Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаФріда
953 Oracle

Фріда: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Фріда за походженням німецьке. Утворено від «frieden», що перекладається як «світ» або «спокій». також же трактується і значення цього імені. У нас це ім'я стало відомим лише в кінці минулого століття.

Ім'я Фріда користується сьогодні не більшим попитом в Україні, але зате в Європі все ще залишається популярним і зустрічається набагато частіше. Воно має відмінну значимість і символіку, і здатне наділити носительку цілим букетом реально важливих і потрібних якостей.

Ім'я Фріда: Значення і характеристика
Походження імені Фріданімецьке
В коренінімецьке слово «frieden»
Буквальна трактування кореня«світ» або «спокій»
Ангел хранитель і покровитель імені:Невідомо

Популярність:У рейтингу жіночих українських імен Фріда ще не з'явилася, хоча вже стало зустрічатися в рази частіше, ніж зустрічалося декілька років тому.

Розмовні варіанти:Фредеріка, Альфреда, Фрідолін

Сучасні англійські аналоги:Фредеріка

Цікаве про ім'я Фріда:ім'я Фріда не є, ні католицьким, ні православним, і в цьому-то і полягає його головна унікальність.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Фріда може обіцяти дуже непростий, але в той же час унікальний за своєю суттю характер. Фріда, жінка делікатна, наполеглива, самодостатня, рідко прислухається до думки батьків і старших в загальному, постійно страждає від браку уваги і вважає, що їй усе дозволено.

Вона багато помиляється і через це страждає, її нерідко карають за погану поведінку, але вона щиро цього не розуміє, не бачить провини, а тому знову робить ті ж проступки. Їй жодна справа не дається без старань, всюди повинна проявити максимум зусиль, але цього не помічають люди з оточення – всім здається, що вона всього досягає без праці.

Переваги та позитивні риси:головне достоїнство всіх носіїв цього імені полягає в їх здатності досягати поставлених цілей навіть тоді, коли це здається неможливим.

Фріда погано відноситься долюдям, які лише скаржаться на невдачі і нічого не роблять для того, щоб хоч чогось домогтися в житті власною працею і стараннями. А ще носії цього жіночого імені уникають спілкування з чоловіками, які намагаються диктувати в стосунках свої правила.

Характер імені Фріда

Характер імені Фріда такий, що обіцяє носительку цього ймення непросту, але лідерську натуру. Характер названих цим ім'ям дівчат передбачає наявність таких якостей як лідерство, цілеспрямованість, наполегливість, завзятість, працьовитість, прямолінійність, планомірність, запальність і чутливість, гордовитість і самолюбство, волелюбність і незалежність. Зазвичай такі дівчата користуються попитом в суспільстві, але не користуються популярністю саме у чоловіків – чоловіки їх лякаються, бояться ...

У той же час у всіх Фрід без винятку відмінні організаторські здібності і творчий потенціал. Вони з легкістю знаходять рішення будь-якої задачі і з такою ж легкістю знаходять вихід з будь-якої ситуації. Характер Фріди дуже сильний, їм можна захоплюватися, але є і мінуси. Наприклад, одним з таких мінусів є невміння тверезо мислити в критичних ситуаціях – Фріди емоційні і керуються настроєм і емоціями.

З іншого боку, не можна не відзначити і те, що характер багато в чому залежить не тільки від характеристики імені . Куди більше він залежить від виховання і астрологічних символів імені з їх енергетикою.

Раннє дитинство

У дівчинки, якій батьки вирішили вибрати таке рідкісне гарне ім'я як Фріда, може бути в ранньому дитинстві вкрай складний і непередбачуваний характер, натура дитини примхливого, емоційного, часами агресивного, мстивого і запального, настирного та уперто, гордовитого і вимогливого, самовпевненого і незалежного, волелюбного і складного, чутливого. У Фріди може бути багато недоліків, а значить, батькам доведеться дуже несолодко. Значення цього ймення може перетворити натуру дівчинки Фріди в занадто не стримався і нетерплячу, що в свою чергу принесе чимало проблем матері і батька. І взагалі, з такою впоратися буде важко. Проте, є у дівчинки, над якою протегує значення і саме ім'я Фріда, і багато плюсів ...

До переваг дівчинки Фріди можна віднести такі риси як чесність, вірність, доброта, правдолюбство, цілеспрямованість, стрімкість, працьовитість, старанність, чесність і відповідальність. Навіть в маленькому віці у дівчинки, над якою протегує значення і енергетика цієї іменної форми, особливо сильно проявляється відповідальність – батьки можуть довірити такий малятку будь-яку справу, будучи впевненими в тому, що вона в будь-якому випадку зробить те, що їй довірили, навіть якщо у неї воно і буде довго не виходити. А ще Фріда завжди тримає свої обіцянки і виконує їх, ніколи не бреше, намагається не обманювати і не чинити погано стосовно інших діток. Фріда, це дитина особлива, сильно виділяється на тлі інших дітей.

Підліток

У дівчинки підлітка, над якою протегує значення і енергетика імечко Фріда, може бути і зовсім вкрай непростий характер, але від цього поганою людиною вона не стане. Навпаки, головна її складність полягає не в простих рисах, а в лідерських задатки, які як раз в підлітковому віці і повинні почати проявлятися, як то кажуть, «по повній програмі». У дівчинки, над якою панує значення і саме ім'я Фріда, може бути багато недоліків, але достоїнств все одно виявиться більше. Чесна, щедра, планомірна, справедлива, завжди тримає своє слово і відповідає за всі свої вчинки, ніколи не обманює в корисливих цілях і не наживається на чужих слабкостях, намагається жити чесно. Плюс, у дівчинки Фріди нерідко в підлітковому віці проявляються і організаторські здібності – така може з легкістю управляти натовпом і диктувати свої умови суспільству. Єдиний величезний мінус всіх названих цим ім'ям дівчат, це невміння бути м'якою – такі занадто прямолінійні і говорять всю правду людям прямо в очі, і при цьому не стримують емоцій і можуть ображати людей, навіть і не розумію, що роблять не так.

Є, втім, і ще один мінус – все Фріди легко піддаються впливу ззовні, вони сприйнятливі, і під поганим впливом можуть швидко змінюватися. Так, в школі, під впливом поведінки дітей-однолітків, вона з легкістю може перетворитися з відповідальною учениці в справжнісіньку дівчинці. А плюс до всього значення обдаровує ще й незалежністю, яка також може погано позначитися на відносинах з дітьми і навіть з викладачами.

доросла жінка

доросла жінка, над якою протегує значення імені Фріда, це і зовсім унікальний за вдачею людина. Самостійна, самодостатня, волелюбна, чесна і добра, справедлива, прямолінійна, настирлива і стрімка, старанна і працелюбна, товариська і промовиста, комунікабельна і доброзичлива – ось яка вона, жінка, названа ім'ям Фріда. А плюс до всього ще й вимоглива і може дуже багато чого вимагати від людей зі свого оточення. Вона всіх хоче зробити ідеальними, такими, якими вони повинні бути на її думку. Втім, коханого це не буде стосуватися, тут діють інші правила ...

Але є і кілька негативних моментів – головний з них полягає в нездатності жити за правилами і ненависті до загальноприйнятих норм. Така ніколи не буде жити за загальними правилами, у неї на все свій погляд і свою думку, і що не менш важливо, ніхто і ніколи не зможе її переконати в її думці. Незалежна в судженнях і діях, вперта, настирлива, принципова, але яка намагається уникати конфліктів – ніколи не прийме чужу точку зору, навіть якщо вона правильна.

Що стосується професійної діяльності, так тут все досить просто. Все Фріди відповідальні і старанні, старанні і обов'язкові, працелюбні і пунктуальні, що позитивно позначається на їх професійному становленні. Але також всі вони не здатні і працювати під чиїмось керівництвом – вони самі собі начальники і керівники, і не терплять будь-чийого домінування або влади.

Доля імені Фріда

Доля імені Фріда в стосунках з представниками протилежної статі, в шлюбі і в любові така, що передбачає не надто бурхливе особисте життя в підлітковому віці, і велику популярність в дорослому житті. У підлітковому віці Фріди занадто емоційні і прямолінійні, і це відлякує хлопців. Але при цьому більшість Фрід і не намагаються будувати особисте життя в школі або під час навчання в інших освітніх установ – зазвичай до самої зрілості. До матеріального забезпечення та особистісного повноцінного становлення Фріди не бажають приділяти увагу відносинам з хлопцями.

В зрілості доля може зіштовхнути Фріду з потенційною другою половинкою далеко не один раз. Дорослішаючи, Фріди стають більш влюбливим і чутливими, чому змінюється і доля. Зазвичай доля названих цим ім'ям жінок передбачає два, а то і три шлюби, і який з них виявиться щасливим, вгадати складно. Все залежить від характеру і натури самої Фріди.

Зате з іншого боку доля цього ймення передбачає становлення названої ім'ям Фріда жінки хорошою дружиною і відмінною матір'ю. Такі ніколи не зраджують своїх чоловіків і залишаються їм вірними в будь-яких ситуаціях. Доля Фріди, стати хорошою матір'ю і надійною опорою для чоловіка.

Любов і шлюб для імені Фріда

Фріда — прямолінійна і відверта жінка, яка ненавидить лицемірство і брехня. Вона має досить пристрасної і палкою натурою, може бути занадто ревнива, оскільки ділити бажаного чоловіка, вона не стане ні з ким. Фріда намагається подарувати йому всю себе без залишку, чітко знаючи, що потрібно її коханому для повного щастя. Для неї цілком імовірний ранній шлюб, проте іноді по-справжньому щасливою вона стає вже з другим чоловіком, ставши більш мудрою і досвідченою жінкою, ніж в перший раз.

Як правило, Фріда знаходить своє щастя поруч з сильним, дорослим і мудрою людиною, адже такий чоловік зможе зрозуміти тонку організацію її душі, а також підтримає її починання в творчій діяльності. Крім того, для неї дуже важливо, щоб чоловік її щиро і сильно любив і завжди приділяв їй максимум своєї уваги і часу. Зазвичай Фріда цінує в дружині ще й силу, а також уміння в потрібний момент промовчати, зробивши правильні висновки.

Її не можна назвати ідеальною господинею, вона досить невибаглива відноситься до ведення господарства, та й біля плити пів дня вона точно стояти не стане. Для неї важливіше реалізувати свої таланти в професії, ніж приготувати вечерю. Вона із задоволенням перекладе більшу частину турбот по дому на плечі інших домочадців. Однак чоловік Фріди цінує і любить її за дивовижне дотепність, пристрасність і підвищену сексуальність, а також за ефектну зовнішність.

Фріда як Мати

Фріда відносно небагато часу приділяє своїм дітям, проте виявляє максимум турботи і любові по відношенню до них. Побудова кар'єри для неї дуже важливо. Однак, як тільки вона досягне того, чого прагнула багато років, то все більше часу вона почне приділяти своїм дітям і чоловікові.

При вихованні чад вона намагається не підвищувати на них голос і теми більш не карає їх. Так, її можна назвати люблячої і терплячою мамою. Вона готова по 10 разів повторювати дітям одне і те ж, але якщо і далі вони не будуть робити так як треба, то вона може проявити строгість або ж підключити до цього питання чоловіка. Як правило, для дітей Фріди саме батько є їх головним авторитетом, хоча в сімейних відносинах домінує зазвичай вона. Діти будуть поважати і любити матір, але через те, що більше часу з ними був батько, саме до нього вони будуть прив'язані найбільше.

Фріда старанно дбає про інтелектуальний розвиток дітей. По можливості вона з пелюшок дуже багато їм читає різної пізнавальної літератури, а не саме казок. Нерідко її діти закінчують школу з золотими медалями, саме завдяки її наполегливій впливу на них. А ось творчим і фізичним розвитком дітей, як правило, займається батько.

Сумісність Фріда c чоловічими іменами

Питання сумісності імені Фріда з чоловічими іменами інтерпретується астрологами і фахівцями цієї галузі в різних культурах по-різному. У нашій же країні вважається, що воно найкраще пов'язано з такими варіаціями для чоловіків як Авраам, Мирон, Ельдар, Ян, Іван, Венедикт, Володимир, Клим і Максим – з ними начебто почуття і самі відносини будуть максимально позитивними.

з такими як Аскольд, Геннадій, Герасим, Євдоким, Осип і Едуард, можна буде побудувати реально міцну сім'ю, шлюб, в якому щастя ніколи не залишить жодну з половинок ...

Ну а негативний вплив може утворитися в союзі з хлопцями, названими при народженні такими варіантами як Микола, Пилип, Юлій, Кондрат, Єрмолай, Лука, Макар, Лев, Лавр і Георгій .

Що до взаємин з представниками протилежної статі, так тут все досить просто. З одного боку, хлопці можуть «шарахатися» її, уникати її уваги, тому як вона лідер, а жінки-лідери не всім чоловікам подобаються. Але з іншого, у відносинах з чоловіком Фріда може стати зовсім іншою. Коханої людини вона ніколи не буде доводити до істерик чи змушувати змінитися, не намагатиметься переробити. Обмежувати його свободу теж не стане, але не потерпить обмежень і з боку коханого. Її другою половинкою, істинної половинкою, зможе стати тільки терплячий, поступливий, і впевнений в собі чоловік.

Число імені Фріда

Число імені Фріда по нумерології — 2. У підопічних числа 2 зазвичай унікальним чином поєднуються дуже протилежні якості. З одного боку двійки прагнуть до абсолютної гармонії і рівноваги, але з іншого — вони яскраво демонструють зворотний бік людської сутності. Миролюбні й спокійні двійки прагнуть зробити наш світ добрішим і чесніше. У свою чергу вони використовують власні вміння і якості, що дозволяють їм впливати на людей.

Підопічні двійки мають унікальну інтуїцію, вміння впливати на судження людей, дивовижне прояв дипломатичності і дару переконання допомагають вивести на відверту розмову людей, які могли мовчати не один рік. Почуття справедливості — ось головна рушійна сила двійок. Вони не бажають ставати учасниками конфліктів, ніколи не стають на чийсь бік, а лише з боку можуть детально розбиратися в причинах його виникнення, роблячи це до тих пір, поки справедливість не буде досягнута.

Вміння швидко знаходити підхід до людей, їх добросердечність і безкорисливість роблять їх досить популярними і авторитетними особистостями. Однак їх категоричне ставлення до конфліктів і ризиків, наштовхує оточуючих на думки про їхню невпевненість або навіть боягузтва. Підопічні двійки повинні навчитися відстоювати не чуже, а свою особисту думку, не боячись потрапити в конфліктну ситуацію.

Формула обчислення числа імені Фріда:Ф (4) + Р (9) + І (1) + Д (5) + А (1) = 20 = 2 + 0 = 2

Астрологічна символіка імені Фріда

  • Камінь-талісман – Гіпс.
  • Планета-покровитель – Плутон і Місяць.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Фріда – Сова.
  • Рослинний символ – Аїр.
  • Кращий зодіак – Скорпіон.
  • Число Фріди – 2.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Фріда

Фріда Кало (мексиканська художниця)

Фріда Пінто (актриса індійського кінематографа)

Фріда Вундерліх (американський економіст)

Фр Іда Белінфанте (нідерландська віолончелістка і диригент)

Фріда Боккара (французька естрадна співачка)

Фріда Густавссон (шведська топ-модель)

Фріда Хансдоттер (шведська гірськолижниця)

іменини дні і святі покровителі імені Фріда

Ім'я Фріда не входить в список православного або католицького іменослова. Іменини воно не святкує, а при хрещенні дитини, нарікають не ним, а іншим православним ім'ям, вибраним батьками або настоятелем церкви.