Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаНикифор
500 Oracle

Никифор: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Никифор за походженням давньогрецьке. Утворено від грецьких слів, в перекладі означають «несе перемогу». Хоча є й інша версія, яка говорить про наявний в корені імені богині перемоги, що іменувалася як Ніка – в даному випадку трактування звучить як «переможний».

Ім'я Никифор сьогодні практично не зустрічається, хоча ще в кінці дев'яностих років було популярним і зустрічалося на всьому пострадянському просторі. На даний момент віднесено до категорії забутих застарілих. Зате має сильну енергетику, як і більшість рідкісних забутих імен, і хорошу сумісність з більшістю українських імен …

Ім'я Никифор: Значення і характеристика
Походження імені Никифордавньогрецьке
Буквальна трактування«несе перемогу»
Друга версія походженнявід імені богині Ніки
Трактування за другою версією« переможний »
Ангел хранитель і покровитель імені:Мученик Никифор

Популярність:У рейтингу популярних українських чоловічих імен Никифор не згадується, і вже давно віднесено до категорії найрідкісніших імен.

Розмовні варіанти:Ніка, Ніка

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Никифор:ім'я Никифор за версією більшості етимологів володіє чудовою енергетикою, але по-різному впливає на всіх носіїв без винятку.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Никифор може наділити носія дійсно унікальною натурою і дуже незвичайним характером. Зазвичай воно обіцяє носіям такі риси характеру як оптимізм, жартівливість, наполегливість, красномовність, дружелюбність, розсудливість і розважливість. Всі разом ці риси можуть сильно вплинути на життя і долю носія цього імені.

Хоча все вищеназване на кожному новому етапі життя доповнюється та іншими рисами, залежними від різних чинників. До того ж, сильно може вплинути виховання і обстановка в сім'ї – дуже вже сприйнятливі Нікіфоров за своєю суттю.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в пізнанні, яка в свою чергу породжує багато додаткових позитивних якостей. А ще Нікіфоров в своїй більшості дуже розважливі, планомірно і цілеспрямовані.

Никифор погано відноситься долюдям, які нічого не роблять для того, щоб досягти поставлених цілей. А ще такі зазвичай уникають спілкування з корисливими і занадто хитрими по натурі людьми.

Характер імені Никифор

Практично неможливо точно передбачити, яким буде у носія імені Никифор характер в зрілості і молодості. Але завдяки дослідженням фахівців можна зі стовідсотковою впевненістю сказати про те, що у чоловіка, названого цим ім'ям обов'язково буде багато друзів і товаришів. Стверджувати це дозволяє енергетика цього імені, що обіцяє в більшості випадків такі риси як красномовність, товариськість, дружелюбність, стриманість, чутливість і уяву.

Будучи фантазером і просто людиною з добре розвиненим творчим потенціалом, Никифор обов'язково буде притягувати до себе людей, ніби магніт. Всі будуть тягнутися до нього, все будуть хотіти з ним дружити, адже знатимуть, що він завжди розвеселить, якщо побачить смуток, підтримає, якщо виявиться поруч у важку хвилину, допоможе, якщо його попросити про це. Та й плюс до всього характер Никифора такий, що ніколи не дозволить йому зрадити друга або товариша, образити, або і зовсім обдурити. Від такого друга не доведеться чекати підступу.

Ну а плюс до всього це повинен бути характер рішучого, сміливого, розважливого, ризикованого і цілеспрямованого, ініціативного і стрімкого чоловіки. Саме завдяки цим-то рис Нікіфоров в своїй більшості і досягають неймовірних успіхів в роботі. Хоча, безумовно, бувають і винятки ...

Раннє дитинство

Дитині, названому таким чином, в дитинстві значенням чоловічого імені Никифор сулітся весела вдача, позитивність мислення, баловство, непосидючість, доброзичливість і добродушність.

Це веселий і ніколи не плаче без причини малюк, але сприйнятливий, що приймає будь-які слова занадто близько до серця. Все дитинство нескінченно чимось зайнятий, не сидить склавши руки, вічно метушиться, придумує собі заняття, радіє кожному маминому і татового завданням. Ніколи не відмовляється від завдань, обожнює допомагати, і особливо сильно любить похвалу.

З однолітками ладнає добре, що не свариться. Бажає вчитися всьому новому. Прихильність до себе всіх без винятку. Але в підлітковому віці багато що може сильно зміниться. Наприклад, Никифор з маленького товариського хлопця може перетворитися в жорсткого і брутального підлітка ...

Підліток

У підлітка на ім'я Никифор багато друзів – позначається вплив і енергетики цього імені, і стихії-покровителя. До того ж, людей зазвичай притягує до носіїв цього імені їх красномовністю, здатністю підтримати будь-яку тему розмови, готовністю підтримати і допомогти, якщо знадобиться. Та й оптимістичність і веселою вдачею теж грають по-своєму важливу роль.

Никифор завжди готовий прийти на допомогу, не відмовить в увазі, готовий будь-якого вислухати і будь-якого допомогти порадою. Але намагається Никифор тримати біля себе виключно перевірених людей, в основному однокласників і друзів з раннього дитинства. А ще він ненавидить зрадників, підлабузників і грубіянів, як і прямолінійність – вважає, що ніхто не має права висловлювати людині своє невдоволення прямо йому в очі.

Працьовитість, наполегливість, впертість, активність, посидючість, терплячість – теж є. Цей хлопець відмінно справляється з оцінкою ситуацій, ніколи не дозволяє собі перебільшувати або применшувати, все оцінює належним чином.

Дорослий чоловік

Дорослий же Никифор може виявитися лідером, людиною, якому всі довіряють, цілеспрямованим і відданим принципам керівником і начальником. Причому, з Никифора може вийти не просто хороший лідер, але і досить успішний бізнесмен – свобода і незалежність перетворюють носіїв цього імені в людей, готових до ризиків, рішучих і сміливих ...

Єдиний величезний мінус всіх носіїв цього непросто імені, це недовірливість. Никифор у всіх намагаються знайти підступ. Вони нікому не довіряють, всіх підозрюють, у всіх намагаються знайти якісь недоліки.

Але зате Никифор обожнюють допомагати людям, не відмовляють у допомозі, готові в будь-який момент підтримати потребує допомоги одного і навіть пожертвувати собою заради чужого щастя. І точно також добре носії імені Никифор відносяться і до рідні, про кого б не йшлося (тато, мама, брат або сестра, кузени або куми). Та й взагалі то в своїй більшості дуже позитивні, добрі і чуттєві чоловіки ...

Доля імені Никифор

Що до долі носія імені Никифор в особистому житті, відносинах з представницями прекрасної жіночої статі, і в шлюбі, так тут і зовсім все складно. Єдине, про що можна сказати відразу і без роздумів, це про те, що названий цим ім'ям людина повинна користуватися попитом у протилежної статі вже зі школи. Напевно доля підготує Никифору багато швидкоплинних і дуже яскравих романів з різними дівчатами. Правда, разом з цим доля підготує і розставання, часом навіть занадто хворобливі.

Але рано чи пізно все це набридне Никифору і тоді він сам почне намагатися будувати свою долю, підшукуючи собі таку жінку, з якою зможе побудувати справжні міцні відносини, без фальші, без брехні, без користі і всього іншого. Він не буде шукати собі багачку або інтелектуалку, а буде намагатися знайти собі ту, що просто буде готова прийняти його таким, яким він є насправді. А ту, що спробує перевиховати його, він відразу ж кине.

А взагалі доля і особисте життя, це поняття дуже складні, і точно передбачити, як складеться у відносинах з представником протилежної статі доля тієї чи іншої людини, практично нереально. Хоча, з іншого боку, доля адже багато в чому залежить від нас самих, чи не так?

Любов і шлюб для імені Никифор

Ще з юності Никифор відрізняється наполегливістю і галантністю щодо дам. Своєю чарівністю і наполегливими красивими залицяннями він підкорить серце будь-якої красуні. Набравшись любовного досвіду, Никифор починає пошуки своєї другої половинки. Його дружиною стане спокійна і врівноважена жінка з поступливим і м'яким характером, яка не стане скандалити через верховенства в сім'ї, наприклад. А він не переносить сварки, з'ясування стосунків і скандали. Для Никифора важливо відчувати себе авторитетом і главою сім'ї у власному будинку, а жінки з сильним характером вимагають зворотного.

Заслужено ставши главою дружного сімейства, Никифор, як твердий, сильний і впевнений в собі чоловік, покаже себе не тільки добувачем, а й чудовим господарем. Він із задоволенням буде самостійно виконувати всю чоловічу роботу по дому, в його будинку завжди все полагоджено, справно працює як годинник, а дружині не доводиться саме орудувати молотком. Також він стежить за тим, щоб дружина не тягала нічого важкого, намагаючись їй завжди вчасно прийти на допомогу. А ось цим, пранням і прибиранням, звичайно, доведеться займатися саме його коханій дружині.

Никифор цінує свою дружину за розуміння, терпіння і поступливість. Для нього дуже важливо приділяти достатньо часу не тільки дітям, а й коханій дружині. З огляду на його природний шарм і галантність, він не залишає її без чоловічої уваги, балує її сюрпризами та подарунками. Для нього страшенно важливі чесність, довіра і подружня вірність у стосунках. Він ніколи не змінить дружині, але того ж вимагає і від неї.

Никифор як Батько

Батьківський борг і обов'язки перед дітьми для всіх батьків однакові, проте кожна людина сприймає їх по-своєму, бачить в них щось своє. Деякі батьки просто ігнорують певні обов'язки і завдання. Вони не прагнуть присвятити своє життя дітям і продовжують жити для себе, проте це неправильно. Як впорається з батьківськими обов'язками Никифор передбачити не можна, однак, з огляду на його рішучість, строгість, турботу, ніжність, можна припустити, що швидше за все він все-таки стане непоганим, а хорошим батьком.

Никифор по-справжньому сильно і міцно любить своїх малюків. Незважаючи на свій напружений робочий графік, він кожну вільну хвилину намагається проводити зі своїми довгоочікуваними малюками. Він не просто буде утримувати дітей і виходити з ними на прогулянку, Никифор, як правило, віддає перевагу активну участь в процесі їх виховання.

Никифор щосили намагається проявити свої краще якості і гідно виконати свої батьківські обов'язки. Він проявляє інтерес до всіх сімейних подій, особливо до тих, що стосуються дітей. Він не проти навіть на батьківські збори до школи замість дружини сходити. Никифор з дитинства прищеплює їм бажання вчитися в задоволення. Також для нього важливо виховати в дітях повагу до правил поведінки і дисципліни.

Сумісність Никифор c жіночими іменами

Тема сумісності, хоч і має теоретичне підґрунтя, торкнулася свого часу кожне ім'я, і ​​Никифор, не виняток. Сьогодні ж відомо, що найкраща сумісність у цього чоловічого найменування з такими іменами як Алевтина, Еліна, Кароліна, Галина, Сусанна, Тетяна і Парасковія. Вважається, що в парі з названими таким чином НІКІШОВ чекають серйозні, щасливі і довговічні відносини. Тут відмінно сумісна і символіка імен, і їх значення …

Євдокія, Анастасія, Броніслава, Варвара, Маріанна, Фріда і Агата – з жінками, що іменують цими варіаціями найменувань, сумісність теж є, але не як в першому випадку. Тут може бути і взаєморозуміння, і любов, і пристрасть, і щирість, але все це можна віднести до категорії недовговічного. На думку астрологів, така пара може здаватися міцною, а відносини будуть розвиватися в ній настільки ж швидко, наскільки в свою чергу і зруйнуються.

А ось з Антоніною, Нінель, Таїсією, Оленою, Христиною, Катериною і Міленою, Никифору і зовсім не вдасться побудувати відносин (так передбачається наукою), і причина лише в повній невідповідності значень і несумісності характерів, селищах іменоформамі. Хоча знову ж таки, це лише теорія, яку кожен може в момент оскаржити, створивши міцні відносини там, де їх в принципі не може бути.

А ось з представницями протилежної статі у носіїв імені Никифор зазвичай суцільні проблеми. Мінливість і нестабільність призводять до маси нетривких і швидкоплинних романів. Та й жага різноманітності в плані особистому житті теж може принести чимало проблем. Правда, якщо такий чоловік закохається в когось по-справжньому, щиро, то багато тоді зміниться, і в ставленні до жінок в цілому, і багато в чому іншому ...

Число імені Никифор

Число імені Никифор по нумерології — 4. Надійність, стабільність, порядність і міцність — це головні складові характеру числа імені 4, символом якого іноді називають квадрат. Четвірки вважаються прекрасними виконавцями, відрізняються працьовитістю, відповідальністю, пунктуальністю і терпінням. Їх не можна назвати геніями або винахідниками, зате вони здатні прекрасно організувати роботу своїх колег при реалізації якогось проекту або ідеї.

Підопічні числа відрізняються досить критичним ставленням різного роду змін і змін. Вони настільки консервативні, практичні і обережні, що не виникає сумніву в тому, що у них практично відсутній уяву. Вони завжди уникають будь-яких ризиків, тому багато людей вважають їх обмеженими і нудними, хоча це далеко не так. Четвірки люблять спілкуватися, у них мало друзів, з якими вони із задоволенням спілкуються, веселяться. Але найбільше підопічні четвірки цінують затишок і комфорт сімейного гніздечка і найпростіші розваги. Нерідко у них є ще і домашні вихованці.

Для четвірок характерні зайва дріб'язковість і педантичність. Їх надмірна раціональність, розважливість, обмеженість і відсутність уяву грають їм не на руку, оскільки відштовхує від них близьких і друзів. Їм слід проявити трішки фантазії, відкрити себе чогось нового, не зациклюючись на старі звички і стереотипах.

Формула обчислення числа імені Никифор:Н (6) + І (1) + К (3) + І (1) + Ф (4) + О (7) + Р (9) = 31 = 3 + 1 = 4

Астрологічна символіка імені Никифор

  • Камінь-талісман – Сапфір.
  • Планета-покровитель – Сатурн і Юпітер.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Никифор – Бабка.
  • Рослинний символ – Нарцис.
  • Кращий зодіак – Водолій і Стрілець.
  • Число Никифора – 4.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Никифор

Никифор II – патріарх Константинопольський

Никифор I Комнін Дука – правитель Епірського царства з 1267/12 68 по тисячі двісті дев'яносто сім роки

Никифор Калліст Ксанфопул – монах Софійського монастиря в Константинополі

Никифор Григора – візантійський філософ, богослов, історик, астроном

Никифор Важеозерскій – православний святий, преподобний

Никифор – патріарх Олександрійський

Никифор – єпископ Російської православної церкви, митрополит Астраханський і Терський

Никифор Феотоки – єпископ Слов'янський та Херсонський

Никифор Асташевскій – єпископ Російської православної церкви, митрополит Новосибірський

іменини дні і святі покровителі імені Никифор

Преподобний Никифор

січень 13, січень 26

Преподобний Никифор Важеозерскій

лютий 9, лютий 22

Мученик Никифор

березень 10, березень 23

Преподобний Никифор Алфанов

травень 4, травень 17

Преподобний Никифор Калузький

Черв 16, червень 29

Благовірний князь Никифор Фока

грудень 11, грудень 24