Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаТаміла
3380 Oracle

Таміла: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Таміла за походженням слов'янське. На думку етимологів, утворено від староруської дієслова, що звучав як «Томіта», і трактувався як «томити» або «мучити», або навіть «терзати». Значення імені Таміла буквально трактується як «важка» або «мучителька».

Ім'я Таміла сьогодні зустрічається досить рідко – вважається одним з рідкісних сучасних імен. Має значення, що володіє сильною і впливовою енергетикою, може зробити безпосередній вплив на будову особистості дитини та її характер, і ще має непогану сумісність з багатьма чоловічими іменами …

ім'я Таміла: значення і характеристика
Походження імені Таміласлов'янське
В кореністароукраїнська слово «Томіта»
Буквальна трактування«важка»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Сьогодні ім'я Таміла не входить навіть в сотню найпопулярніших жіночих імен. Відноситься до категорії найбільш рідкісних, застарілих і забутих імен.

Розмовні варіанти:Тома, Тамілка

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Таміла:ім'я Таміла ніколи не було особливо популярним, і тим Проте, в 90-х зустрічалося досить часто.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Таміла трактується в різних культурах по-різному. У нас прийнято вважати, що воно має сильну енергетику, здатну впливати безпосередньо на особистість і характер дівчинки, названої таким чином.

На думку більшості фахівців, воно може наділити носительку такими рисами характеру як імпульсивність, сприйнятливість, емоційність, активність і енергійність, комунікабельність і привітність, добродушність і добропорядність, життєрадісність і оптимізм, вірність і надійність. Хоча вищеназване проявляється не відразу, а лише по ходу дорослішання – з переходом на кожен новий життєвий етап, додається щось нове …

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в тому, що це завжди дуже емоційні й енергійні дівчата, ніколи не сидять на місці і намагаються приносити оточенню якнайбільше справжньою користі.

Таміла погано відноситься долюдям нудним і нудним, одинакам і потайним особистостям. А ще носії жіночого імені Таміла ненавидять чоловіків, які ведуть себе занадто самовпевнено і нахабно.

характер імені Таміла

Важко точно сказати, якою буде характер у носії імені Таміла в зрілості. Але виходячи з раніше названих чинників, можна точно сказати, що це буде характер чесної, відданою, популярної, комунікабельною, товариською і дуже доброзичливою дівчата. Самою енергетикою цього імені закладається в носительку почуття відповідальності, почуття справедливості, а також доброта і доброзичливість.

Від такої дівчини як Таміла ніколи не доведеться чекати підступу. Вона ніколи не зрадить близького або навіть просто знайомої людини, не дозволить собі скористатися будь-чиєї слабкістю заради досягнення будь-яких власних цілей, не підведе в плані довіри. Більш того, це зазвичай людина з таким характером, який не дозволить їй проігнорувати чиюсь біду, пройти повз несправедливо скривдженої людини, або промовчати у відповідь на заклик про допомогу. Таміла, це людина з великої літери, жінка, здатна на такі вчинки, на які здатний навіть далеко не кожен чоловік.

Але є і одне «але» — все Таміли без винятку занадто егоїстичні. Хоча ні, навіть це ще не головний мінус – головний мінус полягає в непомірному бажанні критикувати всіх навколо. Наприклад, вона допоможе людині, постарається підсобити, виручить, але потім розкритикує його за його ж слабкості.

Раннє дитинство

Тамілі-дитині значенням імені даруються такі риси як емоційність і ревнивість, активність і непосидючість, рухливість і допитливість, сприйнятливість і гордовитість.

Ця дитина весь час в русі, не може сидіти, вічно чимось зайнятий, придумує справи там, де їх фактично немає. Обожнює, коли на неї звертають увагу, не може жити без нього – жадає, щоб кожна дія оцінювали рідні і люди з оточення, обожнює бути оточеною увагою, захопленнями і компліментами. І що найгірше, що ця риса залишиться з нею на все життя – навіть будучи дорослою жінкою, вона буде всіляко закликати до уваги, вести себе зухвало, і робити все з метою становлення популярної в суспільстві.

Ще й емоційна – різко реагує на все, що відбувається навколо, у відповідь на веселощі веселиться так, що від неї обертом голова, а на критику реагує сльозами і грубістю. Так буде і в підлітковому віці.

Не любить, коли її ігнорують – від матері вимагає такої уваги, якого дати вона і зовсім не може, та й батька не залишає в спокої. З дітками дружить, комунікабельна, але часто свариться, і все з перерахованих вище причин. Але зате з ранніх років в ній є доброта і справедливість, і більш того, не терпить зворотного, і завжди готова вийти на захист слабких і скривджених – позначається вплив планети-покровителя.

Підліток

Конфліктність, принциповість, егоїстичність, непрактичність, скритність, недовірливість, дружелюбність, грубість і напористість, наполегливість – все це проявиться в шкільні роки, і завдяки не тільки значущості імені, а й під впливом астрологічної символіки, знака зодіаку і року за китайським гороскопом.

з однолітками Таміла буде конфліктувати досить часто, ніж та почне відштовхувати всіх без винятку. Але за допомогою в чому-небудь все біжать саме до неї, бо знають, що вона не відмовить і готова вислухати людину, допомогти йому радою.

В навчанні все непросто – вона здібна учениця, талановита, але лінива і не завжди може сконцентруватися на потрібній справі. А ще її потрібно заманити, зацікавити, тому що не цікавить її предмет не буде вивчатися як цього вимагають вчителі. І важливо, щоб викладач виявляв інтерес до самої її персони – будучи ігнорувати, вона «плюне» на урок і буде його ігнорувати у відповідь.

Доросла жінка

Доросла жінка на ім'я Таміла, це і зовсім егоїст за походженням характеру і натури, людина, яка обожнює критикувати, але при цьому волають до загальної любові.

Вона не вміє приймати людей справжніми, у всіх знаходить недоліки, легко може образити або нагрубити. Ужитися з такою складно, навіть терплячому і уступчивому чоловікові, хоча сама по собі вона є відповідальною і надійною дамою, приблизною дружиною і мамою, ніколи не йде на невірність або обман близької людини.

До речі, в залежності від часу року народження може вирости і інший – наприклад, м'якою й поступливою, але все такий же крітіканткой і егоїсткою. Втім, бувають і винятки. Все залежить від того, в якій обстановці буде виховуватися дівчинка ...

Доля імені Таміла

як повинна скластися доля носії імені Таміла в любові, у відносинах з представниками протилежної статі, і в особистому житті в цілому? Що ж, питання зрозумілий, але дуже складний, і відповісти на нього досить складно. Єдине, про що можна відразу сказати, це те, що Таміла, це завжди дуже популярна в суспільстві особистість, людина, що користується попитом у суспільстві, а значить, і дуже популярний у представників протилежної статі.

Взагалі ще з шкільних років Таміла повинна бути популярною у хлопців. Уваги хлопців їй буде більш, ніж достатньо. Але ось що до відносин, так з ними до Тамілі «пристати» ризикне далеко не кожен хлопець. По-перше, самі хлопці зараз боязливі. А по-друге, не побоятися такої дівчини як Таміла може тільки дуже дурний або занадто самовпевнений хлопець. Адже вона завжди знайде за що почати критикувати, завжди знайде, чим зачепити людину, і обов'язково коли-небудь, але зробить боляче, не в фізичному, а скоріше в моральному сенсі.

Але зате хлопцеві, який доб'ється її, вона може стати і хорошою дівчиною, і відданим другом, і товаришем, і вчителем, і підказувачем, і однодумцем. Таміли, це зазвичай дівчата, у яких особисте життя і любов тісно переплітаються з дружбою і взаємоповагою – але ж це багато чого варте, чи не так?

Любов і шлюб для імені Таміла

Таміла — неймовірно красива і ефектна дама з вишуканим шармом, що не знає відбою від кавалерів. Однак разом з цим вона — схильна до критики і кілька егоїстична жінка, яка звикла, перш за все, бачити в своїх шанувальників не гідності, а їх недоліки. Далеко не кожен чоловіків всерйоз зважиться спробувати завоювати цю колючу дівчину. Однак в глибині душі Таміла — мрійлива і романтична дівчина, яка вірить в казки і мріє про справжню любов. Вона зверне увагу тільки на чоловіка з вишуканими манерами і дивовижним вмінням красиво залицятися.

Для чоловіка, який зумів прийняти її складний характер, Таміла зможе стати надійною опорою, дружиною, яка завжди підтримає і допоможе. Її чоловік повинен бути розумним і забезпеченим чоловіком. Незважаючи на свої яскраво виражені якості лідера, Таміла воліє рівноправні в сімейних відносинах, коли чоловік і жінка приймають рішення обопільно, а не тиснуть один на одного. А найголовніше, вона буде щиро поважати, цінувати свого коханого чоловіка і ніколи не змінить йому. Для неї також дуже важливо, щоб у відносинах з чоловіком панували довіру і розуміння, для цього вона щодня дуже багато працює над своїми емоціями і характером.

Таміла — дуже уважна дружина і просто чудова господиня, вона з дивовижною легкістю створює в своєму сімейному гніздечку таку комфортну і затишну атмосферу, що кожен член сім'ї буде відчувати себе як в раю. Таміла обожнює готувати і радо приймати гостей. Її успіхи в кулінарії неймовірні, а також в будинку завжди чистота і ідеальний порядок.

Таміла як Мати

Таміла — це дивовижна жінка, яку щасливе заміжжя сильно змінює. Поява дитини в сім'ї тільки ще більше допомагає розкритися її дивного характеру. Це дозволяє припустити, що вона швидше за все стане дуже хорошою матір'ю.

Щодо своїх діток вона може забути про суворість і вимогливість, дозволивши їм творити майже все що завгодно. Через це вони можуть вирости занадто розпещеними дітьми. Її безмежна любов не повинна дозволяти дітям вити з неї мотузки, тому їй варто на корені відразу змінити свою поведінку по відношенню до дітей і стати кілька суворіше і більш вимогливим.

Таміла воліє самостійно виховувати своїх крихіток і приділяє цьому багато часу. Вона підтримує таке поняття, як навчання через гру. Вона може і костюм доктора одягнути, і роль перукаря приміряти. Діти ростуть допитливими і кмітливими. Вони дуже прив'язані до матері і завжди будуть її поважати.

Сумісність Таміла c чоловічими іменами

Підходять, як жіночих, так і чоловічих, це досить складне питання, і те саме стосується імені Таміла. Але астрологи все ж зуміли скласти теоретичний прогноз сумісності. На їхню думку, найкращою вона буде в парі з чоловіками, що іменують такими варіаціями як Ренат, Максим, Гліб, Йосип, Андрій, Олександр, Дмитро і Родіон. За ідеєю, в такій парі буде царювати взаєморозуміння, любов, пристрасть і відданість, а самі відносини виявляться міцними і довговічними.

Те ж саме чекає жінку-Тамілу і в союзі з Авангардом, Арсенієм, Захаром, Прохором, Панфілов, Ростиславом і Русланом. Але є і «АЛЕ» — воно полягає в недостатній міцності самого союзу. У будь-який момент в парі може виникнути непереборне почуття ревнощів і недовіри – так вже схильне характерами. Це може привести до непередбачуваного і швидкому розставання.

Ібрагім, Роман, Петро, ​​Короп, Казимир, Станіслав і Антон – з чоловіками, що іменують одним з названих варіантів, Тамілі краще не будувати відносин, бо тут повна несумісність натур. Скандали, сварки, незрозуміла ревнощі, розбіжності – і це не повний список того, з чим зіткнеться пара. Хоча це не стовідсотковий прогноз, і багато бути інакше …

Що до взаємин з представниками протилежної статі в цілому, так тут все досить складно. З одного боку, така яскрава й емоційна дівчина просто не може не бути популярною в суспільстві, але з іншого, далеко не кожен хлопець зважиться спробувати побудувати з нею стосунки, адже під всій е оптимистичностью, веселою вдачею і веселощами ховається егоїстка і жінка, якій все час хочеться кого-небудь покритикувати.

Число імені Таміла

Число імені Таміла по нумерології — 5. Дивно, як число імені може впливати на характери людей. Так, наприклад, п'ятірки вважають, що все у них в житті буде на «5+». І дійсно, їм вдається досягти успіху, вони стають впливовими і авторитетними, шанованими в суспільстві людьми. При цьому свою думку вони не ставлять під сумнів, завжди дотримуються свого незалежної думки і не приймають чужі точки зору. Головною слабкістю п'ятірок є їх жага пригод і нових знань.

Підопічні числа 5 болісно переносять тривале перебування на одному місці, прагнуть до постійних пересувань і поїздок. Вони віддають перевагу роботі, що включає часті відрядження, що дають можливість подорожувати і відправлятися на пошуки нових пригод. Вони навдивовижу швидко пристосовуються до всього. Їм не страшні незручності в дорозі, нові люди, знайомства, навіть чужа країна і культура їм не страшні. Вони здатні легко прийняти нові традиції і зрозуміти менталітет нації. Крім того, серед п'ятірок чимало поліглотів, які знають не один іноземну мову.

Однак підопічні п'ятірки можуть знецінювати те, що мають, прагне до недосяжного майбутнього і втрачати сьогодення. Крім того, вони відрізняються такими рисами, як нетерплячість, схильність до надмірної критики, суперечливість і норовливість.

Формула обчислення числа імені Таміла:Т (2) + А (1) + М (5) + І (1) + Л (4) + А (1) = 14 = 1 + 4 = 5

Астрологічна символіка імені Таміла

  • Камінь-талісман – Янтар і Сердолік.
  • Планета-покровитель – Венера.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Таміла – Рись
  • Рослинний символ – Береза.
  • Кращий зодіак – Терези.
  • Число Таміли – 5.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Таміла

Таміла Сагаіпова – російська співачка

Таміла (Тамилла) Полежаєва – російська підприємниця

Таміла Шіраліева – балетмейстер балетної трупи Азербайджанського театру опери і балету

Таміла Євдокимова – Заслужений тренер України з гімнастики

Таміла Агамірова – радянська актриса

Таміла Мухамедова – радянська дитяча актриса

Таміла Джоджуа – російська журналістка

Таміла Покуса – російський педагог, викладач математики

Таміла Цагарєїшвілі – грузинський етнолог

іменини дні і святі покровителі імені Таміла

Ім'я Таміла за однією з версій є старослов'янським іменем. Воно відсутнє в православному, а також в католицькому іменослове, іменини воно не святкує. При хрещенні Таміла отримає друге церковне ім'я. Багато батьків вибирають такі співзвучні імена, як Тамара або Людмила.

Мучениця Людмила Петрова

вересень 28

Дружина цариця Тамара

травень 1, травень 14