Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаДем'ян
1721 Oracle

Дем'ян: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Дем'ян за походженням латинське. Буквально трактується як «присвячений Даміі». Могло статися від латинського Damianus. До слова, в давньогрецькій міфології це богиня родючості і достатку. За іншою версією це ім'я може трактуватися як «підкорювати» або «втихомирювати».

Ім'я Дем'ян сьогодні користується досить великою популярністю, хоча і зустрічається в Україні та країнах СНД рідше, ніж в Європі і на Заході. Має цікаве значення, непогану сумісність з більшістю українських і зарубіжних жіночих найменувань ...

Ім'я Дем'ян: Значення і характеристика
походження імені Дем'янлатинське або давньогрецьке
В коренілатинське «Damianus»
Буквальна трактування«присвячений Даміі»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:на даний момент ім'я Дем'ян знаходиться в рейтингу популярних імен на 71-73 позиціях і доводиться приблизно на 2-4 хлопчика з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Дьома, Дем'яна

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Дем'ян:Це одне з тих небагатьох імен, що числяться і в католицькому, і в православному іменослове по Святців.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Дем'ян може обіцяти носію дуже багато цікавих якостей. Але в першу чергу варто було б сказати про те, що сьогодні це ім'я має великий попит, і мало хто знає, що воно є головним символом майбутнього характеру і по суті саме ж і виховує в хлопчиську більшість властивих характеристик. Зазвичай серед їх величезного переліку такі як спокій, красномовність, делікатність, добродушність і доброзичливість, поступливість і поступливість.

Але всі вони проявляються поступово, а не все відразу, і багато в їх прояві залежить від знака зодіаку, часу року і інших астрологічних символів ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Дем'ян полягає в їх здатності зачаровувати людей своєю красномовністю, чарівністю і чарівністю. Ці хлопці, чоловіки, хлопці, завжди в оточенні люблячих їх людей.

Дем'ян погано відноситься долюдям негативним, песимістичним, незадоволеним всім навколо. Але найбільше носії цього імені ненавидять спілкуватися із занадто самовпевненими особистостями.

Характер імені Дем'ян

Характер імені Дем'ян, а точніше носія цього імені, такий, що передбачає наявність таких якостей як добропорядність, відданість, чесність, вірність, доброзичливість, цілеспрямованість, працьовитість, красномовність і привабливість, товариськість і комунікабельність. Всі ці риси характеру дозволяють припустити купу додаткових факторів. Наприклад, що у носія цього імені має бути просто неймовірна кількість друзів, товаришів, і однодумців. З іншого боку, Дем'ян далеко не завжди може отримувати від цього користь, адже є надто довірливим, і часто помиляється в людях.

Сам же Дем'ян ніколи не кине в біді одного, ні в якому разі не образить людини без вагомої причини, і не стане користуватися слабостями людей заради досягнення будь-яких власних корисливих цілей. Це людина, якій судилося всього в житті добиватися самостійно, і при цьому допомагати іншим в досягненні їх цілей. Дем'ян ніколи не відмовить у допомозі, постарається допомогти, і зробить все для того, щоб його одному або товаришеві вдалося досягти бажаного.

Ну а на додаток до всього іншого варто було б помітити ще й той факт, що у всіх носіїв цього імені просто відмінна фантазія і уява. Ці чоловіки з будь-якої навіть найскладнішої ситуації завжди знаходять вихід, адже мислять креативно, нестандартно і дуже незвично.

Раннє дитинство

Дитині, названому цим чоловічим ім'ям, з ранніх років дарується красномовство і ніжність, вміння поступатися, любов до всього непізнаного, бажання розвиватися і працьовитість. Дем'ян нескінченно рухається вперед, не сидить на місці, щось робить і чимось займається, і при цьому ніколи не буває на самоті. А ще всім, чим цікавиться сам, намагається зацікавити і оточуючих.

Великі компанії однолітків, компанейское проведення часу, помірне веселощі і придумування все нових і нових завдань для себе самого ж – ось те, чим він займається в дитинстві. Батьки однолітків нерідко ставлять його в приклад, що не дивно, адже в ньому є все те, що зазвичай мами з татами намагаються виховати в своїх дітях.

Сам же він до батька і матері ставиться вкрай відчутно – ніколи не суперечить, не ображається на них навіть в момент покарання за що-небудь, йде строго за призначеним ними шляху.

Розумні ровесники намагаються триматися близькості з ним, бо будь-яке його дію і ідея приводять до успіху або чогось хорошого в ста відсотках випадків. А що стосується дружелюбності, відносин з дітьми, так тут багато що залежить від планети-покровителя.

Підліток

Дем'ян-підліток, це і зовсім унікальна людина по натурі. У ньому панує тактовність, умиротворення, балакучість, доброзичливість, бажання всім навколо допомагати, сприйнятливість і чутливість, відданість і безпринципність, поступливість і впевненість в собі.

З такою людиною поруч кожен відчуває себе впевнено, а все тому, що він завжди підтримає соратника і товариша, втихомирити якщо буде потрібно, порадить, вислухає і заспокоїть. Але він болісно реагує на будь-які сварки та суперечки, як в родині, так і в колективі – в школі багато однокласників будуть звертатися до нього за допомогою в загладжуванні конфліктів. Байдужість – то, чого він боїться.

Ще один великий плюс – легко прощає будь-які образи, поблажливість в ньому просто зашкалює. Єдине, чого нікому і ніколи не пробачить, це навмисне зрадництво або брехня. Підлабузників теж недолюблює.

В навчанні хороший – будь-який предмет дається йому легко, особливо точні науки, хоча сам по собі, звичайно названий цим ім'ям хлопчисько обожнює філософію та гуманітарні предмети. Успішність, розум і талант, настирливість – все добре, не вистачає тільки цілеспрямованості.

Дорослий чоловік

З переваг дорослого нареченого цим рідкісним ім'ям хлопця варто виділити розсудливість, розважливість, уяву, розвинену уяву, почуття такту, чесність, щирість, відкритість, товариськість і комунікабельність.

Такий чоловік є мрією будь-якої жінки, та й друзів у нього настільки багато, що це здається просто неймовірним. Ну а решта про такий одному тільки і мріють. Але є в ньому і мінуси, серед яких довірливість, сором'язливість, нерозбірливість, депресивність. Його багато хто буде намагатися обдурити або зрадити, і при цьому буде до місця помітити, що на це він сам людей і провокує.

Сам він насилу ділить людей на хороших і поганих, приписує багатьом ті риси, якими люди не володіють, пізніше страждає від зробленої помилки, йде в депресію, але швидко повертається до нормального життя – шкода тільки на помилках не вчиться. Швидше за все, причина такої упертості таїться впливі каменів-талісманів ...

Доля імені Дем'ян

важко сказати точно, як повинна скластися доля чоловіки Дем'яна в стосунках з жінками, в любові до представниць протилежної статі, і в особистому житті в цілому. Але можна зі стовідсотковою впевненістю сказати про те, що носій цього імені завжди буде користуватися неймовірною популярністю у представниць ніжної половини людства. З іншого боку, сам Дем'ян навряд чи отримає від цього користь – скоріше навпаки ...

Вся проблема носіїв цього імені полягає в тому, що вони роблять багато помилок у відносинах з жінками. Найголовніша ж помилка завжди одна і та ж – Дем'ян буде приписувати кожної нової пасії риси, яких у тій просто немає, буде ідеалізувати всіх своїх обраниць, і пізніше, коли з'ясується правда, буде сильно страждати через це.

Але зате є і протилежний чинник, хороший. Знайшовши свою справжню другу половинку, жінку, яка насправді буде відповідати всім його вимогам і критеріям, Дем'ян перетвориться в ідеального кавалера, чоловіка, який зробить все для такої дами, для її щастя, і для того, щоб з ним вона відчувала себе самої справжньою королевою.

Любов і шлюб для імені Дем'ян

Дем'ян – це чоловік, який дуже ретельно стежить за власним зовнішнім виглядом, щоб завжди виглядати на всі 100. Його приваблюють красиві і ефектні дами, але поруч з ними він відчуває себе дискомфортно. Він не завжди впевнений у правильності прийнятих рішень, однак ніякі невдачі не здатні змусити його відмовитися від мети. В молодості Дьома розбиває чимало жіночих сердець, однак він — не бабій, просто так він шукає свою другу половинку. Свою майбутню дружину він знаходить вже в досить зрілому віці.

Дем'ян — завзятий і наполегливий чоловік у всіх сферах життєдіяльності. Досить часто це пов'язано і з сподобалася жінкою, адже він не відступиться, поки її не завоює. У дружини він все-таки візьме господарську, спокійну, покірну дівчину, яка зможе віддати йому місце лідера в родині. Не можна сказати, що Дьома буде зберігати їй абсолютну вірність багато років, однак він не дозволить собі серйозні захоплення. А ось поведінка дружини повинно бути просто бездоганним, адже найменші підозри Деми здатне зруйнувати відносини. Для нього важливо, щоб він міг довіряти їй цілком і повністю. До речі, сам він визнає, що, обираючи об'єкт свого обожнювання, він враховує і соціальне становище сім'ї дівчини. Він не проти породинного скористатися її допомогою при вибудовуванні власної кар'єри.

В сімейних відносинах Дем'ян, як істинний чоловік бере на себе роль захисника і здобувача. Дружина повністю йому довіряє і знає, що він дуже відповідальний, тому на нього завжди можна покластися. Дьома обожнює комфорт і, звичайно, затишну атмосферу свого сімейного гніздечка. Він працює на благо сім'ї, забезпечуючи її і піклуючись про неї належним чином. Будучи гостинним господарем, Дем'ян із задоволенням приймає гостей в своєму будинку, виявляючи все своє привітність.

Дем'ян як Батько

Не можна гарантувати і запевняти людей в тому, що всі люди з однаковим ім'ям мають ідентичні характери і однакове ставлення до життя. Особистість кожної людини настільки індивідуальна, що переконувати когось, що Дем'ян напевно стане поганим або хорошим батьком не можна. Однак, в характері Деми є достатня кількість рис, що дозволяють припустити, що він стане люблячим батьком.

Його батьківська любов — це, напевно, найчистіше і сильне почуття в житті Деми. Він щиро любить своїх дітей і намагається створити їм ідеальні умови життя. Він і сам дуже прив'язаний до власних батьків, адже вони дали йому щасливе дитинство. Маючи такий приклад, він просто не дозволить собі бути поганим батьком. Як правило, Дем'ян не зупиняє дружину на одну дитину. В його родині зазвичай зростає 2-3 дитини, а іноді і більше.

Дем'ян дотримується такого методу виховання, як батіг і пряник. Він настільки суворий і вимогливий до виховної та освітньої діяльності дітей, що навіть не віриться, що іноді він дозволяє їм робити те, що навіть з мамою не дозволено. Тоді вони можуть сприймати його більше як приятеля, а не відповідального і вимогливого батька. Довірчі відносини з дітьми у нього залишаються на все життя.

Сумісність Дем'ян c жіночими іменами

Питання сумісності імені Дем'ян з жіночими іменами досить складний, але розгаданий астрологами. Вони стверджують, що найкраща сумісність у нього з такими жіночими назвами як Галина, Діна, Рената, Таміла і Клара . У парі з однією з названих таким чином жінок, буде і взаєморозуміння, і любов, і щирість почуттів з усіма витікаючими наслідками.

Пара, в якій жіночу сторону займає дама, названа однією з таких варіацій як Вікторія, Елеонора, Людмила, Стефанія або Клавдія, теж буде любов і розуміння, але шансів на довговічний і міцний шлюб тут поменше. Все залежить від сполучуваності зодіаків і східної символіки.

А ось з Антоніною, Таїсією, або Нінель, дослідники і зовсім не рекомендують будувати саме так чоловікові пару, бо тут самі зірки, на їхню думку, говорять про повної протилежності і відсутності будь-якого поєднання.

Що стосується відносин з протилежною статтю, то тут простіше. Влюбливість не дозволяє його серцю відпочивати, кожна нова пасія може стати його новою єдиною любов'ю на все життя, але кожен роман в результаті закінчується одним і тим же – розчарування в обраниці, розставання, страждання. Хоча і тут не обходиться без впливу астрологічних чинників, і все може бути трохи інакше, наприклад, в залежності від року народження ...

Число імені Дем'ян

Число імені Дем'ян по нумерології — 4. Квадрат — це фігура, яку вважають символом числа 4. Підопічні четвірки виділяються своїм прагненням до стабільності, міцністю, порядністю і надійністю. Також вони вкрай практичні і консервативні. Кожна хвилина їхньої часу розписана по секундах, тому вони все завжди встигають і пам'ятають. Поза роботою четвірки — товариські і добропорядні люди. Вони віддають перевагу домашньому затишку і комфорт, звичайнісінькі розваги. Також вони дуже люблять тварин, тому багато хто заводить домашніх вихованців. У відносинах з близькими підопічні 4-ки поводяться порядно і відповідально.

розсудливості і раціональні четвірки віртуозно оперують цифрами. Незважаючи на те, що у них практично відсутній уяву і геніальні ідеї не приходять до них в голову, їм вдається досягти чималих висот в просуванні кар'єрними сходами. Секрет їхнього успіху — вміння правильно організувати свою трудову діяльність, висока старанність, відповідальність, працьовитість, наполегливість і терпіння. Вони ніколи не підводять начальство і легко потрапляють в число кращих співробітників.

Однак практичність і консерватизм підопічних числа 4 часто можуть бути виражені дуже яскраво. Це призводить до прояву у четвірок надмірної дріб'язковості і педантичність, а навколишні починають сприймати їх як нудних і обмежених людей. Їм слід відкрити себе чогось нового, навчитися мріяти і фантазувати. Якщо четвірки перестануть робити з мухи слона, звертаючи увагу на різні дрібниці, то їх життя відразу заграє новими яскравими фарбами.

Формула обчислення числа імені Дем'ян:Д (5) + Е ( 6) + М (5) + Ь (3) + Я (6) + Н (6) = 31 = 3 + 1 = 4

Астрологічна символіка імені Дем'ян

  • Камінь-талісман – Гіпс.
  • Планета-покровитель – Місяць.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Дем'ян – Коник.
  • Рослинний символ – Клевер.
  • Кращий зодіак – Рак і Водолій.
  • Число Дем'яна – 4.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Дем'ян

Дем'ян Захар'єв – радянський інженер-станкостроітель

Дем'ян Бідний – радянський письменник і поет, громадський діяч

Дем'ян Кудрявцев – російський підприємець, власник газет

Дем'ян Осика – Герой Радянського союзу

Дем'ян Турчин – білоруський байдарочники

іменини дні і святі покровителі імені Дем'ян

Церковної форма імені Дем'ян – Даміан. Саме так назвуть Дем'яна при хрещенні.

Преподобний Даміан Есфігменскій

лютий 23, березень 8

безсрібників Даміан

липень 1, липень 14

Преподобний Даміан Печерський

вересень 28, жовтень 11

Мученик Даміан

жовтень 31, листопад 13