому завжди і в усьому надходять по совісті, не дозволяючи собі робити емоційних і необдуманих вчинків, які можуть призвести до небажаних наслідків. Взагалі, це позитивний з усіх боків дитина – єдиний мінус, яким наділений Матвій, це нетовариськість і тяга до самотнього проведення часу.

Матвій, над яким протегує значення цього іменоформи, за своєю суттю одинак ​​і творчо розвинута дитина, і йому не потрібна галаслива компанія або багато друзів для гарного проведення часу, все, що йому потрібно, це гарний настрій і місце для усамітнення. Батькам же не варто переживати, якщо саме так-то все і виходить – навпаки, варто особливу увагу приділити його творчому розвитку, бо в майбутньому це може принести хороші плоди.

Підліток

Підліток Матвій, над яким протегує значення цього імені, залишається таким же, як описано вище. Тобто. Це все той же спокійний, красномовний, умиротворений, справедливий, творчо розвинений, цікавий фантазер, в якому вирує фантазія і бажання розвиватися. Йому як і раніше не потрібно як таке спілкування з однолітками, і більш того, спілкування з дорослими йому куди цікавіше – саме так-то і складається зазвичай життя підростаючого названого іменем Матвій хлопчини.

Що стосується школи та інших навчальних закладів, так тут все просто – він може бути успішним відмінником, а може бути і твердим «середнячком». Вся його суть полягає в тому, що він намагається залучати до своєї персони якомога менше уваги – принаймні значення обіцяє саме такий характер. Предмети – йому з легкістю даються і гуманітарні і точні науки, але перевагу він швидше за все віддасть саме гуманітарних предметів, і більш того, не всім, а тільки тим, що здаються йому цікавими.

З однолітками, природно, в хороших відносинах, але намагається уникати тісного спілкування з ними. Йому вистачає шкільних відносин і швидкоплинних розмов – решту часу він швидше за все із задоволенням проведе з матір'ю, батьком, або і зовсім на самоті, займаючись якимось важливим для нього справою.

Дорослий чоловік

Дорослий Матвій, це і зовсім чоловік з великої літери, йому притаманні такі риси як твердість у рішеннях і наміри, цілеспрямованість, наполегливість, впертість, працьовитість, доброта, справедливість, прямолінійність і чесність. Плюс, значення імені Матвій може нагородити його ще й купою додаткових характеристик, серед яких впевненість в собі, самодостатність, принциповість, і вимогливість. Останнє до речі сильно проявляється в спілкуванні з потенційними друзями – до друзів у нього занадто великі вимоги. Такі, яким відповідати зможе далеко не кожна людина.

Що стосується роботи, так тут все складно – якщо хлопчика цікавило лише творчість, то чоловіка, названого іменний варіацією Матвій буде цікавити в першу чергу самореалізація і доказ самому собі, що він може чогось досягти без будь-чиєї допомоги. При цьому більшість таких чоловіків не думає про великі фінансові вигоди і можуть кинути навіть прибуткову роботу, якщо вона не буде приносити задоволення. Ще є і один величезний мінус – Матвій, на якого впливає значення цього ймення, це потайний чоловік, він ніколи і нікому не розповість про свої проблеми або переживання, і нікого не підпустить до себе настільки близько, щоб та людина міг дізнатися про його внутрішніх проблемах . Хоча, знову ж таки, все може бути й інакше, бо вплив робить не тільки значення, але і безліч інших чинників, зокрема, астрологічних.

Доля імені Матвій

Доля імені Матвій у відносинах з представницями протилежної статі, в любові і шлюбі, це досить складний фактор, вивчати свого часу багатьма дослідниками, але так і не розгаданий. Проте, дослідники все ж змогли прийти до кількох цікавих висновків, і головний з них говорить про те, що хлопчиська, підлітка, і став уже чоловіком людини з ім'ям Матвій завжди будуть цікавити виключно серйозні відносини, але ні в якому разі не швидкоплинні ...

Доля передбачає Матвію багато проблем в особистому житті, і все через його складного характеру і надто сильною серйозності. Він з підліткового віку буде шукати серйозних відносин, але така вже доля, що знайде їх тільки в зрілості. Матвій по ідеї буде сприймати свій будинок як фортеця, тобто, буде всіляко його оберігати. Його доля бути захисником сімейства, хранителем домашнього вогнища і людиною, відповідальним за щастя кожного члена сім'ї, але при цьому варто врахувати один простий фактор – він сам захоче цього.

Втім, доля, як і параметр сумісності, є лише теорією, не обов'язково підтверджувати на практиці, тим більше. Коли мова заходить про відносини з протилежною статтю. Так що, не варто дивуватися, якщо доля розташує по-іншому ...

Любов і шлюб для імені Матвій

Матвій — це яскравий приклад справжнього чоловіка, що не принца, звичайно, але він дуже гідний кандидат до зразкового сім'янина. Він настільки відкритий, чесний і принциповий чоловік, що завжди притягує до себе погляди жіночої половини людства. Зазвичай він добре складний, розвинений фізично, урівноважений, звик одягатися досить просто, зате зі смаком. Матвій — людина справи, він завжди робить те, що оповіді, а перш ніж сказати, він попередньо все обдумує. Його другою половинкою і дружиною може стати розуміє, вірна і чуйна дівчина, адже саме довіра, мир і взаєморозуміння — головні складові щасливої ​​родини.

У обраниці Матвія повинен бути ще і терплячий і спокійний характер, адже різні сварки і вічні причіпки лише відштовхують його. При цьому його дамою серця буде ніжна і жіночна дівчина, адже він вважає її своєю музою. Однак, якщо Матвій не зможе знайти свою чисту любов до зрілого віку, існує ймовірність того, що він створить сім'ю не з великої любові, а лише через те, що так належить. Відсутність любові робить його нещасним, однак він не подасть на розлучення першим, особливо при наявності дітей. Дружині потрібно заручитися підтримкою Матвія, не посягаючи на його особистісну свободу, тоді відносини стануть набагато тепліше і міцніше. Потрібно пам'ятати про те, що він може пройти через кілька шлюбів, поки не знайде своє справжнє сімейне щастя.

Матвій — досить господарський чоловік, здатний заради дітей і дружини створити ідеальні умови життя. Він працює на благо сім'ї, хоча дружині часу приділяє не так вже й багато. Однак їй не варто хвилюватися за його вірність, адже він просто не може дозволити собі змінити. Кожну секунду пам'ятаючи, що цим він зрадить і своїх дітей. Якщо дружина зуміє домогтися від Матвія сильних почуттів, він буде не тільки опорою, чоловіком і батьком дітей, але ще і пристрасним коханцем. Здобути прихильність чоловіка дівчині можуть допомогти її взаєморозуміння і близькість з його батьками.

Матвій як Батько

Не можна гарантувати, що всі люди з однаковими іменами, мають однаковий характер, а також те, що вони однаково будуть надходити в тих чи інших життєвих ситуаціях. Однак, з огляду на загальні риси характеру імені Матвій, його відповідальність, принциповість, свідомість і любов до дітей, дозволяють припустити, що скоріше він стане хорошим, а не поганим батьком.

Для Матвія при створенні сім'ї головною метою є діти . Принциповий і правильний, він вважає, що діти повинні народжуватися в шлюбі і рости в повноцінній сім'ї. Навіть якщо відносини з дружиною не склалося, заради дітей Матвій буде створювати видимість щасливої ​​родини.

Крім того, поява дітей завжди зміцнює його стосунки з дружиною. Кожну секунду Матвій думає про своїх дітей, настільки сильно він їх любить і прив'язується до них. До речі, найсильнішу зв'язок Матвій має зі своїми первістками, їх він дуже балує і плекає.

Сумісність Матвій c жіночими іменами

Вважається, що ідеальне поєднання в плані почуттів у хлопчика на ім'я Матвій може бути тільки з такими найменуваннями як Мірра, Ельза, Олена, Ліна, Антоніна, Таїсія.

З такими як Лада, Надія, Інга, Неллі, Парасковія, Еліна і Сарра, йому вдасться вибудувати щасливий і довговічний шлюб, повний позитиву і позитивних моментів.

Ну а з Тамілою, Яною, Діною, Ксенією і Ренатою, на жаль, ніякої сумісності немає, тільки негатив, розбіжності, і скандали.

А взагалі, цього миролюбного і позитивного хлопцю потрібна жінка, готова стати його особистої стіною, перешкодою, що захищає його добру вдачу від злих помислів …

Взаємовідносини з предста вітельніцамі протилежної статі, це і зовсім окрема тема для обговорення. Матвій по своїй суті серйозний чоловік, вийшовши з віку хлопчика, він може стати дуже серйозним, і це вплине і на його ставлення до дівчат. Матвій навряд чи віддасть перевагу велику кількість пасій однієї постійної – навпаки, він швидше за все буде прихильником міцних та тривалих стосунків, і бажано, як то кажуть, «до труни». Хоча, бувають і винятки ...

Число імені Матвій

Число імені Матвій по нумерології — 1. Одиниці — сильні, владні і цілеспрямовані особистості. Вони завзято відстоюють свою свободу і незалежність, є для багатьох авторитетами, але самі чужий авторитет практично не визнають. Підопічні числа 1 — мужні, хоробрі й енергійні люди, яким вдається досягти неймовірних результатів в роботі. Однак вони — НЕ командні працівники, а одинаки. В пікової ситуації саме одиниці здатні швидко прийняти правильне рішення і єдино вірний вихід.

Одиниці мають незвичайною манерою мислення, що дозволяє їм бути настільки проникливими, що вони здатні розгледіти брехня там, де інші люди її і не помітять навіть. Вони терпіти не можуть, коли хтось ними керує, проте вони також вміють визнавати свою неправоту або помилку, а також готові йти на компроміси.

Підопічні числа 1 намагаються завжди залишатися « в темі », вони люблять дізнаватися щось цікаве першими, не дарма ж серед них було безліч винахідників і першовідкривачів. Однак усвідомлення власної оригінальності, неповторності і індивідуальності нерідко пробуджує в них такі якості, як егоїзм і зарозумілість.

Формула обчислення числа імені Матвій:М (5) + А (1) + Т (2) + В (3) + Е (6) + Й (2) = 19 = 1 + 9 = 10 = 1 + 0 = 1

Астрологічна символіка імені Матвій

  • Камінь-талісман – Хиастолит і Опал .
  • Планета-покровитель – Плутон і Юпітер.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Матвій – Скорпіон.
  • рослинний символ – Горіх.
  • Кращий зодіак – Рак і Скорпіон.
  • Число Матвія – 1.
  • Щасливий день – вівторок.
  • ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Матвій

Матвій Коробов (боксёр- професіонал)

Матвій Блантер (радянський композитор )

Матвій Казаков (московський архітектор)

Матвій Муравйов (російський мореплавець і дослідник Аляски)

Матвій Виельгорский (російська віолончеліст)

Матвій Захаров (маршал СРСР, двічі Герой Радянського Союзу)

Матвій Мудров (російський лікар)

Матвій Коргуев (російський і радянський казкар)

Матвій Манізер (радянський скульптор)

Матвій Тевелєв (радянський письменник)

іменини дні і святі покровителі імені Матвій

Церковна форма імені Матвій – Матвій і Матфій.

А праведний Матфей, ​​пресвітер

квітень 12, квітень 25

Апостол і євангеліст Матвій

червень 30, липень 13

Апостол Матфій

серпень 9, серпень 22

Преподобний Матвій Печерський

вересень 28, жовтень 11

А праведний Фулвіан (Матвій після Святого Хрещення)

листопад 16, листопад 29