Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаГанна
723 Oracle

Анна: значення імені, характер і доля

Ім'я Анна єврейського походження і походить від слова «חַנּוּן [χanun]». У сучасному перекладі трактується як «прихильна», але по більш старої версії значення звучить як «блага», а є і дуже спірна трактування, яка звучить як «грація» або «миловидність» за версією словника імен Н.А. Петровського.

Особисте ім'я Анна зустрічається в першій книзі Самуїла цілих 13 разів, і більш того, там же зустрічається біблійний чоловічий варіант цього імені, що звучить як Ханан.

Ім'я Анна: значення і характеристика
Походженнявід біблійного слова« ханна »
У перекладі з давньоєврейської мови«favour» і «grace»
Біблійний чоловічий варіантХанан
Згадкив Старому Завіті і в першій книзі Самуїла
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята Анна – Богопраматерь

Популярність:Ім'я Анна вважається одним з найпопулярніших і займає в рейтингу жіночих імен 4-7 позиції. Доводиться по статистиці на 39-44 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Аня, Аннушка, Ануся, Анечка Анненька, Анюшка, Анничка, Анюшка, Анніца, Анюша, Анюшенька, Нюша, Нюшенька, Нюшечка, Нюшка, Нюшік, Анюха, Аніта, Аннета, Анютка, Анета, Анетка, Анеточка, Анюра, Нюрушка, Анка, Аніка, Анюта, Нюта, Нютка, Аннуся, Нуся

Сучасні англійські аналоги:Annie, Anna, Anita, Ann, Hanna, Hannah, Anne, Annie, Any, Annette, Nettie, Nanna, Nanny, Anya

Цікаве про ім'я Анна:Написання імені (Anna) в Новому Завіті відповідає грецької і латинської орфографії. Сьогодні ім'я Анна є одним з найпопулярніших імен в світі. Більш того, воно 13 раз зустрічається в книзі Самуїла.

Як впливає значення імені на долю: карма

За словами фахівців, значення жіночого імені Анна робить досить сильний вплив на долю іменованої так дівчинки, що й не дивно. На думку астрологів, в першу чергу це ім'я наділяє особистість названої так дівчинки такими рисами: чуйність, м'якість, доброта і доброзичливість, працьовитість і легка сором'язливість. Але це не повний список домінуючих якостей, та й проявляються вони зазвичай не все разом, а поступово, у міру дорослішання. До того ж, притаманне всім названим цим ім'ям дівчаткам і благородство …

За доданню, іменовані цим ім'ям дівчинки виростають благородними жінками, але з непростою долею. Але непростий життєвий шлях і досить непередбачувана доля ніколи не зіб'ють таку жінку з ніг. Ані завжди несуть свій хрест незважаючи ні на які мінливості долі. Вони зі скреготом, через силу, спотикаючись об перешкоди і перешкоди, все одно долають всі проблеми і досягають вершини первозданності. Ці дівчата здатні на багато що, включаючи навіть те, що під силу не кожному чоловікові: стиснути свою волю в кулак і домогтися наміченої мети (а це зазвичай життєва гармонія і баланс) незважаючи ні на які перешкоди і перешкоди.

Переваги та позитивні риси:обожнює дітей, завжди ставиться до людей так, як вони цього заслуговують, ненавидить користь і брехня, намагається дотримуватися загальноприйнятих моральних норм, ніколи не нагрубити без приводу і взагалі намагається завжди тримати свої емоції під контролем.

Анни погано ставляться до:зради і брехні, брехні і зарозумілості, критиці і інтриг, скритності, безвідповідальності і несправедливості, будь-яких проявів агресивності і агресії.

характер імені Анна

Чимало позитивних і унікальних характеристик приховує в собі значення і характер імені Анна. З юних років дівчатам з цим ім'ям властива доброта, обов'язковість, альтруїзм і чуйність. Ім'я Анна наділяє своїх носіїв вірою у власні сили, сильною волею, передбачливістю, витривалістю і умінням долати будь-які перешкоди.

Характер імені Анна має на увазі, що така жінка по натурі справжній лідер, здатний повести за собою не тільки близьких і рідних, а й практично незнайомих людей. Вона вкрай переконлива в своїх висловлюваннях, тому може довести свою правоту будь-кому.

Дівчинка на ім'я Анна – справжня трудівниця, що обожнює вчитися і отримувати нові знання. Завдяки відмінній пам'яті і високому інтелекту навчання дається їй легко і просто. Серед носіїв цього прекрасного російського імені чимало дам з неординарним творчим потенціалом.

Анна – це яскравий приклад справжньої жінки, господарська, охайна, охайна і акуратна. Вона терпіти не може неохайних і неохайних людей. При цьому вона справедлива і абсолютно безкомпромісна леді. Сталеві нерви і залізна воля цієї дами просто вражають. Жінка на ім'я Анна вражає своєю стриманістю і терпеливістю і майже ніколи не дає волі емоціям. Може реалізувати себе в різних сферах трудової діяльності, причому в будь-який з них Анну чекає успіх.

Характер імені Анна має на увазі наявність таких важливих професійних якостей, як працьовитість, сумлінність, передбачливість, цілеспрямованість і раціоналізм.

Ім'я Анна носять найвідданіші і ніжні жінки. В особистому житті для них найбільше значення має любов, турбота, доброта і вірність. Для них діти – квіти життя. Як і для багатьох жінок з українськими іменами, сім'я для них найголовніше. Незважаючи на свою відкритість і чесність, в них завжди можна розглянути частку загадковості і таємничості.

Характер імені Анна можна віднести до типу інтровертів. Вона не залежить від думки оточуючих, не піддається їх впливу, але спілкування з нею може сприятливо позначатися на людях. Ця дама незалежна, цілеспрямований, наполеглива і впевнена в собі, вона звикла завжди досягати поставлених цілей, і ніколи не здається, долаючи будь-які перешкоди. такими рисами нагороджує зазвичай значення і саме ім'я Анна.

Характер дівчинки, що носить ім'я Анна, формується ще в дитинстві. Потрапити в коло її друзів мріють багато, але вона вкрай перебірлива в процесі створення свого кола спілкування. Вона може бути гостинною господинею, але запросить в гості тільки тих людей, які їй приємні, з іншими церемонитися не стане, навіть якщо вони виявляться на порозі її будинку.

Бажання отримати все, та скоріше, Ганні допоможе розпочати якесь нову справу, ще не закінчивши старе. Для жінки з таким ім'ям боротьба з труднощами – це найцікавіша частина діяльності, тому нерідко її мета полягає лише в тому, щоб подолати перешкоди, що заважають досягненню бажаного. Однак тим самим вона не доводить розпочату справу до кінця, доручаючи не цікаво для неї роботу комусь іншому.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві дівчинки Анни все може здаватися дуже непростим. Значення цього імені може спровокувати домінування таких якостей як веселу вдачу, сором'язливість, сором'язливість, непосидючість, приязність та комунікабельність. Плюс дитина обдаровуваного такими обрисами, завдяки яким для неї не важко буде знайти собі друзів і товаришів навіть там, де, здавалося б, все налаштовано проти неї.

Анна не лідер, що не заводила, що не пустунка, але завжди в центрі уваги і грає важливу роль, і все через поведінку і яскравого образу. Легко йде на контакт, відмінно ладнає з однолітками, має багато друзів серед діточок. З такою не вийде нудьгувати, а й нестримні веселощі до себе Анна не підпустить, бо з дитинства боїться ризикувати і потрапляти в халепи.

Обережність – це те саме якість, за рахунок якого навіть її доросле життя буде максимально спокійною і врівноваженою. Що ж стосується відносин з батьками, то вони зазвичай тримаються в категорії «прийнятних». Мамі з татом не за що її карати, а сама Анна робить все для того, щоб дістати їх довіру. Іншими словами, все може складатися дуже навіть непогано. Ну а в майбутньому це позначиться на всій її життя.

Підліток

Підлітковий етап названої цим ім'ям дівчинки принесе чимало проблем як саму Анну, так і її батькам. І причина цього не лише в тому, що це обіцяє значення ймення, а й у впливі планети-покровителя. Анна легко впроваджується в довіру, відмінно контактує з усіма навколо, ніколи не відмовляє в допомозі або раді, в цьому її цінність, і все це допомагає їй максимально добре вписатися в суспільство. Але є у цієї дівчинки і мінуси: довірливість, наївність, невміння відмовляти людям у допомозі і готовність допомагати всім навколо.

Навколо Анни нерідко збираються ті, кому потрібно лише скористатися її слабкостями на благо власної користі. Доброзичливців у Анни трохи, але тих, хто хоче нею скористатися заради досягнення особистих цілей, дуже і дуже багато.

Зате з навчанням все в порядку, все предмети Анна з легкістю вивчає на гарні оцінки, викладачі її поважають і люблять, а оцінки стають тим, завдяки чому мати з батьком нерідко обдаровують її бажаними подарунками.

Доросла жінка

Доросле життя, завдяки впливу благородної покровительствующей стихії, зазвичай у жінки Анни переповнена хорошими подіями. У дорослому Ганні домінують: цілеспрямованість, бажання розвиватися, готовність йти до мети напролом, комунікабельність і ерудиція, вразливість і красномовність. Всі ці риси роблять її не тільки цінним співробітником, а й хорошим начальником, і відмінним другом, і чудовою матір'ю.

Доля імені Анна

Ім'я Анна заворожує усіма своїм складовими: значенням, характером, походженням і, звичайно ж, долею. Доля імені Анна пов'язана з життям відомих на весь світ жінок «блакитних кровей»: королев, цариць, княгинь. У XX столітті ім'я дівчинки Анна стало користуватися неймовірною популярністю через таких чудових представниць культури цієї епохи, як: поетеса А. А. Ахматова, мемуаристика А. П. Керн і балерина А.П. Павлова.

Доля імені Анна корінням сягає в далеке минуле. Найдавніші згадки про цей чудовий імені можна відшукати в легендах за часів раннього християнства. За доданню ім'я Анна носила бабуся нашого спасителя Ісуса Христа. Доля Анни була нелегкою, оскільки довгі роки ця побожна і благочестива жінка ніяк не могла стати матір'ю. Вона довго молила Господа про те, щоб він дарував їй дитину, і Всевишній відповів на її молитви. Вона вже в дуже зрілому віці все-таки стала матір'ю. У неї народилася дочка – Марія, майбутня мати Сина Божого. З тих пір до Св. Анни волають люди, що опинилися в найважчих і складних життєвих ситуаціях або жінки, які мріють про дитину.

Ім'я дівчинки Анна користується неймовірною популярністю серед молодих мам. Доля імені Анна дійсно пов'язана з жінками, які відіграли величезну роль в історії людства. Тож не дивно, що ще з другої половини минулого століття, це ім'я займає лідируючу позицію в рейтингу найбільш популярних українських жіночих імен.

В наші дні доля Анни може скластися куди більш вдало, ніж ще сто років тому. Сьогодні у жінок з таким ім'ям набагато більше можливостей для самореалізації. Ім'я Анна робить жінку більш зібраною, а хороша пам'ять і прекрасні аналітичні здібності створюють необхідну базу для отримання якісної освіти. Доля імені Анна нерідко пов'язана з такими професіями, як учитель чи лікар, адже саме в цих професіях дуже важливі такі якості як милосердя і дбайливість, властиві всім Аням.

Любов і шлюб для імені Анна

Ім'я Анна і його енергетика обіцяють носительці цього імені щастя, як в любові, так і в шлюбі. Це в своїй більшості вірні й віддані дружини, відмінні коханки і просто благородні жінки. Будувати відносини з такою дівчиною – суцільне задоволення, позначене масою плюсів. Вона ніколи не змінить свого обранця. Чи прийме його таким, яким він буде, і ніколи не пошкодує про свій вибір, що б не сталося в їх спільного життя, і які б проблеми не наздоганяли пару в ході будівництва повноцінної сім'ї.

Але вибирати собі чоловіка Анна буде дуже довго. Вона не дуже вимоглива, але прискіплива. Притому, все Ані заздалегідь будують в розумі образ майбутнього чоловіка – обранець ж напевно буде йому відповідати мало не на всі сто відсотків. Ніколи така дівчина не стане будувати відносини з чоловіком, який хоч в чомусь не задовольняє її критеріям.

Шлюб Анни повинен бути міцним, надійним, довговічним. Особливо міцним він буде в разі, якщо партнером її стане чоловік-флегматик. Але є одне велике «але» — сім'я може бути зруйнована самим чоловіком і його поведінкою. Найменша помилка на зразок зради, безцільного флірту з іншою жінкою, або щось на зразок цього, і все, шлюб можна буде вважати зруйнованим.

Анна як Мати

За доданню, всі названі ім'ям Анна жінки стають в результаті відмінними матерями, і нерідко багатодітними мамами. Таких зазвичай ставлять в приклад, і самі собою вони стають зразками для наслідування. Це турботливі, уважні, ніжні, м'які, віддані своїм дітям мами. При цьому увага буде прикута у такої жінки не тільки до своєї дитини / дітям, а й до всіх дітей без винятку, адже все Анни люблять дітей, всіх і відразу.

У вихованні дітей у іменованої таким чином матусі НЕ повинно виникати проблем. Але без підтримки батька вона сама з ним не впорається. Вона може навчити дитину всьому хорошому, виховати в ньому справжнього чоловіка, кавалера, ввічливого джентльмена, який буде поважати жінок. Але ніколи мама-Анна не зможе підготувати дитину до дорослого життя з її проблемами, життєвими перешкодами і «пастками».

Зате мати на ім'я Анна ніколи не кине свою дитину після його переходу на етап дорослого життя. Це «Мама» з великої літери, і таковою вона залишиться до самого кінця. Навіть будучи дорослим, її дитина завжди зможе розраховувати на допомогу, підтримку, пораду і опіку своєї матері.

Сумісність Анна c чоловічими іменами

Жінки, які носять ім'я Анна, дуже популярні у чоловічої половини людства. У них відмінна сумісність в коханні з різними чоловіками. Ці дами завжди ретельно стежать за зовнішністю і, мають бездоганний смак. А ще для них величезне значення має те, як до них ставляться в різних колах спілкування.

Сумісність Анни в любові і шлюбі

Анна – справжня жінка, вона ніколи не дозволить собі надіти на себе пом'яту одяг або брудне взуття. Вона борець за чистоту і охайність, тому чоловік, який не звик стежити за своїм зовнішнім виглядом, її навряд чи зацікавить. Але кокеткою цю яскраву особистість назвати не можна. Особисте життя для Ані рідко виходить на перший план. Для неї важливіше не як така сумісність і любов в особистому житті, а творча та професійна самореалізація. Домогосподаркою така дівчина точно бути не захоче, тому її обранцеві доведеться враховувати її особистісні амбіції, від яких вона ніколи не відмовиться.

Любов для Анни має неймовірну значення, її руку і серце не купиш гарними залицяннями і дорогими подарунками. Вона вийде заміж тільки з великої любові, з людини, з яким у неї буде прекрасна сумісність у всьому. Її волю не зламає навіть невдачі в особистому житті. Якщо перший шлюб виявиться невдалим, то вийшовши заміж удруге, вона, напевно, зможе створити по-справжньому щасливу сім'ю. У шлюбі і в любові Анна – вірна, турботлива, любляча дружина і надійна подруга.

Для Анни сумісність в коханні поняття розтяжне, вона запросто може закохатися в чоловіка з масою недоліків. Її не зупинять ці «маленькі» проблеми. Головне, щоб коханий був розумним і цікавим чоловіком.

Ім'я дівчинки Анна і його значення, і в дорослому житті залишає в ній такі світлі якості, як: безкорисливість, доброта і самовідданість. Анна може стати прекрасною дружиною і матір'ю. Вона встигне і працювати собі в задоволення, і піклуватися про домочадців, роблячи все можливе для того, щоб її діти і чоловік були по-справжньому щасливі.

Нерідко така жінка геть-чисто забуває про відпочинок, занурившись з головою в домашні клопоти і роботу. Якщо її шлюб дає тріщину, Анна, безумовно, буде боротися за приведення любові та гармонії по відношенню до чоловіка, незалежно від того, наскільки важко це було в той момент.

Сумісність з різними іменами чоловіків

Найкращі шанси на Анну створити щасливу та сильну сім'ю та відмінну сумісність з іменами, такими як: Олексій, Арсенія, Всеволод, Іпполіт, Девід, Кім, Максим, Прохор, Сергій, Родіон, Ерік.

Гарні шанси на щасливий шлюб: Артем, Віталій, Кирило, Леонід, Петро, ​​Марк, Руслан, Семен, Харітон.

Погана сумісність та відсутність шансів на щасливу любов: Олександр, Ігор, Андрій, Нікіта, Тарас, Остап, Федір.

Що стосується відносин з протилежною статтю, то все складніше, тому що це залежить в більшості випадків не тільки з сенсу назви, але і на рік народження, знак зодіаку та інших астрологічних символів. Характер таков, что ужиться с ним может любой мужчина без исключения…

Число имени Анна

Число имени Анна – 5. Это число успешности, влиятельности, властности. Людей этого числа уважают, им доверяют. К их мнениям прислушиваются. Более того, пятерки по своей сути независимы, обожают свободу и ценят личное пространство. Именно поэтому-то среди покровительствующихся этим числом людей часто и встречаются путешественники, искатели приключений, и люди, связанные с профессиями, предполагающими свободу действий.

«Люди-пятерки» по натуре активны, находчивы и предприимчивы. Они легко находят выходы из таких ситуаций, из которых другим тяжело выбраться «сухими». Этим людям присуща «хватка хищника» — если они за что-то берутся. То стараются довести это дело до конца. Плюс, это в своем большинстве люди прогресса, старающиеся не сидеть на месте, а постоянно развиваться, трудиться, совершенствоваться и двигаться вперед.

Существует мнение, что число 5 играет нереально важную роль в энергетике имени Анна. Именно оно-то и оказывает сильнейшее воздействие на людей, названных эти именем. Но стоит отметить и то, что это число оказывает также и сдерживающий эффект – оно стопорит такой недостаток Анн, как доверчивость и делает носительниц этого имени более проницательными.

Формула вычисления числа имени Анна:А (1) + Н (6) + Н (6) + А (1) = 14 = 1 + 4 = 5

Астрологическая символика имени Анна

 • Камень-талисман – Рубин.
 • Планета-покровитель – Прозерпина.
 • Покровительствующая стихия – Огонь.
 • Животный символ – Заяц и Рысь.
 • Растительный символ – Черника и Астра.
 • Лучший зодиак – Дева.
 • Цвет имени — красный и голубой.
 • Число Анны — 5.
 • Счастливый день – Среда.
 • Идеальный сезон – Лето.
 • Год — Бык.

Известные люди имени Анна

Святая Анна (мать Девы Марии)

Анна Иоанновна (им ператрица из династии Романовых)

Анна Австрийская (принцесса – Испания)

Анна Павлова (артистка балета, русская величайшая балеринка 20 века)

Анна Керн (русская дворянка и мемуаристка, известна по роли, сыграла в жизни А.С.Пушкина)

Анна Каренина (героиня романа Льва Толстого)

Анна Есипова (пианистка, создатель крупнейших русских пианистических школ (1851–1914))

Анна Герман (знаменитая польская певица, исполнявшая песни еще и на украинском и английском языках)

Анна Книппер (русская поэтесса, жена адмирала Колчака)

Анна Бурда (создательница журнала «Burda moden»)

Анна Бретонская (герцогиня Бретани, королева Франции (1477 – 1514))

Анна Ахматова (русская поэтесса)

Анна Самохина (советская и российская актриса кино и театра, заслуженная артистка Украины)

Анна Мария Тюссо (основательница Музея восковых фигур – Лондоне)

Анна Достоевская (русская мемуари стка и стенографистка, вторая жена Ф.М.Достоевского)

Именинные дни и святые покровители имени Анна

Святая благоверная княгиня Анна Новгородская

февраль 10, февраль 23

Святая мученица Анна Готфская

март 26, апрель 8

Святая праведная Анна Пророчица (дочь Фануилова)

февраль 3, февраль 16, август 28, сентябрь 10

Святая мученица Анна Римская

июль 5, июль 18

Святая праведная Анна (мать Пресвятой Богородицы)

июль 25, август 7, сентябрь 9, сентябрь 22

Святая благоверная княгиня Анна Кашинская

июнь 12, июнь 25, октябрь 2, октябрь 15

Святая мученица Анна Адрианопольская

октябрь 22, ноябрь 4

Святая мученица А нна Персидская (Селевкийская)

ноябрь 20, декабрь 3

Святая праведная Анна Пророчица (мать пророка Самуила)

декабрь 9, декабрь 22