Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаДанило
1051 Oracle

Данило: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Данило за походженням древнееврейскоем. Буквальне трактування звучить як «мій суддя – Бог» або «Божий суд». Сталося від слів «данини». У перекладі означає «мій суддя» і «ель» — Бог.

українське чоловіче ім'я Данило, колись користувалося популярністю у всіх країнах СНД, сьогодні використовується рідко. Але, новоспеченим батькам, охочим виховати справжнього оптиміста, позитивного і сіє навколо посмішку людини, варто все ж звернути на нього увагу …

Ім'я Данило: Значення і характеристика
Походження імені Данилодавньоєврейське
Сталося від слів«данини »і« Ель »
Переклад« мій суддя »і« Бог »
Буквальна трактування«Мій суддя – Бог» або «Божий суд»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Даниїл Переяславський

Популярність:У рейтингу популярних імен ім'я Данило розділяє 4 місце з такими іменами як Данило і Данила. Доводиться на 40-42 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Данила, Данило, Данило, Даніель

Сучасні англійські аналоги:Данилка, Даніша, Даня, Данила, Данечка

Цікаве про ім'я Данило:в історії ім'ям Данило був названий Святий пророк, що тримався в полоні вавилонського царя, і передбачив прихід Христа через 600 років. За легендою, пророка одного разу кинули до левів, але ті не чіпали його.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Данило обіцяє непростий, але унікальний за багатьма параметрами характер носія. У загальних рисах, це спокійна, добродушна особистість, привітний і живий у всіх сенсах хлопець, здатний надихати навколишній світ, топити його в оптимізмі і позитиві. Це людина, у якого з усіма повинні бути приблизні дружні стосунки, на якого рідко хто злиться, і щодо якої рідко хто чинить зле.

Дипломатичність, витриманість, товариськість, розсудливість, спокій – це ще далеко на повний перелік якостей, якими може похвалитися носій імені Данило. У своїй більшості це чоловіки стримані і спокійні, але перевіряти психіку таку людину на міцність не варто, бо він може в будь-який момент перетворитися в емоційного і агресивного чоловіка, здатного на необдумані вчинки.

Переваги та позитивні риси:Данило стриманий і добрий, не надто емоційний і намагається всі свої емоції тримати під надійним контролем, щедрий, дуже любить допомагати іншим людям, але не бажає робити це просто так, без прохання. А ще він позитивний і оптимістичний, має незвичайне почуття гумору.

Данило погано відноситься долюдям, які не поважають чужі думки і намагаються домінувати над слабкими. Плюс, він може уникати спілкування з людьми, які йому не довіряють – його це ображає і ображає одночасно.

Характер імені Данило

Характер імені Данило такий, що обіцяє носію багато хороших характеристик, серед яких красномовність, балакучість, життєрадісність, оптимістичність, доброта і щедрість, дипломатичність і чесність. Характер названого іменем Данило хлопця настільки хороший, що до самого Дані увагу оточуючих його людей настільки сильно прив'язана, що часом знаходяться поруч з ним людям може ставати не по собі.

І взагалі, характер його просто ідеальний, за всіма параметрам без винятку, але з часом, по ходу дорослішання названого так хлопчика, він може змінюватися, і далеко не завжди в кращу сторону. Данило за своєю суттю мандрівник і шукач пригод, але помірний, не як багато, знає важливість відповідальності і вміння зупинятися. При цьому ця людина ніколи не зупиняється на досягнутому і йде вперед, і це одне з найважливіших якостей, яким може похвалитися його характер.

Взагалі, характер цього найменування такий, що здатний породити особистість з унікальною натурою, непередбачуваного і волелюбного, самолюбивого людини, і при цьому готового на будь-які жертви заради щастя оточуючих його людей. Але варто відзначити, що все вищесказане є лише теорією, не завжди підтверджуються на практиці.

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, якого батьки вирішили вибрати ім'я Данило, буде переповнене хорошим. Значення здатне обдарувати носія купою хороших характеристик, серед яких і доброта, і справедливість, і чесність, і доброзичливість, і красномовність, і цілеспрямованість, і слухняність, і активність, і безліч інших не менш важливих.

Правда, проявлятися всі ці характеристики в кожному окремо взятому випадку будуть по-різному. Зате всіх маленьких Даниилов об'єднує один загальний фактор – вони активні і вічно в дії, не сидять на місці і вважають за краще добре і весело проводити час з однолітками.

Втім, батькам теж приділяється належна увага – Данило, це дитина, приділяє увагу всім без винятку, готовий прийти на допомогу, ніколи не відвертається в потрібний момент, і кожну хвилину готовий до нових випробувань. У нього чудові стосунки з однолітками, як в такому малому віці, так і по ходу всього життя, і більш того, Данило цілком може претендувати на роль лідера, правда, не офіційного, а скоріше негласного.

А ще енергетика цього імені обіцяє йому унікальний внутрішній світ і талант з легкістю адаптуватися до всього того, що відбувається навколо. Цього хлопця важко збентежити, розлютити, або загнати в кут, з будь-якої ситуації він знайде вихід, і ніколи і ні з ким не буде сперечатися до сварки. Хоча, варто відзначити, що це лише загальні риси всіх хлопчаків, яким дається ім'я Данило. Багато що в реальності може виглядати і інакше, і багато що залежить від виховання і астрологічних покровителів імені.

Підліток

Як вже і говорилося раніше, хлопчик на ім'я Данило, це природжений лідер, людина з відмінними організаторськими здібностями, легко домагається розташування людей з оточення незалежно від того, яке і у кого відношення до його персони. Хлопця, над яким пряму владу має значення імені Данило, неможливо довести до крайності, він вміє тримати свої емоції під контролем і рідко ображається, навіть якщо його критикують або повчають.

Вже в такому малому віці він вміє викликати прихильність до себе людей, домагатися уваги, бути лідером і керувати натовпом – його лідерство неможливо оскаржити, але сам він не бажає бути відповідальним за натовп, і це його головна проблема. Данило, це зазвичай особистість, яка боїться відповідальності, і з цим ніхто і нічого не зможе вдіяти.

Зате є і безліч позитивних моментів – це вміння концентруватися на важливому, уважність, дбайливість, балакучість, красномовність, вміння йти на компроміс, гумористичність, оптимістичність і купу інших якостей.

Що стосується навчання, то в ній Данило навряд чи досягне успіху – його приваблюють лише гуманітарні науки, але навіть в них не досягне успіху, бо не має такого важливого якості як посидючість . Навіть якщо предмет йому і подобається, то зациклитися на ньому не зможе, і це проблема, і призводить вона до одного і того ж — до невдоволення з боку викладацького складу.

Дорослий чоловік

Значення і енергетика імені грають дуже важливу роль в дитинстві та підлітковому віці хлопчика з ім'ям Данило, але на дорослому етапі вплив на характер надає не тільки значення, але ще і інші астрологічні покровителі, такі як стихія, планета-покровитель, камінь-талісман і навіть священна тварина імені.

Саме завдяки їм то і може породити в чоловікові з ім'ям Данило безліч нових якостей, наприклад, відповідальність, дипломатичність, сталість, обов'язковість, старанність, серйозність, позитивний настрій, працьовитість, і інші.

По суті, чоловік Данило в край відрізняється від хлопчика, і в цьому заслуга безпосередньо такого параметра як значення імені, хоча знову ж таки, все це лише теорія. Але якщо їй все ж вірити, то ця теорія повинна привести і ще до ряду наслідків. Наприклад, дорослий Данило повинен стати справжнім, вже не негласним лідером. Плюс у нього можуть з'явитися відмінні шанси на успіх у професійній діяльності.

Доля імені Данило

Доля імені Данило у відносинах з представницями слабкої половини людства, в любові, і в шлюбі, є такою, що обіцяє багато непередбачуваності. Данило, це людина, готова жертвувати всім заради щастя інших, але не готовий пожертвувати свободою заради відносин навіть з коханою людиною. Така вже доля, що передбачає вічне поневіряння між особистою свободою і бажанням бути з коханою.

Данило, це зазвичай чоловік, що боїться серйозних відносин, боїться втратити особистої свободи, і саме тому-то його доля і передбачає самотність в плані любові. Хоча, з часом все може змінитися, адже вся суть Данила в тому, що це людина, яка шукає будь-які шляхи для компромісу. Взагалі, навіть побудувавши відносини з коханою, з реальною другою половинкою, Данило весь час буде озиратися назад, згадуючи про самотнього минулому і сумуючи.

З іншого боку, доля, це найбільш непередбачуваний фактор, параметр, а тому стверджувати тут щось з упевненістю на сто відсотків було б як мінімум нерозумно. Як складеться доля хлопчика з іменною варіацією Данило, або як повинна скластися? Питання серйозне, але не має точної відповіді.

Любов і шлюб для імені Данило

Данило дуже серйозно ставиться до процесу створення нового осередку суспільства. Він з усією відповідальністю підходить до пошуків другої половинки. Його обраниця повинна бути м'якою, поступливою, кмітливою і господарської жінкою. Не завжди йому з першого шлюбу вдається створити щасливу сім'ю. Але найголовніше те, що одружується такий чоловік тільки по любові.

Зв'язки і відносини в родині мають для чоловіка на ім'я Данило дуже важливе значення. Він обожнює проводити час в колі близьких. Він із задоволенням слід сімейних традицій і намагається на кожне свято зібрати свою велику сім'ю за одним столом. Крім того, володар цього імені справжній господар, любить свою сімейне гніздечко і допомагає дружині за ним доглядати.

Данило — це спокійна, врівноважена людина, яка любить помріяти і побути десь в своєму світі. При цьому у нього сильно розвинене шосте чуття, тому обдурити його навряд чи вдасться. Брехня може змусити його сильно розлютитися, але він дуже відходить.

Данило як Батько

Данило стає прекрасними батьками . Він дуже трепетно ​​ставиться до своїх діток. Він завжди з радістю проводить з ними свій вільний час. Виїзди всією сім'єю на природу, ігри на свіжому повітрі, обід на вугіллі і пісні навколо багаття – все це не буде рідкістю. Він любить ходити з дітьми на риболовлю, а з підросли сином і на полювання може сходити.

Данило особливо ретельно стежить за фізичним здоров'ям і розвитком малюків, намагається загартовувати дітей з самого дитинства. Він із задоволенням вчить їх грати в теніс або в футбол, допомагає навчитися робити вправи на спортивному майданчику. Влітку його діти ніколи не будуть сидіти вдома, він зі шкіри геть вилізе, але неодмінно відправить їх на морський курорт.

Данило вчить своїх діточок працьовитості, самостійності, взаємоповаги і завзятості. Плюс, допомагає дружині направляти дітей в процесі навчання і виховання. Крім того, він завжди готовий вислухати свою дитину без засуджень і моралей, і більш того, завжди дасть слушну пораду.

Сумісність Данило c жіночими іменами

Якщо говорити про почуття, пристрасті, любові у відповідь і побудові нормальних стосунків, то тут ідеальними парами Данилу будуть такі як Ада, Антоніна, Броніслава, Ліна, Фріда і Мірра.

Найкраща ж сумісність з такими жіночими іменами як Лілія, Неллі, Парасковія, Едіта, Алевтина, Белла і Глорія – в даному випадку вдасться побудувати міцний, надійний, міцний, щасливий і ефективний шлюб.

Ну а з Тамілою, Діною, Кларою і Серафімою відносин в ідеалі краще і не будувати, бо союз з кожним з названих найменувань принесе лише негатив.

Що стосується взаємин хлопчика по імені Данило з представницями жіночої підлогу а, то тут все складно. Це людина, що не бажає до пори до часу обзаводитися серйозними стосунками, він насилу уявляє себе в ролі сім'янина і всіляко уникає цієї ролі. Значення обдаровує його відмінним складом розуму, але не обдаровує його найголовнішим – готовність виконати свій чоловічий обов'язок. Хоча, знову ж таки, все може «зростися» і інакше, в залежності від батьківського виховання та інших чинників.

число імені Данило

число імені Данило по нумерології – 9. Передбачається, що підопічні числа 9 – це успішні, романтичні і мрійливі люди. Галасливі компанії, веселі вечірки та активне проведення часу вони готові замінити зануренням в світ фантазій і ілюзій. Книги по релігії, філософії та містики для них будуть найкращим подарунком на день народження. Однак друзі повинні не дати їм піти в свій світ фантазій і відірватися від реальності. Дев'яткам потрібно вихлюпувати свої емоції і ділитися своїми думками з оточуючими.

Готовність прийти близьким на виручку показує, що 9-ки здатні на жести доброї волі. Їм не чуже бажання допомагати оточуючим їх людям. Вони успішні й цілеспрямовані люди в робочій сфері. Дев'ятки постійно намагаються якось оновити роботу колективу і напрямок діяльності своєї організації. Геніальні ідеї 9-ок іноді вражають уяву, але частіше за все вони приносять велику користь і успіх. Начальство дуже цінує їх цілеспрямованість і креативність.

дев'ятку важко сидіти на місці, їм важливо завжди рухатися вперед. Вони можуть часто міняти своє оточення, вони жадають спілкування з новими людьми, намагаючись знайти свій ідеал у всьому. Маючи багатий творчий потенціал, Данило, як і багато дев'ятки, може довгий час перебувати в пошуках свого істинного покликання, змінюючи роботу і життя в цілому, але своїх близьких він вибирає на все життя.

Формула обчислення числа імені Данило:Д (5) + А (1) + Н (6) + І (1) + І (1) + Л (4) = 18 = 1 + 8 = 9

Астрологічна символіка імені Данило

  • Камінь-талісман – Яшма.
  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Данило – Кашалот .
  • Рослинний символ – Ясень.
  • Кращий зодіак – Риби і Близнюки.
  • Число Данила – 3.
  • Щасливий день – середа .
  • Ідеальний сезон – Весна.
  • Рік — Свиня.

Відомі люди з іменем Данило

Данила Кіш (сербський письменник)

Даніелла Бартолі (італійський єзуїт)

Даніло Ді Лука (італійський велогонщик)

Данило Хвольсон (сходознавець, історик)

Данило Заболотний (російський і радянський бактеріолог)

Данило мове (автогонщик)

Данило Сагал (актор театру і кіно)

Данило Данин (радянський прозаїк)

Данило Чорний (іконописець, монах)

Данило Штода (оперний співак)

Данило Святський (астроном, метеоролог)

іменини дні і святі покровителі імені Данило

Святий Данило Переяславський

квітень 7, квітень 20; травень 23, червень 5

Мученик Данило

лютий 16, березень 1

Преподобний Даниїл Шужгорскій

вересень 21, жовтень 4

Пророк Даниїл

грудень 17, грудень 30