Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЕлеонора
843 Oracle

Елеонора: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Елеонора за походженням давньогрецьке. Вийшло від грецького слова «елеос». Значення в перекладі на українську мову звучить як «милість» або «співчуття». Виходячи і цього, трактування звучить як «милосердна» або «співчутлива». Хоча є й інші версії ...

українське жіноче ім'я Елеонора з'явилося в нашій культурі відносно недавно, але сильно популярним воно ніколи не було. Зате воно має відмінну значимість, дуже сильну енергетику, і відмінну сумісність з більшістю українських чоловічих імен. Ще й звучить чудово практично на всіх існуючих мовах …

Ім'я Елеонора: Значення і характеристика
Походження імені Елеонорадавньогрецьке
В коренігрецьке слово «елеос»
Буквальна трактування«милосердна» або «співчутлива»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:Ім'я Елеонора стабільно знаходиться на 71-73 позиціях в рейтингу українських жіночих імен. Доводиться на 2-4 дівчинки з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Еля, Ела, Елла, Леля

Сучасні англійські аналоги:Елінор, Елеанор, Ленор

Цікаве про ім'я Елеонора:Існує кілька версій походження імені Елеонора, і по одній з найпопулярніших воно могло статися ще й від французького імені Аліенора.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Елеонора обіцяє непростий, але водночас унікальний за своєю суттю характер. Зазвичай Елеонора відкрита і щира, використовує загальну повагу на благо суспільства, всім допомагає і кожного готова підтримати. Не виносить сварок і скандалів, неконфліктна, в школі шанована і ставиться в приклад вчителями. З однолітками спілкується на рівних, хоч і усвідомлює свою перевагу. Веде здоровий спосіб житія і вважає за краще проведення часу на природі.

А ще дослідники прийшли до висновку, що, як і на будь-яке жіноче і чоловіче ім'я, на це теж сильно впливає оточення, але найсильніше, планетарна зв'язок.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Елеонора полягає в не конфліктна, в здатності прощати і приймати людей такими, якими вони є, в добродушності та доброзичливості, якими сьогодні мають далеко не всі ...

Елеонора погано відноситься долюдям, які постійно всім навколо диктують свої правила і всіх змушують робити так, як їм самим вигідно. А ще носії цього жіночого імені ненавидять фальш і користь.

Характер імені Елеонора

Характер імені Елеонора такий, що саме ім'я обіцяє носительку досить привабливу натуру. У Елеонора домінують такі риси як любвеобильность, чесність, дружелюбність, доброзичливість, щедрість, принциповість, планомірність, правильність, передбачуваність, товариськість, привабливість, уважність і дбайливість. При цьому характер може наділятися і такими недоліками як недовірливість і скритність – вони-то і можуть принести чимало проблем носительці цієї іменної форми.

У дорослих Елеонор зазвичай характер не такий як у підлітків-дівчаток. Дорослі Елеонори в більшості випадків поступливі і поступливі, добрі, розважливі і розважливі, часом навіть хитрі, але залишаються правильними. Характер такої Елеонори не дозволить їй нашкодити комусь із близьких, обдурити не заслужив це людини, або повести себе негарно щодо кого-небудь.

У той же час не можна не відзначити і те, що характер багато в чому залежить від купи додаткових факторів, в тому числі і від виховання, і від астрологічної символіки. Хоча знову ж таки, в разі імені Елеонора, характер зазвичай все ж такий, яким описаний вище.

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві у дівчинки, якій батьки вирішили дати гарне українське ім'я Елеонора, може бути по-справжньому чарівний характер, натура, якій просто не можна не захоплюватись. У більшості випадків значення цього ймення обіцяє такі риси як чуйність, доброта, щедрість, чесність, товариськість, привітність, весела вдача та оптимізм. Такі дівчатка з усіма в добрих стосунках, вони з раннього дитинства випромінюють тепло і доброту, з такими не можна не дружити.

До речі про дружбу – значення цього імені може нагородити дружелюбністю, комунікабельністю, товариськістю, балакучістю, оптимистичностью і красномовністю, завдяки яким у Елеонори не повинно бути ніяких проблем зі спілкуванням. Друзів у такий має бути багато. Правда є одне величезне «але» — значення цього ймення може нагородити доброзичливим характером, але не обдарувати розбірливість. У підсумку в оточенні названої ім'ям Елеонора дівчинки можуть бути не тільки друзі, але також і недоброзичливці, що видають себе за товаришів.

З батьками у дівчинки з ім'ям Елеонора повинні бути дуже хороші відносини, але найближчими будуть не з матір'ю, а з батьком. Саме від батька вона може взяти багато рис і якості, і саме його і буде ставити собі в приклад для наслідування, тому татові варто бути акуратніше у виборі стилю поведінки і спілкування з дочкою. Елеонора може сильно наслідувати батька, перейняти від нього все без винятку, і саме йому вона буде розповідати про всі свої переживання і образи.

Підліток

У дівчинки підлітка, над якою протегує значення іменний форми Елеонора, може бути і зовсім унікальна натура. Серед домінуючих якостей можуть бути такі як чуйність, привітність, щедрість, доброзичливість, щедрість, вірність, планомірність, розсудливість, недовірливість, скритність, красномовність, допитливість і безконфліктність. Значення імені може обдарувати Елеонору відмінним почуттям гумору і рисами, з якими вона зможе подружитися з будь-якою людиною, але і тут не обійшлося без «Але». Справа в тому, що в своїй більшості Елеонори занадто недовірливі і потайливі, і намагаються уникати близькості з людьми, а це в свою чергу може вкрай негативно позначитися на кількості друзів і відносинах з ними.

У той же час у річної дівчинки Елеонори може бути навпаки, дуже багато друзів. Головна риса народилася в літній період часу дівчинки, це правильність – саме завдяки їй у Елеонори має бути багато друзів. Справа в тому, що вона ніколи не зрадить і не обдурить близького, намагається чинити максимально правильно, так, щоб її ніхто не міг звинуватити в нечесності або несправедливості, хитрості або корисливості.

Що ж до навчання, то тут у Елеонори можуть періодично виникати проблеми. Вся проблема в тому, що значення цього ймення НЕ обдаровує концентрацією і уважністю. Елеонори в своїй більшості надто непосидючі і балувати, що природно просто не може цього не розповідали на навчальних результатах.

Доросла жінка

У дорослої жінки, над якою протегує значення і енергетика імені Елеонора, і зовсім може практично не виявитися недоліків. Працьовита, цілеспрямована, чесна, рухлива, активна, дієва, відповідальна і виконавча, обов'язкова, рішуча і впевнена в собі – така стане відмінним фахівцем в будь-якій обраній області діяльності, і зможе в будь-який з них досягти великих висот. Ще одним великим плюсом, який обіцяє значення, є те, що Елеонора ніколи не поводиться неправильно по відношенню до колег і друзів – вона ніколи не дозволить собі скористатися будь-чиєї слабкістю заради власної користі або особистого просування по службі, ні в якому разі не образ людини без реальної причини, і що не менш важливо, готова прийти на допомогу. Значення Елеонора обіцяє чуйність і доброту. Саме завдяки їм названа таким ім'ям жінка і може в підсумку виявитися здатною на хороші вчинки особистістю. Така допоможе справою і радою, підтримає ...

рішучість, упевненість в собі, завжди чітко йде до совій мети і ніколи не відступає, навіть якщо бачить перешкоду на шляху до мети. Все Елеонори без винятку прагнуть до досконалості, вони терплячі і стрімкі, намагаються будь-що-будь стати краще, ніж є на даний конкретний момент, і що найголовніше, досягають наміченого, чого б це не коштувало. Це сильні духом жінки, але не домінуючі над іншими – такі не люблять домінувати ...

Доля імені Елеонора

Доля імені Елеонора в стосунках з представниками протилежної статі така, що передбачає велику популярність у хлопців в підлітковому віці. Зазвичай дівчата Елеонори користуються неймовірною популярністю у хлопців в школі і до самої зрілості – на руку грає мрійливість, романтичність і сентиментальність всіх дівчат, названих іменем Елеонора. Але разом з тим доля не передбачає бурхливе особисте життя на цьому етапі життя, тому як до відносин з хлопцями більшість Елеонор відносяться занадто відповідально.

Зате в зрілості доля може нагородити Елеонору ще більшим числом прихильників. І ще б, як може не користуватися попитом жінка, яка знає собі ціну, та ще й з характером з явними лідерськими задатками? Плюс, такій жінці обов'язково будуть притаманні такі риси як красномовність, товариськість, уважність і дбайливість, а також. Уміння поступатися в потрібні моменти, що теж грає на руку.

Доля може звести Елеонору не раз з таким чоловіком, в якого вона закохається «по вуха», і це не дивно, адже такі дівчата відрізняються занадто сильною влюбливість . Але ка передбачає доля, в шлюб Елеонора вступить тільки один раз, і то, тільки після тривалої перевірки відносин.

Любов і шлюб для імені Елеонора

Елеонора — дуже красива і розумна жінка. Вона не соромиться використовувати власні зовнішні дані для того, щоб домогтися від чоловіка того, що їй потрібно. На жаль, далеко не відразу Еля розуміє, який саме чоловік зможе зробити її щасливою. Її обранець повинен бути заможним і забезпеченою людиною, яка займає високе положення в суспільстві. Елеонора вибирає чоловіка здатного забезпечити їй безбідне життя, але при цьому у нього повинен бути урівноважений і спокійний характер.

До речі, як правило, своє щастя вона знаходить з другого разу. Елеонора здатна рано вискочити заміж, лише для того, щоб вирватися з-під їх нав'язливої ​​опіки. Їй буде керувати перше сильне почуття і бажання довести їм свою самостійність. Однак такий експеримент нерідко закінчується розлученням, оскільки молоді не до кінця усвідомлюють і розуміють, що означає « сім'я ». Вони вже після весілля пред'являють один одному вимоги, яким не відповідає дійсності та вирішують розлучитися. Хоча, звичайно, бувають і приємні винятки.

Саме шлюб з часткою розрахунку і кілька ділові відносини з чоловіком дозволять Еле відчувати таку важливу впевненість в завтрашньому дні. Найцікавіше, що така родина може стати справжнім міцним союзом. Поступово до подружжя приходять і пристрасть, і любов, і справжнє щастя. Цікаво, що Елеонору не бентежить те, що її чоловік старше неї. Також улюблена робота відіграє для неї особливу роль. Вона завжди готова гостинно прийняти у себе вдома гостей, але щоденні домашні клопоти швидко стомлюють її. Заради гарного настрою коханій чоловік готовий і домробітницю найняти.

Елеонора як Мати

Коли людина стає батьком, він відчуває цілу купу емоцій. Звичайно, більше почуттів виявляють жінки, оскільки саме, завдяки їм на світ з'являються нові прекрасні створення — діти. Однак навіть жінок долають сумніви і страхи, адже материнство — це не тільки радість, а й величезна відповідальність на все життя. При цьому, поглянувши на риси характеру Елеонори, варто припустити, що у неї вистачить сил, відповідальності та любові для того, щоб стати хорошою матір'ю.

Елеонора по-справжньому сильно і щиро любить своїх дітей. Вона піклується про них, радує, балує і розважає їх. Однак вона не забуває про те, що під час виховного процесу сюсюкання — не найкращий помічник, а ось строгість і вимогливість здатні допомогти навчити дітей старанності, самостійності і, звичайно, нових знань. Як говорилося раніше, в процесі навчання і виховання Елеонора вкрай сувора, але справедлива по відношенню до дітей.

Цікаво, що, наприклад, Елеонори, народжені восени, зазвичай стають мамами синів і дуже ними пишаються. А у інших можуть бути різностатеві діти. Еля намагається поважати думку своїх дітей і зважати на нього, для неї важливо їх право на самостійність. Згадавши нав'язливу опіку своїх батьків, Еля намагається піклуватися про дітей м'яко і ненав'язливо, щоб не намагалися втекти від її материнської турботи. Діти люблять і дорожать відносинами з такою матір'ю, як Елеонора.

Сумісність Елеонора c чоловічими іменами

Іменини Елеонора з чоловічими найменуваннями, це досить складне питання, що таїть у собі чимало аспектів, кожен з яких потрібно враховувати. Але є й прості, але не менш цікаві факти ...

Перший служить доказом того, що найкраща зв'язок в плані почуттів створюється з такими як Гліб, Гордій, Савелій, Тарас, Лазар, Ярослав, Владлен, Альфред і Август.

Ідеальне поєднання в шлюбі буде з Кирилом, Фомою, Ельдаром, Прохором, Авраамом, Арнольдом, Омеляном, Климом, Кондратом і Львом.

Ні позитивного майбутнього з Мойсеєм, Модестом, Петром, Юхимом, Ернестом, Устинов, Харитоном, Русланом і Семеном.

Що до взаємин жінки, над якою панує значення і енергія імені Елеонора, з представниками сильної половини людства, так тут все складно. З одного боку, Елеонори комунікабельні і привітні, і завжди раді увазі й турботі, але з іншого, вони занадто загадкові і потайливі, що подобається далеко не всім чоловікам. Вони настільки потайливі, що у партнерів може складатися враження, ніби це не друга половинка, а реально незнайомий чоловік. А ще Елеонори в основному виростають ідеалістичними, спраглими в усіх людях бачити тільки хороше, і намагаються всіма силами не помічати поганого, навіть там, де погане знаходить явний характер ...

Число імені Елеонора

Число імені Елеонора по нумерології — 8. Вісімка наділяє своїх підопічних цілу низку цікавих і незвичайних якостей. Безсумнівно, цифра 8 — це число імені успішних людей. Вона наділяє їх сильним, вольовим, цілеспрямованим і енергійним характером. Як правило, вісімки користуються авторитетом у навколишніх, є владними і самодостатніми особистостями. Вони можуть стати вмілими, але надмірно суворими, категоричними і вимогливими начальниками. Вони здатні дуже жорстоко поводитися зі своїми підлеглими, але в цьому і полягає секрет їхнього успіху. Крім того, підопічні числа 8 відмінно організовані і розважливі.

Серед негативних рис характеру вісімок можна також назвати: марнославство, через якого вони дуже цинічні й вимагають постійного визнання. Підопічні числа 8 схильні до, так званої, фінансової залежності. Як би багато у них не було грошей, вони жадають заробити ще більше. Спраглі влади вісімки пригнічують собою інших людей. В кінцевому рахунку у них може похитнутися здоров'я через такого надлишку енергії, надмірну активність і напруженості.

Головна проблема вісімок — це брак у них простих людяних почуттів. Не можна все навколо вимірювати в грошовому еквіваленті. Важливо вміти насолоджуватися простими радощами в житті. Близько підопічних повинні допомогти розглянути їм справжню цінність дружби, сім'ї, любові. Тільки так їх можна врятувати з виру, що перетворює людей в грошові мішки.

Формула обчислення числа імені Елеонора:Е (4) + Л (4) + Е (6) + О (7) + Н (6) + О (7) + Р (9) + А (1) = 44 = 4 + 4 = 8

Астрологічна символіка імені Елеонора

  • Камінь-талісман – Янтар.
  • Планета-покровитель – Місяць.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Елеонора – Хамелеон.
  • Рослинний символ – Конвалія.
  • Кращий зодіак – Телець.
  • Число Елеонори – 8.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Елеонора

Елеонора Дюпле (наречена Максимильен Робесп'єра)

Елеонора Мандалян (журналіст, скульптор, художник)

Елеонора Бєляєва (російський музичний редакт Або)

Елеонора Вудсток (дочка короля Англії Едвард II)

Елеонора Кліффорд (молодша дочка Чарльз Брендон)

Елеонора Дюза (Італійська актриса)

Елеонора Дуда (заслужений художник латвійської РСР)

Елеонора Прохницький (російська актриса)

Елеонора Шифрін (ізраїльський громадський малюнок)

День народження Елеонора та святих меценатів

Ім'я Елеонора не перебуває в саратах Православної Церкви, з хрещенням Вони не перетинаються, нумей також не святкує. Святую покровительницу можно выбрать с созвучным именем, например, Леонилла.

Святая мученица Леонилла Лангонийская

январь 16, январь 29

Однако у девочек по имени Элеонора могут быть негласные именины по церковному календарю католиков. Они почитают святую Элеонору 27 мая.