Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаМухаммед
447 Oracle

Мухаммед: значення імені, характер і доля

Англійське популярне ім'я Мухаммед (на лат. Muhammad), сьогодні відомо у всій Євразії, але схиляються до нього далеко не всі батьки. Новоспеченим батькам завжди хочеться вибрати таке ім'я, щоб обіцяло лише хороше. І таким якраз і є обмовляється нами сьогодні ім'я – воно має далеко не британське коріння, але в Англії особливо популярно ...

Як впливає значення імені на долю: карма

Доля названого таким чином новонародженого хлопчика повинна бути цікавою. Значення імені Мухаммед передбачає самостійне виховання в хлопчика чутливості, акуратності, спокою та розсудливості. Найчастіше це всебічно розвинена молода людина вже в підлітковому віці, що користується популярністю в суспільстві людей, особливо представниць жіночої статі.

З раннього віку обзаводиться такою якістю як бажання бути краще за всіх – відноситься до будь-якого діяння прискіпливо, робить будь-яку справу стовідсотково добре, адже натомість отримає те, чим дорожить – загальне схвалення, визнання майстерності та піднесення, що є для нього чимось на зразок наркотику. Похвала – до неї зростаючий чоловік буде прагнути з дитячих років, саме вона-то їм і буде керувати до самої старості.

Будучи школярем, відмінно покаже себе в навчанні, ніж та заслужить похвалу і пошану. Так само уважний, вміє концентруватися, стрімкий і працьовитий – ці риси будуть супроводжувати по життю, обдаровуючи кращими життєвими моментами. Успішний у кар'єрі (діяльності), швидше за все, буде займати керівну посаду.

В особистому житті щасливий, але обраницю, другу половинку, знайде тільки в більш дорослому періоді. У родині явний лідер, багато готовий взяти на себе, але зберігання домашнього вогнища повністю віддасть в руки дружини – дасть сім'ї фінансове благополуччя і захист (головна задача). До дітей прихильний, як і вони до нього – потомство для нього на першому місці, як шанс виправити помилки власного житія.

Астрологічна символіка імені Мухаммед

  • Камінь-талісман – Авантюрин.
  • Планета-покровитель - Сатурн і Марс .
  • стихією імені Мухаммед – Повітря.
  • Рослинний символ – Липа.
  • Кращий зодіак - Скорпіон і Козеріг .
  • Сімволіческій метал – Залізо і Олово
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон - Зима .