Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЮлія
1112 Oracle

Юлія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Юлія за походженням давньоримське і має латинське коріння. Вийшло від латинського Julius. Перекладається з латинської як «пухнаста» або «кучерява». Сьогодні дуже популярно в Україні, Україні і Білорусії …

До речі, жіноче ім'я Юлія вважається популярним в межах колишнього СРСР. У країнах Заходу і в Європі воно не популярно, та й знають там про нього далеко не все. До слова, за кордоном існує багато імен-синонімів, серед яких Джулія, Жюлі і не тільки. Зате у нас дотримуються думки, що це ім'я має дуже сильну енергетику, що для православних людей дуже важливо.

Ім'я Юлія: Значення і характеристика
Походження імені Юліядавньоримське
В коренідавньоримське родове ім'я Julius
Буквальна трактування«пухнаста» або «кучерява»
Імена синонімиJulia і Juli
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята мучениця Іулія

Популярність:У рейтингу популярних жіночих імен ім'я Юлія займає 24-26 позиції і за статистикою припадає на 11-15 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Юля, Дзига, Юлюся, Юлечка, Юленька

Сучасні англійські аналоги:Іулія, Юліана, Юліанна, Джулія

Цікаве про ім'я Юлія:У Стародавньому Римі ім'я Julia носили виключно жінки зі знатного римського роду Юліїв.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Юлія обіцяє новонародженій дівчинці товариськість і прагнення до самовдосконалення. Але притаманні носительку цього імені і інші риси. У своїй більшості це дівчата, які бажають у всьому досягати поставлених цілей і успіху, спраглі загальної поваги, любові, популярності.

Загальне визнання, повагу, шанування – все це дуже важливо для носіїв імені Юлія. А ще їм властива непосидючість, зайва активність, бажання рухатися і розвиватися, мінливість і відсутність прихильності до певних життєвих факторів.

Переваги та позитивні риси:доброта і щедрість, вміння уживатися з людьми найрізноманітніших типажів, готовність самовдосконалюватися і розвиватися. А ще носії імені Юлія намагаються ніколи не відставати від тих, хто, на її думку, знаходиться попереду. У школі такими будуть відмінники, в зрілості начальники ...

Юлія погано відноситься дочоловікам, які не поважають жіноча думка і вважають себе домінуючими особистостями, ненавидить заздрісних і хитрих людей, уникає схильних до користі і обману.

Характер імені Юлія

Характер імені Юлія такий, що передбачає наявність у дівчинки, яка є носієм обговорюваного імечко, таких характеристик як стриманість, уважність, дбайливість, красномовність, чесність, справедливість, добродушність, життєрадісність, і балакучість. Хоча, нарівні з усіма названими якостями можуть проявлятися і недоліки, зокрема, головним з них є надмірна довірливість, часто призводить до розчарувань і зрад. Характер дівчини з ім'ям Юлія позитивний з усіх боків, це факт, але сама володарка цього ймення може не розуміти цього. Юлія має характер, з яким може домогтися нереальних успіхів, як у навчанні, так і в професійній діяльності, він сильний і розвинений морально стійка, але не користується цим, і це один з найголовніших її недоліків. А ще характер не дозволяє їй користуватися чужими слабкостями заради досягнення власних цілей – звичайно це добре, але з іншого боку, через свою слабохарактерності вона позбавляється шансів на досягнення поставленої бажаної мети.

А взагалі, характер іменоформи, це складний параметр, як і такий параметр як доля – передбачити істину, то, яким він буде, складно, бо на нього впливають найрізноманітніші додаткові астрологічні чинники, серед яких і камінь-талісман, і місяць народження, і звучання самого найменування, і навіть пору року народження.

Раннє дитинство

Раннє дитинство дитини, для якого батьки вирішили вибрати дівчаче ім'я Юлія, переповнене хорошими враженнями і яскравими емоціями. Значення імені Юлія на даному етапі надає особливий вплив на натуру названої так дівчинки. Завдяки його особливій енергетиці вона спокійна, добра, справедлива, емоційна, рухлива, активна, але помірна і ніколи не пустує настільки сильно, щоб розчарувати батьків. Матері й батькові в разі дочки з ім'ям Юлія є чим пишатися, адже вона, на відміну від інших діток, не грається, чи не пустує, поводиться приблизно, і взагалі демонструє максимум позитивних якостей. Плюс до всього вона здібна дитина, що бажає розвиватися і вдосконалюватися, бути кращою серед однолітків.

Єдиний величезний мінус, який буде переслідувати носительку імені Юлія по ходу всього життя, це лінь – траплятимуться навіть такі моменти, коли Юлія чогось буде сильно хотіти, але не зможе цього домогтися через свою лінь. Втім, цю рису можна і перевиховати – Юлія легко піддається вихованню і впливу оточуючих.

Що стосується друзів і спілкування з однолітками, так тут все досить просто. Юлія оточена увагою друзів, не буває одна, самотність їй не знайоме, але при цьому ніколи не буде лідером в компанії. Її головна сила полягає в умінні підлаштовуватися під настрій навколишнього світу, бути тією, хто потрібен суспільству, але при цьому не виділятися з натовпу.

підліток

Юлія підліток, це все та ж спокійна і поміркована в бажаннях дівчинка, але при цьому вже на підлітковому етапі у неї починають проявлятися і нові риси, відмінні від тих, що були в дитинстві. Стриманість, добропорядність, дбайливість, емоційність, сприйнятливість – ось основні проявляються на цьому етапі риси. Юлія, над якою протегує значення і енергетика цього імені, це спокійний і миролюбний підліток. У цієї дівчинки немає ворогів, але немає і справжніх друзів, вона сама по собі. Вона унікальна особистість за всіма параметрами без винятку.

В навчанні сильна, має величезні шанси на становлення тієї, ким будуть пишатися і батьки, і вчителі. Єдиний її величезний мінус, це відсутність лідерських задатків, при наявності яких вона могла б стати не тільки хорошою ученицею, але ще і відмінним лідером.

Зате у Юлії є організаторські здібності – якщо потрібно, вона проявить їх. І ще один важливий момент – Юлія не знає, що таке депресія, вона ніколи не депресує і завжди в гарному настрої, принаймні, зовні зворотного вона точно не покаже ...

Доросла жінка

Якщо в загальних рисах, то у жінки на ім'я Юлія практично немає недоліків, принаймні тих, на яких варто було б акцентувати увагу. Вона добра, щедра, справедлива, напориста, цілеспрямована, працьовита, трохи лінива, але надійна і виконавча. У неї чудові шанси на становлення керівником або організатором.

Єдина її величезна проблема полягає в надмірній довірливості. Вона намагається не помічати в людях погане, намагається всіх рівняти між собою і бачити в них тільки позитивні риси, а це рано чи пізно призводить до розчарування.

Зате, незважаючи на розчарування, вона все одно завжди в доброму настрої . Вона ніколи не піде в депресію, не образиться на весь світ, не почне вередувати, і навпаки, вона в очах людей завжди залишається сильною дівчиною.

доля імені Юлія

Що ж стосується такого параметра як доля імені Юлія у відносинах з представниками протилежної статі, в любові і в шлюбі, так тут все досить складно. З одного боку, це довірлива дівчина, у всіх, включаючи потенційних партнерів по відносинам, що бачить тільки хороша і яка намагається не помічати поганого. З іншого ж боку, Юлія, це дама з підвищеними вимогами до чоловіків, рідко йде на поступки у відносинах. Тобто, по суті, передбачити її поведінкою з тим чи іншим чоловіком досить складно.

Доля дівчини, названої іменний варіацією Юлія, досить складна і передбачає довгий пошук підходящої другої половинки. Причина в перебірливості – навіть закохавшись в чоловіка, як то кажуть, «по вуха», вона не прийме його в своє серце до тих пір, поки він не втратить своїх недоліків і не почне відповідати всім її вимогам. Плюс, передбачається наявність в її житті величезного числа хвороботворних розставань, але також доля передбачає і підсумкову знахідку того, хто буде відповідати її побажанням і того, хто стане для неї її життям.

Так, життя дівчата, для якої батьки зважаться вибрати ім'я Юлія, непроста, але в підсумку все обов'язково стане на свої місця – доля може провести її через безліч розчарувань, але в підсумку призведе до відносин, яким вона присвятить всю себе, цілком і повністю.

Любов і шлюб для імені Юлія

Юлія досить тверезо і з розумом підходить до вибору супутника життя, не надто піддаючись своїм почуттям. Вона віддає перевагу чоловікам зі стрижнем. Її чоловік повинен вміти захистити себе і своїх близьких. Крім того, він повинен мати витримку і терпіння, а також вести здоровий спосіб життя.

Своє серце Юлія подарує по-справжньому наполегливій, галантному і наполегливій чоловіка, не позбавленому романтичності і фантазії. Вийшовши заміж, вона готова стати старанною берегинею домашнього вогнища і турботливою дружиною. Юля – ідеальний варіант для чоловіка, який прагне зробити з подружжя приблизну домогосподарку, що стежить за порядком в сімейному гніздечку і виховує дітей.

Але навіть ставши домогосподаркою, вона не дозволить приймати будь-які важливі рішення без неї. Главою сім'ї виступає чоловік, а вона його негласний радник, до думки якого він завжди повинен прислухатися.

Юлія як Мати

Без прагматичності Юлії не обходиться і планування дітей. Вона осмислено створює сім'ю як раз заради того, щоб завести дітей. Вона дуже любить свого малюка і рідко, коли зупиняється на одній дитині. Няньчитися з дітьми вона любить, тому материнство для неї буде суцільним святом. Вона вміло доглядає за малюком і правильно розподіляє свій час так, щоб все встигати.

Юля щиро захоплена домашнім господарством і своїми дітками. Для неї материнство стає сенсом життя, покликанням. Вона старається, якомога краще виконати свій материнський обов'язок. Відповідальність за розвиток, виховання і освіту дітей повністю лягає на її витончені, але сильні плечі.

Юлія виховує своїх дітей в манері рівною строгості, не забуваючи вчасно похвалити, підтримати і дати пораду. Для неї важливо, щоб її діти росли відповідальними, самостійними і цілеспрямованими людьми. Повага, взаємодопомога і чесність також є важливими рисами, які вона прагне прищепити дітям.

Сумісність Юлія c чоловічими іменами

Питання сумісності імені Юлія з чоловічими іменами досить складний. Проте, вже відомо, що найкраща сумісність у Юлії з Варлаамом, Глібом, Макаром, Єгором, Робертом і Трофимом ...

З такими як Харитон, Яків, Самуїл, Рем, Руслан, Семен і Іполит, є шанси побудувати довговічний, міцний, і реально щасливий шлюб.

А ось з Олегом, Платоном і Ярославом відносин краще не будувати, бо будуть тільки сварки, скандали, і розбіжності.

Що ж стосується взаємовідносин жінки названої іменний варіацією Юлія з чоловіками, так тут все просто – вона, дівчина, яка користується популярністю у чоловіків, але ретельно перебирає потенційних партнерів, вимоглива, і дуже обережна. Її чоловікові доведеться пройти чимало випробувань перед тим, як вона вирішить присвятити йому все своє життя. Зате, якщо потенційному партнеру це вдасться, то далі він буде себе почувати, як кіт у сметані ...

Число імені Юлія

Число імені Юлія по нумерології – 7. Зазвичай сімок притаманні такі якості, як працьовитість, цілеспрямованість, проникливість і мудрість. Багато хто вважає їх генераторами унікальних і абсолютно нових ідей, думок і задумів. Вони по-своєму геніальні, проте їх замкнутість, волелюбність і небажання шукати спільну мову з оточуючими перетворюють їх в так званих пустельників.

Підопічні числа 7 дійсно володіють неординарним складом розуму, чудовим інтелектуальним потенціалом і блискучими аналітичними здібностями. З їх науковим мисленням, мудрістю і проникливістю з них виходять відмінні діячі в сфері історії, релігії та філософії. Але працювати сімки воліють самотужки, а не в колективі.

Вважається, що іноді деякі підопічні числа 7 можуть хитрувати і вести нечесну гру, показуючи всім своє марнославство і гордість. Також вони можуть проявляти нетерпіння і зайву критичність. Відпочинок, розваги та друзі — ось найкращі ліки для сімок.

Формула обчислення числа імені Юлія:Ю (5) ​​+ Л (4) + І (1) + Я (6) = 16 = 1 + 6 = 7

Астрологічна символіка імені Юлія

 • Камінь-талісман – Янтар, Лазурит, Нефрит.
 • Планета-покровитель – Сонце.
 • стихією – Повітря.
 • Тваринний символ носія імені Юлія – ​​Олень і Стрекоза.
 • Рослинний символ – Соняшник і Дуб.
 • Кращий зодіак – Терези.
 • Число Юлія – 7.
 • Символічний метал – Ртуть.
 • Щасливий день – середа.
 • Ідеальний сезон – Літо.
 • Рік — ; Кінь.

Відомі люди з іменем Юлія

Юлія Лермонтова (хімік, доктор хімії)

Юлія Старша (дочка римського імператора Октавіана Августа)

Юлія Самойлова (російська аристократка)

Юлія Друніна (поетеса)

Джулія Леннон (мати Джона Леннона)

Юлія Борисова (актриса театру і кіно)

Юлія Вознесенська (письменниця, поетеса)

Юлія Ніберг (Нюберг) (шведська поетеса)

Юлія Данешвар (живописець і графік)

Юлія Меньшова (актриса і телеведуча)

Юлія Тимошенко (політичний діяч України)

іменини дні і святі покровителі імені Юлія

Мучениця Іулія Карфагенская

липень 29

Свята діва, мучениця Іулія Анкирская

травень 31, листопад 19

Мучениця Іулія Лісабонська

жовтень 14

При хрещенні в православної церкви Юлія може отримати ім'я Іулія або ж Іуліанія.