Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаМелісса
1519 Oracle

Мелісса: значення імені, характер і доля

Жіноче англійське ім'я Мелісса насправді має далеко не англійське коріння, але по праву є європейським. На сьогоднішній день зустрічається не тільки в країнах сучасної Європи, а й у багатьох американських штатах, і навіть в Азії. Має на думку фахівців найсильнішу енергетику. Її вплив може позначатися і на характері, і на долю, і на відносинах з чоловіками Мелісси. А ще воно має хорошу сумісність з багатьма українськими і англійськими чоловічими іменами, по крайней мере, це стосується сумісності значення ...

Ім'я Мелісса: Значення і характеристика
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Розмовні варіанти:Меліса

Сучасні англійські аналоги:Мел, Меллі, Мелл, Лісс

Як впливає значення імені на долю: карма

Лінгвісти і дослідники значущості імен стверджують, щозначення імені Мелісанаділять це ім'я такою енергетикою, який не може похвалитися жодне українське жіноче ім'я. Та й взагалі, таких імен досить мало в європейському іменослове. Значення цього ймення може наділити носительку цілою купою хороших характеристик. Серед їх величезного переліку особливо часто виявляються такі як цілеспрямованість, доброта, щедрість, доброзичливість, доброзичливість, добропорядність, красномовність, балакучість, чуйність і комунікабельність, безпринципність і гармонійність. Є думка, ніби Мелісса, це уособлення солодощі і світла, тепла і ласки, і судячи з трактуванні, це думка підтверджується.

Але не можна не відзначити, що в різних дівчат ці риси проявляються по-різному, а в деяких випадках певні якості і зовсім можуть не проявитися. Все залежить від віку носії імені Меліса, від покровительства знака зодіаку, і від десятка астрологічних чинників, на яких акцентують увагу більшість сучасних астрологів.

Характер імені Меліса

Характер імені - багатьом таке формулювання може здатися неправильним, але як би там не було, а саме з її то допомогою і можна передбачити, яким буде характер названої ім'ям Мелісса дівчата.

Отже, характер імені Меліса, а точніше носії цього імені, повинен мати у своєму розпорядженні такими рисами як цілеспрямованість, чесність, доброзичливість, ніжність і уважність, розважливість і сприйнятливість, чутливість і влюбчивость. До речі, останнім позначиться на житті названої ім'ям Мелісса дівчині мало не більше за інших. Саме влюбчивость і здатна привести до того, що в кінцевому підсумку характер Мелісси буде таким, яким повинен бути у справжнього лідера.

Мелісса, це ураган пристрасті і почуттів, уособлення уважності і дбайливості, ніжності. Ця дівчина випромінює тепло і любов. З такою будь-який чоловік буде щасливим. Її характер, це приклад для наслідування.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у дівчинки, над якою протегує значення іменний форми Мелісса, можуть зробити щеплення такі риси як красномовність, доброта, сміливість і наполегливість, впевненість в собі і привітність, комунікабельність і дружелюбність, спокій і врівноваженість, чесність і щедрість. Її товариськість може вражати. Значення цього ймення здатне наділити її такою комунікабельністю, якій зможуть позаздрити навіть багато дорослих людей. Мелісса з дитинства буде з легкістю йти на контакт. У цієї дівчинки неодмінно буде багато друзів і однодумців. І що не менш важливо, у неї немає схильності до суперечок і сварок, до конфліктів, що в свою чергу просто не може не внести позитивну лепту в її особистісному становленні.

Спокійна, добра, врівноважена, ніколи ні з ким не конфліктує, не відстоює свою думку і поступлива, але при цьому завжди в увазі навколишніх людей – ось він який, характер дівчинки, що отримала ім'я Мелісса. У такий завжди і все повинно бути добре, як вдома, так і на вулиці.

До речі про будинок – Мелісса по ідеї повинна відмінно ладити з батьками, але може бути і одне «але». Це «але» полягає в її необов'язковість і безвідповідальність. У цієї дівчинки занадто багато ідей і цілей, через що вона може часто залишати справи недоробленими і більш того, може нерідко кидати навіть доручені їй батьками важливі справи. Втім, це тільки в ранньому дитинстві – далі значення може обдарувати і відповідальністю, і іншими важливими рисами ...

Підліток

У дівчинки підлітка, якій батьки вирішили дати красиве жіноче ім'я Мелісса, можуть проявитися і інші риси. Серед їх величезного переліку є такі: чутливість, сприйнятливість, ніжність і дбайливість, комунікабельність і дружелюбність, відповідальність і старанність, старанність і безтурботність, невпевненість в собі, і настирливість. З одного боку, значення може обіцяти прагнення лідерства і бажання стати людиною, до думки якого всі будуть прислухатися. Але з іншого, значення ж може наділити і сором'язливістю, і невпевненістю в собі, що в свою чергу призведе до того, що в багатьох ситуаціях у дівчинки з ім'ям Мелісса будуть виникати проблеми через невміння постояти за себе і за свою думку. Втім, так буде не вічно ...

З часом Мелісса, над якою протегує значення цього ймення і збігаються з ним астрологічні символи, може стати справжнім лідером. Ні, вона не стане жорсткою або занадто настирливою, не стане і конфліктною, але рішучості в ній може і додатися. Вона може стати більш рішучою, більш впевненою в собі, а її розважливість і логічність посприяють її піднесенню в колі спілкування.

Що ж стосується навчання, так тут все досить просто. У дівчинки, над якою протегує значення імені Меліса, є все для того, щоб стати успішною ученицею. Така з легкістю впорається з вивченням будь-якого предмета, але є і одне «але». Значення не наділяє її найголовнішим – лідерськими задатками, завдяки яким можна знайти і повагу викладачів, а разом з ним і їх прихильність, і повагу однолітків (однокласників).

Доросла жінка

Що досягла зрілості жінка, над якою панує значення іменний варіації Мелісса, може стати винятковою за всіма параметрами без винятку. Її чутливість і сприйнятливість зроблять з неї жінку м'яку і добру, таку, поруч з якою будь-який чоловік буде відчувати себе королем. У той же час її впевненість в собі і готовність до будь-якої мети йти навіть крізь самі непереборні перепони, можуть зробити з неї лідера, людини, завжди досягає поставлених цілей і вирішального будь-які, нехай навіть найскладніші завдання. У підсумку, доросла Мелісса, на відміну від дівчинки з таким же ім'ям, може виявитися дамою, яка не піддається жодній критиці, жінкою, від якої без розуму можуть бути всі без винятку.

Але не обійдеться швидше за все і без «але». Справа в тому, що з часом Мелісса може стати занадто зарозумілим, надто настирливою і принциповою. Якщо її не оточувати теплом і ласкою, увагою і турботою. То вона може виявитися в результаті серйозної, жорсткої, безкомпромісної дамою, а це вже погано.

Чоловікові, який зважиться зв'язати з Мелісою своє життя, потрібно постійно тримати її в позитиві, в доброму настрої. В іншому випадку, відсутність любові і взаєморозуміння, турботи і ніжності, можуть перетворити Мелісу в людини, яким ніхто не захоче бачити свою дружину. І не допоможе тут, ні значення з його енергетикою, ні астрологічний покровитель, яким би він не був.

А взагалі, Мелісса, це зазвичай людина позитивний і позитивний, оптиміст, яких в сучасному світі сумно мало. Така ніколи не залишить людину в біді, не обдурить і не зрадить в ім'я користі, не стане причиною сварки і конфлікту.

Сумісність Мелісса c чоловічими іменами

Астрологічна символіка імені Меліса

  • Камінь-талісман – Хризоліт і Карбункул.
  • Планета-покровитель – Сонце і Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Меліса – Сокіл.
  • Рослинний символ – Мигдаль.
  • Кращий зодіак – Лев.
  • Щасливий день – Воскресіння.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди ім'я Мелісса

Мелісса Панарелло (італійська письменниця)

Мелісса Марс (французька співачка і актриса)

Мелісса Харт (аме риканська актриса)

Мелісса Понцио (американська телевізійна актриса)

Мелісса Етерідж (американська рок-співачка)

Мелісса Ерріко (американська співачка, автор пісень)

Мелісса Моррісон (американська легкоатлетка)

Мелісса Іган (американська актриса)