Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаЄфросинія
549 Oracle

Єфросинія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Єфросинія за походженням грецьке. Перекладається як «оре добро» або «радісна». Походить від грецького слова «Εὐφροσύνη». У нас же це ім'я було популярним лише в радянські роки, а в сучасній Україні воно вживається зрідка, і то, тільки в сільській місцевості.

Ім'я Єфросинія сьогодні не користується великою популярністю, але за часів СРСР було одним з найпопулярніших і вважалося одним з найцікавіших. Наділяє іменовану їм величезним числом особливостей, відмінною сумісністю, і чудовим майбутнім, непередбачуваним, але цікавим і яскравим ...

Ім'я Єфросинія: Значення і характеристика
Походження імені Єфросиніядавньогрецьке
В коренігрецьке слово Εὐφροσύνη
Буквальна трактування«оре добро»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця Єфросинія

Популярність:У сотню найпопулярніших імен Єфросинія не потрапляє. Вважається одним з найбільш рідкісних у сучасності. Статистика по ньому не ведеться вже багато років.

Розмовні варіанти:Фрося, Фроня

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Єфросинія:на початку двадцятого століття ім'я Єфросинія була перекваліфікована в виключно чернече ім'я.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Єфросинія може наділити носительку цілою купою особливих характеристик, і в кожному окремому випадку перелік цих характеристик може бути реально унікальним. Але є і риси, селищах всім носительку цього жіночого імені без винятку. Серед них такі риси характеру як вимогливість, стрімкість, любов до творчості, мрійливість і розважливість.

Переваги та позитивні риси:саме ж головне достоїнство всіх носіїв цього імені, це справедливість і чесність, щирість. А ще сюди ж можна віднести працьовитість, яскравість, товариськість і красномовність.

Єфросинія погано відноситься долюдям, які весь час хизуються своїми досягненнями, притому, що ті самі досягнення можна перерахувати на пальцях. А ще Єфросинії не люблять брехунів і корисливих людей.

Характер імені Єфросинія

Характер імені Єфросинія наділяє свою власницю не просто цікавими, а дуже позитивними характеристиками: вимогливість, розсудливість, мрійливість, чималий творчий потенціал, захопленість, фантазія, цілеспрямованість, чесність. У Єфросинії ще з дитинства багато різних захоплень і хобі, які можуть залишитися на все життя, але їх види залежать від астрологічних ознак.

В дитинстві однолітки відчувають заздрість по відношенню до неї, все через її хороших відносин з учителями та дорослими в цілому. Доросла Єфросинія – досить товариська людина, має чимало друзів. Для них вона – відданий, надійний друг. З нею ніколи не буває нудно, а ще вона негайно примчить на допомогу в разі будь-якого лиха, проблеми або небезпеки. Коло її друзів складається тільки з уже перевірених людей. З жінками у Єфросинії не надто складається, так що більшість її друзів – чоловіки. Крім того, навіть у відносинах з сторонніми людьми вона намагається зберігати такт і заходи пристойності, не вступаючи у відкриті конфлікти.

Фінансова незалежність для Фросі ставати одним з найважливіших завдань у житті. Її наполегливість і цілеспрямованість просто не дозволяють їй здатися перед обличчям невдач. Їй притаманні неабиякий склад розуму, креативність і допитливість. Існує безліч можливих варіантів її професії в сфері мистецтва, наукових досліджень або ж громадської діяльності.

Раннє дитинство

З дитинства це енергійний, активний, і дієвий дитина, але не розпещений, а просто не вміє відпочивати. Її енергійності заздрять все, але вона цього не помічає, бо зайнята якимось цікавою справою.

Має величезний творчий потенціал і тяга до мистецтва. Часто проводить час на самоті і не грається з дітьми лише з причини, що не хоче проводити час без толку.

Має безліч хобі і захоплень, вічно чимось зайнята, мрійлива фантазерка, придумувати розваги на ходу. Радує батьків, це факт, але з однолітками часто в багнетах, бо її вважають підлиза за похвалу батьків і оточуючих її дорослих.

Емоції не в силах утримати, якщо щось не виходить, як хоче, нервова, і занадто вимоглива до самої себе – ці якості залишаться назавжди.

Підліток

Підлітковий етап принесе чимало негараздів . Часто її краса і самодостатність сприймається однокласниками як егоїзм і підлабузництво до викладачів.

Друзів мало, але наявні будуть справжніми, перевіреними, відданими їй. Іноді проявляється агресія і емоційність, але тільки випадках, коли щось не виходить. Зате відмінно розбирається в людях і знає, кому можна довіряти, а кому не можна.

Працьовита і цілеспрямований, домагається поставленої мети в ста відсотках випадків, не здається, не пасує перед труднощами. Навпаки, перепони породжують азарт, і вона намагається їх подолати з ще більшим завзяттям.

Доросла жінка

Доросла жінка-Єфросинія, це самодостатня, незалежна особистість, готова до всього, що відповідає за вчинки, погані і хороші, що визнає провину там, де вона дійсно є, відповідальна і напориста.

Зазвичай у такий мета одна – стати фінансово незалежною. Але завзяття в кар'єрі і невміння відпочивати призводить і до депресій через відсутність друзів і простого спілкування.

Може здатися замкнутою і жорсткою, але насправді, під прагненням до матеріальних благ і влади ховається боязка і тендітна жіночка, справжня леді, яка мріє про кохання і особисте щастя, з яким трохи проблемно. Справа в тому, що любов не найважливіший фактор – відносини побудує з тим, хто завоює її довіру, доведе відданість і щирість намірів.

Доля імені Єфросинія

Доля імені Єфросинія в любовних, а також в шлюбних відносинах з сильною половиною людства може складатися зовсім по-різному. Ця особливість пояснюється величезною різницею в характері і в поглядах на життя власниць імені Єфросинія в залежності від різних астрологічних символів. Як правило, неймовірною популярністю у хлопців володарка імені Єфросинія починає користуватися ще в юності. Однак піддаватися романтичним почуттям вона не поспішає, вважаючи за краще просто дружити з ними.

Початок молодості частка неї – це період самореалізації, кар'єрного росту. Як правило, про заміжжя Фрося замислюється вже ближче до зрілості. Вона вийде заміж лише за ту людину, яку полюбить всім серцем. У цих почуттях повинна бути не тільки взаємність, а й абсолютна довіра. Поруч з гідним чоловіком вона стане чудовою дружиною, вмілої господинею і люблячою матір'ю.

Однак бувають і винятки, коли Єфросинія, вийшовши заміж навідріз відмовляється від своїх жіночих обов'язків, не бажаючи займатися домашніми клопотами. Вона весь час віддає роботі, не звертаючи належної уваги на чоловіка і дітей. У таких Єфросинії шлюби можуть зруйнуватися, якщо вони не змінять своє ставлення до сімейного життя.

Любов і шлюб для імені Єфросинія

Єфросинія – дуже приваблива жінка з дуже цікавим характером завжди оточена безліччю чоловічої уваги. До речі, навіть в числі її друзів переважають саме чоловіки. Вона може невимушено і дуже легко спілкуватися з ними, але ось до якихось серйозних стосунків вона прагнути не поспішає.

Ранні шлюби для власниць імені Єфросинія величезна рідкість, оскільки більшість з них перші роки дорослому житті займаються побудовою успішної кар'єри, а також власним розвитком і реалізацією своїх талантів. А ось в більш зрілому віці Єфросинія має величезні шанси на щасливий і вдалий шлюб. Незважаючи на свою незалежність, а також волелюбність, поруч зі своєю другою половинкою, вона стане ніжною і турботливою дружиною, готової всю себе присвятити дому та сім'ї.

Заміжжя не заважає їй продовжувати і далі саморозвиватися. Вона – вічний студент, їй подобається вчитися і отримувати нові знання або освоювати нову професію. Навчання разом з роботою не заважають їй встигати на вищому рівні займатися і домашніми обов'язками. Разом з коханим чоловіком вона створює дружну, міцну і досить неординарну сім'ю.

Єфросинія як Мати

Характер власниць імені Єфросинія, народжених в різні пори року може дуже сильно відрізнятися. Деякі Єфросинії не вважають материнство своїм щастям, боргом і покликанням. Вони можуть днями пропадати на роботі, приділяючи дітям мінімум уваги. Вихованням їх чад в такому випадку буде займатися або чоловік, або бабусі разом з дідусями. Тож не дивно, якщо вони і в дорослому житті дітей прийматимуть мінімум участі і не спробують їм як слід допомогти.

Однак, в більшості випадків, володарки імені Єфросинія стають по-справжньому ласкавими і дуже ніжними матерями. Вони створюють ідеальні умови для росту й життя своїх діточок, максимально беручи участь в їх вихованні та освіті, незважаючи на свою трудову діяльність, яка забирає досить багато часу щодня.

Материнська любов Фросі настільки велика, що вона просто не може не балувати своїх чад, хоча і усвідомлює, що хорошого повинно бути потроху. Дітей вона виховує методом вимогливості і заохочення. Вона завжди мотивує своїх чад на максимально якісне виконання завдань. Також вона залучає їх до спорту, мистецтва. Нерідко ходить з ними на виставки, в театр або консерваторія. А їх батька просить більше часу приділити їх спортивному вихованню.

Сумісність Єфросинія c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у названої ім'ям Єфросинія з тими чоловіками, яких при народженні іменували такими іменоформамі як Гліб, Віктор, Данило, Петро і Вадик. Тут є просто величезні шанси на успіх в плані створення сім'ї і міцних відносин.

У відносинах з такими як Артемій, Григорій, В'ячеслав, Костянтин, Омелян і Севастіан, будуть бушувати почуття, пристрасть, позитив і легкість, але на шлюб розраховувати тут не варто, бо до нього не дійде.

А з Артемом, Русланом і Давидом і зовсім союзу краще не створювати, тому як в даному випадку мова йде про повну несумісність.

Що до взаємин з представниками чоловічої половини людства, так тут важко вгадати, адже на кожному віковому етапі Фрося може по-різному ставитися до чоловіків і самим відносинам з ними. Але швидше за все в школі вже точно вона буде користуватися популярністю, але при цьому буде уникати близькості з хлопцями.

Число імені Єфросинія

Число імені Єфросинія по нумерології — 5. Нумерологія імені – досить відносна наука, що характеризує будь-яку кількість-покровителя з різних сторін. За однією з варіацій нумерологів, п'ятірка є дуже навіть успішним і щасливим числом. Підопічні числа 5 користуються авторитетом у навколишніх, є впливовими і заможними людьми. Однак найбільше в житті вони цінують свою повну особистісну свободу, а також абсолютну незалежність. П'ятірки ніколи не прислухаються до думки сторонніх, наївна особистий досвід шляхом успіхів і помилок.

п'ятірки не схильні до тривалого сидіння на місці. Вони перебувають в пошуках руху вперед, пригод і нових подорожей. Нові знання, емоції, відчуття, почуття — вони потрібні їм як кисень. П'ятірки — допитливі, активні, енергійні, спритні, веселі й всебічно розвинені люди. Вони будуть успішні в сфері досліджень — археологи, історики, в професіях, що вимагають знання іноземних мов — гіди, тур агенти, перекладачі. П'ятірки не відстають від часу, а завжди поспішають йти в ногу з ним.

Однак підопічні числа 5 далеко не ідеальні. Вони імпульсивні, примхливі, нетерплячі і суперечливі. Їм не чужі нервозність, неспокій, запальність, а також зайва критичність. П'ятірки не бажають миритися зі спокійною течією розміреного життя, не бажаючи, як слід влаштувати своє життя. Крім того, вони часто не задоволені своїм життям, знецінюють то, що мають, продовжуючи свою погоню за пригодами.

Формула обчислення числа імені Єфросинія:Е (6) + Ф (4 ) + Р (9) + О (7) + С (1) + І (1) + Н (6) + І (1) + Я (6) = 41 = 4 + 1 = 5

Астрологічна символіка імені Єфросинія

  • Камінь-талісман – Гірський кришталь.
  • Планета-покровитель – Меркурій і Юпітер.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Єфросинія – Овод.
  • Рослинний символ – Конопля.
  • Кращий зодіак – Близнюки.
  • Число Єфросинії – 5.
  • Щасливий день – четвер .
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Єфросинія

Єфросинія Олександрійська – преподобна, що вступила в чоловічий монастир під ім'ям евну ха Ізмарагд.

Єфросинія Суздальська – княжна Чернігівська

Єфросинія Полоцька – княгиня, свята Російської Церкви.

іменини дні і святі покровителі імені Єфросинія

Церковний варіант імені Єфросинія – Єфросинія.

Преподобна Єфросинія

лютий 15, лютий 28

Преподобна Єфросинія Московська

травень 17, травень 30

Преподобна Єфросинія Полоцька

травень 23, червень 5

Мучениця Єфросинія

червень 25, липень 8, листопад 6, листопад 19

Преподобна Єфросинія Суздальська

вересень 18, жовтень 1