Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаПавло
855 Oracle

Павло: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Павло за походженням давньоримське. Утворено від стародавнього римського родового імені, яке звучало як Paulus. Його трактування звучить як «малий», «маленький». Пізніше воно прийшло в слов'янську культуру і здобуло таку ж популярністю. Широке поширення набуло завдяки авторитету Апостола Павла.

Ім'я Павло сьогодні продовжує користуватися попитом, як власне і багато інших старі російські імена. Але головне його достоїнство таїться не в попиті або звучанні, а в значущості, що обіцяє новонародженому хлопчику дуже багато хороших якостей, і відмінну сумісність.

Ім'я Павло: Значення і характеристика
Походження імені Павлодавньоримське
Корінь іменіPaulus
Буквальна трактування«малий» або «маленький»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий апостол Павло

Популярність:У рейтингу популярних імен ім'я Павло числиться на 22-24 позиціях. За статистикою припадає не менше, ніж на 13-15 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Павлик, Павлуню, Павлуша, Паша

Сучасні англійські аналоги:Пол, Пауль, Поль, Пабло

Цікаве про ім'я Павло:Це ім'я поширилося по Русі після того, як набрало авторитету ім'я Апостола Павла, одного з найвідоміших особистостей в християнській вірі.

Як впливає значення імені на долю: карма

Характер у іменованого ім'ям Павло хлопчика досить непростий. Вважається, що значення імені Павло обіцяє новонародженій дитині суперечливий і складний характер, що поєднується з гнучким і неординарним розумом, бажанням постійного авантюризму і ризику, добродушністю і чуйністю.

це добрий і щирий людина, з дитинства полюбляє добро злу. Правда, він емоційний, а тому легко може переступити через власні цінності, будучи в гніві, або відчуваючи почуття ненависті до будь-кого.

Замкнутий, трохи скритний, спокійний і консервативний. Він цікава особистість, але покрита таємницями.

Переваги та позитивні риси:добрий і щедрий, цілеспрямований, талановитий і інтелектуально розвинений, не зупиняється на досягнутому і намагається весь час досягати все нових і нових вершин. А плюс до всього це людина, ніколи не відступає від принципів.

Павло погано відноситься долюдям, схильним до зради, брехні, хитрощів і користі. Павло ненавидить тих, хто користується чужими успіхами заради досягнення власних цілей, і найбільше не любить тих, хто демонструє свої сили виключно на тлі слабких.

Характер імені Павло

Характер імені – один з найскладніших чинників. Його вивченням навіть сьогодні продовжують займатися тисячі дослідників, але як би вони не старалися, а він залишиться самим теоретичним, не рахуючи долі. Але тим не менш, результати все-таки є, і ситуація з ім'ям для хлопчиків Павло не виняток. Характер названого іменем Павло хлопчаки такий, що передбачає наявність купи достоїнств, серед величезного переліку яких і балакучість, і красномовність, і доброта, і справедливість, і хороші манери, і відданість, і вірність, і принциповість, і вміння слухати, і багато-багато інше. Але все це може бути розведено, хоч і не великим кількість, але все ж недоліків. Цими недоліками можуть бути такі характеристики натури як легковажність, нездатність діяти за планом, мінливість, необов'язковість, і звичка покладатися виключно на інтуїцію. Втім, характер його, незважаючи на всі недоліки, все ж є лідерським, а значить у Павла будуть шанси на те, щоб стати лідером або як мінімум просто шанованою людиною ...

Втім, з іншого боку, характер багато в чому залежить не тільки від самої іменоформи, але і від купи додаткових чинників, серед яких початкове батьківське виховання, вплив енергетики знака зодіаку і багато інших ...

раннє дитинство

раннє дитинство хлопчика, для якого при народженні батьки вирішили вибрати чоловіче ім'я Павло, переповнене рухом і енергією, що ллється через край. Це справжній пустун, непосида і балуваних, він ні хвилини не сидить на місці, вічно в русі, енергійний і активний. При цьому його пустотливість, ідейність і вигадливість відмінно поєднуються з популярністю серед дітей. Його все поважають і хочуть з ним дружити, ворогів у дитинстві у нього немає, одні лише товариші, і взагалі, в суспільстві він користується неймовірною популярністю.

Енергетика цього імені обдаровує його не тільки енергійністю та активністю, а й багатьма іншими характеристиками. Це і непосидючість, і вигадливість, і рухливість, і дієвість, і рішучість, і весела вдача, і жартівливість, і красномовність, і дружелюбність, і добродушність. Але додатково значимість імені Павло і його енергетика обдаровує хлопчиська і іншими рисами, можна навіть сказати недоліками – це непослух, відсутність планомірності, безвідповідальність, ненадійність, і ризикованість. В цілому, можна відзначити цього хлопчика хорошим характером і добродушною натурою.

А плюс до всього він може володіти аналітичним складом розуму, і самодостатністю, і волелюбністю, і ці риси, вже повірте, залишаться з ним до кінця його життя. Батькам же, на жаль, доведеться чимало попереживати за нього – Павло сильно активний і плюс до всього нерідко робить необдумані вчинки, що може привести і до різних негараздів, і можливих проблем.

Підліток

Підліток, над яким протегує значення імені Павло, це хлопчина, натура якого зазвичай нагороджується такими рисами як занепокоєння, активність, енергійність, дієвість, непосидючість, балакучість, красномовність, ризикованість, сприйнятливість і чутливість.

За своєю суттю Павло є балуваних і дитиною, що приносять чимало проблем собі самому і всім оточуючим. Але батькам доведеться потурбуватися ще й про його навчанні – справа в тому, що його натура не дозволяє йому досить добре концентруватися, через що багато хто з досліджуваних в школі предметів можуть виявитися погано сприймаються самим Павлом.

Відсутність дисципліни, неуважність, мінливість, необов'язковість, нестаранність, нестабільність, непідконтрольність, баловство – ось те, що заважає йому домагатися позитивних результатів у навчанні. Зате Павло за своєю суттю організатор. Він має організаторські здібності, завдяки яким він завойовує авторитет серед однолітків, і завдяки яким стає популярним в суспільстві.

Що ж стосується взаємовідносин з однолітками, то тут все просто – він товариський і красномовний, вміє слухати, прислухається до чужої думки і ніколи не ображає товаришів, надійний друг і відданий товариш. Іншими словами, відносини з однолітками у нього відмінні, за винятком лише одного моменту – у нього в дитинстві може бути багато недоброзичливців-заздрісників.

Дорослий чоловік

Дорослий Павло, це і зовсім інша людина. Хлопчика, вірніше, тепер уже чоловіка, значення може нагородити купою найрізноманітніших достоїнств, серед яких дружелюбність, красномовство, доброзичливість, добропорядність, справедливість, чесність, розважливість, прагматичність, цілеспрямованість і наполегливість. При все при цьому, Павло ще й дуже азартний – він досягає майже будь-який поставленої мети, але привертає його не як мета, а то, як швидко він її досягає, плюс, любить ризикувати, що теж не може залишитися непоміченим.

Необдумані вчинки, блискавична реакція, дієвість, рухливість, впевненість в собі і рішучість – ось те, що може принести йому перемогу в багатьох його «боях». Значення обдаровує цього чоловіка справді сильним характером і потужною силою волі, він ніколи не здається, настирен і гордовитий одночасно, і вражає своєю інтуїцією. Чутливий і сприйнятливий, важко переживає зради і обман з боку товаришів, але дрібні проступки легко прощає, бо знає, що ідеальних людей не буває. А ось що стосується зради, так тут все не так просто, як багатьом хотілося б – Павло ніколи не підпустить до себе людину, яка одного разу його зрадив. Спілкування ж з потенційними товаришами і однодумцями на високому рівні – він із задоволенням слухає людей, допомагає їм, ніколи не залишить товариша в біді, але при цьому вимагає того ж і від усіх.

До речі, значення може обдарувати і комунікабельністю, завдяки якій Павло з легкістю буде йти на контакт ...

Доля імені Павло

доля імені – ще один не менш складний фактор. Передбачити те, якою буде доля людини, грунтуючись лише на характеристиці іменоформи, досить складно, і це готові підтвердити тисячі фахівців. І тим не менше, статистика все-таки дозволила дослідникам прийти до кількох цікавих фактів, в яких вони впевнені на всі «дев'яносто» ...

Один з цих фактів свідчить про те, що доля названого іменем Павло чоловіки завжди передбачає досить бурхливе особисте життя. Так, Павло завжди буде нарозхват у представниць протилежної статі, буде користуватися популярністю у жінок, і буде оточений жіночою увагою. Але вся проблема в тому, що сам він буде вкрай вимогливо ставиться до жінок – йому не подобаються «фіфи» і «ляльки», що не подобаються і «пацанки», він все життя буде шукати ту, характер якої буде поєднувати в собі і товариськість, і жіночність, і простоту.

до речі, доля Павла в результаті обов'язково приведе його до стабільного, долговечному, щасливого шлюбу – так вважає більшість дослідників. Але варто зазначити, що витримати Павла зможе далеко не кожна – причина в його неймовірно сильною ревнивості, що супроводжується емоційністю. Втім, доля, це всього лише теоретичний параметр, і передбачити її з точністю на сто відсотків просто нереально, так що на ділі все може бути зовсім не так, як описано вище.

Любов і шлюб для імені Павло

Павло – це чоловік, до якого тягнуться захоплені дами. Він підкорює жіночі серця своєю добродушністю, чуйністю, надійністю і почуттям прекрасного. Він трепетно ​​і ніжно ставиться до представниць жіночої статі, але не обнадіює дівчат даремно. Він не шукає численних любовних пригод, і навпаки, він мріє пов'язати своє життя тільки з однією єдиною жінкою і шукає свою другу половинку всім серцем.

Павло з тих чоловіків, для яких важливо, щоб їх дружинами захоплювалися і заздрили . Він тактовно і м'яко вчить свою дружину усім тонкощам створення ідеального образу і не рідко сам підбирає їй гардероб. Як не дивно, дружину це нітрохи не ображає, і навпаки їй повинно бути приємно відчувати таку турботу і щедрість чоловіка.

В господарстві Павло готовий допомогти своїй дружині, правда без особливого завзяття. Він ретельно стежить за тим, щоб дружина могла впоратися з усіма домашніми справами. Крім своєї допомоги він дарує їй техніку в помічники: посудомийка, машинка-автомат, блендер, кухонний комбайн і навіть робот-пилосос. Крім того, він привітний господар і завжди з радістю приймає в своєму будинку гостей.

Павло як Батько

Павло ставиться до питання батьківства дуже серйозно і заздалегідь планує появу дітей. Дітей своїх він, звичайно, шалено любить, але не можна сказати, що він проводить з ними досить багато часу. Але Паша стежить за тим, щоб його діти ні в чому не мали потреби і у них було все, що душа забажає.

Кращі іграшки, коляски, велосипеди і найкраща одяг – він вважає, що так він доводить їм свою кохання. Однак цим він їх лише балує, що не завжди позитивно позначається на їхньому характері. Як відомо занадто розпещені діти в майбутньому стають досить егоїстичними людьми і продовжують чекати, що їм все принесуть на тарілочці.

В інших моментах виховного процесу Павло цілком і повністю покладається на свою дружину. До речі, в такій сім'ї найчастіше почуття стилю і любов до всього прекрасного прищеплює саме батько. Він вчить дітей акуратності звичкою ідеально виглядати, обов'язковості і іншим не менш важливих факторів.

Сумісність Павло c жіночими іменами

В плані відносин, пристрасті, відповідної любові і відданості, ідеальними варіантами для Павла будуть жінки, іменовані такими іменами як Стелла, Емма, Фріда, Дора, Маріанна, Броніслава і Варвара.

З такими як Діна, Роза, Еліна, Клара, Ія, Віра, Сусанна і Парасковія, зовсім найкраща сумісність.

А ось з Нінель і Антоніною, на жаль, ніякої сумісності немає.

Взаємовідносини хлопчика, названого іменем Павло з людьми і зокрема з жінками, дуже складні, бо він по-різному ставиться до потенційних друзів і до зацікавила його дамам. З друзями він веселий і активний, вічно жартує і розповідає смішні історії, обожнює бути оточеним увагою, бажає бути лідером. А ось з жінками він інший – романтик з відмінним уявою, обожнює дарувати подарунки і говорити компліменти, являє собою самого справжнього джентльмена. Правда, далеко не кожна жінка зможе завоювати його серце ...

Число імені Павло

Число імені Павло по нумерології — 4. Вважається, що четвірки – це працьовиті, надійні і порядні люди, які цінують стабільність і сталість у всіх сферах своєї життєдіяльності. Їх головні життєві принципи – консервативність і практичність завжди і всюди, але у них, на жаль, практично відсутня уява.

На роботі підопічних 4-ки цінують за працьовитість, відповідальність, наполегливість, терпіння і, звичайно, за прекрасне виконання поставленого завдання. У своїй роботі четвірки намагаються використовувати консервативні перевірені методи роботи, старанно уникаючи всіляких нововведень і ризикованих пропозицій. Вони мають чудові організаторські здібності і вмінням домовлятися з колективом.

В побуті четвірки є простими людьми зі звичайними людськими інтересами: затишне й комфортне домашнє гніздечко, смачну вечерю, звичайні розваги і улюблений домашній вихованець. Підопічні числа 4 не люблять бути на самоті, але дружити з ними іноді може бути важко через їх надмірну педантичність і дріб'язковість. А їх зайва розсудливість і раціональність іноді робить їх обмеженими і нудними для оточуючих. Павло, як і всі 4-ки, повинен навчитися фантазувати, вчитися чомусь новому і витрачати менше своєї уваги на різні дрібниці.

Формула обчислення числа імені Павло:П (8 ) + А (1) + В (3) + Е (6) + Л (4) = 22 = 2 + 2 = 4

Астрологічна символіка імені Павло

  • Камінь-талісман – Рубін.
  • Планета-покровитель – Меркурій і Плутон.
  • стихією – Земля.
  • Тваринний символ носія імені Павло – Уж.
  • Рослинний символ – Астра і Лісовий горіх.
  • Кращий зодіак – Діва і Близнюки.
  • Число Павла – 4.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – осінь.
  • Рік — Кролик.

Відомі люди з іменем Павло

Павло Яблочков (електротехнік, військовий інженер)

Павло Нилин (радянський письменник, драматург)

Павло Чухрай (кінорежисер)

Павло Гойнкіс (інженер-кораблебудівник)

Павло Кадочников (актор, режисер, сценарист)

Павло Чистяков (художник і педагог)

Павло Рибалко (радянський воєначальник, маршал)

Павло Кукольник (історик, поет, педагог)

Павло Челіщев (художник)

іменини дні і святі покровителі імені Павло

Святитель Павло Неокесарійський

грудень 23, січень 5

Мученик Павло

березень 4, березень 17

Мученик Павло Русский

а пріль 6, квітень 19

Мученик Павло Віл енський

травень 3, травень 16

Апостол Павло

Черв 29, липень 12