Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЯрослав
2534 Oracle

Ярослав: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Ярослав за походженням давньослов'янське. Буквально перекладається як «сильний», «яскравий», або «славний силою». За іншою версією значення звучить як «енергійний» і «гарячий». Популярно в Україні, Україні, Білорусії.

Ім'я Ярослав сьогодні зустрічається досить рідко в нашій країні, але це не говорить про погану значущості або старіння. Раніше воно було популярним, і сьогодні все частіше люди починають заново звертати на нього увагу. А причина полягає в тому, що обіцяє воно багато хороших якостей ...

Ім'я Ярослав: Значення і характеристика
Походження імені Ярославдавньослов'янське
Можливий коріньслово «ярь»
Буквальна трактування«сильний» або «яскравий»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Ярослав Святославич Муромський

Популярність:На даний момент ім'я Ярослав н потрапляє в сотню найпопулярніших імен та зустрічається в Україні досить рідко.

Розмовні варіанти:Ярик, Славик, Ярка

Сучасні англійські аналоги:Ярош, Яскраво, Яслав

Цікаве про ім'я Ярослав:У язичницької Русі існувало таке слово як «Ярь», що трактується як родючість і животворящим міць. Можливо, це ім'я походить від нього.

Як впливає значення імені на долю: карма

Існує думка, що значення імені Ярослав дарує такі риси як мудрість, твердий характер, душевна сила, завзято і неквапливість, цілеспрямованість, наполегливість, принциповість, гордовитість, сором'язливість, сором'язливість і довірливість. До того ж, зазвичай присутні і байдужість з жорстокістю, але не у всіх хлопчиків з таким ім'ям, а лише у малій частині.

Найчастіше за сильної і твердої натурою Ярослава ховається чоловічок ранимий і чутливий, спраглий істинної близькості і щирості. А взагалі сам по собі Ярослав, це завжди дуже талановитий і інтелектуально розвинений чоловік, здатний на відважні і дуже хоробрі вчинки, на жертви заради коханих людей і багато іншого.

Переваги та позитивні риси: цілеспрямований і в більшості випадків досягає поставлених цілей. Ніколи не надходить так, що доставити комусь незручність або просто образити. Чоловік на ім'я Ярослав, це хороша людина, в більшості випадків, але позбавлений уважності і м'якості.

Ярослав погано ставиться до людей, які намагаються користуватися його добротою і відчувають його терпіння. Він ненавидить нахабних, підступних, корисливих, злопам'ятних і занадто укритті людей. Уникає спілкування з замкнутими особистостями.

Характер імені Ярослав

Характер імені Ярослав такий, що дарує носію цього найменування багато хороших характеристик, але жодної лідерської. Тобто, фактично, характер носія іменоформи Ярослав наділяється добротою, справедливістю, товариськістю і красномовністю, і багатьом іншим. Але не наділяється жодної лідерської рисою, ні принциповістю, ні настирливістю, ні навіть організаторськими здібностями. Але зате характер Ярика терпимо у всіх сенсах – з таким хлопцем легко спілкуватися. Легко дружити і будувати любов, і взагалі, на нього можна покластися, він ніколи не піде на зраду, брехню, або користь, і завжди прийде на допомогу до одного. А ще характер його такий, що обіцяє надто велику схильністю до прив'язування до людей – він швидко прив'язується до людей і потенційним друзям, і в разі поганого вчинку потенційного товариша занадто важко переживає ...

З іншого боку, характер іменоформи, це один з найскладніших параметрів, і передбачити те, як сильно він буде впливати на життя носія, дуже і дуже складно. До того ж, багато що тут залежить від додаткових чинників, серед яких батьківське виховання, знак зодіаку і навіть пору року народження ...

Раннє дитинство

Хлопчика, якому батьки вирішили вибрати ім'я Ярослав, значення може обдарувати цілком хорошим характером і купою відмінних характеристик. Він добрий, справедливий, цілеспрямований, свавільний і чесний, але йому не вистачає рішучості і впевненості в собі. Аж надто Ярослав сором'язливий і сором'язливий.

З часом, безумовно, сором'язливість і сором'язливість почнуть пропадати і послаблюватися, але в дитинстві, ранньому, саме ці риси і будуть керувати ним.

Сам по собі цей хлопчик позитивний з усіх боків, ніколи нічого поганого не робить, що не заводила, що не агітатор, та й робить дуже мало таких вчинків, якими б батьки могли бути засмучені. Єдиний великий мінус, це невміння йти на контакт і заводити друзів – у нього практично немає однодумців і товаришів, багато хто може ігнорувати його через надмірне спокою і непомітності.

З іншого боку, значення і енергетика цього імені можуть обіцяти хлопчиська з ім'ям Ярослав купу хороших якостей. До того ж, уже в підлітковому віці все зміниться. До речі, ще один не менш важливий момент – у цього хлопчика відмінна фантазія і неймовірна уява, якими він може майстерно користуватися в процесі досягнення своїх цілей ...

Підліток

Підліток Ярослав, це вже більш-менш впевнений в собі хлопчисько, що не дивно. До того ж, значення імені Ярослав в підлітковому віці може обдарувати і купою додаткових якостей, серед яких цілеспрямованість, настирливість, гордовитість, планомірність, вміння відповісти і відстояти свою думку, привабливість, спокій і працьовитість.

У хлопчаки на ім'я Ярик, яка досягла підліткового етапу, багато друзів і однодумців. Він добряк і справедлива людина, і саме цим-то і притягує до себе, але є в ньому і недолік. Цей недолік полягає в грубості і агресії, що виявляється в моменти злості – в такі моменти він може сильно нагрубити і образити людину так, що той більше ніколи не захоче повернутися до спілкування з ним. Втім, Ярослав з легкістю може вибачитися, якщо був неправий, навіть незважаючи на наявність неймовірної гордості.

Дорослий чоловік

Дорослий Ярослав, над яким протегує значення цього іменоформи. Це вже і зовсім стає справжнім чоловіком людина. У ньому є все, чим повинен володіти справжній, міцний чоловік і джентльмен – ввічливість, впевненість в собі, доброта, працьовитість, справедливість, чесність, вірність, принциповість, безконфліктність, товариськість і дружелюбність.

Єдиний його мінус, це скритність – часом він не розкривається людям і нікого не підпускає до своїх переживань, тримаючи їх в секреті, що може привести до депресій і замкнутості. Змінити це можуть лише люди з його близького кола спілкування – друзі дитинства, родичі, або ж друга половинка. Що стосується професійної діяльності, то тут все просто – він хороший працівник, відповідальний і виконавчий фахівець будь-якій обраній ним професії, але не лідер і не начальник по натурі, а тому швидше за все його кар'єрне зростання обмежиться рядовими посадами. Проте, сам по собі Ярослав є невгамовним роботягою – заради похвали начальства і черговий премії готовий працювати цілими днями, забувши про відпочинок та особистому житті. Іншими словами, значимість робить з Ярика справжнього чоловіка і хорошого людини, а це чогось, та варто ...

доля імені Ярослав

доля імені Ярослав – один з найбільш таємничих і складних факторів, і тому, по суті, передбачити те, якою буде доля Ярика в стосунках з представницями протилежної статі, в любові і в шлюбі, практично нереально, бо багато в чому цей фактор залежить від додаткових чинників ...

Так, доля залежить від астрологічних покровителів (стихії імечко, планети-покровителя, каменю -талісмана і інших), і від характеру хлопчика, який отримав при народженні ім'я Ярослав. Хоча є і кілька доведених, нехай і в теорії, моментів. Так, по доданню, доля буде зводити цього хлопця з безліччю найрізноманітніших представниць жіночої частини, але у всіх він буде бачити лише тимчасове «притулок», людей для коротанія часу, але ніяк не претенденток на роль постійного партнера.

Зате ще й інший момент – в кінцевому підсумку, коли доля зведе цього чоловіка зі справжньою другою половинкою, Ярослав стане ідеальним чоловіком і батьком, зразковим сім'янином, чоловіком, про який мріє чи не кожна жінка. За теорією, такий ніколи не піде на зраду, обман, або будь-якої іншої поганий вчинок щодо своєї дами і сім'ї.

Любов і шлюб для імені Ярослав

Ярослав воліє стабільні відносини, а не швидкоплинні романи, тому він серйозно ставиться до вибору другої половинки. Це яскравий приклад чуйного, уважного і ласкавого кавалера, адже він готовий носити свою улюблену на руках, балувати і плекати її. Але його обраниця повинна пам'ятати, що вона в свою чергу також має проявляти максимум ласки, турботи, ніжності і уваги до нього, байдужість коханої Ярик терпіти не стане.

Вважається, що для Ярослава характерні негативні зміни в ставленні до улюбленої після весілля. Він може стати більш жорстким і зовсім неромантичних чоловіком. Але це не факт. Просто йому важливо відчувати себе беззаперечним главою сімейства, чия думка не можна піддати сумніву. Звідси і жорсткість, і занадто сильна серйозність.

Саме тому-то він і намагається слідувати приказці: «бояться, значить поважають».

Дружиною Ярославів найчастіше стає спокійна, м'яка і терпляча жінка, що зуміла наступити на своє «Я» заради благополучного шлюбу. Він по-своєму надійний і турботливий, але для нього важливіше не моральне, а матеріальне благополуччя сім'ї.

Ярослав як Батько

Ярослав дуже серйозно ставиться до питання батьківства. Діти в його життя прийдуть саме тоді, на коли він їх запланував.

Він дуже любить своїх дітей, але нечасто дозволяє собі дати слабину і проявити почуття до малюків. Ярик не любить возитися з брудними пелюшками і памперсами, тому в догляді за маленькими дітками він допомагає рідко і неохоче. А ось прогулятися з ними він може з задоволенням.

Ще з дошкільного віку Ярослав прищеплює дітям тягу до спорту, стежить за їх фізичним розвитком і здоров'ям. Від дружини він вимагає, щоб вона приділяла максимум уваги їх вихованню і вчила їх правильній поведінці в суспільстві.

Ярослав досить строгий батько, тому діти не зможуть їм маніпулювати і йти проти його волі. Свій авторитет він не дозволить послабити навіть власним спадкоємцям. Він може впливати на рішення своїх чад, стосовно вибору школи, гуртка, професії, університету і всього іншого. Він може маніпулювати ними. Але найголовніше – він завжди буде залишатися відданим їх цілям і щастя.

Сумісність Ярослав c жіночими іменами

Найкраща сумісність у імені Ярослав з такими жіночими іменами як Вікторія, Галина, Яна, Елеонора, Клара і Ія.

З такими як Діна, Ія, Рената і Таміла, можливий міцний і довговічний шлюб.

А ось з Ліною, Оленою і Антоніною, ніякого зв'язку, навпаки, немає.

до речі, цього спокійного і розсудливій чоловікові потрібна супутниця з оптимістичним поглядом на життя, весела і позитивна, така, за якої йому доведеться доглядати, і від якої він буде живитися позитивною енергією.

Що ж стосується взаємовідносин з представницями протилежної статі, так тут все просто. Насамперед варто відзначити, що Ярослав, чоловік, над яким протегує значення цієї іменоформи, є романтиком і мрійником, ніж та обворажівает жінок. А по-друге, він боїться відповідальності у відносинах і серйозності, боїться втратити свободу, а тому його другим половинкам не варто сподіватися на швидку побудову сім'ї з ним – його бажання бути разом потрібно ще завоювати, і зробити це не так вже й просто. Ну а по-третє, Ярослав занадто велелюбний і змінює партнерок як рукавички, швидко охладевая навіть до тієї, яку можливо і думав, що полюбив ...

Число імені Ярослав

Число імені Ярослав по нумерології — 4. Підопічні числа 4, це надійні, впевнені в собі люди, на яких завжди можна розраховувати, якщо раптом знадобитися підтримка або дружня допомога. І це не дивно, адже 4-ка в нумерології означає так званий квадрат, який є символом стабільності, сталості, надійності і міцності.

Для четвірок дуже важлива розмірене і усталене життя, а ось різкі зміни вибивають їх з колії . У них консервативний і практичний підхід до життя без лірики і хмарних мрій, тому вважається, що вони можуть бути позбавлені уяви зовсім. Працьовиті підопічні числа 4 не пропонує геніальних ідей, зате вони допомагають втілити їх в реальність. Вони дуже талановиті організатори і прекрасні виконавці. Крім того, 4-ки відмінно оперують цифрами, також вони розсудливі і раціональні. У повсякденному житті вони прагнуть до комфорту і домашнього затишку, до простих житейських розваг, а ще вони люблять заводити вихованців.

Самотність 4-кам не до душі, наявність друзів і привітної компанії для них дуже важливо. Вони комунікабельні, розумні і успішні люди. У питаннях терпіння, працьовитості і завзятості з них сміливо можна брати приклад. Однак і тут є ложка дьогтю в бочці меду, адже підопічні 4-ки можуть бути надмірно прагматичні, педантичні, розважливі і раціональні, що створює видимість нудних і обмежених людей. Їм просто необхідно включити фантазію і навчитися приймати зміни, як належне, як крок до чогось нового і незвіданого.

Формула обчислення числа імені Ярослав:Я (6) + Р ( 9) + О (7) + С (1) + Л (4) + А (1) + В (3) = 31 = 3 + 1 = 4

Астрологічна символіка імені Ярослав

  • Камінь-талісман – Мармур, Агат, Янтар.
  • Планета-покровитель – Сонце.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Ярослав – Фазан.
  • Рослинний символ – Кропива.
  • Кращий зодіак – Лев і Близнюки.
  • Число Ярослава – 4.
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон – Зима.
  • Рік — Коза.

Відомі люди з іменем Ярослав

Ярослав Шпачек (чеський хокеїст)

Ярослав Осмомисл (князь галицький)

Ярослав Огнев (інтернет-продюсер)

Ярослав-Франтішек-Юліус Вешін (болгарський художник )

Ярослав Лопатинський (математик, академік АН Української РСР)

Ярослав Швед (Герой України)

Ярослав Терновський ( політик, бізнесмен)

Ярослав Хабаров (російський хокеїст)

Ярослав Хома (український футболіст)

Ярослав Бородін (скульптор )

Ярослав Гржебік (чеський футболіст і тренер)

Ярослав Плашил (чеський футбольний півзахисник)

іменини дні і святі покровителі імені Ярослав

Святий князь Ярослав Святославович Муромський

червень 3

добрий Овернь князь Ярослав Мудрий

лютий 11

Священномученик Ярослав Савицький

грудень 8