Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаСтефанія
508 Oracle

Стефанія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Стефанія за походженням давньогрецьке. Буквальне трактування значення звучить як «вінець» або «діадема». За головною версією було утворено від чоловічого грецького імені Стефанос, що в українському народі вживається як Стефан або Степан. в Україні і Україні ім'я Стефанія не дуже популярно.

Ім'я Стефанія сьогодні зустрічається вкрай рідко, хоча і присутній в українському іменослове досить давно. Куди більшою популярністю користується в країнах європейського союзу. Воно володіє відмінною значимістю і наділяє новонароджену хорошими і одночасно рідкісними характеристиками ...

Ім'я Стефанія: Значення і характеристика
Походження імені Стефаніядавньогрецьке
В коренічоловіче грецьке ім'я Стефанос
Буквальна трактування«діадема» або «вінець»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця Стефанида Дамаська

Популярність:на жаль, жіноче ім'я Стефанія не влучає у сотню найпопулярніших в Україні українських жіночих імен. За статистикою воно припадає не більше, ніж на 5 дівчаток з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Стеха, Стефанка

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Стефанія:ім'я Стефанія відноситься до категорії тих рідкісних імен, що числяться в католицькому і православному іменослове по Святців одночасно.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Стефанія свого часу вивчалося фахівцями, якими і було з'ясовано, що воно і його енергетика здатні наділити носительку цілою купою хороший характеристик. Власне, в результаті досліджень було з'ясовано, що швидше за все носій цього імені обов'язково буде занадто активною, енергійною, непосидючою і рухомий.

В цілому ж можна точно сказати, що в своїй більшості Стефанії, це непосидючі, активні, працьовиті, цілеспрямовані і дуже винахідливі дівчата, здатні багато чого досягти в житті.

Переваги та позитивні риси:найголовніша позитивна риса характеру, притаманна всім Стефанія без винятку, це активність, завдяки якій носії цього імені багато чого домагаються по життю. Плюс, ця риса позначається і на роботі, і на спілкуванні, і взагалі, на позиції в суспільстві.

Стефанія погано відноситься долюдям нудним і занадто посидючим, до тих, хто не любить веселитися, до боязким і боягузливим по своїй натурі. А ще носії цього жіночого імені уникають спілкування з дуже яскравими чоловіками.

Характер імені Стефанія

Важко сказати точно, яким буде характер дівчини, якщо орієнтуватися лише на енергетику і значення її імені. Але в разі Стефаній все не так однозначно. Енергетика цього імені всіх носіїв без винятку обдаровує такими рисами характеру як товариськість, красномовність, активність, винахідливість, енергійність. Всі ці риси дозволяють припустити, що характер Стефанії, це буде характер Баловница і шукачки пригод, яка просто не зможе жити без нових відчуттів, експериментів, веселощів і пияцтво.

Правда, триватиме таке швидше за все не надто довго. Напевно вона в кінцевому підсумку почне замислюватися над власною поведінкою і спробує виправитися. А ось чи вийде у неї це, це вже зовсім інше питання. Швидше за все Стефанія так і залишиться на все життя жінкою і неабияким, веселим і дуже задиристим характером. І навряд чи навіть поява сім'ї, дітей та чоловіка змінювати цю пустунка. Вона весь час буде шукати нові пригоди, нові відчуття.

Ну а крім усього іншого варто відзначити ще й те, що носительку цього імені властива відданість, вірність, доброта і педантичність. Так, з одного боку може здатися, ніби це в більшості випадків ненадійні і безвідповідальні жінки, але насправді це не так, і в разі виникнення проблеми у одного або товариша, Стефанія перетвориться в дуже відповідальну і делікатну жінку, спраглу допомогти другу усіма можливими способами.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві Стефанія, це зазвичай дуже непосидюча і активна дівчинка, енергійна, невгамовна. Справитися з нею батькам складно, приборкати її енергію просто нереально – нескінченні витівки, баловство, та ще й явне лідерство в компаніях однолітків, приведуть до великих кількостей проблем.

Характер такий, що вона просто обожнює знаходитися в центрі уваги – діти її шанують, слухаються, і завжди з нетерпінням чекають нових ідей. Матері з батьком доведеться докласти чимало зусиль, щоб виховати її зразковою дамою, а не Баловница і дебоширки. Хоча, багато в чому тут може допомогти зодіакальне вплив ...

А ще варто відзначити той факт, що в своїй більшості Стефанії не слухаються нікого і ніколи, і в усьому надходять так, як вважають за потрібне. Батькам доведеться докласти неймовірно багато зусиль, щоб змусити її слухатися і прислухатися до їхньої думки.

Підліток

Так само, як і на будь-який ім'я для дівчинки, дане теж підвладне впливу пори року, але конкретно в цьому випадку воно буде слабким, адже саме ймення володіє нереальною силою.

Так, школярку воно продовжує наділяти тягою до пустощі, нехай дасть ще і балакучість, що не вітатися викладачами. У навчанні теж «нерівно» — вона не може концентруватися, і занадто неуважна, жадає тільки пригод і розваг. Зате її приваблює творчість, що теж непогано.

Вчителі часто викликатимуть батьків до школи, але нічого серйозного з проступків за нею не знайдеться. Згодом обзаведеться серйозністю і старанністю, що немало важливо, але працьовитості, на жаль, вона так і не приборкає.

Доросла жінка

Вже після школи почне нудьгувати з раннього способу життя. Її завдання буде простий – обзавестися найбільшою кількістю можливих друзів, веселитися, розважатися, ризикувати і отримувати нові враження. Їй не до навчання у вищих закладах, але зате вона любить брати приклад з інших, і якщо в її колі спілкування виявляться студенти, то студентом стане і вона сама.

Не любить відставати від інших, навпаки, мріє бути попереду. Її великий мінус – не розрізняє добрих і злих, наївна і соромлива, ідеалістка, що приписує всім риси, яких у них немає. Через це прийде в її житіє чимало розчарувань і бід, але в кінці кінців вона все ж навчиться розгадувати людей і обзаведеться обережністю.

Ну а на додаток до всього іншого варто відзначити ще й той факт, що Стефанії в своїй більшості дуже мстиві, хоч і намагаються приховувати цю рису від оточуючих людей. Ці дівчата не вміють прощати, і рано чи пізно мстять за будь-яку образу, нехай і не дуже сильно.

Доля імені Стефанія

Що до долі Стефаній у відносинах з представниками чоловічої половини людства, в любові і в особистому житті в цілому, так тут все досить-таки непросто. З одного боку, Стефанія, це завжди дуже чарівна і чарівна дівчина, яка приваблює до себе увагу чоловіків і всіх оточуючих людей поведінкою, веселою вдачею, гумористично і оптимізмом. Але з іншого, багатьох чоловіків від неї може відштовхувати помилкова мабуть безвідповідальності.

Що ж до відносин з хлопцями, так тут доля може не раз «перекинутися» її. Проблема всіх Стефаній без винятку полягає в тому, що це дуже довірливі і ідеалістичні дівчата, що приписують людям часто риси, якими ті не володіють. Також і з хлопцями – така дівчина припише своєму кавалери не існують риси, а потім зрозуміє, що помилялася, і піде в себе.

Взагалі ж особисте життя у носії цього імені в підлітковому віці і молодості може бути надто насиченою . Вона може змінювати хлопців як рукавички, розбивати серця, зустрічатися з декількома хлопцями одночасно і брати від них максимум. Але швидше за все такий спосіб життя закінчиться з настанням зрілості, коли вона почне замислюватися про створення сім'ї. Втім, всіх же під лінієчку НЕ вирівняти – трапляються і винятки.

Любов і шлюб для імені Стефанія

Стефанія — дуже влюблива, але занадто незалежна натура. У молодості вона боїться заводити тривалі і серйозні відносини, оскільки не бажає розлучатися з власною свободою. Пізніше вона може зупинити свій вибір на чоловікові з неоднозначним, але сильним характером. Підсвідомо вона мріє відчувати опіку, піклування і масу уваги з боку чоловіка, проте сама не особливо яскраво виражає свої почуття.

Дуже часто Стефанія сама стає причиною сварок в сім'ї. Її завищені вимоги до партнера, бажання отримувати ще більше уваги і ніжності, а натомість продовжувати ставити свої інтереси понад усе — все це виглядає дуже егоїстично. Стеха повинна згадати про те, що щасливе сімейне життя — це щохвилинна робота, що вимагає старання і вміння йти на компроміс. Коли голова Стефанії вже не витримує всієї цієї буденності і рутини, вона ще більше занурюється в роботу, кар'єру або в хобі.

Стеха — моторна господиня і спритно справляється з усіма домашніми справами. Однак справжнє жіноче щастя і міцну сім'ю вона зможе вибудувати лише тоді, коли чоловік зможе стати для неї і партнером, справжнім товаришем, і сильним плечем, і порадником. Натомість вона винагородить його тим, що стане поступливішою, ніжною, люблячою, турботливою і терплячою супутницею життя, з якою будь-які життєві труднощі не страшні.

Стефанія як Мати

Неможливо точно передбачити вчинки людини, його риси характеру і можливі дії, грунтуючись лише на його імені. Дуже часто люди з однаковими іменами мають схожі характери, але і відмінностей у них більш ніж достатньо. Багато що залежить і від пори року, і від знака зодіаку. Однак, грунтуючись на загальних рисах імені Стефанія, можна припустити, що з її наполегливістю, вмінням все встигати і любов'ю до дітей в принципі, вона стане скоріше доброю матір'ю, ніж поганий.

Стефанія з особливою серйозністю ставиться до такого важливого етапу в житті, як материнство. З появою в сім'ї дітей турбота про них виходить на головний план і стає її сенсом життя. Як би сильно вона не любила чоловіка, але головне місце в її житті і серце завжди займають діти. Вона в них просто обожнює і готова постійно їх радувати і балувати. Вона просто розчиняється в своїй любові до дітей і проводить з ними весь вільний час.

Вона старанно займається вихованням своїх чад, з труднощами, але все ж проявляючи строгість, де це потрібно. Вона завжди з задоволенням використовує принцип мотивації і винагороди в процесі виховання. Її діти добре вчаться і слухаються мати, знаючи завжди заради чого вони це роблять. У більш старшому віці їх старанність входить в звичку. Стефанія прагне виростити самостійних, чесних, впевнених в собі людей, які зможуть домогтися успіху в житті.

Сумісність Стефанія c чоловічими іменами

Іменини Стефанія з чоловічою половиною людства вивчалася дослідниками також, як і будь-яка стосується цього найменування тема, і була розкрита по максимуму. Так, вважається, що найкраще поєднання в плані почуттів досягається з такими як Андрій, Казимир, Роберт, Ростислав, Савелій, Єрмолай, Гордій, Віссаріон, Аполлон і Вілен.

Шлюб, міцний і щасливий, вийде створити в парі з Гнатом, Іполитом, Кирилом, Климом, Модестом, Фомою, Ельдаром і Давидом.

А ось з іменованими такими іменоформамі як Ернест, Юлій, Панкрат, Рем, Лавр і Аким, створити путнього не вийде.

Найчастіше іменована таким чином дама стає володаркою чарівності, який залучає представників протилежної статі. Але хлопців відбирає педантично і довіриться в результаті тільки по-справжньому чесному і відданому. Заради коханого готова піти на жертви, і взагалі завжди прийде на допомогу до близького, якщо буде потрібно, жертвуючи собою і власним щастям. Але є і безладдя – довгий час не готова втратити незалежність, а тому і на шлюбне поєднання піде в пізньому віці, коли нагуляється на всі сто ...

Число імені Стефанія

Число імені Стефанія по нумерології — 9. Як відомо, дев'ятка — це вища просте число, яке включає в себе більшість характеристик інших цифр. Дев'ятки дуже успішні і багатогранні, вони здатні досягти високих результатів в абсолютно будь-якій сфері діяльності. У підопічних деяких чисел імені є чітка спрямованість на бізнес або творчість, на аналітику або філософію, а підопічні числа 9 зможуть стати успішними в абсолютно будь-якій справі, головне визначитися і цього захотіти.

Дев'ятки — щирі, безкорисливі і добрі люди, їх сила любові і всепрощення практично нейтралізує нікчемні прояви негативу. У підопічних дев'ятки найчастіше гуманітарний склад розуму, найкомфортніше вони будуть відчувати себе в ролі « вільних художників », без офісних пліток суперечок з начальством. Для них вкрай важлива позитивна атмосфера в роботі. Вони прекрасно будуть почувати себе в світі мистецтва або ж в педагогіці, філософії чи релігії. Також серед дев'яток чимало письменників і акторів.

Підопічні числа 9 багато в чому намагаються ідеалізувати жорстоку реальність, вони щиро прагнуть поділитися своєю добротою з оточуючими, зробити світ добрішим і справедливішим. Однак вони вкрай несерйозно ставляться фінансового питання. З одного боку гроші для них особливої ​​ролі не грають, але в той же час вони дуже люблять шопінг, що не стежачи за тим, скільки вони витратили. Крім того, в окремих випадках дев'ятки здатні виявляти егоїзм, надмірну імпульсивність і самолюбство. Однак всі ці характеристики зразкові, а як вони проявляться в характері імені Стефанія буде видно.

Формула обчислення числа імені Стефанія:С (1) + Т (2) + Е (6 ) + Ф (4) + А (1) + Н (6) + І (1) + Я (6) = 27 = 2 + 7 = 9

Астрологічна символіка імені Стефанія

  • Камінь-талісман – Лабрадор.
  • Планета-покровитель – Меркурій, Уран.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Стефанія – Лис.
  • Рослинний символ – Гіацинт.
  • Кращий зодіак – Стрілець і Водолій.
  • Число Стефанії – 9.
  • Символічний метал – Алюміній.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Стефанія

Стефанія Сандреллі – італійська кіноактриса

Стефанія Гогенцоллерн-Зігмар Нген – королева-консорт Португалії

Стефанія Калегарі – італійська фігуристка

іменини дні і святі покровителі імені Стефанія

Церковна форма імені Стефанія – Стефанида.

Мучениця Стефанида Дамаська

листопад 11, листопад 24