Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаСтелла
715 Oracle

Стелла: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Стелла за походженням латинське. Перекладається значення як «зоряна». Швидше за все походить від латинського слова «stellar». У той же час, в країнах Європи ім'я Стелла зустрічається не дуже часто, по крайней мере, не так часто, як в Україні і на Заході.

українське ім'я Стелла користується сьогодні відносно невеликий популярністю, але зустрічається в більшості російськомовних держав, і навіть в Європі. Воно наділяє новонароджену величезним числом позитивних і важливих характеристик, і має відмінну, досить потужну енергетику …

Ім'я Стелла: Значення і характеристика
Походження імені Стеллапозднелатінськоє
В коренілатинське слово «stellar»
Буквальна трактування«зоряна»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:Стелла сьогодні вважається одним з рідкісних імен, хоча воно і зустрічається в країнах колишнього СРСР куди частіше, ніж багато інших «рідкі» імена ...

Розмовні варіанти:Стела, Стеллочка

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Стелла:Ім'я Стелла нерідко плутають з схожим на нього ім'ям Стела, хоча насправді це різні п походженням жіночі імена.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Стелла представляє собою досить цікаву тему, розгадану ще в минулому столітті. Астрологами стверджується, що воно дарує носительці такі риси характеру як впевненість в собі, наполегливість і настирливість, працьовитість і тяга до пізнання нового. Притому, є думка, що ними носії цього жіночого імені мають з народження, і з віком ці риси лише розвиваються і посилюються, незважаючи на тип виховання.

А ще носительку цього імені властиво мати дуже яскраву і розвинуту фантазію. Хоча знову ж таки, завжди бувають винятки.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Стелла полягає працьовитість і цілеспрямованості. Саме ці риси і допомагають Стелла досягати всього, про що вони коли-небудь починають мріяти. А ще до достоїнств можна віднести лідерські риси.

Стелла погано відноситься долюдям, які не знають, чого хочуть, і постійно заважають іншим досягати поставлених ними цілей. Стелли люблять спілкуватися з такими ж людьми, якими є самі.

Характер імені Стелла

Характер імені Стелла, як і будь-якого іншого імені, може дещо відрізнятися у різних власниць настільки чарівного імені. Однак в цілому астрологи вважають, що основними рисами характеру Стелли стануть: наполегливість, впевненість в собі, настирливість, прагнення до нових знань і працьовитість. Вважається, що ці якості будуть присутні в характері протягом усього життя. Також їй притаманні врівноваженість, старанність,

Стеллі складно завести друзів з-за її прагнення панувати над усіма. Цікаво, що в нечисленному колі друзів Стелли більше чоловіків, ніж жінок, з хлопцями їй простіше спілкуватися ще зі школи. Вона досить товариська людина, тому якщо вона навчиться визнавати думку інших людей, то у неї з'явиться більше друзів. Тим, кому вона довіряє ніколи не доведеться пошкодувати про наявність такого відданого і надійного друга, як вона. До речі, Стелла досить прониклива і може бачити людей наскрізь, відразу розрізняючи брехня, зрада.

У професійній сфері володарку імені Стелла неодмінно чекає успіх. Вона настільки старанний, працьовитий, витривалий, просунутий, відповідальний і обов'язковий працівник, що їй світи велике майбутнє і відмінна кар'єра в обраному напрямку. Вона стане успішним керівником, підприємцем або бізнесменом. Також імовірна її кар'єра в медицині або юриспруденції. Творчі професії також для неї можуть стати варіантом її самореалізації.

Раннє дитинство

В ранньому віці це врівноважений, але дуже дієвий дитина, спраглий розвитку і вдосконалення, нових вражень і пригод. У неї багато хобі і різних захоплень, але головне для неї, це спокій і щоб ніхто не відволікав.

З дітьми, однолітками, їй складно – вона жадає влади, домінування, і це багатьох відлякує вже в такому ранньому періоді житія.

Зате приклад для наслідування в плані старанності, і ця риса буде тільки розвиватися. Батьків слухається, але не може прожити без спроби доведення власної думки навіть там, де явно не права. Саме це і буде частою причиною покарань ...

Підліток

В школі носій цього дівчачому красивого імені не перестає дивувати успіхами, стає прикладом, що приводиться всіма викладачами, про з друзями біда, їх просто немає, та й витримати таку зможе далеко не кожен.

Свою думку вона нав'язує всім оточуючим, спілкується в позиції сили і високого розташування, в загальному, дівчинка з сильною натурою. Та й взагалі, Стелла, це зазвичай лідер, що не терпить, коли хтось намагається нав'язати їй свою думку.

Швидше за все виявиться відмінницею, особливо добре даються точні науки, хоча не позбавлена ​​і акторського дару, що і допомагає їй досягати успіху у всіх без винятку. З хлопцями в цей період у неї добре, але ні одні відношення не затягнуться надовго.

Доросла жінка

Доросла жінка, це вже просунута, морально сильна, зразкова трудяга з почуттям обов'язку і відповідальності. Будь-яка справа доводить до «фінального свистка», відстоює рішення до останнього, не пасує перед труднощами і рветься щосили до вершини кар'єрних сходах.

Чи стане начальницею або керівником, можливо, але зате сім'ї їй не бачити, і причина криється в її невимовному бажанні підпорядкувати волю чоловіка, стати його королевою, щоб він слухався невідкладно і беззастережно. Сама ж вона відбирати буде за принципом «забезпечення тим, що є». Їй не потрібен кар'єрист або домогосподар, шукає звичайний «середнячок», але такий, щоб підкорявся і слухався в усьому.

В цілому ж вона товариська, обожнює заводити знайомства, намагається розвиватися в усіх напрямках і не сидіти на місці . Лякається замкнутих і укритті, але вміє розрізняти добро і зло, бачить зрадників і брехунів наскрізь. Якщо навчиться миритися з непокорою, то оточить себе величезним числом соратників.

Доля імені Стелла

Доля відносин з сильною половиною світу цього в любові, а також в сім'ї у власниць імені Стелла може складеться по-різному. Часто володарка цього імені здається істинної королевою, яка бажає відшукати собі не чоловіка, а вірнопідданого слугу. Звичайно, дуже складно відшукати чоловіка готового, цілком і повністю віддатися у владу жінки, дотримуючись всіх її примхам. Через категоричних таких бажань Стелла ризикує залишитися самотньою.

Однак деякі власниці цього імені все ж знаходить в собі сили стати більш приземленими і поступливими жінками, то вони можуть розраховувати на свою реалізацію як подружжя і матері в щасливому шлюбі . Для жінки на ім'я Стелла не дуже важливий статус чоловіка і його зовнішні характеристики, але за статистикою вдаліше складаються її стосунки з забезпеченим, що відбувся чоловіком з вольовим і рішучим характером, здатним не тільки на ніжність і ласку, а й на строгість щодо дружини.

на жаль, господинею Стелла довгий час бути не хоче, виконуючи свої обов'язки по дому аби-як. Готування, прибирання, а також прання викликають у неї напади депресії, що може не подобається чоловікові. Однак з появою в сім'ї малюка, все зміниться і Стелла зуміє стати і сумлінної господинею і терплячою люблячою мамою.

Любов і шлюб для імені Стелла

Стелла стає жінкою з досить твердим характером, високо цінує власну гідність і честь. Вона не стане бігати за чоловіками, навпаки, вона дозволяє себе любити і за собою доглядати, ретельно придивляючись до кавалерам. Вона не поспішає раніше вискочити заміж, адже самореалізація для неї грає найважливішу роль. Для неї важливо, щоб майбутній чоловік зумів підкоритися її сильну волю і навчився потурати її примхам. Вона мріє відчувати себе його володаркою. Покірність і абсолютна довіра — головні критерії її вибору, а ось зовнішність, матеріальне становище або особливості характеру для неї не так вже й важливі.

Пом'якшивши свій характер, Стелла має всі шанси на щасливе сімейне життя і може проявити себе в якості турботливою і люблячої дружини . З її незвичайним характером найкраще впорається заможний, інтелігентний і спокійний чоловік, бажано трохи старший за неї самої, щоб час від часу ставити її на місце. Однак прекрасної і старанною господинею їй, на жаль, не стати, оскільки для неї вся ця щоденна рутина – справжнє пекло. Через її небажання виконувати обов'язки по дому в сім'ї можуть виникати розбіжності.

Далеко не всім власницям імені Стелла вдається влаштувати своє особисте життя, залишившись піднесеними королевами. Як правило, жінкам доводиться трохи втихомирювати свій владний характер, щоб все ж відшукати свою другу половинку. Для неї важливо, щоб чоловік цінував її старання з упокорення її вдачі і не забував її за це хвалити. Стелла докладатиме багато зусиль для того, щоб життя її членів сім'ї була спокійною, комфортною і радісною. До речі, якщо в стосунках з чоловіком почнуться конфлікти і сварки, вона не стане триматися за ці відносини, а просто розлучиться. А ось Стелли, які не зуміли навчитися йти на компроміси і стати більш м'якими, можуть так і залишитися одні, без чоловіка.

Стелла як мати

Стелла – дивовижна людина, адже свій сталевий характер вона може пом'якшити або навіть різко змінити саме після народження діток. Материнство вона сприймає як дар з небес, вона дуже трепетно ​​і ніжно любить своїх крихіток. Стелла мріє про крихті-синочка і лапочка-доньці. Все наявне у неї вільний час, вона намагається проводити саме з дітьми.

Стелла – прихильник правильного, а також здорового способу життя та спортивних навантажень, тому вона привертає до цього і дружина, і діточок. Вони у неї завжди роблять зарядку, граю в рухливі ігри, займаються в спортивних секціях. Безумовно, вона дуже серйозно ставиться до їх здоров'ю та фізичному розвитку. До речі, саме після народження діточок Стелла освоїть навички кулінарії, але вважатиме за краще правильне і дієтичне меню для всієї родини.

Звичайно, велике значення для неї грає саме виховні моменти у відносинах з дітьми. Їй вдається контролювати свою жорсткість і бути в міру вимогливою і суворої по відношенню до них. Стелла прагне виховати в своїх чад самостійність, чесність і доброту. У процесі виховання їй на руку грає її інтуїція, тому їй все вдається. Подорослішали діти Стелли – це порядні і розумні люди, яким вдається досягти успіху в житті. Крім того, вони назавжди зберігають тісний зв'язок з батьками, ніколи не забуваючи їх.

Сумісність Стелла c чоловічими іменами

Тема сумісності імені Стелла з чоловічими іменами дуже складна і була розгадана тільки в кінці минулого тисячоліття. Завдяки працям дослідників, стало відомо, що найкраще поєднання в плані почуттів, щирості і пристрасті досягається шляхом побудови пари з Адамом, Аскольдом, Феліксом, Філіпом, Юрієм, Климом, Максимом, Касьяном, Геннадієм і Владом.

Ідеальний шлюб, міцний, довговічний, ефективний, вона вибудує з іменованих такий формою імені як Венедикт, Влас, Євдоким, Мирон, Остап, Святослав і Едуард .

А ось з Кіндратом, Макаром, Марком, Миколою, Олегом і Борисом і зовсім не варто навіть і намагатися зв'язуватися, тому як такий зв'язок породжує тільки негатив і марність.

що ж до взаємин з представниками протилежної статі в цілому, так тут важко щось стверджувати. У дитинстві вона може бути популярною і велелюбний дівчиною, що обожнює, коли на неї звертають увагу, а в зрілості може перетворитися в суху і недоступну даму.

Число імені Стелла

Число імені Стелла по нумерології — 9. Дев'ятка не дарма вважається найбагатшим на характеристики числом-покровителем в нумерології імені. У ньому дивним і унікальним чином поєднуються часом навіть суперечливі риси характеру. Везіння і удача супроводжують дев'яткам всюди і дозволяють їм реалізувати свої таланти в будь-якої бажаної трудової діяльності, а також досягти загального визнання і високих матеріальних статків.

Підопічні числа 9 — це вимогливі, цілеспрямовані, розумні, наполегливі, здатні, високоінтелектуальні та дуже чарівні, романтичні, чесні і відкриті люди. У них також просто чудове уяву, тонкий смак і розвинена інтуїція. Вони завжди користуються величезним авторитетом у навколишніх. Серед підопічних дев'ятки чимало відомих і знаменитих людей.

Дев'ятки настільки безкорисливі і доброзичливі, що їхні негативні якості абсолютно губляться на такому тлі. Однак їх мінуси все ж варто озвучити: егоїзм, надмірна самозакоханість, імпульсивність, мінливість і жахлива фінансова дисципліна. Крім того, підопічні дев'ятки можуть потурати поганим звичкам оточуючих, а також вестися на грубу лестощі.

Формула обчислення числа імені Стелла:С (1) + Т (2) + Е ( 6) + Л (4) + Л (4) + А (1) = 18 = 1 + 8 = 9

Астрологічна символіка імені Стелла

  • Камінь-талісман – Сердолік.
  • Планета- покровитель – Плутон і Нептун.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Стелла – Голуб.
  • Рослинний символ – Лілія.
  • Кращий зодіак – Скорпіон.
  • Число Стелли – 1.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Стелла

Стелла Захарова – радянська гімнастка, олімпійська чемпіонка 1980 року

Стелла Роман – румунська оперна співачка

Стелла Ніна Маккар тни – англійський модельєр

іменини дні і святі покровителі імені Стелла

Ім'я Стелла відсутня не тільки в православних, а й в католицьких святцях, відповідно цим ім'ям не нарікають при хрещенні, і дня іменин також немає. Однак є свята Естер, яка може стати святою покровителькою дівчат з іменами Стелла, оскільки воно також перекладається, як «зірка».

Свята Естер – передостання неділя перед Різдвом Христовим, в тиждень Праотців