Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаВ'ячеслав
455 Oracle

В'ячеслав: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я В'ячеслав за походженням давньослов'янське. Буквальне трактування значення звучить як «більш славний», «велика слава», або «многославное». Утворено від слів «вяче» або «вяще», що перекладається як «багато», і «слав», що означає славу.

українське чоловіче ім'я В'ячеслав сьогодні користується відносно невеликий популярністю, і тільки в російськомовних країнах. Особливо популярним було в 90-ті роки. Має хорошу символіку і відмінну сумісність з багатьма жіночими сучасними іменами …

Ім'я Вячеслав: Значення і характеристика
походження імені В'ячеславстароукраїнська
В корені«вяче» і «слав»
Переклад«багато» і «слава»
Буквальна трактування«велика слава»
Ангел хранитель і покровитель імені:Новомученніков В'ячеслав Білогірський

Популярність:Ім'я В'ячеслав входить в 100 найпопулярніших чоловічих імен і займає 40-43 позиції в рейтингу. Доводиться на 5-7 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Слава, Славик

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я В'ячеслав:Святий Вацлав, ім'я якого і було занесено в Святці, це чеський князь. А до сучасності дійшло лише похідне ім'я – В'ячеслав.

Як впливає значення імені на долю: карма

Це староукраїнська за походженням ім'я сьогодні користується попитом у багатьох країнах теперішнього СНД. Енергетика і значення імені В'ячеслав, по доданню, наділяють цілим букетом якостей його носіїв. Серед них емоційність, крикливість, буйність, цілеспрямованість, сором'язливість, гумористичність, справедливість і багато іншого. Правда, як і в більшості випадків, виявляються всі ці риси не разом і відразу, у міру дорослішання.

У своєму ж більшості В'ячеслава, це буйні, не дуже стримані, але зате цілеспрямовані чоловіки, завжди домагаються поставлених цілей і намагаються ніколи не відступати від наміченого. Ці чоловіки багато чого домагаються в житті і мають всі шанси на успіх і процвітання в професійному і особистому сенсі. Хоча зустрічаються серед них і менш успішні ...

Переваги та позитивні риси:цілеспрямованість, готовність йти вперед незважаючи ні на що, небажання здаватися побачивши перешкод, здатність концентруватися і правильно використовувати інтуїцію, відданість і безкорисність, вірність власним принципам.

В'ячеслав погано відноситься долюдям, які не вміють боротися за те, чого жадають, які здаються при вигляді перешкод, і яким не вистачає сили волі . А ще він може уникати спілкування з дуже замкнутими і замкнутими людьми, остерігаючись їх ...

Характер імені В'ячеслав

Характер імені В'ячеслав, а точніше його носія, такий, що він вважає за краще довіряти в цьому житті лише самому собі. Найчастіше для того, щоб заслужити хоч краплю його довіри, людині потрібно дуже сильно постаратися. Його недовірливість проявляється в спробах вивести оточуючих на чисту воду, в перевірках на вошивість і в його бажанні знайти підступ у будь-яких діях оточуючих. Багато людей, пройшовши через таку кількість перевірок, відчувають себе ображеними і відмовляються від такого друга. Але кращі, нехай і нечисленні друзі все-таки є, і вони знають, що В'ячеслав того варто, і що це справжній друг, безкорисливий, добропорядний, справедливий і надійний.

Якщо В'ячеслав береться за якусь справу, то неодмінно доведе розпочате до кінця, тому що він досить терплячий і впертий чоловік. Його не лякають всілякі труднощі на шляху досягнення поставлених цілей, адже він дуже сильна і цілеспрямована особистість.

Зазвичай у носія імені В'ячеслав, в цілому, досить непростий характер. З одного боку, він недовірливий людина, яка шукає у всьому обман і фальш. Але з іншого боку, він чесний, добрий, працьовитий і відповідальний чоловік. Плюс, він дорожить друзями, цінує і поважає жінок, а це нині дуже велика рідкість.

Раннє дитинство

Це чоловіче ім'я дитині в ранньому дитинстві може обіцяти примхливість, метушливість, образливість, настирливість, упертість, безкомпромісність, допитливість і непосидючість, активність і занепокоєння. Це зазвичай буйний і дуже неспокійний малюк. Примхливість, крики, тупання ногами, наполягання на своєму, вимогливість і жартівливість, і непомірне бажання бути в центрі уваги — ось те, що характеризує хлопчика В'ячеслава в дитинстві.

Батькам буде складно впоратися з його вибуховим характером, що не дивно. Будь-яке покарання постійно оскаржується, а змусити його зробити щось по дому і зовсім нереально. Плюс він не бажає вчитися нічому новому і нескінченно противиться всім повчанням. Але до повчань бабусі з дідусем відноситься більш терпимо, їх поважає більше ніж маму з татом. Чому так, сказати складно ...

Відносини з однолітками частково проблемні, але якщо в цілому, то хороші. Дітей до нього притягує справедливість, чесність, доброзичливість, щедрість, доброчесність і готовність допомогти кожному який потребує матеріальної допомоги.

Підліток

Підліток В'ячеслав, це і зовсім унікальна особистість, як то кажуть, «зі своїми тарганами в голові». Він товариський, комунікабельний, вміє правильно себе подати, але занадто балувати і емоційний, що часом заважає йому завоювати авторитет.

Він тягнеться до спілкування, хоче бути в увазі навколишніх, намагається стати лідером, але надмірна емоційність і напористість найчастіше відлякують від нього, як однокласників, так і просто однолітків, і так і викладачів. До слова, викладачі цінують в ньому його відповідальність і старанність, навчальні успіхи і готовність до складнощів, але не можуть змиритися з його невмінням спілкуватися з низьких позицій. Він з усіма намагається бути рівним, але ж це не сподобається жодному вчителю і взагалі дорослій людині.

Зате В'ячеслав в будь-якій справі викладається на сто відсотків, не здається, побачивши складнощів, і йде вперед до останнього, а будь-яка поставлена ​​мета обов'язково виявиться досягнутою ім.

Дорослий чоловік

Дорослий чоловік на ім'я В'ячеслав, це вже добре розбирається в людях, трохи черствий, але справедливий і не позбавлений почуття гумору представник чоловічої половини. У нього може розкрити в зрілості безліч талантів, але найголовніші, це вміння бачити в людях їхню справжню суть, здатність правильно подати себе суспільству і вгадувати настрою людей, і фантазія.

Швидше за все В'ячеслав стане начальником або ким- то з руководительских складу – з роботою проблем не повинно бути. Але друзів у нього буде в зрілості прикро мало. А все лише тому, що йому непросто довіритися людині. Він кожного спочатку мільйонами способів перевіряє на «вошивість», відданість, чесність. Пройти таку перевірку зможе не кожен, а ті, кому вдасться пройти, дружби вже точно не захочуть.

Зате він успішний, справедливий, і оточений виключно тими людьми, яким можна довіряти, які змогли пройти перевірку і заслужити його довіру. Але ж усього цього тепер вже не так вже й мало, чи не так?

Доля імені В'ячеслав

Доля імені В'ячеслав у відносинах з жінками, в особистому житті і любові така. Що передбачає досить пізній створення власної сім'ї. Причиною цього є його недовірливість, пошуки вічного ідеалу жінки і небажання розлучатися зі свободою.

Щодо дівчат В'ячеслав найчастіше проявляє себе, як приємний, ввічливий і романтичний юнак. Ще в юності він починає користуватися популярністю у дівчат, адже всім подобаються сильні, сміливі і вольові хлопці. Він дуже галантний і з радістю відповідає на симпатії дам. Будучи підлітком, він намагається витрачати переповнює його енергію і емоційність на навчання, спорт, і звичайно, на любовні пригоди.

Передбачається, що В'ячеслав назавжди залишиться істинним романтиком, поважає і цінує не тільки красу і жіночність дам, але і їх внутрішній світ: доброту, ерудованість, чесність, хазяйновитість, акуратність, і головне, загадковість. В'ячеслав відносяться до тієї категорії чоловіків, які люблять відкривати жінку поступово, як захоплюючу книгу, в якій при кожному новому прочитанні відкриваються все нові і нові деталі.

Любов і шлюб для імені В'ячеслав

В'ячеслав рано починає користуватися величезним успіхом у жінок. Він з легкістю домагається симпатії багатьох красунь, проте пов'язувати себе узами шлюбу не квапиться. Він з особливою пристрастю шукає ідеальну супутницю життя. І вона повинна бути не тільки красивою і ніжною, а й господарської, мудрою і кмітливі.

Насолодившись красою холостий життя, В'ячеслав створюють сім'ю в уже більш зрілому віці з жінкою, найбільш підходящою під опис його ідеалу. Він стає ніжним, турботливим і надійним чоловіком. Він завжди рішуче береться за всі покладені на нього обов'язки. У дружині ж він повинен бачити і кращого друга, і прекрасну господиню, і звичайно, майстерну коханку.

Його дружині потрібно завжди залишатися для нього бажаною, привабливою і загадковою, щоб він не шукав нових вражень на стороні. Якщо В'ячеслав все-таки піде на зраду, то він навіть не буде виправдовуватися або шкодувати. А ось зради з боку дружини ніколи їй не пробачить.

В цілому ж, він хороший сім'янин, готовий багато і наполегливо працювати на благо сім'ї. А ще у нього золоті руки, змайструвати шафку або полки, поміняти проводку, зробити ремонт – все це він робить без допомоги майстрів.

В'ячеслав як Батько

Чоловіки на ім'я В'ячеслав найчастіше стають люблячими батьками. Вони із задоволенням займаються доглядом та вихованням дітей нарівні з чоловіками. Прогулянки з новонародженими, а також купання і переодягання, приводять їх у щире захоплення. А в міру дорослішання дітей їх інтерес до них тільки зростає.

В'ячеслав обожнює займатися з дітьми. Різні навчальні ігри, масаж і купа розвиваючих іграшок є тільки початком його участі у вихованні дітей. Він уважно спостерігає за ними і визначає їх інтереси. Після цього йдуть гуртки за інтересами та різні спортивні секції.

Не дивно, що у нього складаються довірчі і дуже теплі стосунки з дітьми. Подорослішавши, вони бачать в батька опору і авторитет, вони відчувають його підтримку і турботу. У навчальному процесі їм, звичайно, більше допомагає мати, але вони намагаються вчитися добре, щоб радувати своїми успіхами не тільки її, але і, перш за все, батька.

Астрологічна символіка імені В'ячеслав

  • Камінь-талісман – Топаз.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • стихією – Земля.
  • Тваринний символ носія імені В'ячеслав – Буйвол.
  • Рослинний символ – Верес.
  • Кращий зодіак – Овен.
  • Число В'ячеслава – 4.
  • Колір – Вишневий.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем В'ячеслав

В'ячеслав Іванов – російський поет-символіст

В'ячеслав Анісіна – хокеїст, чемпіон світу, Європи та СРСР

В'ячеслав Бутусов – музикант, у Каліст групи «Наутілус Пампіліус»

В'ячеслав Ганелін – радянський та ізраїльський композитор

В'ячеслав Шалевич – актор театру і кіно, народний артист РРФСР

В'ячеслав Тихонов – актор театру і кіно

іменини дні і святі покровителі імені В'ячеслав

Новомученніков В'ячеслав Білогірський

серпень 12

Священномученника В'ячеслав Закедскій

серпень 10

Священномученника В'ячеслав Занков

вересень 30

Священномученника В'ячеслав інфанти

січень 1