Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаВікторія
959 Oracle

Вікторія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Вікторія за походженням латинське. Значення — «Перемога». Утворено від латинського слова, яке звучало як «Victoria». Його джерело, римська міфологія. Так звали богиню перемоги. Воїни-римляни цінували її і поклонялися їй так, як не поклонялися жодному богу.

Згідно з легендою, Свята Вікторія була викрадена вандалами, схильна до тортур і жорстоким знущанням з метою змусити її відректися від християнської віри. Але вона не зреклася, навіть у відповідь на благання чоловіка – була прийнята вандалами за померлу, але вижила, після того як рани від тортур чудодійним чином зникли з її тіла.

Ім'я Вікторія: значення і характеристика
Походження імені Вікторіялатинське
Корінь іменілатинське слово «Victoria»
Переклад«перемога»
Трактування«переможна» або «переможниця»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця Вікторія Ефеський

Популярність:У рейтингу популярних жіночих імен ім'я Вікторія займає високі 5-7 позиції і доводиться на 38-40 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Віта, Вітя, Витуле, Витуся, Віка, Вікуся

Сучасні англійські аналоги:Віторія, Віктоір, Вітторія

Цікаве про ім'я Вікторія:на честь неї будували храми і вівтарі – зображення висікалася на монетах Стародавнього Риму.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Вікторія має досить цікаву характеристику. Наречені цим ім'ям дівчини мовчазні і спокійні, врівноважені і розсудливі, вміють тримати себе в руках і тримають свої емоції під найсуворішим контролем, розумні й спритні, а багато хто має ще й прихований творчий потенціал. Їм довіряють, їх шанують, поважають. Це витончені модниці, яких пошукати, активні і незалежні, жіночні і ніжні, красиві і неповторні ...

Значення жіночого імені Вікторія обіцяє характеру чимало хорошого, але як і в випадку інших імен, тут багато що залежить від періоду часу року, в який народилася наречена таким чином дівчинка.

Переваги та позитивні риси:Вікторії мають прихований творчий потенціал, хорошу фантазію і відмінне уяву, ніколи не кидають розпочатих справ, не відступають від своїх цілей і намагаються відстоювати свої думки до останнього, чого б це не коштувало.

Вікторія погано відноситься добрехунам і брехунам, мстива і на дух не переносить людей, які намагаються маніпулювати нею. А ще Вікі ніколи не прощають людям їх провини, чого б вони не стосувалися.

Характер імені Вікторія

Такому важливого параметру як характер імені Вікторія, свого часу було приділено достатньо багато уваги, купу досліджень було направлено на те, щоб вивчити його, і все з однією метою – передбачити, яким по ідеї повинен бути характер дівчинки, названої таким чином. Так, в свою чергу, дослідники прийшли до висновку, що характер цього найменування обіцяє непередбачуваність, рішучість, влюбчивость, вимогливість, мінливість і легковажність. Іншими словами, характер і саме жіноче найменування Вікторія робить її особистість непростий.

З іншого боку, всі ці риси приносять неприємності тільки відносинам з представниками чоловічої статі, в той час як у відносинах з подругами все куди краще – більше того, значимість обіцяє цій дівчині після досягнення зрілості наявність великої кількості подруг. Втім, цей параметр і все що написано вище, є не більше ніж теорією, як власне і велика кількість інших поддававшихся дослідниками вивчення параметрів.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві значення імені Вікторія обдаровує відразу купою найрізноманітніших характеристик, але деякі з них конфліктують один з одним і таким чином створюють складний характер. Вікторія сама по собі дуже вперта, і це головний її недолік, принаймні в дитинстві цю рису реально можна вважати недоліком, хоча в майбутньому вона цілком може перерости в перевага. Але що стосується ранніх років, так тут впертість грає дуже негативну роль – найчастіше через упертість вона робить багато помилок, і часто відмовляється навіть від того, чого сама хоче, її сутність не дозволяє їй йти у кого-то на поводу або слухатися кого -або, все робить так, щоб усім навколо було видно, що надходить тільки по-своєму. Втім, дарується на цьому життєвому етапі не тільки ця риса – обдаровуваного і такими характеристиками як гордовитість, рішучість, упевненість в собі. Товариськість, красномовність, а й конфліктність. Вікторія може багато сваритися зі своїми однолітками в дитинстві, але правда, при цьому завжди залишається лідером і заводієм. А ще не любить, коли їй щось намагаються нав'язувати, через що і свариться з батьками, через що і виявляється зачату покараною. Але правда в цьому випадку винне вже не значення – тут грає головну роль вже вплив планети-покровителя ...

Підліток

Вікторія, що досягла підліткового віку, може змінитися в край, і це факт, але така вже значення обраного імені, і воно, до речі, обіцяє на всіх етапах життя без винятку впертість, та таке, проти якого, як то кажуть, не попреш. У цієї дівчинки відмінна фантазія, відмінне уяву, але немає вміння і бажання йти з людьми на компроміс – з усіма сперечається з будь-яких дрібниць, вічно належить, вічно доводить своє навіть там, де явно не права. При цьому рідко визнає свої помилки і практично завжди знаходить винуватим когось, аби не себе. Дівчатка однолітки часто намагаються піти від неї, але сама Вікторія, незважаючи на це, ніколи не відчуває себе самотньою. Та й взагалі, у цієї дівчинки стільки самолюбства і самодостатності, що вона навіть в гордій самоті буде відчувати себе королевою — все завдяки такому фактору як значення.

Доросла жінка

У жінки з ім'ям Вікторія на дорослому етапі розкриваються нові риси. Тут, вже досягла зрілості жінці сулятся такі характеристики як хвастощі, товариськість, корисливість, красномовність, чарівність, зарозумілість, легковажність, ідеалістичні погляди і інші конфліктуючі з багатьма з наявних якостей. У більшості випадків, Вікторія, це жінка, яку практично неможливо передбачити. Непередбачувана, непостійна, з купою цілей і фантазій, яка мріє про нездійсненне і бачить усіх людей тільки хорошими – взагалі, складна людина, і винна в цій складності не тільки значимість і саме жіноче ім'я Вікторія, але також енергетика астрологічних які сприяють символів, в тому числі магічного металу, які сприяють стихії, і навіть каменю-талісмана.

Доля імені Вікторія

Доля імені Вікторія, судячи з результатів більшості досліджень, така, що обіцяє багато непередбачуваності і негативу відносин з чоловіками, шлюбу, і любовним романам. Уже в підлітковому віці вона може відчути на собі як таке вплив енергетики цього ймення, через яку власне доля її швидше за все і буде приреченою на нескінченний пошук кохання.

Сама по собі Вікторія добра і душевна, ніколи не заподіє біль партнеру з власної волі, не образить і не зрадить, але невірність в ній все ж закладена, притому, на підсвідомому, психологічному рівні. Навіть зустрічаючись з хлопцем, якого щиро любить, буде підсвідомо шукати іншого партнера, краще – так відбувається в більшості випадків, коли мова йде про життя названої ім'ям Вікторія.

У той же час, доля передбачає і наявність у неї ідеальних материнських інстинктів. Вікторія може стати ідеальною матір'ю, такою, яку можна ставити в приклад багатьом сучасним матусям. Хоча знову ж таки, все це лише теоретичний параметр, характеристика, якій реальне життя і доля може просто не відповідати.

Любов і шлюб для імені Вікторія

Для жінки на ім'я Вікторія життєво важливо любити і бути коханою, без цього її життя втрачає сенс. Її блискуча зовнішність так і манить кавалерів, але при цьому дружина вона вибирає довго і обережно, оскільки заміжжя для неї вкрай важливий крок. До речі, заміж носії цього імені виходять або дуже рано, або вже в зрілому віці.

Навіть після весілля нерішучість дівчини на ім'я Вікторія щодо чоловіків викликана її страхом розчарування. Тільки увагу, розуміння і чуйність чоловіка здатні розтопити серце цієї красуні. Якщо це трапиться, то вона буде безоглядно і сильно любити свого чоловіка, буде піклуватися про нього і стане прекрасною господинею. Вона буде мати успіх, і навести порядок в домі, і приготувати смачний обід, і приділити час дітям. При цьому вона також завжди буде стежити за своїм зовнішнім виглядом.

Вікторія цінуватиме і пестити свого коханого чоловіка, але вона ніколи повністю не відмовиться від своєї свободи і від своїх особистих поглядів на життя. Зберігаючи вірність чоловікові, вона також ніколи не пробачить йому зраду, оскільки довіру і вірність у стосунках для неї вкрай важливі.

Вікторія як Мати

Сім'я і народження дітей у жінки на ім'я Вікторія виходять на перший план вже в зрілому віці. Вона з головою занурюється в материнство, даруючи своїм дітям, турботу, материнське тепло і любов. Всі клопоти у вихованні дітей вона приймає, як належне, і не ніколи не стане скаржитися на те, як їй важко. Але любить самостійно приймати рішення в питанні виховання дітей, оскільки їй важко зважати на будь-чиїм думкою.

Вікторія завжди піклуватися про те, щоб її діти вчасно їли здорову і смачну їжу, а також виконували домашні завдання, лягали спати в потрібний час і за графіком. На її думку, до правильного режиму дня потрібно привчатися з дитинства, щоб у дорослому житті не розпорошуватися, а все встигати – цього-то вона і навчить своїх дітей в ранньому віці.

Вікторія з дитинства буде привчати дітей до порядку, занять спортом, дисципліни, правильного способу життя. Вона вкладе максимум сил в процес їх виховання, щоб виростити гідних членів суспільства.

Сумісність Вікторія c чоловічими іменами

Фахівці галузі вивчення впливу іменоформ давно сперечаються про сумісність імені Вікторія з чоловічими найменуваннями, і сьогодні прийшли вже до стовідсотково доведеним декільком твердженнями ...

З'ясувалося, що в плані любові і почуттів найщирішими будуть відносини з Артемом, Борисом, Севастьянов, Тарасом, Станіславом і Ігорем.

Міцний і довговічний шлюб може така побудувати тільки з Кирилом, Лазарем, Львом, Сергієм, Гнатом і Владленом.

А не рекомендується зв'язуватися з чоловіками, названими такими іменами як Костянтин, Юхим, Семен, Федір, Юлій і Руслан.

Що стосується взаємин із протилежною статтю, так тут все досить просто, і винна в цьому не настільки значення, як сама власниця такої іменний варіації як Вікторія. Справа в тому, що це дівчина, постійно шукає серйозні відносини, але при цьому знаходить у всіх потенційних партнерах недоліки, з якими не може миритися, навіть якщо вони незначні. Таким чином, її особисте життя перетворюється в нескінченний пошук ідеального партнера, і починається це в момент переходу дівчинки в підлітковий період.

Число імені Вікторія

Число імені Вікторія по нумерології — 5. На думку нумерологів підопічні числа 5 – це щасливчики від народження. Вони впливові і успішні, мають авторитетом і заслуговують на повагу. На ряду з цим «5-ки», це вічні шукачі пригод, постійно рухаються вперед на зустріч чомусь новому, цікавому і незвичайному.

Незалежно від віку «п'ятірки» намагаються не відставати від різних новинок техніки, захоплюються модними тенденціями в одязі, і взагалі стежать за часом і йдуть з ним нога в ногу.

Професію Вікторія, як і більшість «п'ятірок», вибирає цікаву, модну, що припускає поїздки за кордон, постійні подорожі і нові враження. Підопічним числа 5 із завидною легкістю дається вивчення іноземних мов, так що представляючи інтереси своєї компанії в іншій країні, вони тримаються на високому рівні.

Перебуваючи у вічному пошуку, вони іноді не цінують того, що мають. Імпульсивність і суперечливість характеру іноді штовхає «5-ок» на несподівані і необдумані вчинки.

Їм не подобається одноманітна і нудне життя, їх душа жадає нових емоцій, знайомств, вражень і знань. При цьому іноді «п'ятірки» можуть бути занадто критичними, нетерплячими і примхливими, не визнаючи ні чийого авторитету, крім свого.

Формула обчислення числа імені Вікторія:У (3) + І (1) + К (3) + Т (2) + О (7) + Р (9) + І (1) + Я (6) = 32 = 3 + 2 = 5

Астрологічна символіка імені Вікторія

  • Камінь-талісман – Лазурит.
  • Планета-покровитель – Уран і Марс.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Вікторія – Жаба.
  • Рослинний символ – Мімоза і Кедр.
  • Кращий зодіак – Водолій.
  • Число Вікторії — 5.
  • Щасливий день – субота і Воскресіння.
  • Ідеальний сезон – Весна.
  • Рік — Дракон.

Відомі люди з іменем Вікторія

Вікторія Дайнеко (співачка і актриса)

Вікторія Платова (автор гостросюжетних романів)

Вікторія Дауётіте-Пакярене (литовський літературознавець)

Вікторія Перес (аргентинська правозахисниця)

Вікторія Ковальчук (художник-графік)

Вікторія Доун Джастіс (актриса і співачка)

Вікторія Никифорова (російський драматург і журналіст)

Вікторія Волчкова (фігуристка)

Вікторія Чекова (етно-співачка)

іменини дні і святі покровителі імені Вікторія

Мучениця Вікторія Кордубський

листопад 17, листопад 30