Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЯмато
508 Oracle

Ямато: значення імені, характер і доля

Японські варіації найменувань, такі як чоловіче ім'я Ямато, сьогодні поширилися по всьому світу, і відомі не тільки в Японії, але і в США, Англії, Новій Зеландії та України. Ну а одним з найбільш відомих, є як раз зазначене вище, що стало популярним завдяки фільмам і анімаційним мультсеріалом національного японського виробництва ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Ямато передбачає породження особистості, що не володіє лідерськими рисами характеру. Це звичайна людина з гармонією в душі – він не лідер, що не комедіант або заводила, він живе в своє благо, на радість батькам і близьким родичам.

За вдачею, добродушний і спокійна людина, про це говорить буквений, фонетичний аналіз. Батьки породжують в хлопчика захоплення, любов і відданість, їх він буде вподобу все життя, до моменту, коли вибере в дружини дівчину. Між іншим, обраницю буде шукати таку, щоб була повною протилежністю. Вона повинна бути ексцентричної особистістю, людиною, що намагається лідирувати, істинної жінкою.

Хлопець, названий батькам так при народженні, виросте спокійним і врівноваженим. Він буде уникати конфліктів, проявляти байдужість до неприємностей. Володіє хорошим самоконтролем, але не здатний ставати актором – поводиться в будь-яких ситуаціях однаково, що часом заважає в налагодженні відносин з оточуючими його людьми.

В особистому житті погано, але не настільки, щоб бути самотнім – важко і рідко закохується, не довіряє, часто іменовані так хлопчики не вірять в любов. Обзавестися сім'єю зможе тоді, коли закохалася в нього жінка роздобуде довіру. З такою представницею слабкої половини людства він побудує міцну, міцну сім'ю. Чи стане обожнювачем свого потомства.

В кар'єрі – успішний. Небажання бути лідером не завадить в досягненні висот. Обов'язково доб'ється успіху в будь-якому напрямку діяльності, будь то інженерія, творчість, або спеціальність з явною технічної складової. Діяльність, де потрібно вдаватися до фантазії, не його коник.

Астрологічна символіка імені Ямато

  • Камінь-талісман носія імені Ямато – Опал.
  • Планета-покровитель - Марс .
  • стихією - Вогонь .
  • Кращий зодіак - Водолій .
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон - Весна .