Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЗіновій
1095 Oracle

Зіновій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Зіновій за походженням грецьке. Було утворено швидше за все від грецького імені Зенобіос або Зіновіос. Обидва трактуються як Зевс, за головною версією, або «біос», за другою версією. Біос означає життя. У нас же прийнято трактувати ім'я Зіновій як «сила Зевса». Хоча існують і інші варіанти ...

Ім'я Зіновій сьогодні в основному зустрічається тільки у людей старших поколінь, хоча за часів існування Радянського союзу користувалося популярністю і було одним з найбільш поширених на всіх території СРСР. А ще це чоловіче ім'я має сильну енергетику …

Ім'я Зіновій: Значення і характеристика
Походження імені Зіновійдавньогрецьке
В коренігрецьке ім'я Зенобіос або Зіновіос
Буквальна трактування«сила Зевса»
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик Зиновій

Популярність:Чоловіче ім'я Зіновій не влучає у першу сотню рейтингу українських чоловічих імен, і доводиться за статистикою не більше, ніж на 1 хлопчика з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Зіна

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Зіновій:Від чоловічого імені Зіновій свого часу було утворено жіноче ім'я Зіновія, і не менш відоме Зіна.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Зіновій здатне наділити свого носія м'яким і досить терплячим і стриманим характером. Це може вкрай негативно позначитися на майбутньому названого так хлопця, зробити його занадто вразливим. Але є і «зворотний бік медалі» — під впливом знака зодіаку та інших астрологічних символів, особистість може з часом набути і інші риси. У разі Зиновія, цими «іншими» рисами можуть стати такі як строгість, напористість, непохитність і не тільки.

Хоча, звичайно серед їх величезної кількості все одно присутні такі як добропорядність, м'якість, безконфліктність, нерішучість, дієвість, працьовитість, допитливість і спокій ...

Переваги та позитивні риси:найголовнішою перевагою всіх носіїв імені Зіновій можна вважати їх здатність адаптуватися до подій навколо, терпіти, тримати емоції під контролем і надходити по відношенню до людей тільки з позиції добра ...

Зіновій погано відноситься долюдям, які намагаються користуватися його слабкостями заради досягнення власних корисливих цілей. А ще носії цього імені ненавидять людей, які намагаються маніпулювати іншими.

Характер імені Зіновій

Сказати точно, яким характером буде наділена людина, орієнтуючись лише на енергетику імені, носієм якого він є, досить складно. І тим не менше ...

Вважається, що носій чоловічого рідкісного імені Зіновій повинен мати дуже цікавий, але складний характер . З одного боку, це людина слова, справедливий, чесний, завжди надходить тільки відповідно до совістю, і ніколи не здійснює поганих вчинків по відношенню до людей, ким би ці люди не були, друзями, родичами або ворогами і конкурентами по бізнесу. Але з іншого боку, це одинак, характер якого не дозволяє заводити друзів і товаришів. Головна проблема в тому, що носії імені Зіновій занадто бояться зближення – їм здається, що зблизившись з тією або іншою людиною, вони рано чи пізно опиняться підданими зради.

Ну а на додаток до всього іншому варто помітити і той факт, що всі Зиновія працелюбні і відповідальні, старанні, акуратні, обов'язкові, цілеспрямовані. Так, носіям цього імені часто не вистачає рішучості, але це не означає, що вони не здатні домогтися чогось реально хорошого. Навпаки, у Зіновій якраз-таки шансів на успіх куди більше, ніж у багатьох навіть самих рішучих чоловіків.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві значенням імені Зіновій сулітся добродушність, порядність, ніжність, уважність, уяву, несамостійність, любвеобильность, вразливість, примхливість і образливість. Цій дитині важко догодити – будь-які слова або невідповідність його побажанням може привести до образи і капризам. Якщо хоче якусь іграшку, то доб'ється її покупки будь-якими шляхами, зокрема, істерикою. Але зате він допитливий і має розвинене відмінне уяву – при наявності іграшок, буде годинами безперервно займатися ними, не дивлячись ні на кого із сусідніх. Йому ніхто не потрібен, самостійність в плані зайнятості, ось його «коник».

З однолітками ладнає добре, але не потребує постійної грі з ними – через це може стати «відлюдником», але це і плюс, бо завдяки цій якості навряд чи хто зможе негативно впливати на його поведінку і виховання. Батькам варто особливу увагу приділити вихованню в ньому рішучості і самодостатності – тільки так вдасться уникнути виникнення комплексів, якими найчастіше носії цього ймення дуже багаті. Хоча не факт, що вони будуть мати місце – багато що залежить від сили впливу планети-покровителя, Місяця і Плутона.

підліток

Зіновій-підліток, завдяки впливу стихії імені, це вже зовсім інша людина, хлопець непередбачуваний і непостійний, має два обличия одночасно. Так, якщо вдома це завжди спокійний і не вимагає уваги до своєї персони хлопчисько, то в школі, це вже непосида, непосидючий, рухливий, розпещений і неслухняний. Можливо навіть стане одним з улюблених учнів у викладачів – зате є і плюс, що полягає в успішності, цілеспрямованості й наполегливості, що призводять до відмінних результатів, як в навчанні, так в майбутньому і в роботі.

Відносини з такими ж підлітками, однолітками і однокласниками, швидше за все виявляться натягнутими, принаймні на цьому віковому етапі – головна причина в недовірливості і боязні зради. Зате з протилежною статтю можуть намітитися хороші результати навіть в школі, в старших класах ...

Дорослий чоловік

Дорослий Зіна, це вже чоловік успішний, наполегливий і цілеспрямований. У ньому є і напористість, і наполегливість, і терплячість, і посидючість. Йому легше простого домогтися успіху в кар'єрі, незалежно від обраної професійної стежки (напрямки).

Але з друзями у нього як і раніше біда – довіритися кому-небудь, побудувати реально дружні взаємини, йому складно. Кожен, хто міг би стати його другом, рано чи пізно виявляється на задньому тлі. Але потенційних товаришів він відштовхує сам, а люди ж навпаки, тягнуться до нього, бо бачать в його сутності відданого, вірного, і добру людину.

До речі, який досяг зрілості Зіновій, це людина слова, порядна і чесна, щирий і справедливий.

Доля імені Зіновій

На жаль, досить складно сказати точно, як повинна скластися доля чоловіка на ім'я Зіновій у відносинах з представницями протилежної статі, в любові і особистому житті в цілому. Але зате можна зі стовідсотковою впевненістю заявити про те, що носій цього імені повинен бути дуже популярним у жінок. Звичайно, не настільки популярним, щоб стати бабієм, бо не вистачає для цього занадто багато чого, але все ж.

При всьому вищесказаному варто відзначити і той факт, що Зиновія в своїй більшості не з тих чоловіків, що користуються своєю популярністю і ведуть занадто різноманітну особисте життя. Навпаки, це віддані своїм дамам чоловіки, кавалери, про яких багато жінок лише мріють. Для такого кавалера його дама завжди буде улюбленою, навіть якщо відносини з нею дуже швидкоплинні і короткі. Кожна його пасія буде його коханої, най-най ...

З віком багато що може змінитися, але одне все ж залишиться – Зіновій назавжди залишиться чоловіком відданим і вірним. Знайшовши другу половинку, що буде відповідати всім його критеріям, він зміниться. Він присвятить своїй дружині всього себе цілком і повністю. Так навіть якщо і виявиться у неї який-небудь недолік, на його ставлення до неї він все одно не вплине.

Любов і шлюб для імені Зіновій

Зіновій не поспішає заводити романи, він ретельно придивляється до оточуючих його дамам. Він не завжди виявляє рішучість, оскільки не дивлячись на величезний успіх серед жінок, Зіновій все ж відчуває легку невпевненість в собі. Досить часто саме жінки роблять перші кроки до зближення з ним. В молодості він не бажає пов'язувати себе узами шлюбу, дозволяючи дамам себе любити. Тільки в більш старшому віці він усвідомлює сенс створення сім'ї.

Майбутня дружина Зиновія повинна стати для нього не тільки палкою дружиною, а й справжнім другом. У ній він може шукати навіть риси своєї мами, любові якої, йому мабуть не вистачало. Для нього важливо, щоб дружина була чесна з ним, проявляла ніжність, турботу і чуйність. Зіновій не надто балує дружину компліментами, однак на людях він показує себе, як галантний і ввічливий чоловік. Це може дратувати його дружину, проте їй не варто сумніватися в його глибині почуттів, просто такий його характер. Свою турботу і любов він звик демонструвати справами, а не словами.

Зіновій не стане боротися за роль глави сімейства, він абсолютно спокійно ставиться до того, що його сімейне життя — це яскравий приклад матріархату. Досить часто він поступається дружині, ретельно уникаючи сварок. Обов'язок матеріального забезпечення Зіновій залишає за собою і успішно її виконує, забезпечуючи свою сім'ю комфортні умови життя. Однак в разі сварок з дружиною або втрати до неї інтересу, він здатний піти на зраду. Як то кажуть, і в тихому болоті теж чорти водяться.

Зіновій як Батько

Неможливо гарантувати, що кожен людина з тим чи іншим ім'ям проживе однаково щасливо або, навпаки все складеться плачевно. Так само неможливо передбачити, хто з людей здатний стати дуже хорошим батьком, а хто безвідповідальним і несерйозним. Однак деякі загальні якості характеру все ж дозволяють припускати деякі моменти. Наприклад, в даному випадку — такі як турбота, поступливість, надійність, дозволяють припустити, що, наприклад, Зіновій може стати досить хорошим батьком.

Зіновій ретельно продумує тактику своєї поведінки з дітьми. Для нього вкрай важливо знайти можливості стати для дітей авторитетом, адже негласної головою сім'ї є їх мати. Він бере активну участь у вихованні дітей. Намагається навчити їх поважати один одного і оточуючих, виховує в них такі якості, як чесність, взаємодопомога, а також цілеспрямованість.

Зіновій має всі шанси стати щасливим батьком відразу декількох синів. У нього дуже тісні відносини з хлопцями. Він вкладає в них всю свою душу, проводить з ними досить багато часу. Цікаво, що, підростаючи хлопчики відчувають велику зв'язок саме з ним, як батьком, а не з мамою.

Сумісність Зіновій c жіночими іменами

Тема сумісності багато десятків років привертає більшу частину астрологів, і сучасні фахівці не виняток, і більш того, їм вдалося, хай і не на практиці, але все ж довести, що найкращою у імені Зіновій сумісність буде з такими жіночими іменоформамі як Алевтина, Камілла, Капітоліна, Сусанна, Христина, Тамара і Ельвіра. Вважається, що з дамами, саме таким чином, власник обговорюваного імені зможе побудувати реально міцні, довірчі, щасливі і довговічні відносини ...

Анастасія, Варвара, Олена, Маріанна, Таїсія, Нінель і Фріда – ці іменні варіації не дуже поєднуються з ім'ям Зіна (чоловічим). З названими так жінками теж є шанс побудувати хороші відносини, але довговічними назвати їх не вийде. Є велика ймовірність швидкого і досить непередбачуваного розриву, і все через зайвої імпульсивності обох половинок.

А з Анфісою, Валерією, Веронікою, Тамілою, Елеонорою і Станіславою і зовсім не рекомендується створювати спілки, бо це призведе тільки до нескінченних розбіжностей, сварок, ревним поривам і грубості, що відповідно призведе до швидкого розставання. Хоча, знову ж таки, все вищеназване є лише непідтвердженою на практиці теорією, так що ризикувати, чи ні, кожен повинен вирішити для себе сам.

Що стосується протилежної статі, то тут все просто – жінкам подобається. Але чи піде на побудови союзу тільки з тієї, що зможе схилити його до довіри. Сам же Зіновій стане ідеальним чоловіком і зразковим кавалером – ввічливий, уважний, турботливий.

Хоча, багато що може і відрізнятися від вищеописаного, в залежності від знака зодіаку носія цього ймення, і знака за китайським гороскопом.

Число імені Зіновій

Число імені Зіновій по нумерології — 2. Двійки — природжені шукачі рівноваги і гармонії. У них дуже тонка інтуїція, високорозвинені інтелектуальні здібності і проникливість. З самого дитинства двійок вважають борцями за справедливість. Їм досить часто вдається примирити конфліктуючі сторони, допомагаючи їм досягти взаєморозуміння.

Ще одним найважливішим якістю підопічних числа 2 є дипломатичність, їх прагнення до співпраці, а також до діалогу. Двійкам властиво вміння співпереживати. Вони завжди готові не тільки вислуховувати, а й допомагати іншим людям. У спілкуванні вони завжди поводяться тактовно, ввічливо і коректно. Двійки — врівноважені, спокійні і дуже миролюбні люди, які всіма способами уникають конфліктів. Ставши свідками конфліктних ситуацій, вони максимально ретельно розглядають причини того чи іншого конфлікту, борються за справедливість, але при цьому ніколи не займають активну позицію жодної з конфліктуючих сторін.

Розсудливі і комунікабельні двійки легко знаходять спільну мову з людьми . Їх здібності і таланти можуть допомогти їм стати успішними дипломатами, юристами, адвокатами або учасниками переговорів. В особистих стосунках вони також постійні і вірні. Їм легко вдається вибудувати довірчі відношення зі своєю другою половинкою. Єдиним недоліком підопічних числа 2 можна вважати їх вкрай сильне бажання уникнути будь-яких конфліктів, а також їх надмірна поступливість. Їм слід проявляти більше наполегливості, твердості і не бояться відстоювати свою думку.

Формула обчислення числа імені Зіновій:З (9) + І (1) + Н (6) + О (7) + В (3) + І (1) + Й (2) = 29 = 2 + 9 = 11 = 1 + 1 = 2

Астрологічна символіка імені Зіновій

  • Камінь-талісман – Корал.
  • Планета-покровитель – Місяць і Плутон.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Зіновій – Синиця.
  • Рослинний символ – гвоздика.
  • Кращий зодіак – Рак і Скорпіон.
  • Число Зиновія – 2.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон – літо.

Відомі люди з іменем Зіновій

Зіновій Дроздов – архієпископ Тамбовський

Зіновій Егейський – православний священномученик, єпископ

Зіновій Кошики н – архієрей Руської православної церкви

Зіновій Красовський – єпископ Горьковський і Арзамаський

Зіновій Мажуга – єпископ Грузинської православної церкви

Зіновій Михайлович – псковський статечний посадник

Зіновій Отенскій – богослов, православний полеміст XVI століття

Зіновій Зінон Тирский – православний священномученик, пресвітер

іменини дні і святі покровителі імені Зіновій

Священномученик Зиновій

жовтень 30, листопад 12