Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЗорій
557 Oracle

Зорій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Зорій за походженням вірменське. Буквальне значення цього вірменського імені звучить як «жрець сонця і вогню», а за другою версією – «повелитель культу». Примітно, що незважаючи на своє походження, це ім'я не зустрічається серед представників кавказький народностей.

Красиве чоловіче ім'я Зорій сьогодні зустрічається вкрай рідко, хоча свого часу користувалося попитом не тільки в Україні, але також і в інших країнах, що входять колись до складу СРСР і мають переважно російськомовне населення. На думку етимологів, має енергетику, найсильнішим чином впливає на характер, долю і внутрішній світ названого їм людини.

Ім'я Зорій: Значення і характеристика
Походження імені Зорійвірменське
Буквальна трактування за цією версією«жрець сонця і вогню»
Трактування за другою версією«повелитель культу»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Ім'я Зорій вже давно випало з рейтингу популярних українських чоловічих імен. Доводиться по статистиці не більше, ніж на 2 хлопчиків з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Зорчік, Зорюша, Зорюшка, Зоря

Сучасні англійські аналоги:Зорян

Цікаве про ім'я Зорій:Сумісно з більшістю українських жіночих імен, в різній мірі, але все ж. Також, сумісно і з деякими зарубіжними іменами.

Як впливає значення імені на долю: карма

Етимологи і астрологи сходяться на думці, що значення імені Зорій має сильну енергетику і може найсильнішим чином впливати на натуру названого цим ім'ям хлопчика. І дійсно, навіть буквений аналіз іменний форми Зорій підтверджує цю думку.

Значення імені Зорій обіцяє такі риси: цілеспрямованість, працьовитість, планомірність, нав'язливість, доброта, настирливість, напористість, товариськість, настирливість, стрімкість, принциповість, щедрість, доброзичливість, хитрість, корисливість, непередбачуваність і свавілля.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в здатності досягати цілей навіть тоді, коли це здається нереальним. Плюс, до переваг можна віднести планомірність і настирливість з напористістю ...

Зорій погано відноситься долюдям, які не приносять ніякої користі суспільству. А ще носії цього чоловічого імені зневажають жінок, які не знають собі ціну і не намагаються досягти більшого, ніж можливо.

Характер імені Зорій

Характер імені Зорій, а точніше носія цього імені, такий, що обіцяє багато хороших якостей. Чоловік, названий цим ім'ям, може мати досить хороший, позитивний характер. Добрий, щедрий, порядна, безкорисливий і безпринципний, завжди йде на контакт і готовий до спілкування в будь-який момент. Плюс, характер Зорія передбачає і така важлива якість як чуйність – він ніколи не відмовить у допомозі нужденному в ній людині, не зрадить, не обдурить, не зробить проти совісті.

У той же час характер його може комусь то здатися і занадто потайним. Хоча так і є – Зорій ніколи не поспішає звернутися за допомогою, та й в свої переживання присвятить далеко не кожної людини. Стати його другом, справжнім товаришем, дуже непросто. До потенційних друзів він може дуже довго придивлятися, такий вже його характер, недовірливий і боїться зради.

Зате характер імечко Зорій передбачає наявність такої риси як доброзичливість, а це важливо. Плюс, у нього характер прихованого лідера, людини, здатного управляти натовпом, організовувати працю, нав'язувати спільну думку всіх навколо. Втім, це тільки теорія – на практиці все залежить від ряду факторів, у тому числі і від знака зодіаку, і від пори року народження, і звичайно ж від батьківського виховання.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у хлопчика, якому батьки вирішили дати рідкісне чоловіче ім'я Зорій, можуть проявитися такі риси як прямолінійність, чесність, доброта, наполегливість, дружелюбність, щедрість, комунікабельність, красномовність, добропорядність і життєрадісність. Значення і енергетика імені Зорій можуть обдарувати носія цього ймення досить позитивним характером, але не дивлячись на це, в спілкуванні з однолітками у нього можуть виникати проблеми. Головна проблема полягає в його невмінні приховувати що-небудь від батьків, він все їм розповідає, все до дрібниць, і за це його можуть почати вважати ябедою. Хоча насправді він не ябеда, і більш того, може бути просто відмінним другом – відданим, уважним, готовим відстоювати інтереси товариша навіть ціною власного блага. І взагалі, відданіше цього хлопчиська, одного не знайти, таких ще пошукати.

З батьками Зорій, починаючи з раннього дитинства, і до самої зрілості, буде намагатися підтримувати вкрай теплі і дружні відносини. Від нього мати і батько не почують грубості або обману. І взагалі, Зорій, над яким має владу значення цього ймення, це людина чистий і відкритий, добрий, поважаючий чужі думки і дорослих.

В цілому, значення обіцяє виключно хороші риси, по крайней мере, як для дитини . У хлопчаки з ім'ям Зорій зазвичай багато талантів, він здібний учень, не ледар всьому із задоволенням вчиться. Працьовитий, готовий до подолання чергових перепон, і що не менш важливо, цілеспрямований і будь-які справи доводить до кінця.

Підліток

як правило, хлопчика з ім'ям Зорій, значення і енергетика цього імені нагороджують такими рисами як цілеспрямованість, доброзичливість, оптимістичність, товариськість, комунікабельність, щедрість, настирливість і напористість, працьовитість і старанність, дбайливість і позитивність. З таких виростають відмінні підлітки, такі, яких зазвичай своїм дітям в приклад ставлять все батьки.

До речі про батьків – у цього хлопчика ніколи не буде з ними конфліктів, він намагається догодити матері і батька, у всьому їм підпорядковується, і це навіть не дивлячись на те, що по натурі зазвичай все Зоріі дуже самолюбні і незалежні. Але проявлятися незалежність і самолюбство можуть тільки в спілкуванні з друзями, і то, тільки в самих крайніх випадках. Зорій в будь-якій суперечці буде намагатися довести свою правоту діалогом, розумними поясненнями і логічними ланцюжками – на агресію або повноцінний конфлікт вивести Зорія не вийде. Зорій стриманий і терплячий ...

В школі у хлопчика, над яким протегує значення ймення Зорій, може бути багато недоброзичливців і заздрісників, а значить, в плані вибору друзів йому варто бути якомога уважніше. Він працьовитий, цілеспрямований, настирен, всього домагається чесною працею і ніколи не «Філон», що не лінується. І саме те, що він все домагається, досягає будь-яких цілей, і може стати причиною заздрості з боку потенційних друзів і товаришів. А ще є і не менш погане «але» — Зорій не розбирається в людях ...

Дорослий чоловік

Що досяг зрілості Зорій, це вже людина і зовсім з унікальним характером. Він дієздатний, талановитий, виконавчий і відповідальний, планомірний і працьовитий, наполегливий, цілеспрямований, завжди намагається домогтися більше, ніж може на думку оточуючих його людей, весь час намагається дивувати всіх навколо. У такого може бути велике майбутнє, адже він завжди досягає поставлених цілей і в ста відсотках випадків долає виникають перед ним перешкоди. Плюс, значення може наділити його і лідерськими задатками, притому, присутні вони можуть і в дитинстві, але виявляться лише в зрілості – причина в його м'якості, яка з віком може пропасти.

У відносинах з друзями і товаришами лідерські задатки теж виявляться, і в першу чергу в обличчя організаторських умінь. Чоловік, над яким протегує значення і енергія імені Зорій, це людина, яка знає, як направити енергію людей в потрібне русло, він вміє направляти, організовувати, надихати, а це вже багато чого варте. Плюс, ніколи і нікого не зрадить, не стане шукати користь в спілкуванні з будь-ким, добрий і щедрий, завжди допоможе від душі який потребує матеріальної допомоги людині, якщо не ділом, то радою вже точно. Такий вже він, чоловік на ім'я Зорій.

Ще одна важлива якість, селищах таким фактором як значення – воно полягає в його терплячості, стриманості. Зорій ніколи не наорет на кого-небудь, не образить, чи не образить, він до останнього тримає образу і злість в собі. Правда, рано чи пізно він все ж захоче виговоритись, і головне, щоб в цей момент поруч з ним знаходився хтось відповідний.

Доля імені Зорій

Доля імені Зорій у відносинах з представницями протилежної статі, в шлюбі і в любові, дуже важко вгадувати, і все лише по одній тієї причини, що ця іменна форма не дуже популярно . Тим не менше, кілька важливих моментів все-таки дослідникам вдалося з'ясувати, і головний з них говорить про те, що доля Зорія передбачає дуже насичене особисте життя названому цим ім'ям чоловікові.

Доля Зорія, бути з підліткового віку популярним у жінок. Його красномовність, чуйність, доброта, чарівність і уважність, здатні спокусити навіть саму прискіпливу даму. При цьому сам Зорій навряд чи буде намагатися урізноманітнити своє особисте життя – доля Зорія передбачає йому раніше початок пошуку істинної любові, другої половинки, з якої він зможе побудувати сім'ю. При цьому сам Зорій може довгий час перебирати варіанти других половинок, як би смішно це не звучало.

Зате в зрілості доля може привести Зорія до того, чого він прагне. Знайшовши жінку, яка зможе змиритися з його вимогливістю і тиранією в сімейному житті, він зможе стати відмінним батьком і надійним хранителем сімейного вогнища. В такому чоловікові жінці не доведеться сумніватися, він ніколи не кине і не зрадить свою сім'ю. А ще його доля стати вірним чоловіком, яких в сучасності мало.

Любов і шлюб для імені Зорій

Зорій, як правило, має дуже цікаву зовнішність, та й саме його ім'я робить на дам магічний вплив. Бажаючи сподобається жінці, він здатний виявляти максимум галантності, красномовства, доброти і уважності. Тож не дивно, що він здатний завоювати прихильність любо жінки. Однак він не є прихильником легковажного флірту, йому важливо знайти жінку, яка зможе прийняти всі його мінуси, щиро полюбити і створити з ним міцну сім'ю.

Зорій — це чоловік з сильним характером, в якому може бути присутнім схильність до тиранії. У сімейних стосунках він буде вкрай принциповим і вимогливим до дружини. Йти на компроміси він також не звик. З чоловіком, у якого такий характер зможе бути поруч тільки дуже спокійна, поступлива і терпляча жінка. Крім того, він може періодично змінювати свої вимоги до дружини, вимагаючи їх миттєвого виконання.

Однак величезним плюсом Зорія, як чоловіка, є його надійність, відповідальність і відданість. Він буде справно оберігати свою сім'ю від усіляких бід і забезпечувати високий матеріальні статки і соціальний статус своєї сім'ї. Його покірна дружина і діти зможуть відчувати себе немов за стіною з каменю, надійної і міцної.

Зорій як Батько

Такий чоловік, як Зорій має дуже серйозний підхід до життя. Він чітко планує свій крок, тому і на батьківство він зважиться тільки тоді, коли буде впевнений в тому, що він уже твердо став на ноги і зможе гідно забезпечити своїх дітей. Появі дитини він дуже радий, він вдячний дружині за маленький скарб. Особливо важливо для Зорія, щоб у нього був син, так званий, спадкоємець.

Зорій стає турботливим і люблячим батьком, який заради благополуччя дітей готовий трудиться ще більше. Свою строгість він чергує з батьківською ласкою і турботою. За хорошу поведінку він радує своїх дітей подарунками. У вільний час Зорій із задоволенням проводить з дітьми багато часу, спілкується, грає або веде їх, наприклад, в парк атракціонів. Діти відчувають авторитет батька, поважають і цінують його.

Незважаючи на те, що його батьківська любов дуже сильна, жорсткий характер Зорія не дозволить йому з ними сюсюкати. У вихованні дітей він буде вкрай суворий і вимогливий. Для нього важливо, щоб діти слухалися його цілком і повністю. Він не потерпить неслухняності або нахабства з їх боку, подібні спроби будуть тут же припинені, а діти покарані. Крім того, строгість батька допомагає їм рости дисциплінованими, виконавчими, відповідальними і самостійними.

Сумісність Зорій c жіночими іменами

Найкращою у імені Зорій можна назвати сумісність з жінками, саме такими іменними формами як Поліна, Варвара і Аріна . З названими таким чином жінками Зорій зможе побудувати щасливу і по-справжньому міцну сім'ю, шлюб, в якому будуть щасливі обидві половинки. Тут не буде, ні ревнощів, ні сварок, ні скандалів. По крайней мере, теорія говорить саме про це.

З такими як Ольга, Діана і Єлизавета, Зорій теж зможе побудувати хороші, теплі стосунки . Але в даному випадку будуть несумісні самі енергетики імен, що може привести до плачевних наслідків. Це може бути і необгрунтована ревнощі, і просто сварки на порожньому місці.

А ось з Марією, Наталією і Дариною, Зорію і зовсім не рекомендується навіть і намагатися будувати відносини, тому як в даному випадку мова йде про повну, навіть стовідсотковою несумісності характерів. Хоча, все це тільки теорія, і як і будь-яка теорія, ця теж може не підтвердитися на практиці.

Що до стосунків чоловіка на ім'я Зорій із представницями протилежної статі, так тут не без проблем. У відносинах Зорій може проявити себе самим справжнім тираном, вимогливим, принциповим, безкомпромісним. З таким зможе вибудувати своє щастя далеко не кожна жінка – тільки терпляча, поступлива і поступлива дівчина зможе витримати його. Плюс, Зорій дуже вимогливий і може пред'являти дуже високі вимоги до потенційної другої половинки, і йому не зрозуміти при цьому, що далеко не кожна людина може змінити себе відповідно до вимог самого Зорія.

Число імені Зорій

Число імені Зорій по нумерології — 1. Владність, неповторність, цілеспрямованість, відвага, самостійність і впевненість у перемозі — це головні риси характеру підопічних числа 1, які з дитинства звикли бути в усьому і завжди першими, лідерами, переможцями. Найбільше вони бояться втратити свою незалежність і свободу в поглядах і судженнях. Тому все життя вони будуть боротися за те, щоб їх не втратити. Вони ніколи не приймають чужу думку, але самі для багатьох є авторитетними людьми.

Одиниці володіють унікальним умінням, що дозволяє саме їм знаходити єдино вірне і правильне рішення в різних неординарних, небезпечних або стресових ситуаціях. Підопічні числа 1 мають не тільки сильний і вольовий характер, але також володіють величезним творчим потенціалом. Вони здатні домогтися високих цілей, як в бізнесі, так і в одній їх творчих професій. Поставивши перед собою цілі, одиниці ніколи не відступають і не здаються. Будь-які перешкоди на шляху до своєї мрії вони спритно долають і приходять до фінішу переможцями.

Товариські і доброзичливі одиниці можуть мати не тільки позитивні, але і негативні якості особистості: цинізм, якась жадібність і агресивність по відношенню до оточуючих, егоїзм, самолюбство, часта зміна настрою, хвалькуватість і впертість. В особистому житті авторитаризм одиниць може перешкодити їм побудувати своє особисте щастя.

Формула обчислення числа імені Зорій:З (9) + О (7) + Р (9) + І ( 1) + Й (2) = 28 = 2 + 8 = 10 = 1 + 0 = 1

Астрологічна символіка імені Зорій

  • Камінь-талісман – Хризоліт і Геліотроп.
  • Планета-покровитель – сонце і Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Зорій – Сокіл.
  • Рослинний символ – Омела і Олива.
  • Кращий зодіак – Лев.
  • Число Зорія – 1.
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Зорій

Зорій Айковіч (Гайковіч) Балаян (радянський вірменський письменник)

Зорій Юхимович Файн (український фотохудожник, композитор, педагог)

Зорій Я Коввич Яххнін (знаменитий письменник)

Зорі Вікторович Казмін (кандидат медичних наук

Зорі Михайло Осипович (художник та вчитель)

Zorii Anton Ravitsky (телевізійний хост)

Днів імені та святих покровителів назви ZORIS

Назва ZORIS не є християнином, Він має старі слов'янські або вірменські корені. Его нет в православных и также в католических святцах. Этим именем не крестят, именины не празднуют. Мальчика по имени Зорий нарекут подходящим по дате рождении или крещения именем.