Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаРената
965 Oracle

Рената: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Рената за походженням латинське. Буквальне трактування цього імені звучить як «відродилася». За другою версією значення звучить як «народжена заново». І до речі, це жіноча варіація чоловічого відомого імені Ренат, яке ще вимовляється і як Ринат.

Ім'я Рената сьогодні користується відносно невеликий популярністю, але ще зустрічається на просторах країн колишнього Радянського Союзу. Має непогану сумісністю з багатьма росіянами за походженням чоловічими іменами, і має відмінну значимість, що обіцяє названої так дівчині багато унікальних, цікавих, і добре поєднуються один з одним характеристик ...

ім'я Рената: значення і характеристика
Походження імені Ренатапозднелатінськоє
Буквальна трактування«відроджена»
За другою версією«народжена заново»
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята мучениця Рената

Популярність:Статистика по імені Рената не ведеться, тому як саме ім'я занесено в категорію найбільш рідкісних імен.

Розмовні варіанти:Ренатка, Рена

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Рената:в Україні ім'я Рената не дуже популярно, хоча в деяких національні меншини воно все ж зустрічається, і досить часто.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Рената, по доданню, наділяє отримала це ім'я дівчину купою цікавих якостей. Вважається, що Рената, це дівчина, зазвичай наділена спокоєм, розсудливістю, розважливістю, відкритістю, чесністю, справедливістю і мрійливістю.

Але всі ці характеристики будуть проявлятися поступово, у міру дорослішання. Плюс, характер Ренати багато в чому може сильно залежати від виховання і відносин між батьками.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в здатності зберігати спокій в умовах, коли це неможливо. А ще носії цього жіночого імені вміють тримати себе в руках і мислити тверезо, без емоцій, покладаючись на здоровий глузд і розум.

Рената погано відноситься долюдям, які весь час всім навколо намагаються довести власну перевагу, коли насправді воно примарно і надумано.

характер імені Рената

характер імені Рената наділяє свою власницю вельми цікавим набором якостей, які проявлятися будуть не відразу, а поступово: розсудливість, спокій, розважливість, чесність, відкритість, мрійливість і справедливість. Крім того, для в її характері простежуються також такі риси як: жага пізнання, уяву, почуття відповідальності, красномовність і товариськість, дружелюбність і обов'язковість, незалежність.

Рената – доброзичливий і товариська людина. Друзів у неї досить багато, як в дитинстві, так і в дорослому житті. Вона активно спілкується з ними і дуже цінує своїх товаришів. До речі, з дівчатами їй нудно, тому серед друзів протягом усього життя у неї більше хлопців. Друзі впевнені в надійності і відданості Ренати, вона завжди готова безкорисливо і безоплатно допомагати їм. Однак для неї дуже важливо, щоб друзі їй захоплювалися і любили її.

Трудова діяльність власниць імені Рената складається дуже успішно. При тому вони можуть самореалізуватися на самих різних теренах, від простого офісного менеджера до актриси або навіть до громадського діяча. Вона – дуже цілеспрямована і впевнена людина. Робота в команді приносить їй задоволення, особливо, коли колеги її хвалять і відзначають її успіхи. Найголовніше, щоб обрана нею робота доставляла Ренате задоволення, а також приносила їй хороший дохід.

Раннє дитинство

Ім'я Рената дівчинці в ранньому дитинстві дарує такі риси як відкритість, уяву, товариськість, красномовність, привабливість, почуття відповідальності і сталість. Така дитина ніколи не обдурить дорослого або дитини, завжди діє відповідно до власних моральними принципами, багато рухається і багато чого досягає, не здається, побачивши складнощів і вічно тягнеться до пізнання чогось непізнаного і складного.

Легко вчиться читати і писати, кожен день радує батьків новими успіхами, не боїться труднощів і перешкод, всім навколо намагається довести, що здатна на більше. Якщо і завинила в чому-небудь, то не стане брехати і відмазатися, легко визнає провину і завжди говорить правду.

Рената не любить надто активних діточок, хоча взаєминах хороші у неї з усіма без винятку, навіть з забіяками . Недовірливість теж є – відкритися зможе тільки близької та рідної людини, друзям, навіть найвідданішим, не довіряє.

Підліток

Шкільний вік принесе чимало доброго і поганого одночасно, і в цьому вина, здебільшого, саме планети-покровителя.

Відповідальність, старанність, обов'язковість, старанне поведінка, безоплатність, дружелюбність, балакучість і бажання допомогти всім навколо – ось це ті властивості, що характеризують цю маленьку особу.

Популярність дає про себе знати з перших класів – її домагається добротою і безвідмовність. І взагалі, носій цього красивого і рідкісного дівчачому імені з радістю допомагає однокласникам по навчанню, ніколи не відмовляється від участі в суспільному житті, і рідко демонструє непослух.

З викладачами взаємини складаються дуже навіть непогано – її люблять за вміння дотримуватися правил, доброзичливість і сталість. Але що стосується її самої, то для неї важлива лише самореалізація і становлення особистості, не більше і не менше.

Доросла жінка

Залишатися жіночною незважаючи ні на що – ось її мета в дорослому житті. Вплив каменю-талісмана і стихії не дозволяє їй бути гірше кого-небудь, вона завжди намагається бути «на коні», щоб ніхто не зміг затьмарити її.

Шкідливих звичок найчастіше у названій так жінки немає, за зовнішністю стежить, часто чує компліменти і похвалу. І при всьому при цьому залишається тією безоплатної помічницею, якою була в дитинстві.

У професійній діяльності трохи складніше – важливо, щоб робота приносила їй задоволення і передбачала поступовий кар'єрне зростання. В іншому випадку, відсутність інтересу і майбутніх перспектив може позбавити її бажання працювати.

Доля імені Рената

Доля імені Рената обіцяє своїм власницям хоч і не раніше, зате справжнє щастя у відносинах з протилежною статтю в любові і ще в шлюбі. Ренат, як правило, з ранніх років приємно спілкування з хлопцями, проте аж до зрілості їх відносини з ними будуть чисто дружніми. Це легко пояснюється і прагненням до кар'єрного росту та їх побоюваннями помилитися при виборі своїх обранців.

Відкрити своє серце Рената вирішиться вже ставши зрілою жінкою, точно знає, чого вона чекає від любовних відносин і від свого обранця. Її чоловіком стане добропорядний, успішний, рішучий і сильний чоловік. Він може бути трішки старший за неї і обов'язково з почуттям гумору. Для неї важливо, щоб чоловік активно підтримував її ідею цікавою організації спільного дозвілля, щоб сімейне життя не стала нудною та одноманітною. Рената стає не тільки вірною і люблячою дружиною, але ще і гарячої коханкою. При необхідності вона також завжди підтримає чоловіка, як відданий і надійний друг.

Рената стане просто відмінною господинею з смачним обідом, чистим будинком і дружньою атмосферою в родині. Материнство для неї також дуже важливо, вона все свої сили кине на турботу і виховання своїх крихіток. Однак, коли діти трохи підростуть, Рената обов'язково повернеться до роботи, адже для неї важливо стати професіоналом у своїй професії. При цьому сім'я навряд чи постраждає від цього, вона вправно справляється з турботами і на трудовому поприщі, і в сімейному житті.

Любов і шлюб для імені Рената

Рената в спілкуванні з чоловіками відчуває себе впевнено і комфортно. Вона викликає в них величезний інтерес до себе, залучаючи їх своєю непередбачуваністю, буйною енергією і, звичайно, жіночністю, тому незважаючи на дружні відносини з ними, Регіна завжди залишається для них справжньою леді. Вона не прагне до раннього заміжжя і не прагне до серйозних стосунків. Влюбливість – це не її характерна риса, а ще вона боїться прихильності до якогось чоловіка, тому свідомо не йде на зближення.

Любов в життя Ренати приходить вже в зрілому віці, коли вона сама вирішує відкритися цьому почуттю . Вона віддає перевагу чоловікам трохи старший за неї. Її обранець повинен бути не тільки заможним, розумним і впевненим у собі, а й веселим з відмінним почуттям гумору. Рената ненавидить нудну і одноманітну життя тому для неї важливо, щоб чоловік умів як слід організувати дозвілля. До речі, стосовно трудової діяльності, можна відзначити, що професійна самореалізація для неї вкрай важлива, тому Рената може посидіти вдома тільки під час декрету, а потім повернуться до кар'єри. Однак вона вправно поєднує сім'ю і роботу, так що жодна зі сторін її життя не страждає.

В сімейних відносинах Рената не прагне до лідерства, проявляючи себе поступливою, відданою, ніжною і лагідною дружиною. Вона може проявити себе і пристрасної коханкою, і вірним товаришем, підтримуючи чоловіка у всьому. При наявності розбіжностей вона завжди зуміє знайти компроміс. У веденні господарства Рената також процвітає. Вона ретельно стежить за чистотою, а також порядком в будинку і просто чудово готує. Створення атмосфери світу, затишку і любові – це обов'язкові складові її сімейного щастя.

Рената як Мати

Рената — це просто ідеальний приклад того, якою має бути справжня жінка. Вона не тільки прекрасна дружина, але ще і просто ідеальна мати для своїх дітей, дуже турботлива і ніжна. Для неї щасливе дитинство і світле майбутнє її дітей – це головні цілі в житті.

Її мета не віддати максиму материнської любові і тепла своїм чадам, але ще і виростити їх некапризним, самодостатніми і працьовитими людьми. Для цього, звичайно, потрібно правильно організувати процес виховання. Для цього Рената намагається не надто сильно балувати своїх малюків, а також використовує строгість і вимогливість, особливо в їх навчальної діяльності. Їй необхідно бути впевненою в тому, що діти все роблять самостійно і витягують максимум користі з процесу навчання.

До речі, Рената надає особливого значення організації дозвілля своїх чад, вибираючи разом з ними цікаві для них секції та гуртки, всіляко підтримує розвиток їх талантів. Вона ретельно стежить і за здоров'ям своїх дітей, активно їх загартовує і щорічно забирає на морське узбережжя для оздоровлення.

Сумісність Рената c чоловічими іменами

Тема сумісності імені Рената з чоловічими іменоформамі складна, але її вивченні присвятили час багато видатних астрологи сучасності, якими і було з'ясовано, що кращої вона буде з такими іменами як Аскольд, Броніслав, Геннадій, Євдоким, Йосип, Святослав, Едуард і Мирон. У разі створення пари з названим одним з цих імен чоловіком, є всі шанси на вибудовування реально міцного і довговічного шлюбу.

Адам, Акім, Лавр, Лука, Дем'ян, Гавриїл, Герман, Георгій, Панкрат, Платон, Сава, Спартак, Філіп, Вілен, Архип і Денис – в разі союзу з цими варіаціями, відносини теж можуть бути міцними і пристрасними, але почуттів тут надовго не вистачить, бо так передбачено зірками. Хоча це теж не стовідсотково точні дані.

Ну а з такими як Алан, Аристарх, Мстислав, Тимур, Тадей і В'ячеслав, і зовсім немає ніяких шансів на побудову міцної пари, бо тут на шляху до щастя весь час буде виникати ревнощі, відсутність взаєморозуміння і нестиковка характерів.

Чи не влюблива, у відносинах з протилежною статтю обережна, боїться прихильності і намагається не заводити серйозних романів. Закохається, швидше за все, в уже пізньому віці, коли приготується до жертв заради сім'ї. Хоча багато що може мати і дещо інший вигляд, залежно від впливу пори року.

Число імені Рената

Число імені Рената по нумерології — 7. Заступник імені сімка, як правило, робить своїх підопічних оригінальними і незвичайними особистостями. Серед них достатню кількість винахідників, новаторів і геніальних мислителів. Мудрість і сила розуму приходять до них не з часом, а з народженням. Однак сімки, як правило, лише подає цікаві задумки і геніальні ідеї, а ось їх реалізацію перекладають на більш вербальних колег.

Підопічні числа 7 — цілеспрямовані, дуже працьовиті, і старанні люди. У них величезний інтелектуальний потенціал і прекрасні навички в аналітиці. Однак вони не прагнуть працювати в колективі, всіляко уникаючи великих компаній, оскільки вважають за краще самотність. Вони зосереджені на процесі пізнання, намагаючись збагнути все більше знань і глибин пізнання. Такі якості знадобляться їм у сферах релігії, філософії або ж історії.

Їх прагнення до пізнання похвально, однак вони роблять з себе пустельників, одинаків і можуть зациклюватися на своїй незвичності і натхненності, стаючи пихатими і надмірно критичними. Сімок також не чужі такі негативні риси, як хитрість і підступність.

Формула обчислення числа імені Рената:Р (9) + Е (6) + Н (6) + А ( 1) + Т (2) + А (1) = 25 = 2 + 5 = 7

Астрологічна символіка імені Рената

  • Камінь-талісман – Агат.
  • Планета-покровитель – Меркурій і Юпітер .
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Рената – Ласка і Муха.
  • Рослинний символ – Льон.
  • Кращий зодіак – Діва й Терези.
  • Число Ренати – 7.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Рената

Рина Левінзон – російська і єврейська поетеса

Рина Мореллі – італійська актриса

Рената Влахова – чехословацька оріентіровщіца

Рената Тебальді – італійська оперна співачка

Рената Муха – дитяча поетеса

іменини дні і святі покровителі імені Рената

Свята мучениця Рената

травень 23, листопад 12

Ім'я Рената визнається не у всіх єпархіях православної церкви, тому іноді в православ'ї Ренату при хрещенні нарікають Регіною, найбільш співзвучним ім'ям по православним святцями.

Свята Регіна

вересень 7