Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаБроніслава
628 Oracle

Броніслава: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Броніслава за походженням слов'янське. Трактується як «оберігає славу», або «бореться за славу». Яка з розшифровок стовідсотково правильна, на жаль, ніхто точно сказати не може. Швидше за все походить від імені для хлопчиків Броніслав.

До речі, жіноче ім'я Броніслава сьогодні зустрічається на просторах російськомовних земель вкрай рідко, але ще числиться в переліку найвідоміших найменувань, а тому заслуговує окремого опису. Має хорошу значимістю, унікальною символікою, і відмінною сумісністю з більшістю національних українських імен ...

Ім'я Броніслава: Значення і характеристика
Походження імені Броніславаслов'янське
В корені«берегти» і «слава»
Буквальна трактування«оберігає славу»
за другою версією«бореться за славу»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:на жаль, це ім'я не потрапляє ні в один з існуючих рейтингів і вважається застарілим і втраченим.

Розмовні варіанти:Броня, Славка, Слава

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Броніслава:ім'я Броніслава відноситься до категорії тих імен, що були утворені в епоху революцій, коли імена для хлопчиків і дівчаток становили зі звичайних на той час гасел ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Броніслава таїть чимало цікавих фактів. Але головний твердить про те, що дівчинці, названої цим ім'ям дівчині завжди обов'язково належать такі риси характеру як як зарозумілість, надмірне самолюбство до власної персони, вразливість і примхливість, чутливість і чуттєвість, любвеобильность і сентиментальність.

А ще всім Броніслава без винятку, як показує практика, дуже далека люблячи критика.

Переваги та позитивні риси:найбільша гідність всіх носіїв цього імені полягає в тому, що вони ніколи і нікому не дають себе в образу. Ці дівчата завжди відстоюють свою думку і не поступаються своїм самолюбством нікому, навіть якщо від цього буде залежати особисте щастя або ще що.

Броніслава погано відноситься долюдям, які намагаються будь-кого критикувати, не бачачи при цьому своїх власних недоліків. Але найбільше Броніслави не люблять, коли критикують їх самих.

Характер імені Броніслава

Характер імені Броніслава обіцяє своїй власниці наявність різних і дуже цікавих, але неоднозначних рис. Фахівці зійшлися на тому, що в характері власниці цього імені будуть виражені такі якості як зайве самолюбство, зарозумілість, примхливість, чутливість, вразливість, а також небажання і невміння мстити кривдникам. Ці якості вказують на досить слабкий характер, але все може виглядати і трохи інакше, з огляду на вплив, наприклад, пори року.

Друзів у Броніслави трохи, особливо, в дитинстві. Діти заздрять її цілеспрямованості, відповідальності і старанності, а також її успіхам у навчанні. Однак вона різко може змінити манеру своєї поведінки заради того, щоб трохи побути як все, розраховуючи на те, що так у неї з'явиться більше товаришів. У дорослому житті у неї також досить мало подруг і друзів, зате всі вони – надійні і перевірені люди, які дружать з нею безкорисливо і завжди готові їй допомогти. Так і сама Броніслава завжди поспішить їм на виручку. Однак якщо друзі перестають відповідати її ідеалам, вона може розірвати дружбу.

Цілеспрямованість, старанність, обов'язковість, блискучий розум, красномовство і вміння впливати на людей дозволять їй успішно реалізуватися в сфері бізнесу, наприклад. Для Броніслави важливо, щоб робота була прибутковою і дозволяла жити безбідно. Також вона може вести наукові дослідження або реалізуватися в літературі, поезії та живопису.

Раннє дитинство

З ранніх років це дієвий і енергійний дитина, постійно метану від справи до справи, намагається знайти щось нове і цікаве, що не вміє сидіти, але слухняний. Вона слухняна і тямуща, слухається батьків і радує їх постійними успіхами.

Єдиний її мінус – боїться стати гірше кого-то, через що часто йде на необдумані вчинки і робить те, від чого все в шоці. Зате цілеспрямований і в ста відсотках випадків досягає поставленої мети. А ось до зауважень ставиться вкрай критично – будь-яке зауваження, навіть від батьків, може розлютити її і образити, і зжитися з цією її рисою, вже повірте, буде важко, і мамі з татом, і друзям.

І взагалі, Броніславу краще не критикувати, бо критикує її людини вона може швидко віднести до категорії ворогів, які потребують помсту.

підліток

Підлітковий етап принесе чимало змін. Броніслава залишиться цілеспрямованої і відповідальної, виконавчої та обов'язкової, але при цьому в ній проявиться і багато нових якостей.

В школі суцільні успіхи, вчителі не можуть їй натішитися, а однолітки в своїй більшості заздрять. Будь-який предмет схоплює на льоту, і якщо чогось хоче, то домагається, але занадто мінлива. Її серйозність і відповідальність можуть різко змінитися на необузданность і баловство – це пов'язано з її бажанням бути як всі діти.

Уникнути перепадів в поведінці можна лише одним способом – потрібно частіше робити їй компліменти, виділяти на тлі всього оточення, говорити про її достоїнства. Що стосується друзів, то їх мало – в основному це довірені і перевірені особи, яких, як то кажуть, раз-два та й усе. Веселощі і вечірки не любить, намагається триматися тіні, не виділятися з натовпу.

Доросла жінка

доросле життя принесе чимало негараздів. Головна, це брак у Броніслави друзів через завищених вимог до людей. Догодити їй вкрай складно, вона вимагає того, чого багато хто просто не можуть дати. Ідеалістично – часто приписує близьким не наявні у них риси. Другом може стати лише той, хто розділить її інтереси і зможе завоювати схильність цієї дамочки.

Броніслава відмінно контролює емоції, хоч і емоційна, і чутлива. Зовні може здаватися сильною, незалежною, вільною жінкою з надзвичайно високою самооцінкою, але в душі ранима й уразлива. Вона часто перебуває в депресії, але нікому не показує свого стану, відкриється тільки другій половинці або матері.

Ну а обранцем такої леді може стати лише той, що відповідає її побажанням «на всі сто», а побажання прості і практичні – це повинен бути той, з ким можна побудувати сім'ю. Правда, витримати такий тиск зможе далеко не кожен чоловік, а тому швидше за все вона залишиться самотньою до пізнього віку ...

доля імені Броніслава

доля імені Броніслава у взаєминах з сильною половиною людства складається непросто. Проблема в тому, що володарка цього імені схильна ідеалізувати все навколо себе. Це проблема торкнеться не тільки дружби, а й любові. В результаті Броніслава створює враження самозакоханої, неприступною жінки, що часто відштовхує чоловіків. Ця дама всередині — вельми вразлива і чуттєва особистість, щиро спрагла відшукати своє жіноче щастя.

До майбутнього обранця, як не дивно, Броніслава не пред'являє якихось казкових стандартів. Вона не шукає олігарха або принца на білому мерседесі, їй потрібен чоловік, здатний побудувати з нею сім'ю. Однак таке просте вимогу в поєднанні з її неоднозначним характером вже не виглядає настільки просто. Тільки сильний, впевнений у собі чоловік, що володіє терпінням і витримкою, не позбавлений романтики і ніжності здатний на це.

Поряд з таким чоловіком Броніслава проявить себе дуже навіть хорошою дружиною, вірною і ніжної жінкою. Вона легко зуміє створити в їх гніздечку затишні та комфортні умови для життя. Однак, якщо такий ідеальний чоловік не знайдеться або не витримає її тиску, то самотність може стати її супутником по життю.

Любов і шлюб для імені Броніслава

Броніслава досить стримана щодо прояву почуттів. Успішна бізнес-вумен дуже невпевнено і сором'язливо поводиться в суспільстві чоловіків. Вона досить вразлива особистість, схильна до ідеалізації чоловіків, тому згодом її ймовірно чекають розчарування. Холодна і самозакохана зовні, але тендітна і вразлива всередині жінка з величезними труднощами йде по шляху пошуку довгоочікуваного чоловіка. Раннє заміжжя для неї практично виключено.

На перший погляд це викликає подив, адже Броніслава не вигадували собі якогось казкового принца, вона жадає простого сімейного щастя, поруч з чоловіком, здатним бути поруч з нею, бути щасливим і робить щасливою її. Однак суперечливий характер Броніслави, її примхливість в поєднанні з самолюбством ускладнюють цей момент. Відкритися вона зможе тільки тому, хто зуміє домогтися її абсолютного довіри. Її чоловік повинен бути надійним, щирим, відданим і вірним чоловіком з сильним і рішучим характером, але не позбавленим терпіння, лагідності і витримки.

Броніслава вміє проявити щиру гостинність і порадувати гостей смачною вечерею. Її сім'я їй пишається, адже вона просто ідеальна господиня, вміло і вправно справляються з клопотами по господарству. Вона і в будинку порядок наведе, і в роботі досягне успіху, і чоловіка побалує, і дітей порадує. Цікаво, що з тонкощами інтимного життя її знайомить чоловік, тому зрада чоловіка буде фатальною катастрофою в її житті, хоча таке зрада малоймовірно.

Броніслава як Мати

Броніслава трепетно ​​любить своїх діточок і стає дуже турботливою мамою. Вона робить все для того, щоб забезпечити максимально хороші умови життя для своїх дітей. Для неї важлива і психологічна атмосфера в сім'ї, тому вона буде уникати конфліктів з чоловіком, не бажаючи травмувати психіку дітей.

Броніслава своїм прикладом показує дітям, наскільки важливо любити і цінувати своїх батьків, адже вона прямо до старості буде поважати і цінувати їх, дбати про їх добробут. Також вона щиро дбати про тварин, прищеплює і дітям любов до них. В її будинку можуть жити і кіт, і собака, і ще й папуга.

Виховання і освіту дітей стоїть біля неї на першому місці. Вона піклується про те, щоб діти добре вчилися, багато читали, а також намагається уникнути своїх помилок дитинства, допомагаючи їм знаходити спільну мову з хлопцями і з дитинства розвивати в собі почуття впевненості.

Сумісність Броніслава c чоловічими іменами

У дівчини на ім'я Броніслава ідеально сумісні з такими як Влас, Геннадій, Осип, Святослав і Едуард. Тут є всі шанси на побудову щасливого шлюбу, переповненого почуттями, щастям, романтичністю і фортецею.

З такими як Аскольд, Ельдар, Ян, Фелікс, Тимофій, Клим, Касьян, Іраклій, Ілля, Павло і Іполит, вийде створити союз з неймовірною пристрастю і щирістю почуттів, але відносини ці будуть недовговічними.

Віссаріон, Філіп, Ярослав, Олександр і Денис – а з цими відносин краще не будувати, бо тут хорошого чекати не доведеться.

Важко насправді сказати, якими будуть взаємини з представниками протилежної статі у носії імені Броніслава, адже передбачити саме ставлення носіїв цього імені до них практично неможливо. До того ж, по ходу дорослішання може дуже багато чого змінитися.

Число імені Броніслава

число імені Броніслава по нумерології — 8. Підопічні числа 8 — це унікальні, але досить суперечливі особистості. Вісімки – це яскравий приклад розсудливості, твердості характеру, прагматичності, стабільності, проникливості, цілеспрямованості, амбітності, честолюбства, енергійності і вимогливості. Вони можуть стати блискучим підприємцями або ж бізнесменами.

Такий набір якостей неодмінно призводить підопічних вісімки до матеріального успіху і високого соціального становища в суспільстві. Успіх тільки підштовхує непередбачуваних і подвійних вісімок на подальші звершення і здобутки. Проблема не в активності вісімок і не в їх прагненні самореалізуватися, а в тому, що вони стають занадто жорстокими, владними, нещадними людьми, що цінують тільки гроші і багатство, а не людяність.

Підопічні числа 8 схильні також і до частих змін в настрої, уразливості і непередбачуваності. Їх особисте життя страждає через те, що вони можуть стати нелюдськими машинами по заробітку грошей.

Формула обчислення числа імені Броніслава:Б (2) + Р (9) + О (7) + Н (6) + І (1) + С (1) + Л (4) + А (1) + В (3) + А (1) = 35 = 3 + 5 = 8

Астрологічна символіка імені Броніслава

  • Камінь-талісман – Хризопраз.
  • Планета-покровитель – Місяць і Уран.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Броніслава – Рак.
  • Рослинний символ – Жоржина.
  • Кращий зодіак – Овен.
  • Число Броніслави – 8.
  • Щасливий день – Середовище.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Броніслава

Броніслава – католицька блаженна, черниця жіночого чернечого ордену Норбертанок

Броніслава Вайс – циганська класична поетеса

Броніслава Златогорова – радянська, російська співачка і народна артистка РРФСР (1951)

Броніслава Ніжинська – російська артистка балету

іменини дні і святі покровителі імені Броніслава

Ім'я Броніслава відсутня в православних святцях. Православна церква не нарікає цим ім'ям при хрещенні і іменини не святкує. Батьки або настоятель храму в праві самостійно вибрати будь-яке ім'я православної Святої при хрещенні, яке найбільше підходить їй за датою. Однак Броніслава може святкувати іменини двічі, другий раз для себе разом з католиками, вшановується пам'ять Броніслави Блаженної 1

го вересня.